Естонія заборонила в’їзд патріарху Кирилу

19:00 09.06.2023

Міністр закордонних справ Естонії Маргус Тсахкна повторно схвалив санкції в рамках "списку Магнітського", заборонивши в'їзд до країни 58 людям, включаючи лідера Російської православної церкви патріарха Кирила.

Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє Postimees.

За словами міністра, усім людям зі списку заборонили в'їзд до Естонії, оскільки вони причетні до грубих порушень прав людини або сприяли їхньому вчиненню.

"Патріарх Кирил є одним із найбільших пропагандистів та розповсюджувачів путінської ідеології. Давно час було внести його до чорного списку. Він виправдовував і підбурював до війни проти України", – заявив міністр.

Він додав, що людям, які підтримують звірства Росії в Україні, не раді в Естонії. "Я закликаю всі країни запровадити заборону на в'їзд прихильників та виконавців жорстоких злочинів Росії", – сказав Тсахкна.

Заборону на в'їзд також наклали на дев'ятьох переслідувачів російського опозиційного політика Владіміра Кара-Мурзи.

Санкційний список був переглянутий у зв'язку із закінченням терміну дії заборони на в'їзд, накладеної розпорядженням уряду в 2018 році. "Ми також додали до списку людей, які є грубими порушниками прав людини, яким не раді в Естонії", – додав Тсахкна.

Теми:

Ще на цю тему