Сі Цзіньпін сподівається на посилення співпраці з Росією на тлі нових санкцій Заходу

18:20 24.05.2023

Глава Китаю Сі Цзіньпін хоче вивести співпрацю з Росією на більш високий рівень після того, як "Велика сімка" запровадила нові антиросійські санкції.

Про це заявив сам Сі Цзіньпін, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Nikkei Asia.

Лідер КНР провів зустріч з прем'єр-міністром Росії Михайлом Мішустіним.

"Я сподіваюся, що обидві країни (Китай та Росія - ред.) продовжать використовувати переваги свого тісного співробітництва, перспективи та імпульс для подальшого просування в різних галузях та виведення його на більш високий рівень", - заявив Сі Цзіньпін за підсумками зустрічі.

За словами глави КНР, Росія та Китай, які у 2022 році домовилися про партнерство "без обмежень", повинні "продовжувати твердо підтримувати один одного в питаннях, що стосуються наших спільних основних інтересів", та активізувати співпрацю в таких міжнародних організаціях, включаючи ООН та G20 .

При цьому прем'єр країни-агресора заявив про те, що співпраця між Китаєм та Росією зараз нібито перебуває на "безпрецедентно високому рівні".

Докладно про санкції можна дізнатися у Базі даних юридичних осіб, щодо яких запроваджено санкції України, Канади, Великобританії, ЄС та США у зв'язку з російською агресією проти України.

Ще на цю тему