У Греції відкрився Український освітній хаб

17:20 12.09.2023

В Афінах офіційно запрацював Український хаб цифрових освітніх центрів. Тут навчатимуть актуальних навичок біженців будь-якого віку. Українські школярі зможуть надолужити пропущене у навчанні.

Про це інформує Міністерство освіти і науки України, передає Цензор.НЕТ.

"Мережа українських освітніх хабів (цифрових освітніх центрів — DLC) реалізує концепцію навчання протягом життя (Life Long Learning) з метою розвитку людського капіталу України. Навчатися й набувати актуальних навичок у центрах можуть як діти, так і дорослі. Також школярі можуть надолужити пропущене у навчанні — все в інтерактивній пізнавальній формі", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, хаб у Греції вже двадцять перший заклад мережі українських освітніх хабів, які працюють з початку війни. Вони розташовані як в Україні, так і за кордоном: Польщі, Словаччині, Угорщині, Чехії, Болгарії, Швейцарії, Німеччині, Іспанії, Австрії, Великій Британії.

Координаторка українських освітніх хабів Марія Богуслав поділилася, що їхня велика мета – відкрити їх в усіх регіонах України та тих країнах, де нині найбільше українських дітей. Особливо таких центрів потребують громади, які найбільше постраждали від війни.

У Посольстві України в Греції зазначили, що у хабі створено умови для українських дітей, які наразі перебувають в Греції. Там можна навчатися та здобувати освіту за українською державною програмою, набувати soft skills навичок, вивчати іноземні мови на курсах і в розмовних клубах, підвищували кваліфікації тощо. Також центр відкриває можливість для молодих українців зібратися в офлайні та розділити частину рідної української атмосфери.
 

Ще на цю тему