В Італії скасували дозвіл на пропагандистську виставку про окупований Маріуполь
В італійській Модені міська влада скасувала дозвіл на проведення скандальної російської виставки про "швидке відновлення" окупованого Маріуполя.
Як повідомляє "Європейська правда", про це заявив речник МЗС України Олег Ніколенко.
За його словами, мерія Модени відкликала дозвіл після звернення української сторони.
"Щиро вітаємо це рішення. Вдячні як мерії міста, так і українцям в Італії, які не дали ввести в оману італійське суспільство про наслідки російських злочинів в Маріуполі та Україні.
Закликаємо і інші міста в світі не надавати майданчиків для подібних російських провокацій. Це стане важливим внеском в перемогу України над російською агресією", – наголосив Олег Ніколенко.
Нагадаємо, на 20 січня у Модені планували провести пропагандистський захід про нібито "швидке відновлення" окупованого Маріуполя.
Анонс заходу містить звичні кремлівські пропагандистські тези про нібито "народне повстання" на Донбасі, за яке видавали дії російських диверсантів під час захоплення влади в регіоні у 2014 році, та про "швидкий процес відновлення" міста, що зазнало величезних руйнувань у процесі його облоги та окупації регулярними військами РФ навесні 2022 року.
Ще на цю тему
- 11.01.2026 Ирландская авиация выходят на охоту за российскими субмаринами
- 27.12.2025 В МИД пообещали, что в новому году Россия займется «защитой русских» по всему миру
- 25.12.2025 Власти признали «нежелательными» рекордное число организаций в 2025 году
- 22.12.2025 Посольство РФ відмовляється залишити будівлю консульства у Гданську попри наказ МЗС Польщі
- 17.12.2025 Таджикистан викликав посла Росії у зв’язку з убивством дитини в підмосковній школі
- 11.12.2025 У Кремлі обурилися затриманням у Польщі російського археолога
- 05.12.2025 РФ звинуватила Британію у спробі зірвати мирний процес через звіт щодо "Новічка"
- 05.12.2025 "Індія не нейтральна": Моді заявив Путіну, що його країна на боці миру
- 05.12.2025 Велика Британія має намір передати Україні 8 мільярдів фунтів російських активів
- 04.12.2025 У Великій Британії відповіли на погрози Путіна війною
- 03.12.2025 Швеція про заяви Путіна щодо війни з Європою: ми знаємо, що це реальна загроза
- 27.11.2025 Міжнародні організації продовжують фінансувати Російський Червоний Хрест – ЗМІ