Росіяни позбавлятимуть українців на окупованих територіях батьківських прав, якщо їхня дитина не має російського паспорта
18:00 13.10.2023
Росіяни позбавлятимуть українців на тимчасово окупованих територіях батьківських прав, якщо вони не оформили для своєї дитини російське громадянство.
Про це повідомляє «Цензор.НЕТ» із посиланням на Центр національного спротиву.
Так звані окупаційні "органи опіки" будуть забирати дітей, якщо їхні батьки не оформили для них російське громадянство.
Батькам дітей, що вимушені ходити до ворожих шкіл, дали "час на роздуми" до кінця жовтня. Вони стоять перед вибором, або дитина стає громадянином Росії, або дані про неї потраплять до окупаційних "органів опіки".
Після чого дитину, відповідно, можуть примусово забрати у батьків та віддати у притулок, а потім у прийомну сім’ю.
Ще на цю тему
- 05.12.2025 Кремль посилює контроль за гауляйтерами на ТОТ
- 27.11.2025 Путін хоче залучити 2,5 мільйона жителів ТОТ України до «всеросійських заходів»
- 18.10.2025 Кремль запускає програму колонізації окупованих територій України
- 16.09.2025 Україна - про зустріч Лукашенка і Сальдо: Білорусь матиме негативні наслідки від оборудок з окупантами
- 10.09.2025 Окупанти обіцяють відновити Каховське водосховище: ЦПД розкрив мотиви Росії
- 08.09.2025 Паспортизація в окупації: українців, які не отримали російський паспорт, прирівняють до "нелегальних мігрантів" та можуть депортувати
- 18.07.2025 Влада Луганщини повідомила, який відсоток території області перебуває під російською окупацією
- 12.06.2025 Росія готує нову схему грабунку на окупованому Півдні — у фокусі Скадовський порт
- 31.05.2025 Депутат Костенко: Поки у нас є Південь і море, то залишається шанс повернути всі окуповані території
- 29.05.2025 РФ проведе перепис сільськогосподарських земель на окупованих територіях: мета
- 09.05.2025 Пам’ятник Сталіну встановили окупанти в захопленому Мелітополі. ФОТО
- 07.05.2025 Окупанти викрали з Херсона документи про депортації з республік Центральної Азії – Держархів