Перевізники Польщі повністю заблокували рух вантажівок на двох пунктах пропуску з Україною

16:00 08.11.2023

Польські перевізники станом на 7 листопада повністю заблокували проїзд вантажного автотранспорту на двох пунктах пропуску на кордоні з Україною.

Як пише "Європейська правда", про це у Facebook повідомив заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Сергій Деркач.

"Станом на зараз "Ягодин – Дорогуськ" – блокується виїзд з України та виїзд із Польщі. Тобто пункт пропуску заблокований повністю. "Краківець – Корчова". Виїзд з України ще можливий, заїхати в Україну – ні. "Рава-Руська – Гребенне". За останньою інформацією від наших прикордонників, перевізники заблокували і виїзд від нас. Тобто рух заблокований повністю також", – зазначив він.

"На всіх пунктах пропускають гуманітарні вантажі та пасажирських транспорт. У напрямку України учасники акції пропускають по одній або кілька машин за годину", – наголосив Деркач.

Він уточнив, що 7 листопада до Польщі через "Ягодин" виїхали 33 вантажівки, через "Краківець" – 265, через "Раву-Руську" – 203.

Деркач також запевнив, що українська сторона перебуває у постійній комунікації з командою Міністерства інфраструктури Польщі для вирішення ситуації.

Ще на цю тему