Рада Євросоюзу запровадила нові санкції проти Ірану, що вплинуть на виробництво безпілотників

10:00 21.07.2023

Рада Європейського союзу ухвалила нові санкції щодо Ірану за підтримку агресивної загарбницької війни росії проти України, а також за військову підтримку Сирії.

Про це повідомили на сайті Ради ЄС, пише УНН.

Деталі

Зазначається, що нові санкції забороняють експорт до Ірану деталей, які використовуються для виробництва безпілотників.
Нові санкції також передбачають обмеження в подорожах та заморожування активів, які можуть бути застосовані до осіб, відповідальних за розробку безпілотників.

Новий пакет санкцій доповнює три раніше прийняті пакети, пов’язані із безпілотниками та спрямовані проти фізичних і юридичних осіб, останній із яких був прийнятий у лютому 2023 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЄС продовжив на пів року економічні санкції проти рф

Рада ЄС вирішила включити шість іранських осіб до двох уже існуючих пакетів санкцій за постачання росії безпілотників. Активи визначених осіб підлягають замороженню, а громадянам і компаніям ЄС заборонено надавати їм кредити. Підсанкційним особам також забороняється в’їжджати або проїжджати транзитом через території ЄС.

Цитата

«Сьогоднішні рішення демонструють рішучість ЄС продовжувати швидко й рішуче реагувати на дії Ірану. Євросоюз засуджує поставку іранських безпілотників Росії та їх смертоносне застосування у війні проти України», — йдеться в повідомленні.

Теми:

Ще на цю тему