Росія відводить неушкоджені кораблі Чорноморського флоту якнайдалі від Криму

09:20 18.09.2023

Після успішних ударів ЗСУ по російських суднах, командування ворожого флоту намагається тримати вцілілі кораблі якнайдалі від тимчасово окупованого Криму.

Про це розповів речник Української добровольчої армії "Південь" Сергій Братчук, повідомляє Цензор.НЕТ.

Він зауважив, що останнім часом ситуація у Чорному морі стає до Росії все більш тривожною.

Пошкодження, завдані її кораблям, настільки критичні, що на відновлення підуть роки. Щоб уберегти неушкоджені судна, росіяни почали відводити їх подалі від тимчасово окупованого Криму.

Так, нещодавні потужні влучання по великих десантних кораблях завдали загарбникам чималих втрат, адже саме цей транспорт вони використовують для перевезення бойових комплектів, озброєння і техніки.

"Влучання – це дуже добре. Але подивіться про що говорить цей нюанс. Є влучання у найбільш захищені військово-морські фортеці Чорноморського флоту, а саме в акваторії Чорного моря, тобто у Севастополі", – звернув увагу Братчук.

За його словами, станом на сьогодні весь ЧФ Російської Федерації фактично перебуває під вогневим контролем Збройних сил України, що й змусило ворога розосереджувати свої кораблі, максимально виводячи їх у море та ховаючи ближче до Новоросійська.

Нагадаємо, вночі 13 вересня було завдано удару по суднобудівному заводу в окупованому Севастополі. Згодом стало відомо, що було пошкоджено великий десантний корабель "Мінськ" та підводний човен "Ростов-на-Дону".
 

Ще на цю тему