Україна і Туреччина підписали меморандум про взаєморозуміння у сфері стратегічних галузей промисловості

13:00 08.07.2023

Під час зустрічі Володимира Зеленського з Реджепом Ердоганом Україна і Туреччина підписали меморандум про взаєморозуміння у сфері стратегічних галузей промисловості.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на пресслужбу Офісу президента України.

В повідомленні пресслужби йдеться про те, що документ спрямований на сприяння співпраці у стратегічних галузях промисловості та технологій між компаніями України й Турецької Республіки, а також на підтримку впровадження наявних і започаткування нових проєктів у цих сферах.

Серед напрямів співпраці – розвиток потужностей і можливостей виробництва автономних транспортних засобів, зокрема безпілотних літальних апаратів; нарощування виробництва різних типів БпЛА; дослідження й розробки в галузі автономних систем, космосу та в інших технологічних секторах стратегічних галузей промисловості двох країн; інше технічне співробітництво, необхідне для розвитку стратегічних галузей промисловості. 

Зазначається, що меморандум підписали міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін і міністр промисловості та технологій Туреччини Мехмет Фатіх Каджир.
 

Ще на цю тему