«Зерновий коридор» в Чорному морі у вересні 2022 – березні 2023. Нові акценти

Моніторингова група редакції BlackSeaNews
та «Інституту Чорноморських стратегічних досліджень»
 

Моніторингова група «Інституту Чорноморських стратегічних досліджень» та редакції BlackSeaNews на основі результатів власного моніторингу (див. Табл. 1, 2) повідомляє про основні тенденції роботи «зернового коридору» з портів України в Одеській області у вересні 2022 – березні 2023 року.  

Резюме

Ми розглядаємо показник середньої кількості суден, що прибувають за день до 3-х портів Одеської області в рамках «Чорноморської зернової ініціативи» як один з індикаторів рівня воєнних ризиків в Чорноморському регіоні. У вересні 2022 він дорівнював в середньому 5,9 судна на день; в жовтні – 5,1; в листопаді 2022 – 3,3; в грудні – 3,2 судна на день; в січні 2023 року – 2,8; в лютому – 2,5; 1-10 березня 2023 – 2,8 суден на день.

Зменшення з 5-6 до 2,5-3-х кількості суден, які щоденно вирушають «зерновим коридором» з протоки Босфор, є свідомою політикою Росії, якій не може подобатись успішний експорт українського зерна та відповідні додаткові доходи українського бюджету, що спрямовуються на фінансування війни проти РФ.

Згода РФ на подовження дії «Чорноморської зернової ініціативи» на 60 днів, а не на 120, як раніше, обумовлена лише одним фактором – терміном президентських та парламентських виборів у Туреччині, що мають відбутися 14 травня 2023 року. Тобто РФ, як і раніше, не хоче псувати відносини з діючим президентом Туреччини, для якого це успішний глобальний лідерський проект – принаймні на час його перебування на посаді. Отже, РФ демонструє, що в разі програшу Р. Ердогана кандидату від опозиції, участь РФ в зерновій ініціативі може бути скасовано.

Зауважимо, що наполегливе акцентування представників РФ на ув'язуванні «зернової ініціативи» з поновленням постачання російського аміаку по трубопроводу «Тольятті – Одеса» до порту Південний треба розуміти так: це бажання досягти припинення вогню на ділянці лінії фронту в районі міста Куп'янськ Харківської області поблизу адміністративного кордону з окупованою Луганською областю.

Нарешті, на фоні можливого зменшення експортної ролі України внаслідок втрати або серйозної шкоди, що завдана війною українським посівним площам, РФ мріє збільшити свій експорт та покращити своє місце в рейтингу провідних експортерів зерна.

 

Повний текст аналітичної доповіді

Важливі зауваження та пояснення:

22.07.2022 в Стамбулі було офіційно оформлено ініціативу про безпечне транспортування зерна та продуктів харчування з портів "Одеса", "Чорноморськ" та "Південний" (учасники – Україна, Туреччина, ООН, Російська Федерація) терміном на 120 днів, тобто до 22 листопада 2022 року. Перше судно з українською аграрною продукцією вийшло в рейс з порту Одеси 1 серпня 2022.

Процедура інспекцій визначена підписаним 22.07.2022 в Стамбулі документом – "Ініціатива щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів", в якому сказано:

"...Перед початком операції буде створено Спільний координаційний центр (СКЦ), який включає представників Сторін та ООН. СКЦ здійснює загальний нагляд та координації цієї Ініціативи. Кожна Сторона та ООН будуть представлені в СКЦ однією високопоставленою особою та узгодженою необхідною кількістю представників.

В. Інспекційні групи будуть створені в Туреччині. Інспекційні групи в Туреччині складатимуться з представників усіх Сторін та ООН. Судна здійснюватимуть транзит до портів України та заходитимуть у порти України згідно з графіком, затвердженим СКЦ, після перевірки суден інспекційною групою. Основним обов'язком інспекційних груп буде перевірка відсутності несанкціонованих вантажів і персоналу на борту суден, які прямують до українських портів або виходять з них.

D. Торговельні судна будуть попередньо зареєстровані в СКЦ, з перевіркою їх даних та підтвердженням їх портів завантаження, тісно співпрацюючи з адміністрацією порту. Під час проходження суден здійснюватиметься технічне спостереження. Судна рухатимуться морським гуманітарним коридором, узгодженим усіма сторонами. СКЦ розробить і розповсюдить детальний оперативний і комунікаційний план, включаючи визначення безпечних гаваней і варіантів медичної допомоги.

G. Усі торговельні судна, які беруть участь в цій Ініціативі, підлягають інспекції, яку проводить інспекційна група в гаванях, визначених Туреччиною на вході/виході до/з Турецької протоки.

* * *

Головною метою цього дослідження, як і попередніх, було встановити динаміку основного (на наш погляд) показника, що характеризує роботу «зернового коридору» – середньої кількості суден, що прибувають за день до 3-х портів Одеської області в рамках цієї домовленості. 

Зауважимо, що ми розглядаємо цей показник як один з індикаторів рівня воєнних ризиків в Чорноморському регіоні. 

Одразу наведемо результати, що є досить красномовними (див. Діаграма 1).

вересень 2022 – усього 176 суден, в середньому 5,9 судна на день;

жовтень 2022 – усього 158 суден, в середньому 5,1 судна/день;

листопад 2022 – усього 98 суден, в середньому 3,3 судна/день;

грудень 2022 – усього 100 суден, в середньому 3,2 судна/день;

січень 2023 – усього 88 суден, в середньому 2,8 судна/день;

лютий 2023 – усього 100 суден, в середньому 2,5 судна/день;

1–10 березня 2023 – усього 28 суден, в середньому 2,8 судна на день.

Зменшення з 5-6 до 2,5-3-х кількості суден, які щоденно вирушають «зерновим коридором» з протоки Босфор, є свідомою політикою Росії, якій не може подобатись успішний експорт українського зерна та відповідні додаткові доходи українського бюджету, що спрямовуються на фінансування війни проти РФ.

За нашою інформацією, це реалізується прямим наказом з Москви російським інспекторам, що працюють в складі спільних інспекційних групи, що створені в Туреччині з представників України, Туреччини, Росії та ООН, не перевіряти під будь-якими приводами більш ніж 3-4 судна на день.

Загальні результати моніторингу кількості суден, що прибувають до українських портів Одеської області по зерновому коридору надаються на Діаграмі 2.

Червоним стовпчиком на діаграмі виділено день 29 жовтня 2022 року, коли відбулася атака повітряних та морських безпілотних апаратів на військові кораблі Чорноморського флоту Росії в Севастопольських бухтах, внаслідок якої декілька кораблів отримали пошкодження.

Нагадаємо, що в той же день, 29 жовтня 2022 року, Росія оголосила про призупинення своєї участі в «зерновій угоді». В міноборони Росії при цьому стверджували, що причина такого кроку – проведений 29 жовтня «терористичний акт проти кораблів Чорноморського флоту і (нібито) цивільних суден, залучених до гарантування безпеки «зернового коридору». Все це було стовідсотковою вигадкою, оскільки ні російські військові кораблі, ні вигадані «цивільні судна» насправді не беруть в цьому жодної участі. В атаці 29 жовтня РФ звинуватила українську владу за участю фахівців Великої Британії. 

В ООН після цього заявили, що домовленість все одно залишається чинною, і інспектори ООН продовжать перевірку суден. Таку ж саму позицію, тобто про продовження роботи навіть без участі РФ, заявила Туреччина. І інспектори ООН та Туреччини дійсно продовжили огляд суден та надання їм дозволів на продовження руху без участі представника РФ.

Вже 2 листопада 2022 року президент Туреччини заявив, що зерновий коридор для експорту українського продовольства запрацює з полудня середи «як це було раніше». Невдовзі після заяви президента Туреччини міноборони РФ опублікувало повідомлення, що Росія відновлює участь у чорноморській зерновій ініціативі.

Але саме після цього в листопаді 2022 року відбулося скорочення майже в 2 рази – з 5 до 3-х на день – кількості суден, що отримували дозволи Спільного координаційного центру в Стамбулі (СКЦ, JCC) на виконання рейсів в напрямку українських портів.

Не є секретом те, що Росія неодноразово погрожувала вийти з чорноморській зерновій ініціативі, вимагаючи її зміни та преференцій для своїх мінеральних добрив та зерна. Крім того, ще з 19 вересня 2022 вона гальмувала пропуск кораблів із зерном через турецькі протоки. РФ також публічно заявляла, що виступає проти «зернової угоди» на наступний термін, тобто після 20 листопада 2022 року, але все ж таки продовжила свою участь без значного спротиву. 

Особливістю поточної ситуації є те, що Росія поки що заявила про свою згоду з подовженням «зернової ініціативи» не на чергові 120 днів, як раніше, а лише на 60 днів, тобто по 17 травня 2023 включно.

На наш погляд, це пояснюється лише одним чинником: датою президентських та парламентських виборів у Туреччині, що мають відбутися 14 травня 2023 року.

Тобто РФ, як і раніше, не хоче псувати відносини з діючим президентом Туреччини, для якого це успішний глобальний лідерський проект – принаймні на час його перебування на посаді. Отже, РФ демонструє, що в разі програшу Р. Ердогана кандидату від опозиції, участь РФ в зерновій ініціативі може бути скасовано.

Наведемо повний текст офіційного коментаря РФ з цього питання (мовою оригіналу):

Комментарий заместителя Министра иностранных дел Российской Федерации С.В.Вершинина по итогам консультаций российской межведомственной делегации с Р.Гринспан и М.Гриффитсом

463-13-03-2023

Мы только что завершили очередной раунд консультаций российской межведомственной делегации с представителями ООН во главе с Генсекретарем Конференции ООН по торговле и развитию (ЮНКТАД) Р.Гринспан и главой Управления ООН по координации гуманитарных вопросов (УКГВ) М.Гриффитсом.

В центре обсуждения – ход реализации заключенных в Стамбуле 22 июля 2022 г. «пакетных» договоренностей. Напомню, что они состоят из двух взаимоувязанных частей – «черноморской инициативы» по вывозу украинского продовольствия и сырья для удобрений, включая аммиак, и Меморандума Россия-ООН по нормализации отечественного сельхозэкспорта.

Состоявшийся подробный и откровенный разговор вновь подтвердил, что если коммерческий вывоз украинской продукции осуществляется устойчивыми темпами, принося немалую прибыль Киеву, то на пути российских сельхозэкспортёров по-прежнему сохраняются барьеры. Заявленные Вашингтоном, Брюсселем и Лондоном санкционные изъятия для продовольствия и удобрений на деле не работают.

В этой связи российская сторона, отмечая «пакетный» характер предложенных Генсекретарем ООН А.Гутеррешем Стамбульских договоренностей, не возражает против очередного продления «черноморской инициативы» после истечения второго срока 18 марта, но только на 60 дней.

Наша дальнейшая позиция будет определяться в зависимости от реального, не на словах, а на деле, прогресса по нормализации нашего сельхозэкспорта, включая банковские платежи, транспортную логистику, страховки, «размораживание» финансовой деятельности и поставки аммиака по трубопроводу «Тольятти-Одесса».

Для ілюстрації реальності «претензій» Росії зупинимось дещо детальніше на темі аміакопроводу «Тольятти-Одесса», яка присутня з першого дня перемовин з експорту українського зерна.

Справжній підтекст цієї російської вимоги абсолютно ясний:

трубопровід входить на територію України в районі міста Куп'янськ Харківської області – вздовж лінії фронту між Харківською та окупованою Луганською областями.

Тобто поновлення перекачки аміаку по цій трубі однозначно вимагає припинення вогню на цій ділянці фронту.

Українська влада не погоджується на це, розуміючи, що це може створити невигідний прецедент «часткового перемир'я»

В той же час Росії насправді вже не потрібен трубопровід «Тольятті – Одеса», бо уряд РФ ще 22.02.2023 прийняв розпорядження №452-р, яким затверджений план термінового будівництва «Тольяттиазотом» першого в Росії терміналу з перевалки аміаку та мінеральних добрив на Чорному морі в порту Тамань (Краснодарський край).

Будівництво першої черги порту потужністю 2 млн. тонн аміаку завершитися вже до кінця 2023 року.

Цей термінал й замінить аміакопровод «Тольятті – Одеса», роботу якого було заблоковано Україною після початку Великої війни 24.02.2022.

* * *

Табл.1. База даних суден, що пройшли «зерновим коридором« до портів Одеської області у вересні – грудні 2022 / The database of vessels that passed through the «grain corridor« to the ports of the Odesa region in September – December 2022

 

UA ILK CHORNOMORSK

#

Name

IMO

DWT

Actual Time of Arrival / Departure

Flag

Shipowner

 

GEN. POLAD HASHIMOV

9575307

7103

ATA: 2022-09-02 10:18
ATD: 2022-09-04 07:00

Liberia

Ship manager/Commercial manager PALMALI GEMICILIK VE ACENTELIK L Blok, Maya Sitesi, Ozturk Sokak, Akatlar Mah, 1, Besiktas, Istanbul, Turkey.

Registered owner ARMADA VOYAGER TWO CO D Care of Palmali Gemicilik ve Acentelik AS (Palmali Shipping & Agency), L Blok, Maya Sitesi, Ozturk Sokak, Akatlar Mah, 1, Besiktas, Istanbul, Turkey.

 

MY MERAY

9000302

39110

ATA: 2022-09-02 11:02

ATD: 2022-09-05 07:55

Belize

Ship manager/Commercial manager EASTERN STAR SHIPPING 2nd Floor, Jabado Building, BP 2527, ash-Shiraa Square, Tripoli, Lebanon.

Registered owner 4BROTHER'S SHIPPING D Care of Eastern Star Shipping, 2nd Floor, Jabado Building, BP 2527, ash-Shiraa Square, Tripoli, Lebanon

 

ELIANA

9327310

5794

ATA: 2022-09-05 18:02

ATD: 2022-09-07 06:21

Malta

Ship manager/Commercial manager NEREZZA DENIZCILIK SANAYI Suleyman Demirel Bul 14, Ikitelli Osb Mah, Basaksehir, 34944 Istanbul, Turkey.

Registered owner GARANTI DENIZCILIK AS Care of Nerezza Denizcilik Sanayi ve Ticaret AS, Suleyman Demirel Bul 14, Ikitelli Osb Mah, Basaksehir, 34944 Istanbul, Turkey.

 

CAPTAIN ADAM 1

8914087

6695

ATA: 2022-09-06 11:08

ATD: 2022-09-08 07:03

Tanzania

Ship manager/Commercial manager NORTH ENGLAND SHIPPING INC Office 306, 3rd Floor, al-Hamriya Port, Dubai, United Arab Emirates.

Registered owner NORTH ENGLAND SHIPPING INC Office 306, 3rd Floor, al-Hamriya Port, Dubai, United Arab Emirates

 

KIRAN AMERICA

9491264

56666

ATA: 2022-09-04 18:18

ATD: 2022-09-09 08:31

Malta

Ship manager/Commercial manager PASIFIK GEMI ISLETMECILIGI Kat 2, Block B, Denizciler Is Merkezi, Ord Prof Fahrettin Kerim Gokay Caddesi 14, Aunizade Mah, Uskudar, 34662 Istanbul, Turkey.

Registered owner SENATOR SHIPPING D-MTA Care of Pasifik Gemi Isletmeciligi ve Ticaret AS, Kat 2, Block B, Denizciler Is Merkezi, Ord Prof Fahrettin Kerim Gokay Caddesi 14, Aunizade Mah, Uskudar, 34662 Istanbul, Turkey.

 

SEVIL

9148518

5643

ETA: 2022-09-07 19:00

ATD: 2022-09-09 07:29

Vanuatu

Ship manager/Commercial manager SAFIR GEMI TASIMACILIK SANAYI Daire 6, Aas Plaza, Aydinli Yolu Caddesi 34, Icmeler Mah, Tuzla, 34947 Istanbul, Turkey.

Registered owner ALBATROS CORP Care of Safir Gemi Tasimacilik Sanayi ve Ticaret d Sti, Daire 6, Aas Plaza, Aydinli Yolu Caddesi 34, Icmeler Mah, Tuzla, 34947 Istanbul, Turkey

 

A LINE

9246920

12259

ATA: 2022-09-06 18:08

ATD: 2022-09-10 07:07

Vanuatu

Ship manager/Commercial manager ISKELE DENIZCILIK TICARET D Daire 107-108, Kat 11, Milangaz Caddesi 75A, Esentepe Mah, Kartal, 34870 Istanbul, Turkey.

Registered owner IS SHIPPING D Care of Iskele Denizcilik Ticaret d Sti, Daire 107-108, Kat 11, Milangaz Caddesi 75A, Esentepe Mah, Kartal, 34870 Istanbul, Turkey.

 

PRINCESS AMNAH

9008067

6244

ATA: 2022-09-06 17:41

ATD: 2022-09-10 06:38

Sierra Leone

Ship manager/Commercial manager ORIENT MARINE INTERNATIONAL CO 5th Floor, 5-7, Kanari Street, 185 37 Piraeus, Greece.

Registered owner OSTRIA INVESTMENT SA Care of Orient Marine International Co, 5th Floor, 5-7, Kanari Street, 185 37 Piraeus, Greece.

 

S BRILLIANT

9275323

48821

ETA: 2022-09-07 09:00

ATD: 2022-09-11 15:09

Liberia

Ship manager/Commercial manager S-BULKERS D 184A, Kifisias Avenue, 152 31 Athens, Greece.

Registered owner REVIVE MARITIME D Care of S-Bulkers d, 184A, Kifisias Avenue, 152 31 Athens, Greece.

 

BRIZA

9286815

6917

ETA: 2022-09-09 14:30

ATD: 2022-09-11 14:30

Cook Is

Ship manager/Commercial manager DTSCHART SP ZOO ul Jaktorowksa 40, 96-300 Zyrardow, Poland.

Registered owner BRCHART SHIPPING D Care of Dtschart Sp zoo, ul Jaktorowksa 40, 96-300 Zyrardow, Poland.

 

MAGNOLIA

9575333

7114

ATA: 2022-09-08 12:00

ATD: 2022-09-11 15:16

Liberia

Ship manager/Commercial manager SPRING MARINE DENIZCILIK Daire 5-6, Kat 3, Blok L, Maya Sitesi, Ozturk Sokak, Akat Mah, 1, Besiktas, Istanbul, Turkey.

Registered owner ARMADA VOYAGER FIVE CO D Care of Spring Marine Denizcilik ve Ticaret d Sti, Daire 5-6, Kat 3, Blok L, Maya Sitesi, Ozturk Sokak, Akat Mah, 1, Besiktas, Istanbul, Turkey.

 

AHMET CAN

9368182

3346

ATA: 2022-09-04 11:24

ATD: 2022-09-12 06:29

Panama

Ship manager/Commercial manager SAFIR GEMI TASIMACILIK SANAYI Daire 6, Aas Plaza, Aydinli Yolu Caddesi 34, Icmeler Mah, Tuzla, 34947 Istanbul, Turkey.

Registered owner KIVANC SHIPPING INC Care of Safir Gemi Tasimacilik Sanayi ve Ticaret d Sti, Daire 6, Aas Plaza, Aydinli Yolu Caddesi 34, Icmeler Mah, Tuzla, 34947 Istanbul, Turkey.

 

SALLY M

9152844

7435

ATA: 2022-09-06 11:45

ATD: 2022-09-12 07:16

Panama

Ship manager/Commercial manager GULF INTERNATIONAL CO D 95, 99 & 103, Pinto House, Triq l'Ghassara ta'l-Gheneb, Marsa, MRS 1912, Malta.

Registered owner GULF INTERNATIONAL CO D 95, 99 & 103, Pinto House, Triq l'Ghassara ta'l-Gheneb, Marsa, MRS 1912, Malta.

 

NORD STARK

9691591

28368

ATA: 2022-09-08 11:00

ATD: 2022-09-12 08:00

Barbados

Ship manager/Commercial manager GULF COAST SHIPPING & TRADING 2nd Floor, 67, Akti Miaouli, 185 37 Piraeus, Greece.

Registered owner OCM MARITIME SARA LLC Care of Gulf Coast Shipping & Trading SA, 2nd Floor, 67, Akti Miaouli, 185 37 Piraeus, Greece.

 

GLORY DINA

9464522

28343

ATA: 2022-09-11 19:27

ATD: 2022-09-14 07:37

Bahamas

Ship manager/Commercial manager ALMA SHIPMANAGEMENT & TRADING 7, Konstantinou Karamanli Avenue, Voula, 166 73 Athens, Greece.

Registered owner DINA SHIPPING SA Care of Alma Shipmanagement & Trading SA, 7, Konstantinou Karamanli Avenue, Voula, 166 73 Athens, Greece.

 

ASTRA CENTAURUS

9611802

58518

ATA: 2022-09-12 12:43

ATD: 2022-09-15 08:39

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager UNION COMMERCIAL INC Ktirio Enosis, 43, Kyprou Street & Agiou Tryfonos Street, Kifisia, 145 62 Athens, Greece.

Registered owner ADIRONDACK SHIPPING Care of Union Commercial Inc, Ktirio Enosis, 43, Kyprou Street & Agiou Tryfonos Street, Kifisia, 145 62 Athens, Greece

 

DERG

9393060

10303

ATA: 2022-09-12 13:03

ATD: 2022-09-15 07:26

Malta

Ship manager/Commercial manager BESIKTAS LIKID TASIMACILIK Kat 15, Blok A, Piyale Pasa Bulvari Memorial Centre, Okmeydani, Sisli, 34385 Istanbul, Turkey.

Registered owner ARSLAND DERG D Care of Besiktas Likid Tasimacilik Denizcilik Ticaret AS, Kat 15, Blok A, Piyale Pasa Bulvari Memorial Centre, Okmeydani, Sisli, 34385 Istanbul, Turkey.

 

NORAH

9460289

33693

ATA: 2022-09-12 13:34

ATD: 2022-09-15 07:51

Marshall Is

Registered owner NORAH MARITIME D Care of Empire Bulkers d, 88, Vouliagmenis Avenue, Elliniko, 167 77 Athens, Greece.

Ship manager/Commercial manager EMPIRE BULKERS D 88, Vouliagmenis Avenue, Elliniko, 167 77 Athens, Greece.

 

MAHER

8806905

7561

ATA: 2022-09-13 18:35

ATD: 2022-09-15 08:56

Tanzania

Ship manager/Commercial manager HARTLAND MARINE D Strada Razboieni 77, 900566 Constanta, Romania.

Registered owner WESTFIELD MARINE D Care of Hartland Marine d, Strada Razboieni 77, 900566 Constanta, Romania

 

ANNABELLA

8919788

11117

 

ATA: 2022-09-12 18:03

ATD: 2022-09-16 08:09

Comoros

Ship manager/Commercial manager MEDITERRANEAN MUSIC NAVIGATION Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

Registered owner MEDITERRANEAN MUSIC NAVIGATION Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

 

HORUS

9635690

80505

ATA: 2022-09-12 11:35

ATD: 2022-09-17 08:51

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager GULF MARINE INTERNATIONAL D 10, Agiou Konstantinou Street, Marousi, 151 24 Athens, Greece.

