Лавров розповів, з якими країнами хоче дружити Росія

10:40 01.09.2023

Росія визначилась, які країни хоче бачити партнерами 

Росія хоче досягти нормалізації відносин із Вірменією та Туреччиною.

Як повідомляе «Главком» про це заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров сьогодні, 31 серпня, на спільній пресконференції за підсумками переговорів із керівником зовнішньополітичного відомства Туреччини Хаканом Фіданом. На переговорах із турецьким колегою було обговорено також ситуацію на Південному Кавказі.  

«Росія зацікавлена ​​у сприянні нормалізації відносин між Туреччиною та Вірменією. Також Росія зацікавлена ​​в реалізації всіх досягнутих лідерами Азербайджану, Росії та Вірменії домовленостей, починаючи з домовленостей 2020 року та закінчуючи домовленостями про відкриття транспортних зв'язків, комунікацій, а також постконфліктне відновлення. Ми впевнені, що Туреччина може відіграти дуже конструктивну та корисну роль у цих зусиллях», – наголосив глава МЗС РФ.

По це що країна-агресор вітає курс на нормалізацію відносин між Туреччиною та Вірменією, заявив Сергій Лавров іще раніше 16 березня 2022 року за підсумками переговорів у Москві з Мевлютом Чавушоглу, попередником Хакана Фідана на посаді глави турецької дипломатії.

Ще на цю тему