Отруєння Кара-Мурзи: Австралія запровадила санкції проти 13 росіян

14:00 07.12.2023

Уряд Австралії запровадив санкції проти причетних до отруєння відомого російського опозиціонера та продемократичного активіста Володимира Кара-Мурзи.

Як передає Укрінформ, про це йдеться у заяві глави МЗС Пенні Вонг.

«Сьогодні Австралія запровадила цілеспрямовані фінансові санкції та заборонила в’їзд трьом співробітникам Федеральної служби безпеки, причетним до отруєння відомого російського опозиціонера та продемократичного активіста Володимира Кара-Мурзи. Австралія також наклала цільові фінансові санкції та заборонила поїздки щодо десяти осіб, у тому числі заступника російського міністра, які пов’язані з політично вмотивованим арештом, судом і вироком Кара-Мурзі», - зазначила вона.

За словами Пенні Вонг, причетні до жахливих репресій у Росії проти громадянського суспільства, правозахисників, незалежних журналістів, опозиційних діячів і меншин мають бути притягнуті до відповідальності.

«Австралія закликає Росію виконувати свої зобов'язання щодо прав людини згідно з міжнародними договорами. Ми також закликаємо до негайного та безумовного звільнення Кара-Мурзи та всіх інших затриманих політичних активістів», - додала Вонг.

Теми:

Ще на цю тему