Половину опалювального сезону пройдено, запасів газу у сховищах достатньо, - "Нафтогаз"
Половину опалювального сезону пройдено. Це вже друга зима в умовах повномасштабного вторгнення. І перша за всю історію незалежності, яку ми проходимо за рахунок газу власного видобутку.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр "Нафтогазу".
Як зазначається, запасів газу в українських сховищах достатньо для успішного завершення опалювального сезону.
"12.3 млн споживачів Газопостачальної компанії "Нафтогаз України" продовжують отримувати газ. Укладено 1 242 договори з 449-ма підприємствами теплокомуненерго (ТКЕ) та 793 ОСББ. 7 ТЕЦ в управлінні Групи Нафтогаз далі забезпечують теплом тисячі українців у Кам’янському, Кривому Розі, Новояворівську, Новому Роздолі, Миколаєві, Одесі та Херсоні. Дякуємо всім, завдяки кому це стало можливим", - йдеться у повідомленні.
Ще на цю тему
- 01.06.2026 Свириденко заявила про домовленість із Литвою про довгострокове постачання газу через Клайпеду
- 12.05.2026 У квітні імпорт газу до України впав у 28 разів - ExPro
- 16.04.2026 На родовищі Укрнафти пробурили газову свердловину
- 23.03.2026 Зеленський обговорив з президентом Мозамбіку можливості постачання газу в Україну
- 02.01.2026 Імпорт газу в Україну зріс у дев'ять разів
- 30.10.2025 Україна наростила імпорт газу, більш як половину купила у Швейцарії - DiXi Group
- 14.10.2025 Україна почала обговорювати з партнерами імпорт газу на тлі атак РФ, - Зеленський
- 25.08.2025 Норвегія допоможе Україні з поставками газу перед зимою
- 25.08.2025 Росія намагається зірвати підготовку України до зими - Зеленський
- 13.08.2025 Нафтогаз та ЄБРР підписали угоду на закупівлю газу на €500 мільйонів
- 01.08.2025 Імпорт газу в Україну за рік виріс у 16 разів
- 11.07.2025 Оператори ГТС України та Італії підписали меморандум про співпрацю