ЗСУ завдали результативний ракетний удар по штабу Чорноморського флоту РФ у Севастополі

14:00 23.09.2023

Удар по штабу Чорноморського флоту РФ був завданий крилатими ракетами, які прорвались через щільну систему ППО та димові завіси

Як повідомляе Війсковий портал «DEFENSE EXPRESS»
Сили оборони України завдали високоточний ракетний удар по штабу Чорноморського флоту РФ у поки окупованому Севастополі. Факт результативної атаки підтверджують не лише численні фото та відео, а й навіть місцева окупаційна влада.

Удар ракетами приблизно відбувся о 13:10, при цьому ворог заздалегідь помітив загрозу й почав створення димових завіс у бухті. Також було зафіксовано пуски зенітних ракетних комплексів з району аеродрому "Бельбек" під Севастополем. Попри це, штаб ЧФ РФ був уражений.

Водночас питання у кількості влучань на момент публікації ще не розкрито. Але можливо впевнено говорити про те, що один з ударів прийшовся у бокову частину будівлі в результаті чого частково склався поверх.

Штаб ЧФ РФ після удару

Також розпочалась пожежа, яка вирує у середині будівлі. І хоча повідомляється про направлення до штабу ЧФ РФ десятків карет швидкої допомоги та рятувальників, але на відео з місця подій видно їх активності не зафіксовано.

Також цей удар цікавий тим, що місцевий гауляйтер Розвожаєв приблизно за годину до удару повідомив, що з 12:00 по 13:00 у Севастополі будуть проходити "планові стрільби зі стрілецького озброєння". А вже о 13:20 повідомив про удар по штабу ЧФ РФ.

Також це не перша атака по штабу ЧФ РФ, який був здійснений з початку повномасштабного російського вторгнення. Й перший раз це відбулось ще 31 липня 2022 року, й тоді для удару був використаний дрон-камікадзе. Згодом атака повторилась 20 серпня, коли перероблений у літако-снаряд китайський цивільний БПЛА Mugin-5 PRO уразив будівлю ще раз.

Але тепер цілком можливо, що однієї атаки крилатими ракетами вистачить для припинення використання цього центрального командного пункту російськими військовими, втрати яких ще підлягають уточненню. Також необхідно зазначити, що резервний командний пункт ЧФ РФ у Верхньосадовому був результативно атакований 20 вересня.

Теми:

Ще на цю тему