Registered owner HORUS SHIPPING CO D-MAI Care of Gulf Marine International d, 10, Agiou Konstantinou Street, Marousi, 151 24 Athens, Greece

 

BARONESS

9588407

34264

ATA: 2022-09-14 11:58

ATD: 2022-09-17 08:04

Panama

Ship manager/Commercial manager SR NAVIGATION SA 131, Karamanli Avenue, Voula, 166 73 Athens, Greece.

Registered owner AVENSIS NAVIGATION COMPANY SA Care of SR Navigation SA, 131, Karamanli Avenue, Voula, 166 73 Athens, Greece.

 

VELVET ROSE

9281968

49416

ATA: 2022-09-06 18:42

ATD: 2022-09-17 10:45

Panama

Ship manager/Commercial manager UNION PEACE D Room 1804, 600, Minsheng Lu, Pudong Xinqu, Shanghai, 200135, China.

Registered owner UNION PEACE D Room 1804, 600, Minsheng Lu, Pudong Xinqu, Shanghai, 200135, China.

 

IKARIA ANGEL

9194397

46677

ATA: 2022-09-12 17:49

ATD: 2022-09-17 09:57

Panama

Ship manager/Commercial manager NEW HORIZON SHIPMANAGEMENT SA 2, Kapodistriou Street, 185 31 Piraeus, Greece.

Registered owner DASSIA MARITIME INC Care of New Horizon Shipmanagement SA, 2, Kapodistriou Street, 185 31 Piraeus, Greece.

 

SK FRIENDSHIP

8909446

7054

ATA: 2022-09-14 13:33

ATD: 2022-09-17 15:12

Togo

Ship manager/Commercial manager SEA PEARL SHIPPING SERVICES SM-Office E1 1619C, Ajman Free Zone, Ajman, United Arab Emirates.

Registered owner SEA PEARL SHIPPING SERVICES SM-Office E1 1619C, Ajman Free Zone, Ajman, United Arab Emirates.

 

GENOA

9805659

60396

ATA: 2022-09-14 17:49

ATD: 2022-09-18 08:01

Malta

Ship manager/Commercial manager EASTERN MEDITERRANEAN MTME-LIE 69, Grigoriou Lampraki Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.

Registered owner REA SHIPPING D Care of Eastern Mediterranean Maritime d (EASTMED), 69, Grigoriou Lampraki Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.

 

BELLA JUDI

9595371

34062

ATA: 2022-09-13 09:39

ATD: 2022-09-18 09:05

St Vincent and Grenadines

Ship manager/Commercial manager ATHENAI MANAGEMENT SERVICES 1St Floor, 83, Leoforos Poseidonos, Glyfada, 166 74 Athens, Greece.

Registered owner BELLA JUDI SHIPPING D Care of Athenai Management Services d, 1St Floor, 83, Leoforos Poseidonos, Glyfada, 166 74 Athens, Greece.

 

CPT.AHMAD II

9031430

4258

ATA: 2022-09-12 12:26

ATD: 2022-09-18 07:24

Togo

Ship manager/Commercial manager PERAMA SHIPMANAGEMENT D 16, Kantharou Street, 185 36 Piraeus, Greece.

Registered owner GULF SHIPPING CO SA-BZE Care of Perama Shipmanagement d, 16, Kantharou Street, 185 36 Piraeus, Greece.

 

KAFKAMETLER

9001112

3134

ATA: 2022-09-13 10:26

ATD: 2022-09-18 06:55

Turkey

Ship manager/Commercial manager KAFKAMETLER DENIZCILIK Blok A, Yali Apartmani, Kucukyali Caddesi 10/1, Yali Mah, Maepe, 34844 Istanbul, Turkey.

Registered owner KAFKAMETLER DENIZCILIK Blok A, Yali Apartmani, Kucukyali Caddesi 10/1, Yali Mah, Maepe, 34844 Istanbul, Turkey.

 

ESENCE

7827342

3096

ATA: 2022-09-13 10:00

ATD: 2022-09-19 08:14

Palau

Ship manager/Commercial manager CNK DIS TIC MADEN SANAYI Arkan Apartment, Buyukdere Caddesi 34/10, Fulya Mah, Sisli, 34394 Istanbul, Turkey.

Registered owner CNK DIS TIC MADEN SANAYI Arkan Apartment, Buyukdere Caddesi 34/10, Fulya Mah, Sisli, 34394 Istanbul, Turkey

 

PAULINE

9325350

53464

ATA: 2022-09-13 16:13

ATD: 2022-09-20 08:48

Liberia

Ship manager/Commercial manager ZEPHYR MARITIME LLC Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

Registered owner ZEPHYR MARITIME LLC Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

 

APHRODITE M

9450832

34399

ATA: 2022-09-13 10:26

ATD: 2022-09-20 07:35

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager EMPIRE BULKERS D 88, Vouliagmenis Avenue, Elliniko, 167 77 Athens, Greece.

Registered owner APHRODITE NAVIGATION D Care of Empire Bulkers d, 88, Vouliagmenis Avenue, Elliniko, 167 77 Athens, Greece.

 

NYMPHI

9615030

28214

ATA: 2022-09-16 17:13

ATD: 2022-09-20 08:12

Panama

Registered owner NYMPH SHIPTRADING D Care of FGM Chartering d, 8th Floor, 25, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece.

Ship manager/Commercial manager FGM CHARTERING D 8th Floor, 25, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece

 

NORAN

9175822

8595

ATA: 2022-09-18 11:19

ATD: 2022-09-20 07:52

Palau

Ship manager/Commercial manager LAURA SHIPPING D-LIB 80, Broad Street, Monrovia, Liberia.

Registered owner LAURA SHIPPING D-LIB 80, Broad Street, Monrovia, Liberia.

 

SWIMMER

9033713

5478

ATA: 2022-09-17 13:49

ATD: 2022-09-21 08:08

Panama

Ship manager/Commercial manager UNIMAR SHIPPING MANAGEMENT 1st Floor, 23, Centre of 2nd Quarter, New Damietta, Damietta, Egypt.

Registered owner SWIMMER MARINE SHIPPING INC Care of Unimar Shipping Management, 1st Floor, 23, Centre of 2nd Quarter, New Damietta, Damietta, Egypt.

 

OLMA

8004806

6144

ATA: 2022-09-19 12:46

ATD: 2022-09-21 17:09

Honduras

Ship manager/Commercial manager ADALMUND MARINE D Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

Registered owner ADALMUND MARINE D Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

 

ELLIE M

9235854

52510

ATA: 2022-09-19 12:41

ATD: 2022-09-22 07:45

Marshall Is

Registered owner ACO 3 D Care of Campbell Shipping Co d, 1st Floor East, Campbell Maritime Centre, 45, West Bay Street, Nassau, Bahamas.

Ship manager/Commercial manager CAMPBELL SHIPPING CO D 1st Floor East, Campbell Maritime Centre, 45, West Bay Street, Nassau, Bahamas.

 

LADY AYANA

9196395

27797

ATA: 2022-09-13 17:37

ATD: 2022-09-22 17:28

Barbados

Ship manager/Commercial manager NORTON SHIP MANAGEMENT D Strada Razboieni 77B, 900566 Constanta, Romania.

Registered owner AYANA SHIPPING D-LIB Care of Norton Ship Management d, Strada Razboieni 77B, 900566 Constanta, Romania.

 

NIL DEMIR

8003814

4255

ATA: 2022-09-20 11:35

ATD: 2022-09-22 19:22

 

Panama

Ship manager/Commercial manager ALPMAR SHIPPING Daire 12, Kat 6, B Blok, Yali Apartmani, Cengiztopel Caddesi Yenimahalle Mah, Mezitli, 33200 Mersin, Turkey.

Registered owner DEMIR SHIPPING CO D Care of Alpmar Shipping, Daire 12, Kat 6, B Blok, Yali Apartmani, Cengiztopel Caddesi Yenimahalle Mah, Mezitli, 33200 Mersin, Turkey.

 

TZAREVICH

9145229

21470

ATA: 2022-09-19 13:54

ATD: 2022-09-23 07:45

Malta

Ship manager/Commercial manager NAVIBORN D 2nd Floor, ul Tsaribrod 42, 9000 Varna, Bulgaria.

Registered owner TZAREVICH SHIPPING D Care of Naviborn d, 2nd Floor, ul Tsaribrod 42, 9000 Varna, Bulgaria.

 

MO GAN SHAN

9663099

63326

ATA: 2022-09-19 19:17

ATD: 2022-09-23 00:20

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager ZHEJIANG SHIPPING HONGKONG CO Room 1607, Trend Centre, 29-31, Cheung Lee Street, Chai Wan, Hong Kong, China.

Registered owner CL MOGANSHAN D Care of Zhejiang Shipping (Hongkong) Co d, Room 1607, Trend Centre, 29-31, Cheung Lee Street, Chai Wan, Hong Kong, China.

 

SEA DOVE

8202525

36639

ATA: 2022-09-19 16:47

ATD: 2022-09-23 08:13

Sierra Leone

Ship manager/Commercial manager MCD SHIPPING SA Daire 29-30, Kat 15, Blok A, Klas Plaza, Ismet Inonu Bulvari 78, Yeni Mah, Akdeniz, 33050 Mersin, Turkey.

Registered owner MESOGIOS SHIPPING INC Care of MCD Shipping SA, Daire 29-30, Kat 15, Blok A, Klas Plaza, Ismet Inonu Bulvari 78, Yeni Mah, Akdeniz, 33050 Mersin, Turkey

 

MERRY M

8418265

8890

ATA: 2022-09-19 10:52

ATD: 2022-09-23 09:07

Turkey

Ship manager/Commercial manager MERRY ENTERPRISES DENIZCILK Aydinli Yolu Caddesi 10/45, Icmeler Mah, Tuzla, Istanbul, Turkey.

Registered owner MERRY ENTERPRISES SA Care of Merry Enterprises Denizcilik Sanayi ve Ticaret d Sti, Aydinli Yolu Caddesi 10/45, Icmeler Mah, Tuzla, Istanbul, Turkey.

 

GUDENA

9280196

4274

ATA: 2022-09-21 12:54

ATD: 2022-09-23 07:21

Panama

Ship manager/Commercial manager GUDENA SHIPPING CORP D Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

Registered owner GUDENA SHIPPING CORP D Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

 

HERMES

9071052

4766

ATA: 2022-09-19 17:03

ATD: 2022-09-24 12:40

Palau

Ship manager/Commercial manager EUROPE MARINE SHIPREPAIR DOO Bulevar Dzordza Vasingtona 44, 81000 Podgorica, Montenegro.

Registered owner ATLANTIC SHIPPING CO D Apartment 3A, ul Yelisavetynska 7, Odessa, 65000, Ukraine

 

CORNELIA

9216597

24516

ATA: 2022-09-20 11:45

ATD: 2022-09-24 13:44

Liberia

Ship manager/Commercial manager ARMADOR GEMI ISLETMECILIGI Kat 3, 3/1 Sokak 2, Sumer Mah, Zeytinburnu, 34025 Istanbul, Turkey.

Registered owner PUFFIN SHIPPING & TRADING D Kat 1, 3/1 Sokak 2, Sumer Mah, Zeytinburnu, 34025 Istanbul, Turkey.

 

BAHAR K

8884555

8284

ATA: 2022-09-20 18:07

ATD: 2022-09-24 07:29

Vanuatu

Ship manager/Commercial manager GANDALF SHIPPING INC Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

Registered owner GANDALF SHIPPING INC Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

 

STELLAR LADY

9574004

51201

ATA: 2022-09-21 19:25

ATD: 2022-09-24 20:52

Marshall Is

Registered owner ADELE SHIPHOLDING D Care of Aims Shipping Corp, 1st Floor, 78, Kifisias Avenue, Marousi, 151 25 Athens, Greece.

Ship manager/Commercial manager AIMS SHIPPING CORP 1st Floor, 78, Kifisias Avenue, Marousi, 151 25 Athens, Greece.

 

SAXONA

9371024

5069

ATA: 2022-09-22

ATD: 2022-09-24 07:21

Liberia

Ship manager/Commercial manager INTRESCO D-BVI 18/2, Triq Nofs in-Nhar, Valletta, V 1102, Malta.

Registered owner SAXONA NAVIGATION D Care of INTRESCO d, 18/2, Triq Nofs in-Nhar, Valletta, V 1102, Malta.

 

SUPER MARTINELLI

9542831

35723

ATA: 2022-09-20 12:25

ATD: 2022-09-25 08:33

Barbados

Ship manager/Commercial manager BLUE FLEET MANAGEMENT CO D 2, Metamorfoseos Street, Alimos, 174 55 Athens, Greece.

Registered owner SUPER MARTINELLI LLC Care of Blue Fleet Management Co d, 2, Metamorfoseos Street, Alimos, 174 55 Athens, Greece.

 

BLUE STAR

8421705

2362

ATA: 2022-09-23 12:09

ATD: 2022-09-25 08:07

Panama

Registered owner SEA GROUP TRADING COMPANY SA Baaci Mehmet Pasa Sokak 4B/66, Soganlik Yeni Mah, Kartal, 34880 Istanbul, Turkey.

Ship manager/Commercial manager SEA GROUP TRADING COMPANY SA Baaci Mehmet Pasa Sokak 4B/66, Soganlik Yeni Mah, Kartal, 34880 Istanbul, Turkey.

 

NIMET TORLAK

9282948

18820

ATA: 2022-09-22 20:49

ATD: 2022-09-27 09:14

Liberia

Ship manager/Commercial manager ADTOR DENIZCILIK TASIMACILIK Daire 4, Tema Plaza, Sehit Ilknur Keles Sokak 8, Kozyatagi Mah, Kadikoy, 34742 Istanbul, Turkey.

Registered owner HMT SHIPPING CORP Care of Adtor Denizcilik Tasimacilik ve Dis Ticaret AS, Daire 4, Tema Plaza, Sehit Ilknur Keles Sokak 8, Kozyatagi Mah, Kadikoy, 34742 Istanbul, Turkey

 

DAYTONA DYNAMIC

8914726

27877

ATA: 2022-09-23 21:10

ATD: 2022-09-27 16:52

Comoros

Ship manager/Commercial manager DAYTONA DYNAMIC D Monrovia, Liberia.

Registered owner DAYTONA DYNAMIC D Monrovia, Liberia.

 

NAZENIN

9545508

35956

ATA: 2022-09-23 20:22

ATD: 2022-09-27 09:39

Marshall Is

Registered owner NAZENIN MARITIME D Care of Empire Bulkers d, 88, Vouliagmenis Avenue, Elliniko, 167 77 Athens, Greece.

Ship manager/Commercial manager EMPIRE BULKERS D 88, Vouliagmenis Avenue, Elliniko, 167 77 Athens, Greece.

 

FREZYA S

9353022

7486

ETA: 2022-09-24 22:00

ATD: 2022-09-27 17:33

Panama

Registered owner FREZYA MARITIME TRANSPORT CO Care of Oras Denizcilik ve Ticaret d Sti, Ic Kapi 15, Blok 2-8, Tek Merve Plaza, Orucbey Sokak, Inkilap Mah, Umraniye, Istanbul, Turkey.

Ship manager/Commercial manager ORAS DENIZCILIK VE TICARET D Ic Kapi 15, Blok 2-8, Tek Merve Plaza, Orucbey Sokak, Inkilap Mah, Umraniye, Istanbul, Turkey.

 

MAGNUM FORTUNE

9488970

53631

ATA: 2022-09-24 18:45

ATD: 2022-09-28 12:39

Liberia

Ship manager/Commercial manager MEADWAY SHIPPING & TRADING INC 52-52A, Evelpidon Avenue (Varis Avenue), Voula, 166 73 Athens, Greece.

Registered owner LARK SHIPPING SA Care of Meadway Shipping & Trading Inc, 52-52A, Evelpidon Avenue (Varis Avenue), Voula, 166 73 Athens, Greece.

 

PATRONUS

9320324

30587

ETA: 2022-09-25 01:00

ATD: 2022-09-29 10:37

Bahamas

Ship manager/Commercial manager UNIVERSAL NAVIGATION PTE D 11-04, Shenton House, 3, Shenton Way, Singapore 068805

Registered owner PATRONUS SHIPPING D Care of Universal Navigation Pte d, 11-04, Shenton House, 3, Shenton Way, Singapore 068805

 

NAVIN KESTREL

9381811

7330

ATA: 2022-09-25 20:32

ATD: 2022-09-29 07:22

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager BRIGHT DENIZCILIK VE GEMI Organize 2. Cadde 5, Esensehir Mah, Umraniye, 34776 Istanbul, Turkey.

Registered owner KESTREL MARINE D-MAI Care of Bright Denizcilik ve Gemi Isletmeciligi AS, Organize 2. Cadde 5, Esensehir Mah, Umraniye, 34776 Istanbul, Turkey. since 12/10/2012

 

BLUE ONE

9585651

37064

ATA: 2022-09-28 15:53

ATD: 2022-09-30 09:41

Liberia

Ship manager/Commercial manager SEAQUEST SHIPMANAGEMENT DOO ulica Strossmayerova 8, HR-51000 Rijeka, Croatia.

Registered owner BLUE ONE LP Care of SeaQuest Shipmanagement doo, ulica Strossmayerova 8, HR-51000 Rijeka, Croatia.

 

FORTUNE EXPRESS

9181728

30109

ATA: 2022-09-28 20:57

ATD: 2022-09-30 20:37

Turkey

Ship manager/Commercial manager OMSAN DENIZCILIK AS Merdivenkoy Yolu Caddesi 3/1, Kuckbakkalkoy Mah, Atasehir, 34750 Istanbul, Turkey.

Registered owner OMSAN DENIZCILIK AS Merdivenkoy Yolu Caddesi 3/1, Kuckbakkalkoy Mah, Atasehir, 34750 Istanbul, Turkey.

 

PS DREAM

9358307

51233

ATA: 2022-09-28 14:16

ATD: 2022-10-01 01:39

Panama

Ship manager/Commercial manager PRIVE SHIPPING DENIZCILIK Torun Center, Buyukdere Caddesi 74D/24, Fulya Mah, Sisli, 34394 Istanbul, Turkey.

Registered owner SLH2021 SA Suite 502, 5th Floor, World Trade Center, Calle 53 Este, Urbanizacion Marbella, Panama City, Panama.

 

LILA II

9498315

34604

ATA: 2022-09-29 03:22

ATD: 2022-10-01 19:26

Liberia

Ship manager/Commercial manager GEMINI DEVELOPMENT D 80, Broad Street, Monrovia, Liberia.

Registered owner GEMINI DEVELOPMENT D 80, Broad Street, Monrovia, Liberia.

 

DOGA K

9100530

9118

ATA: 2022-09-29 19:34

ATD: 2022-10-01 21:04

Comoros

Ship manager/Commercial manager CEDAR MARINE SERVICES SAL Apartment 3/A, 3rd Floor, Sofi Plaza, Achier el-Daya Street, Tripoli, Lebanon.

Registered owner NETOS SHIPPING D Care of Cedar Marine Services SAL, Apartment 3/A, 3rd Floor, Sofi Plaza, Achier el-Daya Street, Tripoli, Lebanon.

 

ARGO I

9583897

32790

ATA: 2022-09-25 20:05

ATD: 2022-10-03 18:03

Panama

Ship manager/Commercial manager SILO MANAGEMENT SA 39, D Gounari Street, 185 31 Piraeus, Greece.

Registered owner SOLEIL SHIPPING SA Care of Silo Management SA, 39, D Gounari Street, 185 31 Piraeus, Greece

 

SPRING

8408650

8881

ATA: 2022-09-28 15:49

ATD: 2022-10-03 11:22

Comoros

Ship manager/Commercial manager CEDAR MARINE SERVICES SAL Apartment 3/A, 3rd Floor, Sofi Plaza, Achier el-Daya Street, Tripoli, Lebanon.

Registered owner SPRING MARINE D Care of Cedar Marine Services SAL, Apartment 3/A, 3rd Floor, Sofi Plaza, Achier el-Daya Street, Tripoli, Lebanon.

 

SAFFET AGA

9376282

3738

ATA: 2022-09-29 13:36 ATD: 2022-10-03 10:51

Palau

Ship manager/Commercial manager CANAKCESME DENIZCILIK TIC SAN A Blok, Yali Apartmani, Kucukyali Caddesi 10/1, Yali Mah, Maepe, 34844 Istanbul, Turkey.

Registered owner KFS MARITIME CO Care of Canakcesme Denizcilik Ticaret Sanayi d, A Blok, Yali Apartmani, Kucukyali Caddesi 10/1, Yali Mah, Maepe, 34844 Istanbul, Turkey.

 

SSI RELIANCE

9655224

36058

ATA: 2022-09-30 19:02

ATD: 2022-10-03 18:44

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager DENSAY SHIPPING & TRADING DMCC Unit 1206-A, SABA 1 Tower Cluster E, Jumeirah Lakes Towers, Dubai, United Arab Emirates.

Registered owner EAGLE WIND SHIPPING INC Care of Densay Shipping & Trading DMCC, Unit 1206-A, SABA 1 Tower Cluster E, Jumeirah Lakes Towers, Dubai, United Arab Emirates

 

BC CALLISTO

9400916

32280

ETA: 2022-09-26 17:00

ATD: 2022-10-04 10:25

Barbados

Ship manager/Commercial manager FGM CHARTERING D 8th Floor, 25, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece.

Registered owner OCM MARITIME EVEREST LLC Care of FGM Chartering d, 8th Floor, 25, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece

 

BARON

7352476

6874

ATA: 2022-09-28 20:57

ATD: 2022-10-04 00:04

Equatorial Guinea

Ship manager/Commercial manager AMIRA SHIPPING CO Kat 4, Apartmani 4, Kayhan Oktar BNO 8, 1103 Sokak 80, Pirireis Mah, Yenisehir, Mersin, Turkey.

Registered owner AMIRA SHIPPING CO Kat 4, Apartmani 4, Kayhan Oktar BNO 8, 1103 Sokak 80, Pirireis Mah, Yenisehir, Mersin, Turkey.

 

PRETTY LADY

9223174

50169

ATA: 2022-10-01 00:15

ATD: 2022-10-04 05:00

Malta

Ship manager/Commercial manager EASTERN MEDITERRANEAN MTME-LIE 69, Grigoriou Lampraki Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.

Registered owner GREAT ENTERPRISE Care of Eastern Mediterranean Maritime d (EASTMED), 69, Grigoriou Lampraki Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece

 

SEA STAR

7929619

6150

ATA: 2022-10-02 05:37

ATD: 2022-10-04 21:00

Palau

Ship manager/Commercial manager STAR GROUP FOR NAVIGATION Flat 3, Block 50, Street 101, Ras El Bar, Damietta, Egypt.

