В ОП обурені, що деякі глобальні компанії продовжують роботу в росії і фінансують війну

08:30 25.03.2023

Деякі глобальні компанії, відверто принижуючи мораль і міжнародне право, продовжують працювати в росії, платити там податки і спостерігати, як ними оплачуються масові вбивства українців.

Про це радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк написав у Твіттері, передає Укрінформ.

«Надто зухвало поводяться окремі глобальні компанії. Яскравий приклад – «Ашан». Відверто принижуючи мораль і міжнародне право. Демонстративно вказуючи, що мають право працювати в рф, платити там податки і з насолодою дивитися, як ними оплачуються масові вбивства українців», - зазначив Подоляк.


Як повідомлялося, Національне агентство з питань запобігання корупції внесло французьку корпорацію “Ашан” у перелік міжнародних спонсорів війни. Підставою стало те, що під час повномасштабного вторгнення росії в Україну компанія відмовилася від бойкоту держави-терориста, а також не закрила свій бізнес в російській федерації.

Водночас в Auchan Retail заперечили поширену в ЗМІ інформацію про відкриття в росії нових магазинів мережі. В компанії стверджують, що не відкривають нових торговельних площ в росії не мають і не мали планів щодо подвоєння кількості магазинів у цій країні.

Теми:

Ще на цю тему