Прем’єр Молдови назвав нейтралітет країни «інструментом зовнішньої політики»

08:00 06.09.2023

Прем'єр-міністр Молдови Дорін Речан на церемонії, присвяченій Дню національної армії заявив, що нейтралітет його країни використовується, як "інструмент зовнішньої політики". 

Про це повідомляє Moldpres, пише ZN.UA.

Речан наголосив, що ситуація, коли "десятиліттями нехтувались" збройні сили, змінилася, і тепер вони мають підтримку президентки Маї Санду та всього уряду, щоб стало можливим активізувати зусилля з підтримки та інвестування в армію.

"А наш нейтралітет – це інструмент зовнішньої політики. Нам потрібно більше інвестувати в армію, і ми це робимо", – зазначив глава уряду Молдови.

За його словами, зараз Молдова перебуває у "складній, нестабільній і ризикованій регіональній ситуації", коли Росія напала на Україну, але, вказав він, завдяки українцям та їхній мужності в Молдові мир і безпека.

"Але ми не повинні сприймати це як щось само собою зрозуміле, це змушує нас і далі підвищувати нашу обороноздатність, підвищувати нашу спроможність до оперативної сумісності, а наші навчання в міжнародних місіях тим більше важливі", – додав він.
 

Ще на цю тему