Registered owner STAR GROUP D Care of Star Group for Navigation, Flat 3, Block 50, Street 101, Ras El Bar, Damietta, Egypt.

 

ANASTASIA

8926121

4056

ATA: 2022-09-29 11:48

ATD: 2022-10-05 21:06

Palau

Ship manager/Commercial manager SOUTHERN BREEZE SHIPPING D Sehit Pilot Ahmet Aas Caddesi 4, Yali Mah, Maepe, 34844 Istanbul, Turkey.

Registered owner SOUTHERN BREEZE SHIPPING D Sehit Pilot Ahmet Aas Caddesi 4, Yali Mah, Maepe, 34844 Istanbul, Turkey.

 

FALCON S

9329423

37406

ATA: 2022-10-01 22:34

ATD: 2022-10-05 18:12

Liberia

Ship manager/Commercial manager ARMADOR GEMI ISLETMECILIGI Kat 3, 3/1 Sokak 2, Sumer Mah, Zeytinburnu, 34025 Istanbul, Turkey.

Registered owner POCHARD SHIPPING & TRADING-MAI Kat 1, 3/1 Sokak 2, Sumer Mah, Zeytinburnu, 34025 Istanbul, Turkey.

 

MAGNOLIA

 

9575333

7114

ATA: 2022-10-03 20:51

ATD: 2022-10-05 20:49

Liberia

Ship manager/Commercial manager SPRING MARINE DENIZCILIK Daire 5-6, Kat 3, Blok L, Maya Sitesi, Ozturk Sokak, Akat Mah, 1, Besiktas, Istanbul, Turkey.

Registered owner ARMADA VOYAGER FIVE CO D Care of Spring Marine Denizcilik ve Ticaret d Sti, Daire 5-6, Kat 3, Blok L, Maya Sitesi, Ozturk Sokak, Akat Mah, 1, Besiktas, Istanbul, Turkey

 

SILVER LADY

9279367

50329

ATA: 2022-10-03 15:20

ATD: 2022-10-06 05:03

Malta

Ship manager/Commercial manager AIMS SHIPPING CORP 1st Floor, 78, Kifisias Avenue, Marousi, 151 25 Athens, Greece.

Registered owner YOKWE SHIPHOLDING CO Care of Aims Shipping Corp, 1st Floor, 78, Kifisias Avenue, Marousi, 151 25 Athens, Greece.

 

SERENITY IBTIHAJ

9364849

28399

ATA: 2022-10-04 07:52

ATD: 2022-10-06 07:46

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager Y-KNOT SHIP MANAGEMENT INC 16, Platanon Street, 145 64 Athens, Greece

Registered owner OCM MARITIME BACKBONE LLC Care of Y-Knot Ship Management Inc, 16, Platanon Street, 145 64 Athens, Greece.

 

NEW ISLAND

9258349

47304

ATA: 2022-10-02 00:44

ATD: 2022-10-07 07:50

Malta

Ship manager/Commercial manager HIND MARITIME ENTERPRISES SA 15-17, Chatzikyriakou Avenue, 185 37 Piraeus, Greece. Registered owner VIONAVAL MARITIME SA Care of Hind Maritime Enterprises SA, 15-17, Chatzikyriakou Avenue, 185 37 Piraeus, Greece.

 

WAEL K

9001148

8059

ATA: 2022-09-28 14:37

ATD: 2022-10-08 22:30

 

St Kitts and Nevis

Ship manager/Commercial manager ISTMARINE SHIP MANAGEMENT SA 10A, Blok B, AC Yapi Moment, Baaci Mehmet Pasa Sokak 4/B, Soganlik Yeni Mah, Kartal, 34880 Istanbul, Turkey.

Registered owner SPANISH ATLANTIC MARITIME D Care of Istmarine Ship Management SA, 10A, Blok B, AC Yapi Moment, Baaci Mehmet Pasa Sokak 4/B, Soganlik Yeni Mah, Kartal, 34880 Istanbul, Turkey.

 

CHEM HERO

9402823

16656

ATA: 2022-10-03 16:00

ATD: 2022-10-08 01:24

Liberia

Ship manager/Commercial manager AKAR DENIZ TASIMACILIGI VE TIC Alemdag Caddesi 19, Kisikli Mah, Uskudar, 34692 Istanbul, Turkey. Registered owner CHEM HERO SHIPPING & TRADING Care of Akar Deniz Tasimaciligi ve Ticaret AS, Alemdag Caddesi 19, Kisikli Mah, Uskudar, 34692 Istanbul, Turkey.

 

MERCURIUS

9580091

34537

ATA: 2022-10-04 14:16

ATD: 2022-10-08 21:21

Marshall Is

Registered owner MERCURIUS SHIPOWNING D Care of Fortius Ship Management d, Building B, Monumental Plaza, 44, Kifisias Avenue, Marousi, 151 25 Athens, Greece.

Ship manager/Commercial manager FORTIUS SHIP MANAGEMENT D Building B, Monumental Plaza, 44, Kifisias Avenue, Marousi, 151 25 Athens, Greece.

 

LAURUS

9559169

5480

ATA: 2022-10-04 03:25

ATD: 2022-10-08 07:39

Cameroon

Ship manager/Commercial manager DTSCHART SP ZOO ul Jaktorowksa 40, 96-300 Zyrardow, Poland.

Registered owner INCOLAB HOLDING AG Care of Dtschart Sp zoo, ul Jaktorowksa 40, 96-300 Zyrardow, Poland

 

ENEIDA

9198381

45572

ATA: 2022-10-06 01:18

ATD: 2022-10-08 06:03

Liberia

Ship manager/Commercial manager CAMINO SHIPPING SA Panama City, Panama.

Registered owner CAMINO SHIPPING SA Panama City, Panama

 

BLUE SHARK

9003770

1800

ATA: 2022-09-29 14:11

ATD: 2022-10-09 03:28

Equatorial Guinea

Ship manager/Commercial manager BLUE SHARK SHIPMANAGEMENT SA Kat 16, Block A, Gravity Home, 24124 Sokak, Limonluk Mah, 29A, Yenisehir, Mersin, Turkey.

Registered owner BLUE SHARK SHIPMANAGEMENT SA Kat 16, Block A, Gravity Home, 24124 Sokak, Limonluk Mah, 29A, Yenisehir, Mersin, Turkey

 

TAJ

9010060

10053

ATA: 2022-10-04 03:01

ATA: 2022-10-09 23:38

Comoros

Ship manager/Commercial manager HMK DENIZCILIK SAN VE TIC Raman Is Makezi, Gazi Mustafa Kemal Bulvari, Yeni Mah, Mezitli, 33200 Mersin, Turkey.

Registered owner TAJ STAR SA Care of HMK Denizcilik Sanayi ve Ticaret d Sti, Raman Is Makezi, Gazi Mustafa Kemal Bulvari, Yeni Mah, Mezitli, 33200 Mersin, Turkey.

 

STAR SAPPHIRE

9860037

82000

ATA: 2022-10-05 00:40

ATD: 2022-10-09 03:02

MArshall Is

Ship manager/Commercial manager CHARTERWELL MARITIME SA 91, Poseidonos Avenue, Glyfada, 166 74 Athens, Greece.

Registered owner SONG NAVIGATION SA Care of Charterwell Maritime SA, 91, Poseidonos Avenue, Glyfada, 166 74 Athens, Greece

 

EKMEN TRANS

9204348

6687

ATA: 2022-10-05 21:23

ATD: 2022-10-09 22:48

Panama

Ship manager/Commercial manager EKMEN DENIZCILIK VE TICARET Mahmut Yesari Caddesi 65, Kosuyolu Mah, Kadikoy, Istanbul, Turkey.

Registered owner EKMENTRANS CO Care of Ekmen Denizcilik ve Ticaret d Sti, Mahmut Yesari Caddesi 65, Kosuyolu Mah, Kadikoy, Istanbul, Turkey.

 

ORIS PRINCESS

9119907

7737

ATA: 2022-10-05 07:11

ATD: 2022-10-09 07:08

Panama

Ship manager/Commercial manager ORIS MARITIME BV Albert Einsteinweg 4, 8218 NH Lelystad, Netherlands.

Registered owner INTERFORUM D Care of Oris Maritime BV, Albert Einsteinweg 4, 8218 NH Lelystad, Netherlands.

 

SEA PEARL J

9261011

31842

ATA: 2022-09-29 04:05

ATD: 2022-10-10 23:10

Barbados

Ship manager/Commercial manager LOGAN SHIP MANAGEMENT CO 6th Floor, 73, Akti Miaouli, 185 37 Piraeus, Greece.

Registered owner SEA PEARL SHIPTRADING SA Care of Logan Ship Management Co, 6th Floor, 73, Akti Miaouli, 185 37 Piraeus, Greece

 

INCE EVRENYE

9668295

28207

ATA: 2022-10-06 19:02

ATD: 2022-10-10 22:47

Singapore

Ship manager/Commercial manager MES SHIPPING AGENCY PTE D 13-01, The Concourse, 300, Beach Road, Singapore 199555 Registered owner BLACK SEA SHIPPING PTE D Care of Mes Shipping Agency Pte d, 13-01, The Concourse, 300, Beach Road, Singapore 199555

 

SIMAS

9000314

17012

ATA: 2022-10-03 22:00

ATD: 2022-10-11 08:35

Turkey

Ship manager/Commercial manager ALR DENIZCILIK Kuzguncuk Gazhane Sokak 70/3, Kuzguncuk Mah, Uskudar, Istanbul, Turkey.

Registered owner ALR DENIZCILIK Kuzguncuk Gazhane Sokak 70/3, Kuzguncuk Mah, Uskudar, Istanbul, Turkey.

 

HAZAR S

9545467

6648

ATA: 2022-10-04 13:47

ATD: 2022-10-11 03:59

Panama

Ship manager/Commercial manager ORAS DENIZCILIK VE TICARET D Ic Kapi 15, Blok 2-8, Tek Merve Plaza, Orucbey Sokak, Inkilap Mah, Umraniye, Istanbul, Turkey.

Registered owner HAZAR MARITIME TRANSPORT CO Care of Oras Denizcilik ve Ticaret d Sti, Ic Kapi 15, Blok 2-8, Tek Merve Plaza, Orucbey Sokak, Inkilap Mah, Umraniye, Istanbul, Turkey.

 

MAGNUM POWER

9488968

53632

ATA: 2022-10-06 18:03

ATD: 2022-10-11 07:59

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager F-MARITIME SA 54, Grigoriou Lampraki Street, Glyfada, 166 74 Athens, Greece.

Registered owner VERNAL SHIPPING SA Care of F-Maritime SA, 54, Grigoriou Lampraki Street, Glyfada, 166 74 Athens, Greece.

 

MELINA

9550424

28418

ATA: 2022-10-09 00:00

Перехід з порту Південний

ATD: 2022-10-11 03:56

Liberia

Ship manager/Commercial manager DALOMAR SHIPPING SA 4th Floor, 107, Vouliagmenis Avenue, Glyfada, 166 74 Athens, Greece.

Registered owner TYXH MARINE CORP Care of Dalomar Shipping SA, 4th Floor, 107, Vouliagmenis Avenue, Glyfada, 166 74 Athens, Greece.

 

WEI HE

9601091

79440

ATA: 2022-10-06 23:10

ATD: 2022-10-12 20:38

Hong Kong, China

Ship manager/Commercial manager WEI FONG SHIPPING CO D 348, Jiefang Xilu, Dinghai Qu, Zhoushan, Zhejiang, 316003, China.

Registered owner FASTLINK SHIPPING D Care of Wei Fong Shipping Co d, 348, Jiefang Xilu, Dinghai Qu, Zhoushan, Zhejiang, 316003, China.

 

JASMIN QUEEN

9109861

7120

ATA: 2022-10-09 01:32

ATD: 2022-10-12 04:02

Cameroon

Ship manager/Commercial manager YASEMIN SHIPPING CO Majuro MH Marshall Islands.

Registered owner YASEMIN SHIPPING CO Majuro MH Marshall Islands.

 

YAF S

9437787

6055

ATA: 2022-10-09 20:29

ATD: 2022-10-12 19:32

Panama

Registered owner TAIZHOU SHIP MANAGEMENT CO D Care of Oras Denizcilik ve Ticaret d Sti, Ic Kapi 15, Blok 2-8, Tek Merve Plaza, Orucbey Sokak, Inkilap Mah, Umraniye, Istanbul, Turkey.

Ship manager/Commercial manager ORAS DENIZCILIK VE TICARET D Ic Kapi 15, Blok 2-8, Tek Merve Plaza, Orucbey Sokak, Inkilap Mah, Umraniye, Istanbul, Turkey

 

LUGANO

9132662

28350

ATA: 2022-10-10 02:10

ATD: 2022-10-12 02:40

Cook Is

Ship manager/Commercial manager LUGANO NAVIGATION D Monrovia, Liberia.

Registered owner LUGANO NAVIGATION D Monrovia, Liberia.

 

SEA LUCK

9194464

14190

ATA: 2022-10-11 02:24

ATD: 2022-10-13 20:49

Panama

Ship manager/Commercial manager FGM CHARTERING D 8th Floor, 25, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece.

Registered owner SEA LUCK MARITIME D-LIB Care of FGM Chartering d, 8th Floor, 25, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece.

 

HELGA

9444912

28358

ATA: 2022-10-08 20:19

ATD: 2022-10-15 16:34

Liberia

Ship manager/Commercial manager BLUMENTHAL JMK GMBH & CO KG Palmaille 118-120, 22767 Hamburg, Germany.

Registered owner HELGA SCHIFFAHRTS Care of Johann M K Blumenthal GmbH & Co KG, Palmaille 118-120, 22767 Hamburg, Germany.

 

LARA S

9334301

6124

ATA: 2022-10-14 00:03

ATD: 2022-10-15 17:06

Malta

Ship manager/Commercial manager BC D Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

Registered owner BC D Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

 

GEN. POLAD HASHIMOV

9575307

7103

ATA: 2022-10-14 22:43

ATD: 2022-10-16 12:12

Liberia

Ship manager/Commercial manager PALMALI GEMICILIK VE ACENTELIK L Blok, Maya Sitesi, Ozturk Sokak, Akatlar Mah, 1, Besiktas, Istanbul, Turkey.

Registered owner ARMADA VOYAGER TWO CO D Care of Palmali Gemicilik ve Acentelik AS (Palmali Shipping & Agency), L Blok, Maya Sitesi, Ozturk Sokak, Akatlar Mah, 1, Besiktas, Istanbul, Turkey.

 

CHOLA TREASURE

9244817

75926

ATA: 2022-10-13 23:46

ATD: 2022-10-16 16:09

Singapore

Ship manager/Commercial manager GENIUS ACCORD PTE D 21-00, 78, Shenton Way, Singapore 079120

Registered owner GENIUS ACCORD PTE D 21-00, 78, Shenton Way, Singapore 079120

 

HASAN

9016179

7209

ATA: 2022-10-10 03:23

ATD: 2022-10-17 21:19

Sierra Leone

Ship manager/Commercial manager BARHOUM MARITIME CO 5th Floor, Quarantine Mina Tower, Beirut, Lebanon.

Registered owner OASIS SHIPPING CO Care of Barhoum Maritime Co, 5th Floor, Quarantine Mina Tower, Beirut, Lebanon.

 

MATRIX

9454125

7300

ATA: 2022-10-14 00:50

ATD: 2022-10-17 20:39

Panama

Ship manager/Commercial manager MATRIX SHIPPING & TRADING D Daire 20, Kat 2, Inonu Caddesi 147, Esentepe Mah, Kartal, 34870 Istanbul, Turkey.

Registered owner MATRIX SHIPPING & TRADING D Daire 20, Kat 2, Inonu Caddesi 147, Esentepe Mah, Kartal, 34870 Istanbul, Turkey.

 

ALMIRANTE STORNI

9497452

31796

ATA: 2022-10-11 12:40

ATD: 2022-10-18 22:41

Liberia

Registered owner PUCON SCHIFFFAHRTSGESELLSCHAFT Care of NSC Schifffahrtsgesellschaft mbH & Cie KG, Van-der-Smissen-Strasse 9, 22767 Hamburg, Germany.

Ship manager/Commercial manager NSC SCHIFFFAHRTSGESELLSCHAFT Van-der-Smissen-Strasse 9, 22767 Hamburg, Germany.

 

CS CALVINA

9542532

37456

ATA: 2022-10-17 00:47

ATD: 2022-10-19 08:13

Bahamas

Ship manager/Commercial manager CAMPBELL SHIPPING CO D 1st Floor East, Campbell Maritime Centre, 45, West Bay Street, Nassau, Bahamas.

Registered owner CALVINA SHIPPING CO D Care of Campbell Shipping Co d, 1st Floor East, Campbell Maritime Centre, 45, West Bay Street, Nassau, Bahamas.

 

DEMA

9416446

34059

ATA: 2022-10-17 01:45

ATD: 2022-10-20 18:45

St Vincent and Grenadines

Ship manager/Commercial manager MARYAM SHIPPING SA Cluster V, Jumeirah Lakes Towers, Dubai, United Arab Emirates.

Registered owner DEMA MARITIME CO Care of Maryam Shipping SA, Cluster V, Jumeirah Lakes Towers, Dubai, United Arab Emirates.

 

ALPHA

9489041

81967

ATA: 2022-10-18 01:06

ATD: 2022-10-20 22:19

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager GULF MARINE MANAGEMENT SA 10, Agiou Konstantinou Street, Marousi, 151 24 Athens, Greece.

Registered owner HERMES TWO SHIPPING CO D Care of Gulf Marine Management SA, 10, Agiou Konstantinou Street, Marousi, 151 24 Athens, Greece.

 

MILLAC

7208716

6209

ATA: 2022-10-12 23:27

ATD: 2022-10-21 00:40

Comoros

Ship manager/Commercial manager MILLAC SHIPPING CO SA Bourj El Marfa Building, Port Street, Beirut, Lebanon.

Registered owner MILLAC SHIPPING CO SA Bourj El Marfa Building, Port Street, Beirut, Lebanon.

 

KAPTAN ARIF BAYRAKTAR

9449560

57453

ATA: 2022-10-18 00:00

ATD: 2022-10-21 04:55

Malta

Registered owner KAB BULK SHIPPING CO D Care of Bayraktar Gemi Isletmeciligi ve Kiralama AS (Bayraktar Shipmanagement & Chartering SA), Daires 78-83, Kat 3, Sadikoglu Plaza 5, Kasap Ismail Sokak Egitim Mah, Kadikoy, 34722 Istanbul, Turkey.

Ship manager/Commercial manager BAYRAKTAR GEMI Daires 78-83, Kat 3, Sadikoglu Plaza 5, Kasap Ismail Sokak Egitim Mah, Kadikoy, 34722 Istanbul, Turkey

 

SUMMER LADY

9184938

72083

 

ATA: 2022-10-16 19:12

ATD: 2022-10-22 03:45

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager AIMS SHIPPING CORP 1st Floor, 78, Kifisias Avenue, Marousi, 151 25 Athens, Greece.

Registered owner MIRABEL SHIPHOLDING CORP Care of Aims Shipping Corp, 1st Floor, 78, Kifisias Avenue, Marousi, 151 25 Athens, Greece

 

PROFESSOR B

8401523

14120

ATA: 2022-10-18 06:04

ATD: 2022-10-22 08:07

Comoros

Registered owner PROFESSOR SHIPPING CO SA 2, Metamorfoseos Street, Alimos, 174 55 Athens, Greece.

Ship manager/Commercial manager CEDAR MARINE SERVICES SAL Apartment 3/A, 3rd Floor, Sofi Plaza, Achier el-Daya Street, Tripoli, Lebanon.

 

BELLA JUDI

9595371

34062

ATA: 2022-10-18 06:18

ATD: 2022-10-22 08:36

St Vincent and Grenadines

Ship manager/Commercial manager ATHENAI MANAGEMENT SERVICES 1St Floor, 83, Leoforos Poseidonos, Glyfada, 166 74 Athens, Greece

Registered owner BELLA JUDI SHIPPING D Care of Athenai Management Services d, 1St Floor, 83, Leoforos Poseidonos, Glyfada, 166 74 Athens, Greece.

 

ISLAND BAY

7528790

6569

ATA: 2022-10-20 00:26

ATD: 2022-10-22 02:56

Togo

Ship manager/Commercial manager STAR SHIP SERVICES SA Area 11, 93rd Street, al Mina, Tripoli, Lebanon.

Registered owner ISLAND BAY MARITIME SA Care of Star Ship Services SA, Area 11, 93rd Street, al Mina, Tripoli, Lebanon.

 

PANGEO

9467873

56956

ATA: 2022-10-15 22:21

ATD: 2022-10-23 11:28

Liberia

Ship manager/Commercial manager AMAHIA MARINE INC 32, Voukourestiou Street, 106 71 Athens, Greece.

Registered owner OCEAN APPEAL MARITIME D Care of Amahia Marine Inc, 32, Voukourestiou Street, 106 71 Athens, Greece

 

MBC DAISY

9609902

15332

ATA: 2022-10-19 01:45

ATD: 2022-10-23 21:14

Panama

Ship manager/Commercial manager FINBETA SPA Via Nazionale del Piemonte 4, 17100 Savona SV, Italy.

Registered owner FINBETA SPA Via Nazionale del Piemonte 4, 17100 Savona SV, Italy.

 

PEARL T

9264166

4635

ATA: 2022-10-22 12:02

ATD: 2022-10-23 20:53

Malta

Ship manager/Commercial manager CITY MARINE SA rue de la Croix-d'Or, 19A, 1204 Geneva, Switzerland.

Registered owner TUVIA ENTERPRISES SA Care of City Marine SA, rue de la Croix-d'Or, 19A, 1204 Geneva, Switzerland.

 

CAPTAIN V.MADIAS

9617351

79501

ATA: 2022-10-19 02:13

ATD: 2022-10-24 02:36

Malta

Ship manager/Commercial manager AXIS BULK CARRIERS INC 350, Andrea Syngrou Avenue, Kallithea, 176 74 Athens, Greece.

Registered owner MASTER MARINER D Care of Axis Bulk Carriers Inc, 350, Andrea Syngrou Avenue, Kallithea, 176 74 Athens, Greece

 

ORIS JUL

9116084

8258

ATA: 2022-10-16 17:31

ATD: 2022-10-25 16:56

Panama

Ship manager/Commercial manager ORIS MARITIME BV Albert Einsteinweg 4, 8218 NH Lelystad, Netherlands.

Registered owner MILLENNIUM MARINE D Care of Oris Maritime BV, Albert Einsteinweg 4, 8218 NH Lelystad, Netherlands.

