Російські загарбники відправляють нову партію краденого зерна з Маріупольського порту

17:00 09.06.2023

У морському порту окупованого росіянами Маріуполя готується до відправлення чергове судно з 2 тис. тонн викраденої в Україні пшениці.

Как сообщает издание Порти Украіни про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

Під шумок росіяни продовжують красти наше зерно. Поки зернова угода блокується Росією, вони в Маріуполі вантажать чергові дві тисячі тонн на судно «Междуреченськ». Те саме, яке чомусь офіційно не в Маріуполі. До речі, може вже пора оголосити санкції та притягнути до відповідальності посадових осіб — судовласника?”, — написав Андрющенко у Telegram у вівторок, 6 червня.

Про вивезення зерна з окупованих територій через Маріупольський порт звітують і російські ЗМІ. За їхніми даними, це уже четвертий з початку року рейс судна під управлінням ФАУ «РосКапСтрой», яке повезе викрадену українську пшеницю до Ростова-на-Дону.

На даний момент навантаження виконується прямим варіантом — підходить машина, вивантажується, далі двома реферами вантажиться на борт. Це дозволяє завантажити понад 1 тис. тонн на добу” — пишуть вони.

За даними російської окупаційної «адміністрації» Маріуполя, з початку 2023 року Маріупольський порт перевалив вже близько 20 тис. тонн різного виду вантажів, із них близько 8 тис. тонн — це зерно.

Теми:

Ще на цю тему