У керівній партії Грузії хочуть, щоб у наступному парламенті не було опозиції
У керівній партії Грузії "Грузинська мрія" сподіваються на майбутніх парламентських виборах отримати конституційну більшість, а також на відсутність опозиції у парламенті.
Як пише "Європейська правда", про це заявив голова партії "Грузинська мрія" Іраклій Кобахідзе, повідомляє "Грузия Online".
"Я очікую, що опозиція знову увійде в такий самий абсурд, не пройде до парламенту, не візьме мандати, шансів на успіх немає", – сказав Кобахідзе.
Він також пророкує перемогу "Грузинської мрії" на парламентських виборах.
"Фактично нинішня конфігурація така, що ми можемо отримати конституційну більшість у парламенті. Проводилося дослідження після того, як ми отримали статус кандидата, і за останніми даними в нас було 59%", – наводить слова Кобахідзе Sova.
Він також знову заговорив про повернення засновника партії Бідзіни Іванішвілі в політику, заявивши, що це "означає лише подальше посилення і зміцнення "Грузинської мрії".
Парламентські вибори в Грузії очікуються 26 жовтня 2024 року.
Ще на цю тему
- 29.04.2026 Cпікер парламенту Грузії заявив, що країна «не поступиться територією» задля ЄС
- 13.03.2026 Грузия обещала ЕС впредь не разрешать ни одному танкеру «теневого флота» входить в грузинские порты
- 03.03.2026 Оппозиция объединилась в альянс в Грузии
- 29.01.2026 Назначение посла Украины не меняет курса Грузии: санкций против РФ не будет - спикер парламента Папуашвили
- 31.12.2025 Грузія у 2025 році видворила рекордну кількість іноземців - понад 1 300
- 19.12.2025 ЕС поддерживает грузинский народ, но не правительство, которое «ведет страну в неправильном направлении» – Каллас
- 18.12.2025 Каллас розкритикувала курс влади Грузії
- 17.12.2025 Грузія несподівано підтримала "антиросійську" конвенцію щодо репарацій для України
- 11.12.2025 Парламент Грузії посилив правила проведення протестів
- 03.12.2025 Москва хочет отношений с Грузией без деоккупации ее территорий
- 01.12.2025 "Грузинська мрія" каже, що подасть до міжнародних судів позов проти BBC
- 29.11.2025 В Грузії повідомляють про затримання опозиційного політика