Найбільший ізраїльський девелопер розпродає нерухомість і йде з Росії

09:20 22.09.2023

Ізраїльська компанія Mirland Development планує продати частину своїх останніх російських активів загальною вартістю 5-6 млрд рублів.

Російська Федеральна антимонопольна служба вже отримала заявки на придбання ТОВ "Автопріоритет", ТОВ "Креативком" та ТОВ "Петра-8" він неназваного покупця, пише Бізнес.Цензор з посиланням на росЗМІ.

Всі ці три структури входять до периметру ізраїльського девелопера Mirland Development.

На балансі ТОВ "Автопріоритет" перебуває об'єкт нерухомості площею 11 700 кв. м у бізнес-парку Mirland у Москві.

"Креативком" є забудовником котеджного селища "Західна резиденція" в підмосковному Одинцовому площею 22,5 га.

На балансі "Петра-8" зараз знаходиться 3,5 га під будівництво торговельного комплексу.

Раніше до портфелю Mirland Development також входив торговий центр "Тріумф молл" площею 58 000 кв. м у Саратові. У середині серпня він перейшов ТОВ "Інвестлайн", підконтрольному Central Properties та російському бізнесмену Дмитру Бикову.

У березні 2023 року підконтрольні Mirland Development структури перейшли ТОВ "Грос", що входить до групи російського "Сбєрбанку", разом із 18 000 кв. м у бізнес-парку Mirland. А компанія "Петра-8" продала 5 га землі, де збиралася побудувати житловий комплекс "Тріумф парк", російській групі "Аквілон".

На балансі Mirland Development продовжує залишатися торгово-розважальний комплекс "Вернісаж" у Ярославлі площею 43 000 кв. м. Джерела видання на ринку нерухомості припускають, що об'єкт відійде до банку-кредитора.

Mirland Development, створена 2004 року ізраїльською Fishman Group, мала у своєму портфелі 1,3 млн кв. м російської нерухомості.
 

Ще на цю тему