Німецький виробник безпілотників Quantum-Systems відкриє ще один завод в Україні

16:40 19.04.2024

Німецька компанія-виробник безпілотників Quantum-Systems відкриє ще одне виробництво дронів в Україні з потужністю до 1000 БПЛА на рік.

Про це повідомили у пресслужбі компанії, інформує Цензор.НЕТ.

Започаткування нового підприємства з виробництва безпілотників відбулося під час візиту німецької делегації в Україну на чолі віцеканцлера і федерального міністра з питань економіки та кліматичних питань Роберта Габека та у присутності міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олександра Камишіна.

Новий завод стане другим підприємством компанії в Україні, і очікується, що до кінця року на ньому працюватиме близько 100 людей.

Очікується, що він збільшить виробничі потужності до 1 000 безпілотників на рік, включно з виробництвом запчастин.

Quantum-Systems інвестує у нове виробництво до шести мільйонів євро протягом наступних двох років.

"Для компанії це вотум довіри до України та її громадян, що свідчить про намір надавати Україні довгострокову підтримку в захисті країни", – наголосили у пресслужбі компанії.

Наразі Quantum-Systems виробляє безпілотники подвійного призначення на трьох підприємствах для цивільного та державного секторів. На виробництві задіяні приблизно 250 працівників. В Україні це четвертий завод німецької компанії.

Безпілотники середнього радіуса дії Vector компанії Quantum-Systems експлуатуються в Україні з травня 2022 року.

Наразі за фінансування урядом Німеччини було надано 212 систем. У компанії повідомили, що до кінця року в Україну очікується поставка 500 БПЛА.
 

Ще на цю тему