 

NESA

8409654

2549

ATA: 2022-10-24 05:20

ATD: 2022-10-26 10:18

Vanuatu

Ship manager/Commercial manager NORTH WIND SHIPPING SA Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

Registered owner NORTH WIND SHIPPING SA Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

 

SEVIL

9148518

5643

ATA: 2022-10-22 07:39

ATD: 2022-10-26 11:07

Vanuatu

Ship manager/Commercial manager SAFIR GEMI TASIMACILIK SANAYI Daire 6, Aas Plaza, Aydinli Yolu Caddesi 34, Icmeler Mah, Tuzla, 34947 Istanbul, Turkey.

Registered owner ALBATROS CORP Care of Safir Gemi Tasimacilik Sanayi ve Ticaret d Sti, Daire 6, Aas Plaza, Aydinli Yolu Caddesi 34, Icmeler Mah, Tuzla, 34947 Istanbul, Turkey

 

INOI

9400928

32301

ATA: 2022-10-23 23:41

ATD: 2022-10-26 19:51

Panama

Ship manager/Commercial manager NEW HORIZON SHIPMANAGEMENT SA 2, Kapodistriou Street, 185 31 Piraeus, Greece.

Registered owner AVAX MARINE D Care of New Horizon Shipmanagement SA, 2, Kapodistriou Street, 185 31 Piraeus, Greece

 

STELLA GS

9363285

32250

ATA: 2022-10-16 00:05

ATD: 2022-10-27 02:31

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager GS MARITIME CO D 97, Akti Miaouli, 185 38 Piraeus, Greece.

Registered owner AMELIA NAVIGATION CORP-MAI Care of GS Maritime Co d, 97, Akti Miaouli, 185 38 Piraeus, Greece

 

LINA

9117868

27239

ATA: 2022-10-25 05:17

ATD: 2022-10-27 12:43

St.Kitts and Nevis

Ship manager/Commercial manager VRS MARITIME SERVICES D 5-7, Agiou Nikolaou Street, 185 37 Piraeus, Greece.

Registered owner LINA SHIPPING CO SA Care of VRS Maritime Services d, 5-7, Agiou Nikolaou Street, 185 37 Piraeus, Greece.

 

ADIL IBRAHIMLI

9575319

7109

ATA: 2022-10-25 04:09

ATD: 2022-10-27 04:17

Liberia

Ship manager/Commercial manager PALMALI GEMICILIK VE ACENTELIK L Blok, Maya Sitesi, Ozturk Sokak, Akatlar Mah, 1, Besiktas, Istanbul, Turkey.

Registered owner ARMADA VOYAGER THREE CO D Care of Palmali Gemicilik ve Acentelik AS (Palmali Shipping & Agency), L Blok, Maya Sitesi, Ozturk Sokak, Akatlar Mah, 1, Besiktas, Istanbul, Turkey

 

SUPER BAYERN

9278911

32662

ATA: 2022-10-14 17:42

ATD: 2022-10-28 11:33

Barbados

Ship manager/Commercial manager SONAR SHIPS MANAGEMENT CO 1st Floor, 5-7, Agiou Nikolaou Street, 185 37 Piraeus, Greece.

Registered owner LEXUS MARITIME CO D Care of Sonar Ships Management Co, 1st Floor, 5-7, Agiou Nikolaou Street, 185 37 Piraeus, Greece

 

ASL TIA

9573713

63227

ATA: 2022-10-14 17:11

ATD: 2022-10-28 01:01

Liberia

Registered owner DORIS SHIPPING CO D-HKG Care of Arm Shipping d, Room 9C, 458, Fushan Lu, China (Shanghai) Port Free Trade Zone, Pudong Xinqu, Shanghai, China.

Ship manager/Commercial manager ARM SHIPPING D-SEY Room 9C, 458, Fushan Lu, China (Shanghai) Port Free Trade Zone, Pudong Xinqu, Shanghai, China.

 

ZANTE

9727168

60436

ATA: 2022-10-24 22:05

ATD: 2022-10-28 05:03

Malta

Ship manager/Commercial manager EASTERN MEDITERRANEAN MTME-LIE 69, Grigoriou Lampraki Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.

Registered owner SAMI SHIPPING D-MTA Care of Eastern Mediterranean Maritime d (EASTMED), 69, Grigoriou Lampraki Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.

 

CAPTAIN ADAM 1

8914087

6695

ATA: 2022-10-24 00:14

ATD: 2022-10-28 17:39

Tanzania

Ship manager/Commercial manager NORTH ENGLAND SHIPPING INC Office 306, 3rd Floor, al-Hamriya Port, Dubai, United Arab Emirates.

Registered owner NORTH ENGLAND SHIPPING INC Office 306, 3rd Floor, al-Hamriya Port, Dubai, United Arab Emirates.

 

NIKOLAOS A

9493949

58133

ATA: 2022-10-24 22:40

ATD: 2022-10-29 14:15

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager TARGET MARINE SA 24, Kaningos Street, 185 34 Piraeus, Greece.

Registered owner COX SHIPPING SA Care of Target Marine SA, 24, Kaningos Street, 185 34 Piraeus, Greece

 

IKARIA ANGEL

9194397

46677

ATA: 2022-10-25 20:36

ATD: 2022-10-30 19:34

Panama

Ship manager/Commercial manager NEW HORIZON SHIPMANAGEMENT SA 2, Kapodistriou Street, 185 31 Piraeus, Greece.

Registered owner DASSIA MARITIME INC Care of New Horizon Shipmanagement SA, 2, Kapodistriou Street, 185 31 Piraeus, Greece.

 

SEALOCK

8218380

1385

ATA: 2022-10-25 11:48

ATD: 2022-10-30 12:36

Togo

Ship manager/Commercial manager HARBWORKS TRADING D Moment Plaza, Baaci Mehmet Pasa Sokak 4B/66, Soganlik Yeni Mah, Kartal, 34880 Istanbul, Turkey.

Registered owner PEARL NAVAL DENIZCILIK SANAYI Unit 1, B Blok, Uprise Elite Residence,Teknik Yapi, Balikesir Caddesi 6, Soganlikyeni Mah, Kartal, 34880 Istanbul, Turkey.

 

SK FRIENDSHIP

8909446

7054

ATA: 2022-10-26 14:45

ATD: 2022-10-30 11:40

Togo

Ship manager/Commercial manager SEA PEARL SHIPPING SERVICES SM-Office E1 1619C, Ajman Free Zone, Ajman, United Arab Emirates.

Registered owner SEA PEARL SHIPPING SERVICES SM-Office E1 1619C, Ajman Free Zone, Ajman, United Arab Emirates.

 

SSI CHALLENGER

9284300

56042

ATA: 2022-10-25 03:52

ATD: 2022-10-31 09:26

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager DENSAY SHIPPING & TRADING DMCC Unit 1206-A, SABA 1 Tower Cluster E, Jumeirah Lakes Towers, Dubai, United Arab Emirates.

Registered owner BERLOGA SHIPPING INC Care of Densay Shipping & Trading DMCC, Unit 1206-A, SABA 1 Tower Cluster E, Jumeirah Lakes Towers, Dubai, United Arab Emirates.

 

CARAVOS HARMONY

9595589

81670

ATA: 2022-10-25 06:29

ATD: 2022-10-31 08:29

Marshall Is

 

Ship manager/Commercial manager IASON HELLENIC SHIPPING 56, Kifisias Avenue, Marousi, 151 25 Athens, Greece.

Registered owner OCTAPUS SHIPPING CORP Care of Iason Hellenic Shipping Co d, 56, Kifisias Avenue, Marousi, 151 25 Athens, Greece.

 

BOMUSTAFA O

9114476

24173

ATA: 2022-10-28 20:58

ATD: 2022-11-01 06:45

Panama

Ship manager/Commercial manager TOWER SHIPPING CO SA Flat 202, Block A, Sheikha Latifa Building, Baniyas Road, Deira, Dubai, United Arab Emirates. Registered owner ALVION MARITIME D Care of Tower Shipping Co SA, Flat 202, Block A, Sheikha Latifa Building, Baniyas Road, Deira, Dubai, United Arab Emirates.

 

SVETI DUJAM

9519638

52113

ATA: 2022-10-22 06:43

ATD: 2022-11-02 01:06

Croatia

Ship manager/Commercial manager JADROPLOV INTERNATIONAL MTME obala kneza Branimira 16, HR-21000 Split, Croatia.

Registered owner RADUNICA MARITIME INC Care of Jadroplov International Maritime Transport d (Jadroplov dd), obala kneza Branimira 16, HR-21000 Split, Croatia.

 

ELEFSIS

9118678

72873

ATA: 2022-10-29 17:46

ATD: 2022-11-03 00:21

Malta

Ship manager/Commercial manager EASTERN MEDITERRANEAN MTME-LIE 69, Grigoriou Lampraki Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.

Registered owner AGRIGENTO SHIPPING D-MTA Care of Eastern Mediterranean Maritime d (EASTMED), 69, Grigoriou Lampraki Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.

 

MAVKA

9284647

13602

ATA: 2022-10-31 17:32
ATD: 2022-11-03 17:50

Panama

Ship manager/Commercial manager CAMINO SHIPPING SA Panama City, Panama

Registered owner CAMINO SHIPPING SA Panama City, Panama.

 

DUZGIT INTEGRITY

9380415

10736

ATA: 2022-11-07 22:41

ATD: 2022-11-09 05:39

Malta

Ship manager/Commercial manager DSM GEMI ISLETMECILIGI AS Kat 11, Eski Buyukdere Caddesi 14, Resitpasa Mah, Emirgan, 34467 Istanbul, Turkey. Registered owner DS S D Care of DSM Gemi Isletmeciligi AS, Kat 11, Eski Buyukdere Caddesi 14, Resitpasa Mah, Emirgan, 34467 Istanbul, Turkey.

 

BAHAR K

8884555

8284

ATA: 2022-11-08 04:12

ATD: 2022-11-10 05:18

Vanuatu

Ship manager/Commercial manager GANDALF SHIPPING INC Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

Registered owner GANDALF SHIPPING INC Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands

 

TZAREVICH

9145229

21470

ATA: 2022-11-07 22:54

ATD: 2022-11-10 19:08

Malta

Ship manager/Commercial manager NAVIBORN D 2nd Floor, ul Tsaribrod 42, 9000 Varna, Bulgaria.

Registered owner TZAREVICH SHIPPING D Care of Naviborn d, 2nd Floor, ul Tsaribrod 42, 9000 Varna, Bulgaria.

 

NESTOR S

9473341

75200

ATA: 2022-11-08 03:25

ATD: 2022-11-11 01:59

Liberia

Ship manager/Commercial manager MANTINIA SHIPPING COMPANY SA 51, Akti Miaouli, 185 36 Piraeus, Greece.

Registered owner STRYMON MARITIME CO Care of Mantinia Shipping Company SA, 51, Akti Miaouli, 185 36 Piraeus, Greece.

 

PROPUS

9133757

9387

ATA: 2022-11-07 22:20

ATD: 2022-11-11 20:05

Panama

Ship manager/Commercial manager PROMAR D-UKE ul Shevchenko 7a, Odessa, 68001, Ukraine.

Registered owner PROPUS MARITIME D Care of Promar d, ul Shevchenko 7a, Odessa, 68001, Ukraine.

 

MED ATLANTIC

9410533

26304

ATA: 2022-11-09 18:03

ATD: 2022-11-12 02:05

Malta

Ship manager/Commercial manager SEA S 4 D 198, Triq l-Ifran, Valletta, V 1455, Malta.

Registered owner SEA S 4 D 198, Triq l-Ifran, Valletta, V 1455, Malta.

 

CANGA STAR

9540039

8920

ATA: 2022-11-09 23:30

ATD: 2022-11-12 13:20

Vanuatu

Ship manager/Commercial manager HBC MAR SHIPPING & TRADING Ofis 29-30, Kat 15, Klas Plaza, Ismet Inonu Bulvari 76, Yeni Mah, Akdeniz, Mersin, Turkey.

Registered owner TH SHIPPING D-LIB Care of HBC Mar Denizcilik Uluslararasi Nakliye Dis Ticaret Cimento Sanayi Ve Ticaret d Sti (HBC Mar Shipping & Trading Co d), Ofis 29-30, Kat 15, Klas Plaza, Ismet Inonu Bulvari 76, Yeni Mah, Akdeniz, Mersin, Turkey.

 

RISING FALCON

9105396

27308

ATA: 2022-11-07 18:07

ATD: 2022-11-13 08:13

St Vincent and Grenadines

Ship manager/Commercial manager SWEDISH MANAGEMENT CO SA Amro Street, PO Box 25701, Dubai, United Arab Emirates.

Registered owner SNOW NAVIGATION CO Care of Swedish Management Co SA, Amro Street, PO Box 25701, Dubai, United Arab Emirates.

 

BELFOREST

9698185

61252

ATA: 2022-11-09 18:27

ATD: 2022-11-13 06:45

Norway

Ship manager/Commercial manager BELSHIPS SHIPHOLDING II AS Lilleakerveien 4, 0283 Oslo, Norway.

Registered owner SANKO UNYU/OHRAINBOW Care of Belships Shipholding II AS, Lilleakerveien 4, 0283 Oslo, Norway.

 

CEBIHAN

9504308

57318

ATA: 2022-11-09 23:15

ATD: 2022-11-13 07:40

Portugal

Ship manager/Commercial manager OCTOPUS SHIP MANAGEMENT BV Weena 730B, 3014 DA Rotterdam, Netherlands.

Registered owner ORCA SHIPPING BV Care of Octopus Ship Management BV, Weena 730B, 3014 DA Rotterdam, Netherlands.

 

AYSHA M

8511146

5628

ATA: 2022-11-09 23:01

ATD: 2022-11-14 22:31

Comoros

Ship manager/Commercial manager CEDAR MARINE SERVICES SAL Apartment 3/A, 3rd Floor, Sofi Plaza, Achier el-Daya Street, Tripoli, Lebanon.

Registered owner HESEN MOON SHIPPING CO SA Care of Cedar Marine Services SAL, Apartment 3/A, 3rd Floor, Sofi Plaza, Achier el-Daya Street, Tripoli, Lebanon.

 

CAPTAIN P. EGGLEZOS

9332224

76499

ATA: 2022-10-27 23:33

ATD: 2022-11-15 02:38

Liberia

Ship manager/Commercial manager AXIS BULK CARRIERS INC 350, Andrea Syngrou Avenue, Kallithea, 176 74 Athens, Greece.

Registered owner NOTIS MARINE SA Care of Axis Bulk Carriers Inc, 350, Andrea Syngrou Avenue, Kallithea, 176 74 Athens, Greece

 

NORAN

9175822

8595

ATA: 2022-11-12 00:05

ATD: 2022-11-16 03:32

Palau

Ship manager/Commercial manager LAURA SHIPPING D-LIB 80, Broad Street, Monrovia, Liberia.

Registered owner LAURA SHIPPING D-LIB 80, Broad Street, Monrovia, Liberia

 

GOKOVA M

9243526

52512

ATA: 2022-11-11 23:02

ATD: 2022-11-17 08:18

Panama

Ship manager/Commercial manager HONG KONG SHUN XIN MARINE D Unit 01F, 10th Floor, Carnival Commercial Building, 18, Java Road, North Point, Hong Kong, China.

Registered owner HONGKONG XINGWANGSHENG SHPG Care of Hong Kong Shun Xin Marine d, Unit 01F, 10th Floor, Carnival Commercial Building, 18, Java Road, North Point, Hong Kong, China.

 

NIZAR

8324751

5221

ATA: 2022-11-13 02:50

ATD: 2022-11-17 02:10

Sierra Leone

Ship manager/Commercial manager RIGHT MOVERS MARITIME CORP No 2/17, Hamide Uslu Apartmani, 30034 Sokak 12, Fatih Mah, Mezitli, 33200 Mersin, Turkey.

Registered owner HIGH SEAS MARITIME INC-SKN Room 14, 16th Floor, Verdun Street, Beirut, Lebanon.

 

PANAGIA KANALA

9553232

56568

ATA: 2022-11-13 20:39

ATD: 2022-11-18 20:05

Liberia

Ship manager/Commercial manager HOLGER NAVIGATION CORP 90, Evrou Street, 115 27 Athens, Greece.

Registered owner ERIDANUS SHIPPING SA Care of Holger Navigation Corp, 90, Evrou Street, 115 27 Athens, Greece.

 

CAPTAIN ADAMS

9737618

82018

ATA: 2022-11-14 17:33

ATD: 2022-11-18 11:00

Liberia

Ship manager/Commercial manager EVALEND SHIPPING CO SA 21, Filellinon & G Souri Streets, 105 57 Athens, Greece.

Registered owner CASTALIA SHIPHOLDING SA Care of Evalend Shipping Co SA, 21, Filellinon & G Souri Streets, 105 57 Athens, Greece

 

ODYSSEUS N

9490442

79642

ATA: 2022-11-15 17:27

ATD: 2022-11-18 21:15

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager NAVIOS TECHNICAL MANAGEMENT SA 85, Akti Miaouli, 185 38 Piraeus, Greece.

Registered owner FLAVESCENT SHIPPING CORP Care of Navios Technical Management SA, 85, Akti Miaouli, 185 38 Piraeus, Greece

 

OLMA

8004806

6144

ATA: 2022-11-12 04:53

ATD: 2022-11-19 11:56

Honduras

Ship manager/Commercial manager ADALMUND MARINE D Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

Registered owner ADALMUND MARINE D Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

 

MRC SEMIRAMIS

9418793

6137

ATA: 2022-11-19 10:14

ATD: 2022-11-21 05:00

Malta

Ship manager/Commercial manager MRC DENIZCILIK TURIZM Kuzguncuk Carsi Caddesi 39, Kuzguncuk Mah, Uskudar, 34674 Istanbul, Turkey.

Registered owner MRC SEMIRAMIS SHIPPING CORP Care of MRC Denizcilik Turizm ve Petrol Urunleri Ticaret d Sti, Kuzguncuk Carsi Caddesi 39, Kuzguncuk Mah, Uskudar, 34674 Istanbul, Turkey.

 

PUFFIN S

9164811

20738

ATA: 2022-11-17 17:34

ATD: 2022-11-23 05:11

Liberia

Ship manager/Commercial manager ARMADOR GEMI ISLETMECILIGI Kat 3, 3/1 Sokak 2, Sumer Mah, Zeytinburnu, 34025 Istanbul, Turkey.

Registered owner PUFFIN SHIPPING & TRADING D Kat 1, 3/1 Sokak 2, Sumer Mah, Zeytinburnu, 34025 Istanbul, Turkey.

 

CS CIHAN

9045704

7068

ATA: 2022-11-16 18:42

ATD: 2022-11-24 16:06

Liberia

Ship manager/Commercial manager CS SHIPPING & TRADING INC Kat 1, 3/1 Sokak 2, Sumer Mah, Zeytinburnu, 34025 Istanbul, Turkey.

Registered owner TF SHIPPING D Care of CS Shipping & Trading Inc, Kat 1, 3/1 Sokak 2, Sumer Mah, Zeytinburnu, 34025 Istanbul, Turkey.

 

FANARIA

9228241

19092

ATA: 2022-11-12 04:34

ATD: 2022-11-26 22:57

Panama

Ship manager/Commercial manager SHAYARCO SAL OFFSHORE Room 10, Block A, 62, Al Nakkash, Beirut, Lebanon.

Registered owner SHAYAR D Care of Shayarco SAL (Offshore), Room 10, Block A, 62, Al Nakkash, Beirut, Lebanon

 

KINGFISHER D

9238117

28425

ATA: 2022-11-22 12:50

ATD: 2022-11-27 01:41

Marshall Is

Registered owner VE SHIPPING INC Majuro MH Marshall Islands.

Ship manager/Commercial manager BARU DEA MARITIME INC 126-128, Notara Street, 185 36 Piraeus, Greece.

 

LADY ZEHMA

9303431

32328

ATA: 2022-11-13 21:08

ATD: 2022-11-27 07:07

Panama

Ship manager/Commercial manager GN GROUP PANAMA ISTANBUL Cenap Sahabettin Sokak 56, Kosuyolu Mah, Kadikoy, 34718 Istanbul, Turkey.

Registered owner ZEHMA SHIPPING CORP Care of GN Group Corp Panama Istanbul Merkez Subesi, Cenap Sahabettin Sokak 56, Kosuyolu Mah, Kadikoy, 34718 Istanbul, Turkey

 

INCEPTION

9540481

80686

ATA: 2022-11-15 16:28

ATD: 2022-11-27 08:06

Liberia

Ship manager/Commercial manager AEGEAN BULK CO INC 8, Dragatsaniou Street, 105 59 Athens, Greece.

Registered owner MED BREEZE SHIPPING INC Care of Aegean Bulk Co Inc, 8, Dragatsaniou Street, 105 59 Athens, Greece

 

MARIA GS

9574195

28378

ATA: 2022-11-25 14:21

ATD: 2022-11-28 20:21

 

Liberia

Ship manager/Commercial manager GS MARITIME CO D 97, Akti Miaouli, 185 38 Piraeus, Greece

Registered owner RIVER SERVICES SA Care of GS Maritime Co d, 97, Akti Miaouli, 185 38 Piraeus, Greece.

 

OMICRON SKY

9330329

77031

ATA: 2022-11-11 17:18

ATD: 2022-11-30 11:31

 

Liberia

Ship manager/Commercial manager OMICRON SHIP MANAGEMENT INC 24, Poseidonos Avenue, Kallithea, 176 74 Athens, Greece.

Registered owner PLEIONE MARINE SA Care of Omicron Ship Management Inc, 24, Poseidonos Avenue, Kallithea, 176 74 Athens, Greece.

 

BARONESS

9588407

34264

ATA: 2022-11-22 12:02

ATD: 2022-11-30 09:23

Panama

Ship manager/Commercial manager SR NAVIGATION SA 131, Karamanli Avenue, Voula, 166 73 Athens, Greece.

Registered owner AVENSIS NAVIGATION COMPANY SA Care of SR Navigation SA, 131, Karamanli Avenue, Voula, 166 73 Athens, Greece.

 

PEACE M

9086318

26467

ATA: 2022-11-28 18:57

ATD: 2022-12-01 12:24

Palau

Ship manager/Commercial manager NOURSEEN MARITIME D 80, Broad Street, Monrovia, Liberia.

Registered owner NOURSEEN MARITIME D 80, Broad Street, Monrovia, Liberia

 

BR GLORY

8907577

22273

ATA: 2022-11-16 17:06

ATD: 2022-12-02 23:03

Cook Is

Ship manager/Commercial manager BR GLORY SHIPPING D Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

Registered owner BR GLORY SHIPPING D Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

 

BC CALLISTO

9400916

32280

ATA: 2022-11-27 02:17

ATD: 2022-12-03 13:24

Barbados

Ship manager/Commercial manager FGM CHARTERING D 8th Floor, 25, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece.

Registered owner OCM MARITIME EVEREST LLC Care of FGM Chartering d, 8th Floor, 25, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece

 

MOAYAD Y

9135482

23524

ATA: 2022-11-24 19:33

ATD: 2022-12-06 13:17

 

Palau

Registered owner MARCO ONE SHIPPING D Care of Sabimar Shipping SA, 5th Floor, 7, Akti Miaouli, Piraeus, Greece.

