Буданов - про удар по штабу ЧФ у Севастополі: Серед тяжкопоранених є генерали

08:00 23.09.2023

У результаті атаки на штаб Чорноморського флоту Росії в Севастополі загинули щонайменше дев’ятеро осіб, поранені 16. Серед них - російські генерали.

Як передає Укрінформ, про це в коментарі українській службі Голосу Америки повідомив начальник Головного управління розвідки України Кирило Буданов.

“Серед поранених - командувач угруповання генерал-полковник Романчук, в дуже важкому стані. Начальник штабу генерал-лейтенант Цеков, перебуває без свідомості. Кількість постраждалих звичайних військовослужбовців, які не є працівниками штабу, ще встановлюється. Це військові, які несуть службу, охорона, і так далі - вони не входять у той перелік, який я вам озвучив”, - повідомив Буданов.

Як уточнює Голос Америки, Олександр Романчук - командувач угруповання російських сил на Запорізькому напрямку, отримав звання генерал-полковника у 2023 році. Генерал-лейтенант Олег Цеков - командир 200 ОМСБР Берегових військ Північного флоту ВМФ РФ.

Водночас Буданов не підтвердив повідомлень про ймовірну загибель командувача Чорноморського флоту РФ адмірала Віктора Соколова. Про його стан інформації в ГУР наразі немає.

Читайте також: Удар по штабу ЧФ Росії: у ЗМІ з’явилась світлина ракети за декілька секунд до влучання
На запитання, яку роль у плануванні удару зіграли партизани та місцеві мешканці, очільник ГУР відповів, що розвідка збирає дані з усіх джерел. “Зрозуміло, що агентурні джерела - одні з основних”, - додав він.

Ще на цю тему