Компанія Hugo Boss продає всі свої активи в Росії

11:20 25.04.2024

Компанія Hugo Boss знайшла покупця на свій російський бізнес. відповідна угода вже укладена і реалізується. 

Купити російську частку відомо німецького бренду вирішив оптовий постачальник Stockmann. У третьому кварталі цього року, угода має бути повністю завершена, повідомляє ZN.UA з посиланням на Reuters. 

Відомий бренд модних речей пішов з ринку продаж в Росії практично одразу після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Hugo Boss згорнув спочатку роздрібну торгівлю, а потім зупинив і онлайн-замовлення та рекламу бренду в Росії у 2022 році.

Після тривалої перерви в роботі, компанія вирішила нарешті продати активи, про що підтверджують за повідомленням видання, російські офіційні джерела та про що говориться у повідомленні Hugo Boss.

Водночас Hugo Boss не повідомляє про те, на яких умова компанія виходить з російського ринку. За стандартною процедурою у не російського бізнесу російська влада вимагає продавати активи зі знижкою як мінімум 50%.

Реалізація угоди про продаж активів, за повідомленням німецького будинку моди, створить умови за яких бренд жодним чином не буде репрезентований на території країни-агресора.

Вихід з ринку відбувався поступово, але під тиском громадськості, яка неодноразово нагадувала цьому бізнесу про необхідність припинення будь-яких ділових відносин із Росією. Оптові поставки в Росію деяких видів товарів у компанії пояснювали завершенням виконання угод.

В цілому ринок Росії та України для цього виробника складає 3% від обороту.

У серпні 2023 року стало відомо, що німецький виробник модного одягу Hugo Boss AG планує продати свої активи у РФ. Німецька компанія тимчасово закрила свої магазини у РФ з 9 березня 2022 року. Тоді Hugo Boss призупинив усі роздрібні операції та онлайн-продажі.
 

Ще на цю тему