Розтрощити FPV-дронами базу РФ з танками та БМПТ "Терминатор": новий рівень від ЗСУ

16:40 20.02.2024

Те що раніше могла виконати лише артилерія чи авіація зараз можливо FPV-дронами

Як повідомляе Війсковий портал «DEFENSE EXPRESS»
Устрімкому розвитку FPV-дронів на полю бою досягнута нова віха - знищення ворожої бази з бронетехнікою, де знаходились БМПТ "Терминатор", БМП-3, два танки Т-72, дві установки С-60 на "ЗиЛ", а також вантажівки з боєприпасами.

Вся ця техніка була знищена саме FPV-дронами підрозділу "Булава" окремої президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького. А самі дрони - виготовлені та передані командою волонтерів "Дикі шершні". Місце подій, яке вже було геолоковано OSINT-аналітиками - південна околиця Старомлинівки у Донецькій області у 5,5 км від "нуля".

На відео зафіксоване дійсно більш ніж майстерне використання дронів, коли необхідно було не просто влучити в ангар, а залетіти у нього, обрати потрібну ціль та спрямувати на неї дрон. Й це вимагає дійсно таланту оператора, який мав летіти у приміщенні й це все на максимальній дальності польоту, про що свідчить напис про малий заряд акумулятора.


Послідовні методичні удари, зрештою вивели з ладу всю техніку, яку ворог намагався сховати у цьому ангарі, а завершив справу вибух боєкомплекту.

Й зрештою все це звісно говорить про виключну майстерність операторів дронів, а також злагоджену роботу розвідки, яка виявила скупчення бронетехніки противника.

Водночас така група цілей, у теорії країн НАТО, насправді вже мала б знаходитись в інтересах бригадної артилерії та тактичної авіації. А, наприклад, США могли б на таку ціль витрати й крилату ракету Tomahawk. Але завдяки FPV-дронам тепер такі задачі цілком вирішуються й на нижньому піхотному рівні.

Теми:

Ще на цю тему