Блінкен прибув до Туреччини після неоголошеного візиту в Ірак
Держсекретар США Ентоні Блінкен прибув до Туреччини після неоголошеного візиту до Іраку в неділю – це його остання зупинка в регіоні перед тим, як вирушити до Азії.
Як пише "Європейська правда", про це повідомляє CNN.
Очікується, що в понеділок вранці Блінкен зустрінеться з турецькими офіційними особами, щоб обговорити війну між Ізраїлем та палестинським бойовим угрупованням ХАМАС.
Нагадаємо, що президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган різко критикує операцію Ізраїлю в секторі Гази, називаючи ці дії "злочинами проти людяності".
Блінкен відвідав Ірак попри загрози з боку шиїтського угруповання "Катаїб Хезбалла", що підпорядковується іранському Корпусу вартових ісламської революції. Воно повідомило, що візит держсекретаря в Багдад призведе до значної ескалації.
Під час свого візиту до Іраку топ-дипломат США зустрівся з прем'єр-міністром країни Мухаммедом Шіа ас-Судані у Багдаді, де провів більш ніж годинну зустріч.
Ще на цю тему
- 09.07.2026 Турция занимает 18-е место в мире по численности населения
- 09.07.2026 Туреччина очікує відновлення процесу вступу до ЄС - Ердоган
- 03.07.2026 Турция планирует присоединиться к Единой зоне платежей в евро
- 30.06.2026 Ердоган: Туреччина має бути залучена до європейських оборонних планів
- 11.06.2026 Команда усунутого лідера опозиції в Туреччині пішла у відставку зі зборів партії
- 30.05.2026 Атака РФ на судна в Чорному морі: Туреччина заявила, що поранені двоє її громадян
- 23.05.2026 У Туреччині затримали 13 осіб у справі про з’їзд опозиційної партії у 2023 році
- 12.05.2026 Туреччина наполягає на оновленні Митного союзу з ЄС
- 06.05.2026 В Анкаре состоялось 3-е заседание Турецко-саудовского координационного совета
- 30.04.2026 Розвідка Туреччини оприлюднила секретний документ про перебування в країні аятоли Хомейні
- 22.04.2026 Двадцятий пакет санкцій ЄС проти Росії має бути розширений - Сибіга
- 18.04.2026 Ердоган зробив заяву про зустріч Зеленського і Путіна