Ship manager/Commercial manager SABIMAR SHIPPING SA 5th Floor, 7, Akti Miaouli, Piraeus, Greece.

 

ALEXANDROS III

9575436

32631

ATA: 2022-11-30 14:04

ATD: 2022-12-06 12:39

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager THEOMAR SHIPMANAGEMENT CORP 13, Vouliagmenis Avenue, Voula, 166 73 Athens, Greece.

Registered owner FALARIO SHIPPING CO Care of Theomar Shipmanagement Corp, 13, Vouliagmenis Avenue, Voula, 166 73 Athens, Greece.

 

FULMAR S

9370082

14415

ATA: 2022-11-22 19:22

ATD: 2022-12-08 08:08

Barbados

Ship manager/Commercial manager FULMAR SHIPPING & TRADING CO Kat 1, 3/1 Sokak 2, Sumer Mah, Zeytinburnu, 34025 Istanbul, Turkey.

Registered owner FULMAR SHIPPING & TRADING CO Kat 1, 3/1 Sokak 2, Sumer Mah, Zeytinburnu, 34025 Istanbul, Turkey.

 

AEOLIAN VISION

9483554

80310

ATA: 2022-12-02 18:04

ATD: 2022-12-08 04:23

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager OCEAN FREIGHTERS D-CYP 4, Efploias Street, 185 37 Piraeus, Greece.

Registered owner WINDGLORY MARITIME D Care of Ocean Freighters d, 4, Efploias Street, 185 37 Piraeus, Greece.

 

LARA S

9334301

6124

ATA: 2022-12-08 11:15

ATD: 2022-12-09 14:09

Malta

Ship manager/Commercial manager BC D Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

Registered owner BC D Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands

 

TINA S

9498432

34690

ATA: 2022-12-06 15:42

ATD: 2022-12-10 00:54

 

Liberia

Ship manager/Commercial manager BRIGHT NAVIGATION INC 3rd Floor, 133, Filonos Street, 185 36 Piraeus, Greece.

Registered owner QUEEN TINA SHIPPING SA Care of Bright Navigation Inc, 3rd Floor, 133, Filonos Street, 185 36 Piraeus, Greec

 

IOANNIS K

9706774

82042

ATA: 2022-12-02 15:37

ATD: 2022-12-11 03:22

Liberia

Ship manager/Commercial manager MARMARAS NAVIGATION D 58B, Zefyrou Street, Palaio Faliro, 175 64 Athens, Greece.

Registered owner GOLDEN ERA CO Care of Marmaras Navigation d, 58B, Zefyrou Street, Palaio Faliro, 175 64 Athens, Greece

 

JAGUAR MAX

9589140

81309

ATA: 2022-12-03 18:31

ATD: 2022-12-11 08:32

Bahamas

Registered owner XIANG H56 INTERNATIONAL SHIP Care of Enterprises Shipping & Trading SA, 11, Poseidonos Avenue, Elliniko, 167 77 Athens, Greece.

Ship manager/Commercial manager ENTERPRISES SHIPPING & TRADING 11, Poseidonos Avenue, Elliniko, 167 77 Athens, Greece.

 

LADY YOUMNA

9268423

18736

ATA: 2022-12-07 11:50

ATD: 2022-12-11 04:46

Liberia

Ship manager/Commercial manager ALLIED MARINE SERVICES LLC Fujairah Welfare Association Bldg, 512, al-Mina Road, PO Box 9849, Fujairah, United Arab Emirates.

Registered owner YOUMNA SHIPPING SA Care of Allied Marine Services LLC, Fujairah Welfare Association Bldg, 512, al-Mina Road, PO Box 9849, Fujairah, United Arab Emirates

 

CHOLA VIRTUE

9267601

76610

ATA: 2022-12-09 00:59

ATD: 2022-12-12 17:12

Singapore

Ship manager/Commercial manager BILLION MERIT PTE D 21-00, 78, Shenton Way, Singapore 079120

Registered owner BILLION MERIT PTE D 21-00, 78, Shenton Way, Singapore 079120

 

LADY AYSE

9227871

162390

ATA: 2022-11-27 19:57

ATD: 2022-12-12 18:21

Panama

Ship manager/Commercial manager GN DENIZCILIK VE ACENTELIK D Cenap Sahabettin Sokak 56, Kosuyolu Mah, Kadikoy, 34718 Istanbul, Turkey.

Registered owner AYSE SHIPPING CORP Care of GN Denizcilik ve Acentelik d Sti, Cenap Sahabettin Sokak 56, Kosuyolu Mah, Kadikoy, 34718 Istanbul, Turkey.

 

LADY LAGUNA

9354040

18909

ATA: 2022-12-08 17:23

ATD: 2022-12-12 19:59

Barbados

Ship manager/Commercial manager FLORENCE SHIPPING & MARINE 16, Kantharou Street, 185 36 Piraeus, Greece.

Registered owner LAGUNA MARINE D Care of Florence Shipping & Marine Services, 16, Kantharou Street, 185 36 Piraeus, Greece.

 

SELINA II

9208112

37418

ATA: 2022-12-01 17:55

ATD: 2022-12-13 22:52

Liberia

Ship manager/Commercial manager NAVIGATOR LINE SHIP MGMT & OPS Office 204, Al Reem Tower, al-Maktoum Road, Dubai, United Arab Emirates.

Registered owner CALMA SHIPPING CORP Care of Navigator Line Ship Management & Operation LLC, Office 204, Al Reem Tower, al-Maktoum Road, Dubai, United Arab Emirates.

 

MED PACIFIC

9461934

26234

ATA: 2022-12-08 21:57

ATD: 2022-12-13 18:40

Malta

Ship manager/Commercial manager SEA S 5 D 198, Triq l-Ifran, Valletta, V 1455, Malta.

Registered owner SEA S 5 D 198, Triq l-Ifran, Valletta, V 1455, Malta

 

ADNAN TORLAK

9243253

18712

ATA: 2022-12-08 11:13

ATD: 2022-12-13 15:13

Liberia

Ship manager/Commercial manager ADTOR DENIZCILIK TASIMACILIK Daire 4, Tema Plaza, Sehit Ilknur Keles Sokak 8, Kozyatagi Mah, Kadikoy, 34742 Istanbul, Turkey.

Registered owner MYT SHIPPING CORP Care of Adtor Denizcilik Tasimacilik ve Dis Ticaret AS, Daire 4, Tema Plaza, Sehit Ilknur Keles Sokak 8, Kozyatagi Mah, Kadikoy, 34742 Istanbul, Turkey.

 

KEREM

9126429

28892

ATA: 2022-12-11 06:05

ATD: 2022-12-16 15:02

Malta

Registered owner SEA RUSH MARINE D Care of Ist Denizcilik d Sti (Ist Shipping), Daire 21, Kat 4, A Blok, Uphill Towers, Zambak Sokak 44, Barbaros Mah, Atasehir, 34746 Istanbul, Turkey.

Ship manager/Commercial manager IST DENIZCILIK D STI Daire 21, Kat 4, A Blok, Uphill Towers, Zambak Sokak 44, Barbaros Mah, Atasehir, 34746 Istanbul, Turkey.

 

AK HALIMA

9217826

23677

ATA: 2022-12-06 17:18

ATD: 2022-12-18 12:13

Barbados

Ship manager/Commercial manager AK GROUP CO D 3rd Floor, 35-39, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece.

Registered owner AK GROUP CO D 3rd Floor, 35-39, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greec

 

BOSPHORUS ASIA

9250696

32556

ATA: 2022-12-12 22:58

ATD: 2022-12-19 02:14

Liberia

Ship manager/Commercial manager EFE SHIPPING & TRADING HELLAS 99, Akti Miaouli, 185 38 Piraeus, Greece.

Registered owner BOSPHORUS ASIA SHIPPING-LIB Care of Efe Shipping & Trading Hellas SA, 99, Akti Miaouli, 185 38 Piraeus, Greece.

 

SEA BRIDLE

9047001

26446

ATA: 2022-12-18 15:45

ATD: 2022-12-20 16:55

Belize

Ship manager/Commercial manager PRELUDE MARINE SA 2, Afentouli Avenue, 185 36 Piraeus, Greece.

Registered owner FAIRY NAVIGATION CORP Care of Prelude Marine SA, 2, Afentouli Avenue, 185 36 Piraeus, Greec

 

FUAT BEY

9663817

35437

ATA: 2022-12-12 22:33

ATD: 2022-12-21 01:37

Marshall Is

Registered owner CARRIER SHIPPING & TRADING SA Care of ER Denizcilik Sanayi Nakliyat ve Ticaret AS, Halk Caddesi 35, Barbaros Mah, Kadikoy, 34746 Istanbul, Turkey.

Ship manager/Commercial manager ER DENIZCILIK SANAYI NAKLIYAT Halk Caddesi 35, Barbaros Mah, Kadikoy, 34746 Istanbul, Turkey.

 

OMICRON ATLAS

9464510

76554

 

ATA: 2022-12-16 18:09

ATD: 2022-12-22 12:14

Liberia

Ship manager/Commercial manager OMICRON SHIP MANAGEMENT INC 24, Poseidonos Avenue, Kallithea, 176 74 Athens, Greece.

Registered owner ARISTEA MARITIME INC Care of Omicron Ship Management Inc, 24, Poseidonos Avenue, Kallithea, 176 74 Athens, Greece.

 

ENEIDA

9198381

45572

ATA: 2022-12-18 19:25

ATD: 2022-12-22 09:03

Liberia

Ship manager/Commercial manager CAMINO SHIPPING SA Panama City, Panama.

Registered owner CAMINO SHIPPING SA Panama City, Panama

 

TUO FU 8

9649249

81721

ATA: 2022-12-19 11:29

ATD: 2022-12-22 08:06

Hong Kong China

Registered owner MINSHENG YANGSHENG TIANJIN Care of Tuofu Shipping Management d, Room 723-728, 7th Floor, Office Building, Plum Garden International Hotel, 339, Yuanyang Lu, Jinan Qu, Fuzhou, Fujian, 350011, China.

Ship manager/Commercial manager TUOFU SHIPPING MANAGEMENT D Room 723-728, 7th Floor, Office Building, Plum Garden International Hotel, 339, Yuanyang Lu, Jinan Qu, Fuzhou, Fujian, 350011, China.

 

EVOIKOS THEO

9204685

75681

ATA: 2022-12-19 12:44

ATD: 2022-12-22 21:28

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager THEOMAR SHIPMANAGEMENT CORP 13, Vouliagmenis Avenue, Voula, 166 73 Athens, Greece.

Registered owner LITHARI SHIPPING CO Care of Theomar Shipmanagement Corp, 13, Vouliagmenis Avenue, Voula, 166 73 Athens, Greece.

 

GLORY

9288473

76508

ATA: 2022-12-22 14:15

ATD: 2022-12-24 12:28

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager TARGET MARINE SA 24, Kaningos Street, 185 34 Piraeus, Greece.

Registered owner PRIMERA SHIPPING INC Care of Target Marine SA, 24, Kaningos Street, 185 34 Piraeus, Greece

 

SSI PRIVILEGE

9848089

63566

ATA: 2022-12-12 23:57

ATD: 2022-12-25 07:38

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager DENSAY SHIPPING & TRADING DMCC Unit 1206-A, SABA 1 Tower Cluster E, Jumeirah Lakes Towers, Dubai, United Arab Emirates.

Registered owner SEA WIND SHIPPING INC Care of Densay Shipping & Trading DMCC, Unit 1206-A, SABA 1 Tower Cluster E, Jumeirah Lakes Towers, Dubai, United Arab Emirates.

 

ALANDA STAR

9189677

31828

ATA: 2022-12-20 21:15

ATD: 2022-12-26 01:40

Barbados

Ship manager/Commercial manager LOGAN SHIP MANAGEMENT CO 6th Floor, 73, Akti Miaouli, 185 37 Piraeus, Greece.

Registered owner SMILY SHIPMANAGEMENT D Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands

 

MAROULIO S

9493511

75700

ATA: 2022-12-23 15:43

ATD: 2022-12-26 23:38

Liberia

Ship manager/Commercial manager BRIGHT NAVIGATION INC 3rd Floor, 133, Filonos Street, 185 36 Piraeus, Greece.

Registered owner VITALI SHIPPING SA Care of Bright Navigation Inc, 3rd Floor, 133, Filonos Street, 185 36 Piraeus, Greece.

 

KIRAN ADRIATIC

9653185

63477

ATA: 2022-12-22 15:26

ATD: 2022-12-27 00:34

Malta

Ship manager/Commercial manager PASIFIK GEMI ISLETMECILIGI Kat 2, Block B, Denizciler Is Merkezi, Ord Prof Fahrettin Kerim Gokay Caddesi 14, Aunizade Mah, Uskudar, 34662 Istanbul, Turkey.

Registered owner MONTANA MARITIME D Care of Pasifik Gemi Isletmeciligi ve Ticaret AS, Kat 2, Block B, Denizciler Is Merkezi, Ord Prof Fahrettin Kerim Gokay Caddesi 14, Aunizade Mah, Uskudar, 34662 Istanbul, Turkey.

 

ZEINAB

9070424

26441

ATA: 2022-12-16 19:38

ATD: 2022-12-27 19:57

Tuvalu

Registered owner ZEINAB SHIPPING CO Care of Sonar Ships Management Co, 1st Floor, 5-7, Agiou Nikolaou Street, 185 37 Piraeus, Greece.

Ship manager/Commercial manager SONAR SHIPS MANAGEMENT CO 1st Floor, 5-7, Agiou Nikolaou Street, 185 37 Piraeus, Greece

 

VALSAMITIS

9629823

34827

ATA: 2022-12-19 19:29

ATD: 2022-12-27 14:13

Liberia

Ship manager/Commercial manager LIBERTY NAVIGATION C D 19, Alex Soutsou Street, 106 71 Athens, Greece.

Registered owner GREENLAND MARINE D-LIB Care of Liberty Navigation C d, 19, Alex Soutsou Street, 106 71 Athens, Greece.

 

INOI

9400928

32301

ATA: 2022-12-21 16:03

ATD: 2022-12-27 22:42

Panama

Ship manager/Commercial manager NEW HORIZON SHIPMANAGEMENT SA 2, Kapodistriou Street, 185 31 Piraeus, Greece.

Registered owner AVAX MARINE D Care of New Horizon Shipmanagement SA, 2, Kapodistriou Street, 185 31 Piraeus, Greece.

 

LUGANO

9132662

28350

ATA: 2022-12-24 16:44

ATD: 2022-12-27 04:02

Cook Is

Ship manager/Commercial manager LUGANO NAVIGATION D Monrovia, Liberia.

Registered owner LUGANO NAVIGATION D Monrovia, Liberia.

 

PANJALI TEYMUROV

9575333

7114

ATA: 2022-12-27 18:18

ATD: 2022-12-29 01:39

Liberia

Ship manager/Commercial manager SPRING MARINE DENIZCILIK Daire 5-6, Kat 3, Blok L, Maya Sitesi, Ozturk Sokak, Akat Mah, 1, Besiktas, Istanbul, Turkey.

Registered owner ARMADA VOYAGER FIVE CO D Care of Spring Marine Denizcilik ve Ticaret d Sti, Daire 5-6, Kat 3, Blok L, Maya Sitesi, Ozturk Sokak, Akat Mah, 1, Besiktas, Istanbul, Turkey

 

AILEEN

9214252

18320

ATA: 2022-12-08 17:11

ATD: 2022-12-29 08:08

Palau

Ship manager/Commercial manager AAIR SHIPPING & TRADING CORP 1st Floor, 4, Chilis Street, Kalamaria, 551 32 Thessaloniki, Greece.

Registered owner AILEEN SHIPPING CO D Care of Aair Shipping & Trading Corp, 1st Floor, 4, Chilis Street, Kalamaria, 551 32 Thessaloniki, Greece.

 

POPI S

9527233

80337

ATA: 2022-12-29 15:17

ATD: 2022-12-31 12:12

Liberia

Ship manager/Commercial manager BRIGHT NAVIGATION INC 3rd Floor, 133, Filonos Street, 185 36 Piraeus, Greece.

Registered owner BRIGHT ADELFIA MARITIME SA Care of Bright Navigation Inc, 3rd Floor, 133, Filonos Street, 185 36 Piraeus, Greece.

 

GAT FEELING

9467615

33773

ATA: 2022-12-28 20:13

ATD: 2023-01-01 01:33

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager EMPTOR SHIPPING CORP Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

Registered owner EMPTOR SHIPPING CORP Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

 

SUPER ODEGAARD

9479046

55628

ATA: 2022-12-19 16:02

ATD: 2023-01-03 03:02

Panama

Ship manager/Commercial manager SUPER ODEGAARD SHIPPING SA Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

Registered owner SUPER ODEGAARD SHIPPING SA Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

 

SHEN YU 79

9228069

74204

ATA: 2022-12-30 17:59

ATD: 2023-01-03 19:20

Liberia

Ship manager/Commercial manager XINRONG SHIPPING D 78, Bonham Strand, Sheung Wan, Hong Kong, China.

Registered owner XINRONG SHIPPING D 78, Bonham Strand, Sheung Wan, Hong Kong, China

 

SAADET C

9549267

23233

ATA: 2022-12-22 16:39

ATD: 2023-01-05 03:07

Panama

Ship manager/Commercial manager CANBAZ DENIZCILIK VE NAKLIYAT Daire 6, Kat 2, Salih Yalein Apartmani, Salih Pasa Caddesi 58, Merkez Mah, Gaziosmanpasa, 34245 Istanbul, Turkey.

Registered owner HAN BULKERS D Care of Canbaz Denizcilik ve Nakliyat Ticaret Sanayi d Sti (Canbaz Shipping Group), Daire 6, Kat 2, Salih Yalein Apartmani, Salih Pasa Caddesi 58, Merkez Mah, Gaziosmanpasa, 34245 Istanbul, Turkey.

UA ODS ODESSA

 

SARA

9259020

8949

 

Palau

Ship manager/Commercial manager SIO SHIPPING D Xagani kucasi 15/27, Sabail rayonu, AZ 1000 Baku, Azerbaijan.

Registered owner SILVER MARITIME D-MTA Care of Sio Shipping d, Xagani kucasi 15/27, Sabail rayonu, AZ 1000 Baku, Azerbaijan.

 

BARON

7352476

6874

 

Equatorial Guinea

Ship manager/Commercial manager AMIRA SHIPPING CO Kat 4, Apartmani 4, Kayhan Oktar BNO 8, 1103 Sokak 80, Pirireis Mah, Yenisehir, Mersin, Turkey.

Registered owner AMIRA SHIPPING CO Kat 4, Apartmani 4, Kayhan Oktar BNO 8, 1103 Sokak 80, Pirireis Mah, Yenisehir, Mersin, Turkey.

 

MUBARIZ IBRAHIMOV

9575292

7084

 

Liberia

Ship manager/Commercial manager SPRING MARINE DENIZCILIK Daire 5-6, Kat 3, Blok L, Maya Sitesi, Ozturk Sokak, Akat Mah, 1, Besiktas, Istanbul, Turkey.

Registered owner WHITE ROCK CORP D Care of Palmali Gemicilik ve Acentelik AS (Palmali Shipping & Agency), L Blok, Maya Sitesi, Ozturk Sokak, Akatlar Mah, 1, Besiktas, Istanbul, Turkey

 

IRMGARD

9590967

38167

 

Cayman Is

Registered owner FIRST BULK SHIPPING CO D Care of Johann M K Blumenthal GmbH & Co KG, Palmaille 118-120, 22767 Hamburg, Germany.

Ship manager/Commercial manager BLUMENTHAL JMK GMBH & CO KG Palmaille 118-120, 22767 Hamburg, Germany.

 

NEW LEVANT

9111371

27321

 

Belize

Ship manager/Commercial manager LEVANT SHIPPING D-MAI Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

Registered owner LEVANT SHIPPING D-MAI Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

 

SANTANA

9449388

10860

 

Liberia

Ship manager/Commercial manager INTRESCO D-BVI 18/2, Triq Nofs in-Nhar, Valletta, V 1102, Malta.

Registered owner SANTANA MARITIME D-LIB Care of INTRESCO d, 18/2, Triq Nofs in-Nhar, Valletta, V 1102, Malta

 

SUPER HENRY

9407483

55430

 

Panama

Ship manager/Commercial manager SUPER HENRY SHIPPING SA Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

Registered owner SUPER HENRY SHIPPING SA Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands

 

FILYOZ

9407213

5701

 

Malta

Registered owner FILYOZ SHIPPING D-MTA Care of Besiktas Likid Tasimacilik Denizcilik Ticaret AS, Kat 15, Blok A, Piyale Pasa Bulvari Memorial Centre, Okmeydani, Sisli, 34385 Istanbul, Turkey.

Ship manager/Commercial manager BESIKTAS LIKID TASIMACILIK Kat 15, Blok A, Piyale Pasa Bulvari Memorial Centre, Okmeydani, Sisli, 34385 Istanbul, Turkey.

 

JASMIN QUEEN

9109861

7120

 

Cameroon

Ship manager/Commercial manager YASEMIN SHIPPING CO Majuro MH Marshall Islands.

Registered owner YASEMIN SHIPPING CO Majuro MH Marshall Islands.

 

EAUBONNE

9663104

63308

 

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager UNION COMMERCIAL INC Ktirio Enosis, 43, Kyprou Street & Agiou Tryfonos Street, Kifisia, 145 62 Athens, Greece.

Registered owner MOUNTAIN INVEST K/S Care of Union Commercial Inc, Ktirio Enosis, 43, Kyprou Street & Agiou Tryfonos Street, Kifisia, 145 62 Athens, Greece.

 

LADY SHAM

9171383

9802

 

Sierra Leone

Ship manager/Commercial manager PERAMA SHIPMANAGEMENT D 16, Kantharou Street, 185 36 Piraeus, Greece.

Registered owner REGINA SHIPPING & TRADING D Care of Perama Shipmanagement d, 16, Kantharou Street, 185 36 Piraeus, Greece

 

ORIS SOFI

8920282

6519

 

Panama

Ship manager/Commercial manager ORIS MARITIME BV Albert Einsteinweg 4, 8218 NH Lelystad, Netherlands.

Registered owner BAYRIH D Care of Oris Maritime BV, Albert Einsteinweg 4, 8218 NH Lelystad, Netherlands.

 

FANARIA

9228241

19092

 

Panama

Ship manager/Commercial manager SHAYARCO SAL OFFSHORE Room 10, Block A, 62, Al Nakkash, Beirut, Lebanon.

Registered owner SHAYAR D Care of Shayarco SAL (Offshore), Room 10, Block A, 62, Al Nakkash, Beirut, Lebanon.

