Україна відкрила КПП на кордоні з Польщею для виїзду порожніх фур

08:20 04.12.2023

Україна відкрила КПП "Угринів – Долгобичув" для руху порожніх вантажівок на виїзд з України, що є першим з тих кроків для розблокування кордону, які вже погодили Київ та Варшава.

Як пише "Євроейська правда", про це повідомив віцепрем’єр з відновлення – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

Кубраков оголосив, що "Угринів – Долгобичув", який зазвичай працював лише для легкового транспорту й автобусів, почне пропускати на виїзд з України порожні вантажівки масою 7,5 тон та більше. 

Польські перевізники погрожують заблокувати всі пункти пропуску на кордоні
Про це домовилися з Міністерством інфраструктури Польщі, Люблінським воєводством за підтримки Єврокомісії (DG MOVE).

Порожні вантажівки і цистерни зможуть використовувати цей КПП для виїзду з 4 грудня. Поки він працюватиме в тестовому режимі, реєструватись в чергу на перетин кордону не потрібно. Пропускна здатність на добу складатиме понад 100 вантажівок.

"Відкриття "Угриніва" є першим пунктом з переліку заходів, які ми реалізуємо для розблокування кордону, зменшення черг та збільшення пропускної спроможності українсько-польського кордону. Працюємо над тим, щоб якомога швидше зняти блокаду з врахуванням інтересів нашого ринку та держави", – зазначив Кубраков. 

Теми:

Ще на цю тему