На кордоні з Молдовою запрацювала "єЧерга" для автобусів: що відомо

12:00 24.04.2024

З 24 квітня на кордоні України з Молдовою запрацювала "єЧерга" для автобусів. Це дозволяє обрати час перетину кордону.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Зокрема, з 24 квітня вже на 10 пунктах пропуску з Молдовою кожному автобусу буде доступна можливість обрати час перетину кордону у межах послуги "єЧерга".

"У рамках реформи міжнародних автобусних перевезень Міністерство відновлення продовжує працювати над забезпеченням можливості своєчасного перетину кордону автобусами", - пояснюють необхідність запровадження нововведення.

На яких КПП запрацює послуга
Можливість обрати час буде доступна загалом на 10 пунктах пропуску з Молдовою. Так, до Мамалига - Крива та Могилів-Подільський – Отач додадуться:

Виноградівка - Вулканешти;

Малоярославець 1 - Чадир-Лунга;

Нові Трояни - Чадир-Лунга;

Рені - Джурджулешти;

Серпневе 1 - Басараб‘яска;

Старокозаче - Тудора;

Табаки - Мирне;

Росошани - Бричень;

Згодом, така можливість буде доступна на пункті пропуску Паланка - Маяки - Удобне.

Важливо
Реєстрація у новий тип черги, яка має назву "За розкладом" для пунктів пропуску з Молдовою починається з 24 квітня о 12:00. Рух автобусів за новим записом розпочнеться 25 квітня о 12:00.

"єЧерга" для автобусів

У серпні 2023 року послуга "єЧерга" була масштабована на автобуси. Наразі в режимі тестування вона працює на ключових пунктах пропуску для автобусів.

Як зазначив міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков, понад місяць така опція працює на пункті пропуску Ягодин - Дорогуськ з Польщею, де їдуть лише регулярні автобуси.

"Завдяки цьому кількість автобусів, що перетинають кордон за добу не зменшилась, натомість всі їдуть відповідно до вказаного часу. Тобто наші люди більше не чекають у фізичних чергах", - зазначив міністр.

Теми:

Ще на цю тему