У Сенаті США представили законопроєкт про арешт активів російських олігархів

11:00 30.11.2023

Сенатори США готують законопроєкт про конфіскацію активів російських олігархів. Отримані кошти спрямують на допомогу Україні.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Сенату Білого дому, інформує Цензор.НЕТ.

"Цей закон забезпечує чіткий механізм для прискорення конфіскації незаконних активів, пов'язаних з Путіним, та переведення цих коштів на підтримку України. Путін та його поплічники нестимуть відповідальність за заподіяні ними смерті та руйнування", - заявив конгресмен Вілсон, один із творців закону.

Російські олігархи, які перебувають у тісному зв'язку з російським урядом, допомагали фінансувати війну проти України. Закон, який спрощує конфіскацію їхніх незаконно нажитих активів, допоможе Україні відновитись після конфлікту.

"Надавши необхідні повноваження правоохоронним органам США, законопроєкт дозволить швидко конфіскувати суперяхти, літаки, особняки, пентхауси та інші розкішні активи, що належать партнерам Путіна щодо конфлікту, щоб підтримати відважних українських борців за свободу", - заявив сенатор Блюменталь.

Законопроєкт спростить конфіскацію активів російських олігархів та інших осіб, пов'язаних із російським урядом, незалежно від їхньої вартості. Крім того, законопроєкт гарантує, що всі кошти, одержані від конфіскації цих активів, будуть спрямовані на відновлення України.

Ще на цю тему