На кордоні з Росією відбудуться масштабні навчання військових із країн НАТО

20:20 08.05.2023

Навчання «Залізний вовк 2023-1» мають на меті оцінити боєготовність підрозділів та синхронізувати стандартні оперативні процедури

У Литві пройдуть навчання військових із 12 країн НАТО. Про це заявили у командуванні литовською армією.

«У Литві розпочнуться міжнародні військові навчання «Залізний вовк 2023-1». У двотижневих навчаннях візьмуть участь близько 3,5 тисяч військових та шести сотень одиниць військової техніки з Литви», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що йдеться про солдатів з Бельгії, Чехії, Великобританії, США, Канади, Хорватії, Польщі, Люксембургу, Нідерландів, Норвегії, Португалії та Німеччини.

«Під час навчань дислокована в Литві бойова група передових сил НАТО і піхотний батальйон «Вайдотас» навчатиметься правильному веденню наступальних і оборонних операцій методом «сила проти сили», – додає джерело.

Литовська армія повідомляє, що частина навчань також проходитиме в цивільних районах – солдатів і військову техніку під час навчань зможуть побачити жителі Укмергського, Йонавського, Кайшядорюського та Кедайняйського районів, але основні дії навчань проходитимуть відбудеться на місцевому полігоні литовської армії Gaižunai, розміщеному в Йонавському районі, імітовані боєприпаси та вибухові речовини також будуть використовуватися лише на полігоні.

Литовське командування заявляє, що навчання мають на меті оцінити боєготовність підрозділів цієї бригади та синхронізувати стандартні оперативні процедури.

Теми:

Ще на цю тему