 

PROPUS

9133757

9387

 

Panama

Ship manager/Commercial manager PROMAR D-UKE ul Shevchenko 7a, Odessa, 68001, Ukraine.

Registered owner PROPUS MARITIME D Care of Promar d, ul Shevchenko 7a, Odessa, 68001, Ukraine.

 

SAFFET AGA

9376282

3738

 

Palau

Ship manager/Commercial manager CANAKCESME DENIZCILIK TIC SAN A Blok, Yali Apartmani, Kucukyali Caddesi 10/1, Yali Mah, Maepe, 34844 Istanbul, Turkey. Registered owner KFS MARITIME CO Care of Canakcesme Denizcilik Ticaret Sanayi d, A Blok, Yali Apartmani, Kucukyali Caddesi 10/1, Yali Mah, Maepe, 34844 Istanbul, Turkey.

 

SUPER SAKA

9456551

55596

 

Barbados

Ship manager/Commercial manager BLUE FLEET MANAGEMENT CO D 2, Metamorfoseos Street, Alimos, 174 55 Athens, Greece.

Registered owner SUPER SAKA LLC Care of Blue Fleet Management Co d, 2, Metamorfoseos Street, Alimos, 174 55 Athens, Greece.

 

TAMREY S

9171541

31025

 

Turkey

Ship manager/Commercial manager TAMREY DENIZCILIK D STI Care of T ve O Denizcilik d Sti (T & O Denizcilik d Sti), Daire 21, Kat 7, Sitki Bey Plaza, Ataturk Caddesi 19 Mayis Mah 82, Ondokuzmayis, Kadikoy, 34736 Istanbul, Turkey.

Registered owner TAMREY DENIZCILIK D STI Care of T ve O Denizcilik d Sti (T & O Denizcilik d Sti), Daire 21, Kat 7, Sitki Bey Plaza, Ataturk Caddesi 19 Mayis Mah 82, Ondokuzmayis, Kadikoy, 34736 Istanbul, Turkey

 

LARA S

Chemical

9334301

6124

 

Malta

Ship manager/Commercial manager BC D Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

Registered owner BC D Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands

 

MARANTA

9206669

5085

 

Cook Ia

Ship manager/Commercial manager DTSCHART SP ZOO ul Jaktorowksa 40, 96-300 Zyrardow, Poland.

Registered owner OCEANIC INTERNATIONAL SHPG-SEY Care of Dtschart Sp zoo, ul Jaktorowksa 40, 96-300 Zyrardow, Poland.

 

KAN 2

9154268

17064

 

Tuvalu

Ship manager/Commercial manager AKN SHIPPING D 80, Broad Street, Monrovia, Liberia.

Registered owner AKN SHIPPING D 80, Broad Street, Monrovia, Liberia.

 

VALERIO

9244037

27112

 

Barbados

Ship manager/Commercial manager AMSON MARINE D 3rd Floor, 92-94, Kolokotroni Street, 185 35 Piraeus, Greece.

Registered owner ASNL SHIPPING SA-LIB Care of Amson Marine d, 3rd Floor, 92-94, Kolokotroni Street, 185 35 Piraeus, Greece.

 

BREEZE

9455650

56686

 

Liberia

Ship manager/Commercial manager UNIT MARITIME INC Armatolon & Klefton & 5 Ifaistou Street, Marousi, 151 24 Athens, Greece.

Registered owner BEATA SHIPPING SA Care of Unit Maritime Inc, Armatolon & Klefton & 5 Ifaistou Street, Marousi, 151 24 Athens, Greece

 

CS CIHAN

9045704

7068

 

Liberia

Ship manager/Commercial manager CS SHIPPING & TRADING INC Kat 1, 3/1 Sokak 2, Sumer Mah, Zeytinburnu, 34025 Istanbul, Turkey.

Registered owner TF SHIPPING D Care of CS Shipping & Trading Inc, Kat 1, 3/1 Sokak 2, Sumer Mah, Zeytinburnu, 34025 Istanbul, Turkey.

 

GOZO

9109964

28429

 

Panama

Ship manager/Commercial manager UNIFLEET MANAGEMENT CO SA Office 10, Block B, Baaci Mehmet Pasa Sokak 4, Soganlik Yeni Mah, Kartal, 34880 Istanbul, Turkey.

Registered owner GOZO ISLAND MARITIME SA Care of Unifleet Management Co SA, Office 10, Block B, Baaci Mehmet Pasa Sokak 4, Soganlik Yeni Mah, Kartal, 34880 Istanbul, Turkey.

 

RUBYMAR

9138898

32211

 

Belize

Ship manager/Commercial manager GMZ SHIP MANAGEMENT CO SA 1st Floor, White Building, BP 185, Main Road, Zalqa, Beirut, Lebanon.

Registered owner GOLDEN ADVENTURE SHIPPING SA Bow Square, 79 Webb Court, Queensway, Southampton, SO14 3QX, United Kingdom

 

ADELHEID BR

9387621

10860

 

Barbados

Ship manager/Commercial manager FAUST SHIPPING & TRADING D Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands

Registered owner FAUST SHIPPING & TRADING D Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

 

FULMAR S

9370082

13450

 

Barbados

Ship manager/Commercial manager FULMAR SHIPPING & TRADING CO Kat 1, 3/1 Sokak 2, Sumer Mah, Zeytinburnu, 34025 Istanbul, Turkey.

Registered owner FULMAR SHIPPING & TRADING CO Kat 1, 3/1 Sokak 2, Sumer Mah, Zeytinburnu, 34025 Istanbul, Turkey.

 

GULMAR

9146962

45719

 

Turkey

Ship manager/Commercial manager GULNAK DENIZCILIK NAKLIYAT Daire 601, Kat 6, Ataturk Caddesi 378, Alsancak Mah, Konak, 35220 Izmir, Turkey.

Registered owner GULMAR DENIZCILIK NAKLIYAT D21, Ataturk Caddesi 378, Alsancak Mah, Konak, 35220 Izmir, Turkey.

 

RIDER

9017628

10509

 

Palau

Ship manager/Commercial manager ORIENT MARINE INTERNATIONAL CO 5th Floor, 5-7, Kanari Street, 185 37 Piraeus, Greece.

Registered owner MS RIDER SHIPPING D Care of Orient Marine International Co, 5th Floor, 5-7, Kanari Street, 185 37 Piraeus, Greece

 

SSI PRIDE

9250579

48635

 

Panama

Ship manager/Commercial manager DENSAY SHIPPING & TRADING DMCC Unit 1206-A, SABA 1 Tower Cluster E, Jumeirah Lakes Towers, Dubai, United Arab Emirates.

Registered owner OCEAN CRYSTAL SHIP & SEATRADE Care of Densay Shipping & Trading DMCC, Unit 1206-A, SABA 1 Tower Cluster E, Jumeirah Lakes Towers, Dubai, United Arab Emirates

 

PGE RAIN

9005857

4733

 

Panama

Registered owner AYZ SHIPPING D Care of PGE Shipping d, Cam Sokak, Postane Mah, 8, Tuzla, Istanbul, Turkey.

Ship manager/Commercial manager PGE SHIPPING D Cam Sokak, Postane Mah, 8, Tuzla, Istanbul, Turkey.

 

TINA S

9498432

34690

 

Liberia

Ship manager/Commercial manager BRIGHT NAVIGATION INC 3rd Floor, 133, Filonos Street, 185 36 Piraeus, Greece.

Registered owner QUEEN TINA SHIPPING SA Care of Bright Navigation Inc, 3rd Floor, 133, Filonos Street, 185 36 Piraeus, Greece.

 

NIZAR

8324751

5221

 

Sierra Leone

Ship manager/Commercial manager RIGHT MOVERS MARITIME CORP No 2/17, Hamide Uslu Apartmani, 30034 Sokak 12, Fatih Mah, Mezitli, 33200 Mersin, Turkey.

Registered owner HIGH SEAS MARITIME INC-SKN Room 14, 16th Floor, Verdun Street, Beirut, Lebanon.

 

DS MANATEE

9255189

27128

 

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager DRAMAR DENIZCILIK TICARET AS Daire 6, Set Apartmani, Inebolu Sokak 63, Omeravni Mah, Beyoglu, 34427 Istanbul, Turkey.

Registered owner DRAMAR INTERNATIONAL SA Care of Dramar Denizcilik Ticaret AS (Dramar Shipping Trading AS), Daire 6, Set Apartmani, Inebolu Sokak 63, Omeravni Mah, Beyoglu, 34427 Istanbul, Turkey. during 07/2013

 

SEA INSPIRATION

9604782

28258

 

Panama

Ship manager/Commercial manager FGM CHARTERING D 8th Floor, 25, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece.

Registered owner INSPIRATION SHIPPING D Care of FGM Chartering d, 8th Floor, 25, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece.

 

ORIS MARINE

9179488

3522

 

Liberia

Ship manager/Commercial manager ORIS MARITIME BV Albert Einsteinweg 4, 8218 NH Lelystad, Netherlands.

Registered owner MILLENNIUM FOREST TRADING D Care of Oris Maritime BV, Albert Einsteinweg 4, 8218 NH Lelystad, Netherlands

 

MOHAMAD Y

8107000

11990

 

St.Kitts and Nevis

Ship manager/Commercial manager ALI DENIZCILIK VE TIC D STI Daire 205, Halilpasa Sokak 14, K.Karamustafapasa M, Beyoglu, 34425 Istanbul, Turkey.

Registered owner DENIZ NAVIGATION CORP Care of Ali Denizcilik ve Ticaret d Sti, Daire 205, Halilpasa Sokak 14, K.Karamustafapasa M, Beyoglu, 34425 Istanbul, Turkey.

 

ANT

9412311

5095

 

Vanuatu

Registered owner ANT SHIPPING & TRADING D Care of Maksimar Denizcilik Nakliyat ve Ticaret d Sti, Nuri Bey Apartmani, Celal Muhtar Sokak 9/2, Kosuyolu Mah, Kadikoy, 34718 Istanbul, Turkey.

Ship manager/Commercial manager MAKSIMAR DENIZCILIK NAKLIYAT Nuri Bey Apartmani, Celal Muhtar Sokak 9/2, Kosuyolu Mah, Kadikoy, 34718 Istanbul, Turkey.

 

BC VANESSA

9426855

31755

 

Barbados

Registered owner BC VANESSA SHIPPING D Care of FGM Chartering d, 8th Floor, 25, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece.

Ship manager/Commercial manager FGM CHARTERING D 8th Floor, 25, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece

 

ZEKO Y

8027573

8528

 

Tanzania

Ship manager/Commercial manager ARMADA SHIPPING CO SA Belize City, Belize.

Registered owner ARMADA SHIPPING CO SA Belize City, Belize.

 

MUBARIZ IBRAHIMOV

9575292

7084

 

Liberia

Ship manager/Commercial manager SPRING MARINE DENIZCILIK Daire 5-6, Kat 3, Blok L, Maya Sitesi, Ozturk Sokak, Akat Mah, 1, Besiktas, Istanbul, Turkey.

Registered owner WHITE ROCK CORP D Care of Palmali Gemicilik ve Acentelik AS (Palmali Shipping & Agency), L Blok, Maya Sitesi, Ozturk Sokak, Akatlar Mah, 1, Besiktas, Istanbul, Turkey

 

DS SOFIE BULKER

9310604

28682

 

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager DRAMAR DENIZCILIK TICARET AS Daire 6, Set Apartmani, Inebolu Sokak 63, Omeravni Mah, Beyoglu, 34427 Istanbul, Turkey.

Registered owner SOFIE INTERNATIONAL SA Care of Dramar Denizcilik Ticaret AS (Dramar Shipping Trading AS), Daire 6, Set Apartmani, Inebolu Sokak 63, Omeravni Mah, Beyoglu, 34427 Istanbul, Turkey.

 

DANO

8609175

6609

 

Togo

Ship manager/Commercial manager GLOBAL MANAGEMENT & TRADING 5th Floor, Anwar Center, Sail Square, Tripoli, 4599, Lebanon.

Registered owner UNITY SHIPPING CO SA Care of Global Management & Trading Co d, 5th Floor, Anwar Center, Sail Square, Tripoli, 4599, Lebanon.

 

MOONLIGHT

9536301

6648

 

Panama

Ship manager/Commercial manager MILESTONE GEMI ISLET VE ACENTE Kat 3, Yaf Group Is Merkezi, Rauf Orbay Caddesi 39, Evliya Celebi Mah, Tuzla, 34944 Istanbul, Turkey.

Registered owner YAF SHIPPING CO D Care of Milestone Gemi Isletmeciligi ve Acenteligi Ticaret d Sti, Kat 3, Yaf Group Is Merkezi, Rauf Orbay Caddesi 39, Evliya Celebi Mah, Tuzla, 34944 Istanbul, Turkey.

 

CHIOS FREEDOM

9680255

36612

ATA: 2022-09-21 21:11

ATD: 2022-09-25 09:24

Marshall Is

Registered owner CHIOS PROGRESS SHPG & TRADING Care of Harbor Shipping & Trading SA, 13, Pandoras & Kyprou Streets, Glyfada, 166 74 Athens, Greece.

Ship manager/Commercial manager HARBOR SHIPPING & TRADING SA 13, Pandoras & Kyprou Streets, Glyfada, 166 74 Athens, Greece

 

NEW FAITH

9191034

29952

ATA: 2022-09-16 12:34

ATD: 2022-09-25 15:41

Belize

Ship manager/Commercial manager GMZ SHIP MANAGEMENT CO HELLAS 1, Charilaou Trikoupi Street, 185 36 Piraeus, Greece.

Registered owner FAITH SHIPPING SA-MAI Care of GMZ Ship Management Co (Hellas) SA, 1, Charilaou Trikoupi Street, 185 36 Piraeus, Greece

 

MAINLAND

9431056

7750

ATA: 2022-09-23 21:51

ATD: 2022-09-25 14:28

Malta

Ship manager/Commercial manager SWEDE CHEM S Styrmansgatan 4, SE-114 54 Stockholm, Sweden.

Registered owner OCEAN MED SHIPPING D Care of Swede Chem s AB, Styrmansgatan 4, SE-114 54 Stockholm, Sweden.

 

USICHEM

9344344

7124

ATA: 2022-09-23 19:37

ATD: 2022-09-25 19:40

Malta

Ship manager/Commercial manager DENSA ISLETMECILIGI D Daire 28, Kat 7, Cayir Caddesi 9, Icerenkoy Mah, Atasehir, 34752 Istanbul, Turkey.

Registered owner USI SHIPPING D Care of Densa Isletmeciligi d Sti, Daire 28, Kat 7, Cayir Caddesi 9, Icerenkoy Mah, Atasehir, 34752 Istanbul, Turkey.

 

CHIOS SUNRISE

9639907

56589

ATA: 2022-09-22 10:07

ATD: 2022-09-26 17:19

Marshall Is

Registered owner HOPE MARINE SA Care of Harbor Shipping & Trading SA, 13, Pandoras & Kyprou Streets, Glyfada, 166 74 Athens, Greece.

Ship manager/Commercial manager HARBOR SHIPPING & TRADING SA 13, Pandoras & Kyprou Streets, Glyfada, 166 74 Athens, Greece.

 

NORD VIND

9573921

28225

ATA: 2022-09-22 17:17

ATD: 2022-09-26 13:58

Barbados

Ship manager/Commercial manager GULF COAST SHIPPING & TRADING 2nd Floor, 67, Akti Miaouli, 185 37 Piraeus, Greece.

Registered owner OCM MARITIME PO LLC Care of Gulf Coast Shipping & Trading SA, 2nd Floor, 67, Akti Miaouli, 185 37 Piraeus, Greece.

 

PEACE M

9086318

26467

ATA: 2022-09-23 18:36

ATD: 2022-09-26 15:04

Palau

Ship manager/Commercial manager NOURSEEN MARITIME D 80, Broad Street, Monrovia, Liberia.

Registered owner NOURSEEN MARITIME D 80, Broad Street, Monrovia, Liberia

 

SARA

9259020

8949

ATA: 2022-09-24 10:24

ATD: 2022-09-26 15:46

Palau

Ship manager/Commercial manager SIO SHIPPING D Xagani kucasi 15/27, Sabail rayonu, AZ 1000 Baku, Azerbaijan.

Registered owner SILVER MARITIME D-MTA Care of Sio Shipping d, Xagani kucasi 15/27, Sabail rayonu, AZ 1000 Baku, Azerbaijan

 

BESIKTAS ICELAND

9395367

7700

ATA: 2022-09-28 14:16 ATD: 2022-09-30 07:15

Malta

Ship manager/Commercial manager BESIKTAS LIKID TASIMACILIK Kat 15, Blok A, Piyale Pasa Bulvari Memorial Centre, Okmeydani, Sisli, 34385 Istanbul, Turkey.

Registered owner KAS CO D Care of Besiktas Likid Tasimacilik Denizcilik Ticaret AS, Kat 15, Blok A, Piyale Pasa Bulvari Memorial Centre, Okmeydani, Sisli, 34385 Istanbul, Turkey.

 

QUEEN LILA

9303376

32642

ATA: 2022-09-28 18:50

ATD: 2022-09-30 23:03

Belize

Ship manager/Commercial manager ATHENAI MANAGEMENT SAL 4th Floor, Block A, Dream Residence Building, al-Maltarad Street, Tripoli, Lebanon.

Registered owner QUEEN LILA SHIPPING D Care of Athenai Management SAL (Offshore), 4th Floor, Block A, Dream Residence Building, al-Maarad Street, Tripoli, Lebanon.

 

STELLINA

9674933

26052

ATA: 2022-09-28 19:30

ATD: 2022-10-01 07:47

Liberia

Ship manager/Commercial manager PIMLICO STELLINA MARITIME D Office Suite 2, 168, Triq it-Torri, Sliema, V 1436, Malta.

Registered owner PIMLICO STELLINA MARITIME D Office Suite 2, 168, Triq it-Torri, Sliema, V 1436, Malta.

 

INANDI

8332100

3465

ATA: 2022-10-01 00:54

ATD: 2022-10-01 20:30

Panama

Ship manager/Commercial manager IND SHIPPING CO Kemankes Caddesi 1, K.karamustafapasa M, Beyoglu, 34425 Istanbul, Turkey.

Registered owner IND SHIPPING CO Kemankes Caddesi 1, K.karamustafapasa M, Beyoglu, 34425 Istanbul, Turkey.

 

RIZABEY

9197117

24999

ATA: 2022-09-28 21:01

ATD: 2022-10-01 21:59

Panama

Ship manager/Commercial manager UNITED MARINE MUHENDISLIK SAN Sinasi Dural Caddesi, Yayla Mah, 19/1, Tuzla, 34270 Istanbul, Turkey.

Registered owner RIZABEY SHIPPING D Care of United Marine Muhendislik Sanayi ve Ticaret d Sti, Sinasi Dural Caddesi, Yayla Mah, 19/1, Tuzla, 34270 Istanbul, Turkey.

 

FPMC B 201

9468229

37153

ATA: 2022-09-25 19:15

ATD: 2022-10-02 18:57

Liberia

Ship manager/Commercial manager FORMOSA PLASTICS MARINE CORP 7th Floor, 201, Dunhua N Road, Songshan District, Taipei City, 10508, China, Republic of (Taiwan)

Registered owner FPMC 201 MARINE CORP Care of Formosa Plastics Marine Corp (FPMC), 7th Floor, 201, Dunhua N Road, Songshan District, Taipei City, 10508, China, Republic of (Taiwan)

 

SANN TRO

9110315

27327

ATA: 2022-09-29 16:24

ATD: 2022-10-02 07:49

St Vincent and Grenadines

Ship manager/Commercial manager LOGAN SHIP MANAGEMENT CO 6th Floor, 73, Akti Miaouli, 185 37 Piraeus, Greece.

Registered owner VALMAN MARINE SA Care of Logan Ship Management Co, 6th Floor, 73, Akti Miaouli, 185 37 Piraeus, Greece

 

SAM

7510884

3160

ATA: 2022-09-27 16:56 ATD: 2022-10-03 16:06

Togo

Ship manager/Commercial manager COMPANION MARITIME SA 2da Calle 2802, Colonia El Castano, Tegucigalpa, MDF, Honduras.

Registered owner COMPANION MARITIME SA 2da Calle 2802, Colonia El Castano, Tegucigalpa, MDF, Honduras.

 

MICHALIS

9545510

33723

ATA: 2022-09-28 13:55

ATD: 2022-10-03 09:23

Marshall Is

Registered owner MICHALIS SHIPPING D Care of Empire Bulkers d, 88, Vouliagmenis Avenue, Elliniko, 167 77 Athens, Greece.

Ship manager/Commercial manager EMPIRE BULKERS D 88, Vouliagmenis Avenue, Elliniko, 167 77 Athens, Greece.

 

BRIZA

9286815

6917

ATA: 2022-09-28 13:50

ATD: 2022-10-04 11:20

Cook Is

Ship manager/Commercial manager DTSCHART SP ZOO ul Jaktorowksa 40, 96-300 Zyrardow, Poland.

Registered owner BRCHART SHIPPING D Care of Dtschart Sp zoo, ul Jaktorowksa 40, 96-300 Zyrardow, Poland.

 

WHITE STAR

9381938

9223

ATA: 2022-10-01 19:23

ATD: 2022-10-05 10:59

Panama

Ship manager/Commercial manager WHITE STAR SHIPMANAGEMENT INC Block I2-I3, Bulevardul 1 Decembrie 1918 2, 900711 Constanta, Romania.

Registered owner SEAPRIDE SHIPMANAGEMENT CO Care of White Star Shipmanagement Inc, Block I2-I3, Bulevardul 1 Decembrie 1918 2, 900711 Constanta, Romania.

 

ZHE HAI 505

9567477

35130

ATA: 2022-10-03 20:38

ATD: 2022-10-05 19:48

China

Ship manager/Commercial manager ZHEJIANG SHIPPING GROUP CO D 4th and 6th Floor, 303, Wenhui Lu, Xiacheng Qu, Hangzhou, Zhejiang, 310014, China.

Registered owner ZHEJIANG SHIPPING GROUP CO D 4th and 6th Floor, 303, Wenhui Lu, Xiacheng Qu, Hangzhou, Zhejiang, 310014, China.

 

LADY PERLA

9149732

23923

ATA: 2022-10-03 19:34

ATD: 2022-10-06 07:51

Liberia

Ship manager/Commercial manager PERLA SHIPPING & TRADING D Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

Registered owner PERLA SHIPPING & TRADING D Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands

 

SHAMAN WISDOM

9563407

35052

ATA: 2022-10-04 18:01

ATD: 2022-10-07 17:46

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager BEYAZ DENIZCILIK D STI Imam Ethem Sokak 9, Kisikli Mah, Uskudar, 34692 Istanbul, Turkey.

