У Великобританії розпочне роботу відомство, яке протидіятиме обходу санкцій проти Росії

11:20 11.12.2023

Уряд Великобританії оголосив, що створює нове відомство, яке протидіятиме обходу санкцій проти Росії. 

Як повідомляє BBC з посиланням на британське міністерство бізнесу та торгівлі, новостворене Бюро застосування торгових санкцій (OTSI) розпочне роботу з початку 2024 року, пише ZN.UA

Воно розслідуватиме потенційні випадки обходу санкцій, призначатиме покарання та передаватиме матеріали відомствам, уповноваженим порушувати кримінальні справи.

Бюро контролюватиме діяльність британських компаній, які відправляють товари до Росії через треті країни. Воно створюється на додачу до вже діючого Бюро застосування фінансових санкцій (Office of Financial Sanctions Implementation).

«Ми робимо все, щоб зупинити військову машину Путіна. Це передбачає і боротьбу з тими, хто уникає санкцій, і позбавлення Росії технологій та доходів, які потрібні їй для продовження злочинної війни», – каже заступниця міністра з промисловості та економічної безпеки Нусрат Гані.

Раніше повідомлялося, що 6 грудня уряд Великобританії, який вважає свою національну безпеку залежною від України, оголосив про нові санкції, спрямовані проти 46 фізичних, юридичних осіб та груп, які постачають компоненти та зброю для російської військової машини та фінансують її. Вони стосуються бізнесу в Білорусі, Китаї, Сербії, Туреччині, ОАЕ та Узбекистані, який продовжує підтримувати незаконне вторгнення Росії до України.
 

Теми:

Ще на цю тему