З’явилися фото ураженого російського підводного човна «Ростов-на-Дону» / Фото

15:20 18.09.2023

З’явилися фото пошкоджень російського підводного човна "Ростов-на-Дону" внаслідок атаки в ніч на 13 вересня.

Про це пише Українська правда з посиланням на Oryx, Conflict Intelligence Team. 

"Оприлюднені фотографії показують повний масштаб руйнувань, яких зазнав підводний човен "Ростов-на-Дону" після атаки, що сталася минулого тижня", пише Oryx.

Фото: CONFLICT INTELLIGENCE TEAM

У ніч на 13 вересня окупаційна "влада" Севастополя повідомила пропожежу на судноремонтному заводі в районі Кілен-балки, Міноборони Росії заявило про атаку ракетами та безпілотними катерами.

ДослідникиOSINT повідомили, що на судноремотному заводі в окупованому Севастополі пошкоджено два судна: великий десантний корабель класу Ropucha та підводний човен класу Kilo. Російський Telegram-канал Baza писав, що внаслідок атаки пошкодили великий десантний корабель "Мінськ" і дизель-електричний підводний човен "Ростов-на-Дону", який був спущений на воду лише у 2014 році та є носієм крилатих ракет "Калібр", що ними РФ обстрілює мирні міста України.

За даними британської розвідки, підводний човен "Ростов-на-Дону" та десантний корабель "Мінськ" отримали критичні ушкодження у результаті удару України. Аналітики вважають, що будь-які зусилля з повернення підводного човна до ладу, ймовірно, займуть багато років і коштуватимуть сотні мільйонів доларів.

Вдень 13 вересня командувач Повітряних сил генерал-лейтенант Микола Олещук недвозначно подякував українським пілотам за те, що окупантів "штормить" у Севастополі.
 

Ще на цю тему