Нафтогаз запустив найпотужнішу свердловину за останні 2,5 роки
Група Нафтогаз повідомила, що запустила найпотужнішу свердловину за останні 2,5 роки, яка дає понад 460 тис. куб. м газу на добу, пише УНН.
Цитата
"Це одна з потужних свердловин, які Укргазвидобування запустило в березні цього року. Її добовий дебіт сягнув понад 460 тис. куб. м газу на добу. Вона має найвищі показники видобутку серед свердловин, які компанія ввела в експлуатацію протягом останніх 2,5 роки. Це важливе досягнення для нас", – зазначив очільник Групи Нафтогаз Олексій Чернишов.
Деталі
Укргазвидобування пробурило розвідувальну свердловину, яка відкрила новий нафтогазовий поклад на вже виснаженому родовищі.
Успіх став можливим завдяки сучасним підходам до обробки геологічної інформації, зокрема матеріалів 3D-сейсморозвідки, що дало змогу ідентифікувати раніше нерозвіданий поклад і визначити оптимальну точку для буріння, вказують у компанії.
Ще на цю тему
- 01.06.2026 Свириденко заявила про домовленість із Литвою про довгострокове постачання газу через Клайпеду
- 12.05.2026 У квітні імпорт газу до України впав у 28 разів - ExPro
- 16.04.2026 На родовищі Укрнафти пробурили газову свердловину
- 23.03.2026 Зеленський обговорив з президентом Мозамбіку можливості постачання газу в Україну
- 02.01.2026 Імпорт газу в Україну зріс у дев'ять разів
- 30.10.2025 Україна наростила імпорт газу, більш як половину купила у Швейцарії - DiXi Group
- 14.10.2025 Україна почала обговорювати з партнерами імпорт газу на тлі атак РФ, - Зеленський
- 25.08.2025 Норвегія допоможе Україні з поставками газу перед зимою
- 25.08.2025 Росія намагається зірвати підготовку України до зими - Зеленський
- 13.08.2025 Нафтогаз та ЄБРР підписали угоду на закупівлю газу на €500 мільйонів
- 01.08.2025 Імпорт газу в Україну за рік виріс у 16 разів
- 11.07.2025 Оператори ГТС України та Італії підписали меморандум про співпрацю