Повітряно-космічні сили рф отримали нову партію Су–34

11:40 02.06.2023

Російська «Объединенная авиастроительная корпорация» передала ПКС Росії чергову партію фронтових бомбардувальників Су-34.

Про це повідомляють російські медіа, пише Мілітарний.

Корпорація передала ПКС Росії партію із двох фронтових бомбардувальників Су-34, які виготовили на Новосибірському авіаційному заводі імені В.П. Чкалова.

Виробник заявляє, що літаки пройшли повний комплекс наземних та льотних випробувань напередодні їхньої передачі міноборони РФ.

Ці бомбардувальники стали четвертою партією модернізованих Су-34М, які були замовлені міноборони РФ у 2020 році.

У листопаді минулого року “Мілітарний” повідомляв, що Новосибірський авіаційний завод передав в експлуатацію повітряно-космічним силам Росії чергову третю партію із чотирьох бомбардувальників Су-34.

Із початку широкомасштабного вторгнення в Україну російські війська втратили 21 літак Су-34 та Су-34М лише за підтвердженими даними.

Росія втрачає більше літаків, ніж встигає виготовляти. Поки два останні бомбардувальники збирали на підприємстві, Росія втратила три борти цієї моделі.

Су-34 – це радянський/російський всепогодний двомісний винищувач-бомбардувальник, розроблений підприємством «Опытно-конструкторское бюро П.О. Сухого» на основі конструкції радянського винищувача Су-27.

Літак призначений для ракетно-бомбових ударів по наземних цілях противника в оперативній і тактичній глибині, а також для боротьби з повітряними цілями.

Латак має бойовий радіус від 600 до 1100 кілометрів залежно від навантаження. Корисне навантаження складає 8 тонн, у рамках якого він здатен нести на чотирьох точках підвіски авіабомби масою до 500 кілограм або дві бомби масою 1500 кг.

Окрім них літак також озброєний 30-мм автоматичною авіаційною гарматою ГШ-30-1. Він має окремі точки підвісу для авіаційних ракет класу «повітря-повітря» Р-27 та Р-73.

Докладно про санкції можна дізнатися у Базі даних юридичних осіб, щодо яких запроваджено санкції України, Канади, Великобританії, ЄС та США у зв'язку з російською агресією проти України.

Ще на цю тему