Легіон «Свобода Росії» запропонував жителям Бєлгородської області евакуюватися в Україну

14:00 03.06.2023

Легіон «Свобода Росії» запропонував жителям Бєлгородської області РФ, які потерпають від обстрілів армією РФ, евакуюватися в Україну.

Про це повідомляється на Телеграм-каналі угруповання, передає Укрінформ.

«Путінські військові продовжують хаотичний обстріл Бєлгородщини. Намагаючись хоч якось завдати удару по наших силах, ворог вогнем заливає населені пункти, не зважаючи на цивільні втрати... Враховуючи загрозу для цивільного населення, ми погодили з українським командуванням відкрити гуманітарні коридори для бєлгородців, які потерпають від обстрілів армії режиму», – йдеться у повідомленні.

У Легіоні зазначили, що всі, хто потребує допомоги, за добровільною згодою «можуть бути евакуйовані вглиб України для надання притулку та (забезпечення) усіх необхідних базових потреб».

Легіон також поширив відео села Муром Бєлгородської області, яке обстрілюють військові РФ. За його інформацією, російська артилерія 3 червня завдала ударів також по населених пунктах Шебекіно, Нова Таволжанка та інших.

Крім того, зазначає Легіон, у район бойових дій Росія для проведення інформаційних операцій перекинула «спеціальний тікток-підрозділ «Ахмат».

«Це спеціальні сили, які використовуються путінськими генералами виключно для створення постановочних відео. Маскуючись під воїнів Ічкерії, ці актори майстерно вміють імітувати ведення бойових дій і захоплення населених пунктів, залишаючись при цьому глибоко в тилу», – заявили у Легіоні.

Теми:

Ще на цю тему