Registered owner WISDOM SEA SERVICE D Care of Beyaz Denizcilik d Sti, Imam Ethem Sokak 9, Kisikli Mah, Uskudar, 34692 Istanbul, Turkey

 

ORIS SOFI

8920282

6519

ATA: 2022-10-05 16:46

ATD: 2022-10-07 06:53

Panama

Ship manager/Commercial manager ORIS MARITIME BV Albert Einsteinweg 4, 8218 NH Lelystad, Netherlands.

Registered owner BAYRIH D Care of Oris Maritime BV, Albert Einsteinweg 4, 8218 NH Lelystad, Netherlands.

 

LADY EVA

9008110

6559

ATA: 2022-10-05 21:53

ATD: 2022-10-07 15:48

Togo

Ship manager/Commercial manager EVA OVERSEAS D SA Tegucigalpa, MDF, Honduras.

Registered owner EVA OVERSEAS D SA Tegucigalpa, MDF, Honduras.

 

CKR ZEYNEP

9437854

6045

ATA: 2022-10-01 18:38

ATD: 2022-10-08 19:59

Vanuatu

Ship manager/Commercial manager CKR DENIZCILIK SANAYI Daire 30, Kat 15, Blok A, Klas Plaza, Ismet Inonu Bulvari 70, Yeni Mah, Akdeniz, 33050 Mersin, Turkey.

Registered owner GREEN MARINE D Care of CKR Denizcilik Sanayi ve Ticaret d Sti, Daire 30, Kat 15, Blok A, Klas Plaza, Ismet Inonu Bulvari 70, Yeni Mah, Akdeniz, 33050 Mersin, Turkey

 

SAKAR

9104811

21583

ATA: 2022-10-04 18:52

ATD: 2022-10-08 20:29

Bulgaria

Ship manager/Commercial manager SHIPMAN BG D Apartment 41, 6th Floor, kv Chaika 49, 9005 Varna, Bulgaria.

Registered owner SAKAR SHIPPING D-BUL Care of Shipman BG d, Apartment 41, 6th Floor, kv Chaika 49, 9005 Varna, Bulgaria

 

BASEL ATHENA

9164809

20741

ATA: 2022-10-06 09:49

ATD: 2022-10-09 10:47

Panama

Registered owner BASEL ATHENA D Care of Medway Ship Management d, Strada Razboieni 77B, 900566 Constanta, Romania.

Ship manager/Commercial manager MEDWAY SHIP MANAGEMENT D-LIB Strada Razboieni 77B, 900566 Constanta, Romania.

 

BOYNE

9369928

5701

ATA: 2022-10-07 17:50

ATD: 2022-10-09 07:16

Malta

Registered owner ARSLAND BOYNE D Care of Besiktas Likid Tasimacilik Denizcilik Ticaret AS, Kat 15, Blok A, Piyale Pasa Bulvari Memorial Centre, Okmeydani, Sisli, 34385 Istanbul, Turkey.

Ship manager/Commercial manager BESIKTAS LIKID TASIMACILIK Kat 15, Blok A, Piyale Pasa Bulvari Memorial Centre, Okmeydani, Sisli, 34385 Istanbul, Turkey.

 

ISLANDER A

9190987

7525

ATA: 2022-10-04 21:24

ATD: 2022-10-10 07:05

Palau

Ship manager/Commercial manager ISLANDER SHIPPING CO Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

Registered owner ISLANDER SHIPPING CO Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands

 

LUCKY

9037305

9215

ATA: 2022-10-07 17:34

ATD: 2022-10-11 15:33

Panama

Ship manager/Commercial manager ERDEM SENKAYA YAKA DENIZCILIK 3/1 Sokak 2/1, Sumer Mah, Zeytinburnu, Istanbul, Turkey.

Registered owner ES SHIPPING D Care of Erdem Senkaya Yaka Denizcilik, 3/1 Sokak 2/1, Sumer Mah, Zeytinburnu, Istanbul, Turkey.

 

LUCKY TRADER

9427574

25028

ATA: 2022-09-27 09:50

ATD: 2022-10-11 08:03

Barbados

Ship manager/Commercial manager FGM CHARTERING D 8th Floor, 25, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece.

Registered owner OCM MARITIME MORAVA LLC Care of FGM Chartering d, 8th Floor, 25, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece.

 

ELIF S

8517293

8150

ATA: 2022-10-05 19:03

ATD: 2022-10-12 09:26

Comoros

Ship manager/Commercial manager CEDAR MARINE SERVICES SAL Apartment 3/A, 3rd Floor, Sofi Plaza, Achier el-Daya Street, Tripoli, Lebanon

Registered owner ELIF SHIPPING CO SA Care of Cedar Marine Services SAL, Apartment 3/A, 3rd Floor, Sofi Plaza, Achier el-Daya Street, Tripoli, Lebanon.

 

KLC ERCIYES

9132480

13971

ATA: 2022-09-27 10:47

ATD: 2022-10-12 07:56

Barbados

Ship manager/Commercial manager ISKELE DENIZCILIK TICARET D Daire 107-108, Kat 11, Milangaz Caddesi 75A, Esentepe Mah, Kartal, 34870 Istanbul, Turkey.

Registered owner ERCIYES SHIPPING CO Care of Iskele Denizcilik Ticaret d Sti, Daire 107-108, Kat 11, Milangaz Caddesi 75A, Esentepe Mah, Kartal, 34870 Istanbul, Turkey.

 

GREAT ARSENAL

9159062

26566

ATA: 2022-10-03 18:24

ATD: 2022-10-12 08:41

St Vincent and Grenadines

Ship manager/Commercial manager AB BULKERS GROUP D Ground Floor, Capitol Residence, PO Box 12, Bulevardul Mamaia 53, 900663 Constanta, Romania.

Registered owner GREAT ARSENAL CO D Ground Floor, Capitol Residence, PO Box 12, Bulevardul Mamaia 53, 900663 Constanta, Romania

 

SANITA S

9237888

46683

ATA: 2022-10-07 15:29

ATD: 2022-10-13 18:12

Turkey

Registered owner GULNAK IZMIR DENIZCILIK TAS Ataturk Caddesi Alsancak Mah, Konak, 35220 Izmir, Turkey.

Ship manager/Commercial manager GULMAR DENIZCILIK NAKLIYAT D21, Ataturk Caddesi 378, Alsancak Mah, Konak, 35220 Izmir, Turkey.

 

DIGNITY

9118238

17386

ATA: 2022-10-11 13:01

ATD: 2022-10-13 07:23

Comoros

Ship manager/Commercial manager CEDAR MARINE SERVICES SAL Apartment 3/A, 3rd Floor, Sofi Plaza, Achier el-Daya Street, Tripoli, Lebanon.

Registered owner DIGNITY SHIPPING CO SA-BZE Care of Cedar Marine Services SAL, Apartment 3/A, 3rd Floor, Sofi Plaza, Achier el-Daya Street, Tripoli, Lebanon

 

NEW LEVANT

9111371

27321

ATA: 2022-10-09 23:55

ATD: 2022-10-14 17:53

Belize

Ship manager/Commercial manager LEVANT SHIPPING D-MAI Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

Registered owner LEVANT SHIPPING D-MAI Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

 

SUPER ARSENAL

9316933

29858

ATA: 2022-10-10 17:06

ATD: 2022-10-14 08:24

St Vincent and Grenadines

Ship manager/Commercial manager AB BULKERS GROUP D Ground Floor, Capitol Residence, PO Box 12, Bulevardul Mamaia 53, 900663 Constanta, Romania.

Registered owner SUPER ARSENAL CO D Care of AB Bulkers Group d, Ground Floor, Capitol Residence, PO Box 12, Bulevardul Mamaia 53, 900663 Constanta, Romania

 

GOLDEN SHARK

9151383

18315

ATA: 2022-10-05 08:13

ATD: 2022-10-15 08:16

Palau

Ship manager/Commercial manager ELKASHAWY GROUP SHIPPING CO Street 101, Ras El Bar, Damietta, 34711, Egypt.

Registered owner MALK MARITIME CO Care of Elkashawy Group Shipping Co, Street 101, Ras El Bar, Damietta, 34711, Egypt.

 

MRC HATICE ANA

9536935

6125

ATA: 2022-10-13 20:04

ATD: 2022-10-15 08:16

Malta

Ship manager/Commercial manager MRC DENIZCILIK TURIZM Kuzguncuk Carsi Caddesi 39, Kuzguncuk Mah, Uskudar, 34674 Istanbul, Turkey.

Registered owner MRC HATICE ANA SHIPPING CORP Care of MRC Denizcilik Turizm ve Petrol Urunleri Ticaret d Sti, Kuzguncuk Carsi Caddesi 39, Kuzguncuk Mah, Uskudar, 34674 Istanbul, Turkey.

 

LADY ELA

9511442

7668

ATA: 2022-10-13 17:41

ATD: 2022-10-15 08:19

Marshall Is

Registered owner ELA MARITIME CO Care of Torlak Gemi Isletmecilik Sanayi ve Ticaret d Sti, Billur Sokak 5, Aydintepe Mah, Tuzla, 34940 Istanbul, Turkey.

Ship manager/Commercial manager TORLAK GEMI ISLETMECILIK SAN Billur Sokak 5, Aydintepe Mah, Tuzla, 34940 Istanbul, Turkey.

 

EAUBONNE

9663104

63308

ATA: 2022-10-10 20:03

ATD: 2022-10-16 07:44

Marshall Is

 

Ship manager/Commercial manager UNION COMMERCIAL INC Ktirio Enosis, 43, Kyprou Street & Agiou Tryfonos Street, Kifisia, 145 62 Athens, Greece.

Registered owner MOUNTAIN INVEST K/S Care of Union Commercial Inc, Ktirio Enosis, 43, Kyprou Street & Agiou Tryfonos Street, Kifisia, 145 62 Athens, Greece.

 

NEW LIBERTY

9221645

28471

ATA: 2022-10-07 08:48

ATD: 2022-10-16 21:48

Belize

Ship manager/Commercial manager GMZ SHIP MANAGEMENT CO HELLAS 1, Charilaou Trikoupi Street, 185 36 Piraeus, Greece.

Registered owner LIBERTY SHIPMANAGERS D Care of GMZ Ship Management Co (Hellas) SA, 1, Charilaou Trikoupi Street, 185 36 Piraeus, Greece

 

ESENCE

7827342

3096

 

ATA: 2022-10-12 17:50

ATD: 2022-10-17 18:54

Palau

Ship manager/Commercial manager CNK DIS TIC MADEN SANAYI Arkan Apartment, Buyukdere Caddesi 34/10, Fulya Mah, Sisli, 34394 Istanbul, Turkey.

Registered owner CNK DIS TIC MADEN SANAYI Arkan Apartment, Buyukdere Caddesi 34/10, Fulya Mah, Sisli, 34394 Istanbul, Turkey

 

ADMIRAL

8408648

8875

ATA: 2022-10-11 18:54

ATD: 2022-10-17 08:49

Comoros

Ship manager/Commercial manager CEDAR MARINE SERVICES SAL Apartment 3/A, 3rd Floor, Sofi Plaza, Achier el-Daya Street, Tripoli, Lebanon.

Registered owner TRISTAR MARITIME D Care of Cedar Marine Services SAL, Apartment 3/A, 3rd Floor, Sofi Plaza, Achier el-Daya Street, Tripoli, Lebanon.

 

MASTRO MITROS

9228071

45601

ATA: 2022-10-11 14:11

ATD: 2022-10-17 18:39

Liberia

Ship manager/Commercial manager ARION SHIPPING D-LIB 7th Floor, Megaron Naftilias, 1, Skouze Street & Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece.

Registered owner NEW VISION D Care of Arion Shipping d, 7th Floor, Megaron Naftilias, 1, Skouze Street & Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece.

 

KEMAL KURU

9418080

3933

ATA: 2022-10-11 18:45

ATD: 2022-10-18 20:54

Panama

Ship manager/Commercial manager FUDEN DENIZCILIK TICARET Polat Is Merkezi, Ankara Caddesi 108/70, Kordonboyu Mah, Kartal, 34860 Istanbul, Turkey.

Registered owner ZELEK SHIPPING D Care of Fuden Denizcilik Ticaret ve Sanayi AS, Polat Is Merkezi, Ankara Caddesi 108/70, Kordonboyu Mah, Kartal, 34860 Istanbul, Turkey

 

XIN SHUN

9252199

75846

ATA: 2022-10-14 16:19

ATD: 2022-10-20 11:35

Hong Kong, China

Ship manager/Commercial manager OCEAN HARVEST SHIPPING CO-HKG Hong Kong, China.

Registered owner OCEAN HARVEST SHIPPING CO-HKG Hong Kong, China

 

SWORD LION

9136785

27917

ATA: 2022-10-16 10:44

ATD: 2022-10-21 07:28

Turkey

Ship manager/Commercial manager GITAS GEMI VE DENIZCILIK AS Daire 259, Blok 25A, Cecen Sokak Acibadem Mah, Uskudar, 34000 Istanbul, Turkey.

Registered owner GITAS GEMI VE DENIZCILIK AS Daire 259, Blok 25A, Cecen Sokak Acibadem Mah, Uskudar, 34000 Istanbul, Turkey.

 

LADY LITEL

9571428

33789

ATA: 2022-10-19 16:28

ATD: 2022-10-22 21:05

Bahamas

Ship manager/Commercial manager ALMA SHIPMANAGEMENT & TRADING 7, Konstantinou Karamanli Avenue, Voula, 166 73 Athens, Greece.

Registered owner LITEL SHIPPING SA Care of Alma Shipmanagement & Trading SA, 7, Konstantinou Karamanli Avenue, Voula, 166 73 Athens, Greece

 

MAGPIE S

9188922

10335

ATA: 2022-10-19 16:48

ATD: 2022-10-22 15:35

Libria

Ship manager/Commercial manager ARMADOR GEMI ISLETMECILIGI Kat 3, 3/1 Sokak 2, Sumer Mah, Zeytinburnu, 34025 Istanbul, Turkey.

Registered owner MAGPIE SHIPPING & TRADING D Care of Armador Gemi Isletmeciligi Ticaret d Sti (Armador Shipping), Kat 3, 3/1 Sokak 2, Sumer Mah, Zeytinburnu, 34025 Istanbul, Turkey

 

C FAITH

9575163

63301

ATA: 2022-10-17 20:47

ATD: 2022-10-23 18:50

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager CALIBER MARITIME SA-LIB 179, Vouliagmenis Avenue & Galinou Street, 166 74 Athens, Greece.

Registered owner BANC OF AMERICA LEASING 3rd Floor, 2059, Northlake Parkway, Tucker GA 30084-5321, USA

 

VALERIO

9244037

27112

ATA: 2022-10-19 17:46

ATD: 2022-10-23 09:58

Barbados

Ship manager/Commercial manager AMSON MARINE D 3rd Floor, 92-94, Kolokotroni Street, 185 35 Piraeus, Greece. Registered owner ASNL SHIPPING SA-LIB Care of Amson Marine d, 3rd Floor, 92-94, Kolokotroni Street, 185 35 Piraeus, Greece.

 

I.B. MAMMADZADEH

9736688

7139

ATA: 2022-10-21 12:27

ATD: 2022-10-23 09:13

Liberia

Registered owner WHITE ROCK CORP D Care of Palmali Gemicilik ve Acentelik AS (Palmali Shipping & Agency), L Blok, Maya Sitesi, Ozturk Sokak, Akatlar Mah, 1, Besiktas, Istanbul, Turkey.

Ship manager/Commercial manager SPRING MARINE DENIZCILIK Daire 5-6, Kat 3, Blok L, Maya Sitesi, Ozturk Sokak, Akat Mah, 1, Besiktas, Istanbul, Turkey

 

REGIUS

9737113

33395

ATA: 2022-10-21 15:10

ATD: 2022-10-25 07:30

Marshall Is

Registered owner REGIUS SHIPOWNING D Care of Fortius Ship Management d, Building B, Monumental Plaza, 44, Kifisias Avenue, Marousi, 151 25 Athens, Greece.

Ship manager/Commercial manager FORTIUS SHIP MANAGEMENT D Building B, Monumental Plaza, 44, Kifisias Avenue, Marousi, 151 25 Athens, Greece

 

A LINE

9246920

12259

ATA: 2022-10-21 17:48

ATD: 2022-10-26 12:14

Vanuatu

Ship manager/Commercial manager ISKELE DENIZCILIK TICARET D Daire 107-108, Kat 11, Milangaz Caddesi 75A, Esentepe Mah, Kartal, 34870 Istanbul, Turkey.

Registered owner IS SHIPPING D Care of Iskele Denizcilik Ticaret d Sti, Daire 107-108, Kat 11, Milangaz Caddesi 75A, Esentepe Mah, Kartal, 34870 Istanbul, Turkey

 

RISING EAGLE

9073672

26758

ATA: 2022-10-23 11:58

ATD: 2022-10-28 11:28

St Vincent and Grenadines

Ship manager/Commercial manager SWEDISH MANAGEMENT CO SA Amro Street, PO Box 25701, Dubai, United Arab Emirates.

Registered owner FLEET MANAGEMENT INC Care of Swedish Management Co SA, Amro Street, PO Box 25701, Dubai, United Arab Emirates.

 

MONTARA

9234202

33476

ATA: 2022-10-21 11:38

ATD: 2022-10-28 18:22

Barbados

Ship manager/Commercial manager MONTARA MARINE D Majuro MH Marshall Islands.

Registered owner MONTARA MARINE D Majuro MH Marshall Islands.

 

ST.SOFIA

9799630

60424

ATA: 2022-10-23 20:34

ATD: 2022-10-29 12:05

Malta

Ship manager/Commercial manager EASTERN MEDITERRANEAN MTME-LIE 69, Grigoriou Lampraki Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.

Registered owner GEO MARITIME D Care of Eastern Mediterranean Maritime d (EASTMED), 69, Grigoriou Lampraki Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.

 

AFRICAN ROBIN

9317767

31982

ATA: 2022-10-27 19:46

ATD: 2022-10-29 20:17

Bahamas

Ship manager/Commercial manager MUR SHIPPING BV Tower H, World Trade Center Amsterdam, Zuidplein 164, 1077 XV Amsterdam, Netherlands.

Registered owner AFRICAN ROBIN SHIPPING CO D Care of MUR Shipping BV, Tower H, World Trade Center Amsterdam, Zuidplein 164, 1077 XV Amsterdam, Netherlands

 

KARAMEL

9316921

35287

ATA: 2022-10-27 20:54

ATD: 2022-10-31 08:50

Malaysia

Ship manager/Commercial manager ECOSHIP SDN BHD Rooms 809 & 810, Block E, Pusat Dagangan Phileo Damansara 1, 9, Jalan 16/11, 46350 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia.

Registered owner AEDESTINY SDN BHD Care of Ecoship Sdn Bhd, Rooms 809 & 810, Block E, Pusat Dagangan Phileo Damansara 1, 9, Jalan 16/11, 46350 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia.

 

AMYNTOR

9515656

28326

ATA: 2022-10-28 20:07

ATD: 2022-10-31 07:05

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager EVALEND SHIPPING CO SA 21, Filellinon & G Souri Streets, 105 57 Athens, Greece.

Registered owner MAGNUS NAVIGATION INC Care of Evalend Shipping Co SA, 21, Filellinon & G Souri Streets, 105 57 Athens, Greece

 

RIO

9039975

8646

ATA: 2022-10-29 19:10

ATD: 2022-11-01 20:32

Comoros

Ship manager/Commercial manager CEDAR MARINE SERVICES SAL Apartment 3/A, 3rd Floor, Sofi Plaza, Achier el-Daya Street, Tripoli, Lebanon.

Registered owner RIVAL SHIPPING & TRADING CO Care of Cedar Marine Services SAL, Apartment 3/A, 3rd Floor, Sofi Plaza, Achier el-Daya Street, Tripoli, Lebanon.

 

BRAVE

9242730

6711

ATA: 2022-11-07 10:42

ATD: 2022-11-08 23:17

Barbados

Ship manager/Commercial manager CALLISTA SHIPPING SERVICES INC Al Mamzar Tower 2, al-Mamzar, Dubai, United Arab Emirates.

Registered owner HEINRICH SHIPPING SERVICES INC Care of Callista Shipping Services Inc, Al Mamzar Tower 2, al-Mamzar, Dubai, United Arab Emirates.

 

SALLY M

9152844

7435

ATA: 2022-11-07 12:19

ATD: 2022-11-10 07:17

Panama

Ship manager/Commercial manager GULF INTERNATIONAL CO D 95, 99 & 103, Pinto House, Triq l'Ghassara ta'l-Gheneb, Marsa, MRS 1912, Malta.

Registered owner GULF INTERNATIONAL CO D 95, 99 & 103, Pinto House, Triq l'Ghassara ta'l-Gheneb, Marsa, MRS 1912, Malta.

 

MOHAMAD M (BISCAYNE LIGHT)

9141235

24341

ATA: 2022-11-07 18:56

ATD: 2022-11-11 07:17

Cook Is

Ship manager/Commercial manager MANSOUR MANAGEMENT DMCC Unit AG-PF-331, AG Tower, Plot J-PH1-I1A, Jumeirah Lakes Towers, Dubai, United Arab Emirates.

Registered owner JANA MARINE CO Care of Mansour Management DMCC, Unit AG-PF-331, AG Tower, Plot J-PH1-I1A, Jumeirah Lakes Towers, Dubai, United Arab Emirates.

 

LADY SEMA

9233624

16190

ATA: 2022-11-08 17:54

ATD: 2022-11-13 07:47

Panama

Ship manager/Commercial manager GN GROUP PANAMA ISTANBUL Cenap Sahabettin Sokak 56, Kosuyolu Mah, Kadikoy, 34718 Istanbul, Turkey.

Registered owner SEMA SHIPPING CORP Care of GN Group Corp Panama Istanbul Merkez Subesi, Cenap Sahabettin Sokak 56, Kosuyolu Mah, Kadikoy, 34718 Istanbul, Turkey.

 

LUNE B

9163491

45621

ATA: 2022-11-08 19:48

ATD: 2022-11-13 10:59

Palau

Ship manager/Commercial manager AHM SHIPPING D Monrovia, Liberia.

Registered owner AHM SHIPPING D

 

OTAGO BAY

9782015

55175

ATA: 2022-11-07 17:50

ATD: 2022-11-13 16:02

Hong Kong China

Ship manager/Commercial manager PACIFIC BASIN SHIPPING HK D 31st Floor, One Island South, 2, Heung Yip Road, Wong Chuk Hang, Hong Kong, China.

Registered owner OTAGO BAY D Care of Pacific Basin Shipping (HK) d, 31st Floor, One Island South, 2, Heung Yip Road, Wong Chuk Hang, Hong Kong, China.

 

BOZBURUN M

9237204

50212

ATA: 2022-11-11 15:28

ATD: 2022-11-14 19:55

Panama

Ship manager/Commercial manager ISKENDERUN GEMI ISLETMECILIGI Daire 1, Muhittin Ustundag Caddesi 21, Kosuyolu Mah, Kadikoy, 34718 Istanbul, Turkey.

