У США пропонують розширити санкції проти КНДР за підтримку війни РФ в Україні

14:00 21.09.2023

Двоє американських законодавців внесли на розгляд Конгресу законопроєкт, що закликає до розширення санкцій проти Північної Кореї за підтримку нею війни Росії проти України.

Як пише "Європейська правда", про це йдеться на сайті Конгресу.

Законопроєкт під назвою "Передбачити введення санкцій щодо підтримки КНДР незаконної війни РФ в Україні" в Палаті представників представили конгресмени Джеррі Конноллі (Демократична партія) та Джо Вілсон (Республіканська партія).

У тексті законопроєкту законодавці заявили, що якщо Росія або підтримувані нею суб'єкти придбають у Пхеньяна зброю та пов'язані з нею матеріальні засоби, то такі дії суперечитимуть резолюціям Радбезу ООН, які підтримала РФ і які забороняють режиму КНДР експортувати такі товари.

"Матеріальна підтримка Кім Чен Ином незаконної війни Росії в Україні означатиме небезпечне партнерство між двома зловмисними акторами, які загрожують глобальному миру", – цитує Конноллі його сайт.

"Ми не можемо дозволити цьому нечестивому партнерству залишитися без контролю. Настав час для США вжити рішучих заходів і не допустити використання північнокорейської зброї у кривавій війні Путіна проти українського народу", – додав він.

Теми:

Ще на цю тему