З Одеси планують організувати трансфер пасажирів до аеропорту Кишинів

17:40 26.01.2024

З Одеси планують організувати трансфер пасажирів до аеропорту Кишинів.

Про це повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер, пише ЦТС.

"В рамках підготовки до запуску першого аеротрансферу Одеса-Кишинів разом із українськими й молдавськими прикордонниками та представниками місії EUBAM провели нараду, де обговорили механізм роботи майбутнього трансферу", - зазначив він.

Для того, щоб скористуватист послугою, необхідно буде зареєструватися у електронній системі з прикріпленням копії квитка на літак відправленням із м. Кишинів, зазначити особисті дані та відомості про військовий облік.

Після цього будуть сформовані групи пасажирів за 2-3 дні до відправлення авіарейсів з м. Кишинів (основні: Кишинів-Стамбул, Кишинів-Варшава, Кишинів-Відень). 

Автобуси з попередньо зареєстрованими пасажирами відправлятимуться з Одеси. Вони проходять митні та прикордонні процедури (не більше 30 хвилин перебування автобуса у зоні контролю).

"Це має пришвидшити проїзд українців, які прямують до міжнародного аеропорту Кишинів та розвантажити пункти пропуску через кордон (в першу чергу в районі МПП "Маяки-Паланка-Удобне")", - додав Кіпер.

Організоване перевезення пасажирів також зменшить навантаження на дороги області легковими авто та покращить рівень обслуговування населення у сфері міжнародних перевезень.
 

Ще на цю тему