Штати і Росія обговорюють можливий обмін журналіста Гершковича та інших в’язнів Кремля – ЗМІ

09:20 05.07.2023

Представники влади США й Росії вже провели попередні обговорення щодо потенційного обміну ув’язненими, зокрема, й затриманого у РФ репортера Wall Street Journal Евана Гершковича.

Про це йдеться в публікації видання The Washington Post, яке посилається на заяву речника Кремля Дмитра Пєскова, передає Укрінформ.

«Пєсков сказав журналістам у вівторок під час телефонної розмови, що переговори мають вестися й проходити у повній тиші», - зазначає видання.

При цьому вказується, що представники російської влади й раніше заявляли про готовність обговорювати обмін арештованих у США росіян на американського журналіста Евана Гершковича. Зокрема, заступник глави російського МЗС Сергій Рябков у квітні заявив, що про це може йтися лише після завершення процесу щодо Гершковича в російському суді.

Нові заяви російської сторони пролунали через день після того, як посол США в РФ відвідала американського журналіста в московському СІЗО Лефортово. Посольство США повідомило, що репортер не скаржиться на стан здоров’я та «залишається витривалим попри обставини».

Ще на цю тему