Registered owner PYRAMOS SHIPPING D Care of Iskenderun Gemi Isletmeciligi d Sti, Daire 1, Muhittin Ustundag Caddesi 21, Kosuyolu Mah, Kadikoy, 34718 Istanbul, Turkey.

 

PARALOS

9325099

30439

ATA: 2022-11-11 08:50

ATD: 2022-11-14 10:18

Liberia

Ship manager/Commercial manager DST 5 D Office 28, SOHO The Strand-Fawwara Building, Triq l-Imsida, Gzira, GZR 1401, Malta.

Registered owner PARALOS SHIPPING & TRADING INC Care of DST 5 d, Office 28, SOHO The Strand-Fawwara Building, Triq l-Imsida, Gzira, GZR 1401, Malta.

 

NORD VIND

9573921

28225

ATA: 2022-11-11 19:10

ATD: 2022-11-15 11:18

Barbados

Ship manager/Commercial manager GULF COAST SHIPPING & TRADING 2nd Floor, 67, Akti Miaouli, 185 37 Piraeus, Greece.

Registered owner OCM MARITIME PO LLC Care of Gulf Coast Shipping & Trading SA, 2nd Floor, 67, Akti Miaouli, 185 37 Piraeus, Greece.

 

ABILENE

9723057

63127

ATA: 2022-11-09 16:37

ATD: 2022-11-16 07:36

Singapore

Registered owner HUI YU TIANJIN SHIPPING Care of Spring Valley Shipping Management Pte d, 13-01, The Arcade, 11, Collyer Quay, Singapore 049317

Ship manager/Commercial manager SPRING VALLEY SHIPPING MGMT 13-01, The Arcade, 11, Collyer Quay, Singapore 049317

 

GHADA A

7126102

6341

ATA: 2022-11-11 18:32

ATD: 2022-11-16 00:30

Togo

Ship manager/Commercial manager AMMOUN SHIPPING CO 7th Floor, 153, Kolokotroni Street, 185 36 Piraeus, Greece.

Registered owner AMMOUN SHIPPING CO 7th Floor, 153, Kolokotroni Street, 185 36 Piraeus, Greece

 

SUPER SAKA

9456551

55596

ATA: 2022-11-13 18:17

ATD: 2022-11-16 22:03

Barbados

Ship manager/Commercial manager BLUE FLEET MANAGEMENT CO D 2, Metamorfoseos Street, Alimos, 174 55 Athens, Greece.

Registered owner SUPER SAKA LLC Care of Blue Fleet Management Co d, 2, Metamorfoseos Street, Alimos, 174 55 Athens, Greece

 

PLEVNE

9340908

11321

ATA: 2022-11-15 22:58

ATD: 2022-11-17 18:03

Malta

Ship manager/Commercial manager BESIKTAS LIKID TASIMACILIK Kat 15, Blok A, Piyale Pasa Bulvari Memorial Centre, Okmeydani, Sisli, 34385 Istanbul, Turkey.

Registered owner PLEVNE SHIPPING D Care of Besiktas Likid Tasimacilik Denizcilik Ticaret AS, Kat 15, Blok A, Piyale Pasa Bulvari Memorial Centre, Okmeydani, Sisli, 34385 Istanbul, Turkey.

 

GANOSAYA

9151400

18369

ATA: 2022-11-08 18:49

ATD: 2022-11-18 07:16

Cook Is

Ship manager/Commercial manager AAIR SHIPPING & TRADING CORP 1st Floor, 4, Chilis Street, Kalamaria, 551 32 Thessaloniki, Greece.

Registered owner URAGULF TRADING D Care of Aair Shipping & Trading Corp, 1st Floor, 4, Chilis Street, Kalamaria, 551 32 Thessaloniki, Greece

 

ANNABELLA

8919788

11117

ATA: 2022-11-13 16:40

ATD: 2022-11-18 17:33

Comoros

Ship manager/Commercial manager MEDITERRANEAN MUSIC NAVIGATION Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

Registered owner MEDITERRANEAN MUSIC NAVIGATION Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

 

TASOS

9180906

75100

ATA: 2022-11-10 15:26

ATD: 2022-11-19 08:17

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager EUROBULK FAR EAST D INC 10th Floor, Maria Natividad Building, 470, TM Kalaw Street, Ermita, 1000 Manila, Philippines.

Registered owner ARETI SHIPPING D-MAI Care of Eurobulk (Far East) d Inc, 10th Floor, Maria Natividad Building, 470, TM Kalaw Street, Ermita, 1000 Manila, Philippines. since 10/01/2017

 

EIDER S

9364784

53489

ATA: 2022-11-14 22:23

ATD: 2022-11-22 08:54

Liberia

Registered owner EOS SHIPPING & TRADING D Care of Armador Gemi Isletmeciligi Ticaret d Sti (Armador Shipping), Kat 3, 3/1 Sokak 2, Sumer Mah, Zeytinburnu, 34025 Istanbul, Turkey.

Ship manager/Commercial manager ARMADOR GEMI ISLETMECILIGI Kat 3, 3/1 Sokak 2, Sumer Mah, Zeytinburnu, 34025 Istanbul, Turkey.

 

PORT ALBERNI

9335886

33499

ATA: 2022-11-14 23:36

ATD: 2022-11-24 17:45

Hong Kong, China

Ship manager/Commercial manager PACIFIC BASIN SHIPPING HK D 31st Floor, One Island South, 2, Heung Yip Road, Wong Chuk Hang, Hong Kong, China.

Registered owner PORT ALBERNI D Care of Pacific Basin Shipping (HK) d, 31st Floor, One Island South, 2, Heung Yip Road, Wong Chuk Hang, Hong Kong, China.

 

BERDEN

9278818

55557

ATA: 2022-11-16 17:22

ATD: 2022-11-24 07:51

MArshall Is

Ship manager/Commercial manager SEA SHIP MANAGEMENT D Daire 291, Kat 29, Blok E, Emaar Square Sitesi, Libadiye Caddesi 62, Unalan Mah, Uskudar, 34700 Istanbul, Turkey.

Registered owner BERDEN SHIPPING INC Care of Pascogas Deniz Isletmeleri AS, Salacak Iskele Caddesi 18, Salacak Mah, Uskudar, Istanbul, Turkey.

 

LADY SHAM

9171383

9802

ATA: 2022-11-09 17:16

ATD: 2022-11-26 23:52

Sierra Leone

Ship manager/Commercial manager PERAMA SHIPMANAGEMENT D 16, Kantharou Street, 185 36 Piraeus, Greece.

Registered owner REGINA SHIPPING & TRADING D Care of Perama Shipmanagement d, 16, Kantharou Street, 185 36 Piraeus, Greece.

 

NEW FAITH

9191034

29952

ATA: 2022-11-21 12:57

ATD: 2022-11-27 07:11

Belize

Ship manager/Commercial manager GMZ SHIP MANAGEMENT CO HELLAS 1, Charilaou Trikoupi Street, 185 36 Piraeus, Greece.

Registered owner FAITH SHIPPING SA-MAI Care of GMZ Ship Management Co (Hellas) SA, 1, Charilaou Trikoupi Street, 185 36 Piraeus, Greece

 

TORC

9544683

13214

ATA: 2022-11-27 09:18

ATD: 2022-11-28 20:26 (UTC +2)

Malta

Ship manager/Commercial manager BESIKTAS LIKID TASIMACILIK Kat 15, Blok A, Piyale Pasa Bulvari Memorial Centre, Okmeydani, Sisli, 34385 Istanbul, Turkey.

Registered owner TORC SHIPPING D Care of Besiktas Likid Tasimacilik Denizcilik Ticaret AS, Kat 15, Blok A, Piyale Pasa Bulvari Memorial Centre, Okmeydani, Sisli, 34385 Istanbul, Turkey.

 

NORDIC SKAGEN

9489986

33741

ATA: 2022-11-26 19:07

ATD: 2022-11-30 17:24

Liberia

Ship manager/Commercial manager NORDIC HAMBURG SHIPMGMT HK D 03-06, Central Mall, 1, Magazine Road, Singapore 059567

Registered owner NORDIC HANDYSIZE II AS Care of Nordic Hamburg Shipmanagement (HK) d, 03-06, Central Mall, 1, Magazine Road, Singapore 059567

 

ASPASIA LUCK

9223485

72270

ATA: 2022-11-24 09:49

ATD: 2022-12-01 22:43

Liberia

Ship manager/Commercial manager EUROBULK D 4, Messogiou Street & Evropis Street, Marousi 151 24 Athens, Greece.

Registered owner ASPASIA MARITIME D Care of Eurobulk d, 4, Messogiou Street & Evropis Street, Marousi 151 24 Athens, Greece

 

AL SAAD

9436111

57124

ATA: 2022-11-26 17:40

ATD: 2022-12-01 09:03

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager ZEABORN SHIP MANAGEMENT Ludwig-Erhard-Strasse 22, 20459 Hamburg, Germany.

Registered owner SAFEEN FEEDERS 12 D Care of ZEABORN Ship Management GmbH & Cie KG, Ludwig-Erhard-Strasse 22, 20459 Hamburg, Germany.

 

GOLDEN ARSENAL

9493212

28221

ATA: 2022-11-28 17:30

ATD: 2022-12-01 07:44

St Vincent and Grenadines

Ship manager/Commercial manager AB BULKERS GROUP D Ground Floor, Capitol Residence, PO Box 12, Bulevardul Mamaia 53, 900663 Constanta, Romania.

Registered owner GOLDEN ARSENAL CO D Care of AB Bulkers Group d, Ground Floor, Capitol Residence, PO Box 12, Bulevardul Mamaia 53, 900663 Constanta, Romania.

 

ORIS PRINCESS

9119907

7737

ATA: 2022-11-28 18:00

ATD: 2022-12-01 07:25

Panama

Ship manager/Commercial manager ORIS MARITIME BV Albert Einsteinweg 4, 8218 NH Lelystad, Netherlands.

Registered owner INTERFORUM D Care of Oris Maritime BV, Albert Einsteinweg 4, 8218 NH Lelystad, Netherlands

 

QUEEN SARA

9132507

13887

ATA: 2022-11-27 08:56

ATD: 2022-12-02 15:28

Sierra Leone

Ship manager/Commercial manager FISHER MARINE D Sefa Sokak Evliya Celebi Mah, Tuzla, Istanbul, Turkey.

Registered owner FISHER MARINE D Sefa Sokak Evliya Celebi Mah, Tuzla, Istanbul, Turkey.

 

SEA INSPIRATION

9604782

28258

ATA: 2022-11-28 21:55

ATD: 2022-12-02 12:06

Panama

Ship manager/Commercial manager FGM CHARTERING D 8th Floor, 25, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece.

Registered owner INSPIRATION SHIPPING D Care of FGM Chartering d, 8th Floor, 25, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece

 

AKSON SARA

9475739

33000

ATA: 2022-11-29 18:20

ATD: 2022-12-04 08:17

Panama

Ship manager/Commercial manager AKSON DENIZCILIK TIC D STI Daire 028, Kat 6, C Block, Onai Dokuz, Abay Caddesi 56, Kazlicesme Mah, Zeytinburnu, 34020 Istanbul, Turkey.

Registered owner AKSON SHIPPING SA Care of Akson Denizcilik Ticaret d Sti, Daire 028, Kat 6, C Block, Onai Dokuz, Abay Caddesi 56, Kazlicesme Mah, Zeytinburnu, 34020 Istanbul, Turkey

 

BC RAEDA

9487598

24959

ATA: 2022-11-29 17:15

ATD: 2022-12-04 14:34

Barbados

Ship manager/Commercial manager FGM CHARTERING D 8th Floor, 25, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece.

Registered owner OCM MARITIME AGNER LLC Care of FGM Chartering d, 8th Floor, 25, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece.

 

GUDENA

9280196

4274

ATA: 2022-12-06 12:40

ATD: 2022-12-08 08:33

Panama

Ship manager/Commercial manager GUDENA SHIPPING CORP D Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

Registered owner GUDENA SHIPPING CORP D Trust Company Complex, Ajeake Road, Ajeake, Majuro MH 96960, Marshall Islands

 

NEVA

9213753

31824

ATA: 2022-12-02 09:27

ATD: 2022-12-08 11:20

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager MANTA DENIZCILIK NAKLIYAT Salacak Iskele Sokak, Uskudar, 14, Istanbul, Turkey.

Registered owner BAY SHIPPING & TRADING INC Care of Manta Denizcilik Nakliyat ve Ticaret d Sti, Salacak Iskele Sokak, Uskudar, 14, Istanbul, Turkey.

 

RUBYMAR

9138898

32211

ATA: 2022-12-02 17:48

ATD: 2022-12-10 18:47

Belize

Ship manager/Commercial manager GMZ SHIP MANAGEMENT CO SA 1st Floor, White Building, BP 185, Main Road, Zalqa, Beirut, Lebanon.

Registered owner GOLDEN ADVENTURE SHIPPING SA Bow Square, 79 Webb Court, Queensway, Southampton, SO14 3QX, United Kingdom

 

INASE

9445148

28429

ATA: 2022-11-21 13:55

ATD: 2022-12-10 08:09

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager EVALEND SHIPPING CO SA 21, Filellinon & G Souri Streets, 105 57 Athens, Greece.

Registered owner MARE NOVA INC Care of Evalend Shipping Co SA, 21, Filellinon & G Souri Streets, 105 57 Athens, Greece.

 

RIDER

9017628

10509

ATA: 2022-12-02 11:23

ATD: 2022-12-12 19:32

Palau

Ship manager/Commercial manager ORIENT MARINE INTERNATIONAL CO 5th Floor, 5-7, Kanari Street, 185 37 Piraeus, Greece.

Registered owner MS RIDER SHIPPING D Care of Orient Marine International Co, 5th Floor, 5-7, Kanari Street, 185 37 Piraeus, Greece

 

DS MANATEE

9255189

27128

ATA: 2022-12-03 16:26

ATD: 2022-12-12 16:53

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager DRAMAR DENIZCILIK TICARET AS Daire 6, Set Apartmani, Inebolu Sokak 63, Omeravni Mah, Beyoglu, 34427 Istanbul, Turkey.

Registered owner DRAMAR INTERNATIONAL SA Care of Dramar Denizcilik Ticaret AS (Dramar Shipping Trading AS), Daire 6, Set Apartmani, Inebolu Sokak 63, Omeravni Mah, Beyoglu, 34427 Istanbul, Turkey.

 

ALMERAY

9300910

33562

ATA: 2022-12-03 17:22

ATD: 2022-12-16 10:31

St Vincent and Grenadines

 

Ship manager/Commercial manager ATHENAI MANAGEMENT SAL 4th Floor, Block A, Dream Residence Building, al-Maarad Street, Tripoli, Lebanon

Registered owner JAN BRO CO D Care of Athenai Management SAL (Offshore), 4th Floor, Block A, Dream Residence Building, al-Maarad Street, Tripoli, Lebanon.

 

NYMPHI

9615030

28214

ATA: 2022-12-10 15:48

ATD: 2022-12-16 17:21

Panama

Registered owner NYMPH SHIPTRADING D Care of FGM Chartering d, 8th Floor, 25, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece.

Ship manager/Commercial manager FGM CHARTERING D 8th Floor, 25, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece

 

GULMAR

9146962

45719

ATA: 2022-12-08 17:48

ATD: 2022-12-17 09:42

Turkey

Ship manager/Commercial manager GULNAK DENIZCILIK NAKLIYAT Daire 601, Kat 6, Ataturk Caddesi 378, Alsancak Mah, Konak, 35220 Izmir, Turkey.

Registered owner GULMAR DENIZCILIK NAKLIYAT D21, Ataturk Caddesi 378, Alsancak Mah, Konak, 35220 Izmir, Turkey.

 

LADY AYANA

9196395

27797

ATA: 2022-12-11 12:18

ATD: 2022-12-17 15:02

Barbados

Ship manager/Commercial manager NORTON SHIP MANAGEMENT D Strada Razboieni 77B, 900566 Constanta, Romania.

Registered owner AYANA SHIPPING D-LIB Care of Norton Ship Management d, Strada Razboieni 77B, 900566 Constanta, Romania.

 

PRINCESS MANISSA

9084217

22020

ATA: 2022-12-10 14:32

ATD: 2022-12-18 16:32

St.Kitts and Nevis

Ship manager/Commercial manager MANISSA MARITIME D 3301, Chetumal Street, Belize City, Belize.

Registered owner MANISSA MARITIME D 3301, Chetumal Street, Belize City, Belize

 

BARBAROS HAYRETTIN V

9282675

5820

ATA: 2022-12-16 16:17

ATD: 2022-12-18 13:49

Panama

Ship manager/Commercial manager ALLITA DENIZCILIK VE TICARET Apt 46C/36, Blok A3, Zuhal Caddesi Cevizli Mah, Maepe, Istanbul, Turkey.

Registered owner BH VARDAL SHIPPING CO D Care of Allita Denizcilik ve Ticaret AS (Allita Shipping & Trading), Apt 46C/36, Blok A3, Zuhal Caddesi Cevizli Mah, Maepe, Istanbul, Turkey

 

INCE ATLANTIC

9222508

45608

ATA: 2022-12-16 15:14

ATD: 2022-12-19 08:15

Turkey

Registered owner BOGAZICI DENIZ TASIMACILIGI Care of Ince Denizcilik ve Ticaret AS, Kat 2, Blok A, Denizciler is Merkezi, Ord Prof Fahrettin Kerim Gokay Caddesi 14, Aunizade Mah, Uskudar, 34662 Istanbul, Turkey.

Ship manager/Commercial manager INCE DENIZCILIK VE TICARET AS Kat 2, Blok A, Denizciler is Merkezi, Ord Prof Fahrettin Kerim Gokay Caddesi 14, Aunizade Mah, Uskudar, 34662 Istanbul, Turkey.

 

SEVIL

9148518

5643

ATA: 2022-12-06 11:53

ATD: 2022-12-19 19:38

Vanuatu

Ship manager/Commercial manager SAFIR GEMI TASIMACILIK SANAYI Daire 6, Aas Plaza, Aydinli Yolu Caddesi 34, Icmeler Mah, Tuzla, 34947 Istanbul, Turkey.

Registered owner ALBATROS CORP Care of Safir Gemi Tasimacilik Sanayi ve Ticaret d Sti, Daire 6, Aas Plaza, Aydinli Yolu Caddesi 34, Icmeler Mah, Tuzla, 34947 Istanbul, Turkey.

 

HALIM M

8606109

13500

ATA: 2022-12-09 15:46

ATD: 2022-12-20 07:55

Cook Is

Ship manager/Commercial manager MANSOUR MANAGEMENT GEMI ACENT 1D/1, Atilla Sokak, Cami Mah, 4, Darica, Kocaeli, Turkey.

Registered owner MARITA SHIPHOLDING D Care of Mansour Management Gemi Acentaligi Sanayi ve Ticaret d Sti, 1D/1, Atilla Sokak, Cami Mah, 4, Darica, Kocaeli, Turkey.

 

DIAS

9248904

74716

ATA: 2022-12-14 16:19

ATD: 2022-12-20 11:48

Liberia

Ship manager/Commercial manager DELEK TRANSPORT AGENCY INC 10, Spirou Trikoupi Street, 185 38 Piraeus, Greece.

Registered owner PRESIDENT SEATRADE SA Care of Delek Transport Agency Inc, 10, Spirou Trikoupi Street, 185 38 Piraeus, Greece.

 

BRAVE M

9153496

28404

ATA: 2022-12-08 13:21

ATD: 2022-12-23 07:37

Belize

Ship manager/Commercial manager MERRY ENTERPRISES DENIZCILK Aydinli Yolu Caddesi 10/45, Icmeler Mah, Tuzla, Istanbul, Turkey.

Registered owner BRAVE SHIPPING CO D-MAI Care of Merry Enterprises Denizcilik Sanayi ve Ticaret d Sti, Aydinli Yolu Caddesi 10/45, Icmeler Mah, Tuzla, Istanbul, Turke

 

A LINE

9246920

12259

ATA: 2022-12-19 17:50

ATD: 2022-12-23 08:02

Vanuatu

Ship manager/Commercial manager ISKELE DENIZCILIK TICARET D Daire 107-108, Kat 11, Milangaz Caddesi 75A, Esentepe Mah, Kartal, 34870 Istanbul, Turkey.

Registered owner IS SHIPPING D Care of Iskele Denizcilik Ticaret d Sti, Daire 107-108, Kat 11, Milangaz Caddesi 75A, Esentepe Mah, Kartal, 34870 Istanbul, Turkey.

 

HAJE ZAINAB

8025381

9101

ATA: 2022-12-16 19:44

ATD: 2022-12-23 21:31

Togo

Ship manager/Commercial manager TOWER SHIPPING CO SA Flat 202, Block A, Sheikha Latifa Building, Baniyas Road, Deira, Dubai, United Arab Emirates.

Registered owner TOWER SHIPPING CO SA Flat 202, Block A, Sheikha Latifa Building, Baniyas Road, Deira, Dubai, United Arab Emirates.

 

ANTONIA S

9591088

81462

ATA: 2022-12-18 11:44

ATD: 2022-12-24 08:11

Liberia

Ship manager/Commercial manager SEA GATE NAVIGATION D 133A, Filonos Street, 185 36 Piraeus, Greece.

Registered owner BROTHERS POWER SHIPPING CO SA Care of Sea Gate Navigation d, 133A, Filonos Street, 185 36 Piraeus, Greece.

 

VALERIO

9244037

27112

ATA: 2022-12-19 16:23

ATD: 2022-12-24 09:18

Barbados

Ship manager/Commercial manager AMSON MARINE D 3rd Floor, 92-94, Kolokotroni Street, 185 35 Piraeus, Greece.

Registered owner ASNL SHIPPING SA-LIB Care of Amson Marine d, 3rd Floor, 92-94, Kolokotroni Street, 185 35 Piraeus, Greece.

 

PROFESSOR B

8401523

14120

ATA: 2022-12-19 21:30

ATD: 2022-12-24 21:37

Comoros

Registered owner PROFESSOR SHIPPING CO SA 2, Metamorfoseos Street, Alimos, 174 55 Athens, Greece.

Ship manager/Commercial manager CEDAR MARINE SERVICES SAL Apartment 3/A, 3rd Floor, Sofi Plaza, Achier el-Daya Street, Tripoli, Lebanon.

 

AMANO T

9117832

27359

ATA: 2022-12-21 15:51

ATD: 2022-12-25 07:16

Belize

Ship manager/Commercial manager SONAR SHIPS MANAGEMENT CO 1st Floor, 5-7, Agiou Nikolaou Street, 185 37 Piraeus, Greece.

Registered owner UNITED BROTHERS SHIPPING CO Care of Sonar Ships Management Co, 1st Floor, 5-7, Agiou Nikolaou Street, 185 37 Piraeus, Greece

 

MONTARA

9234202

33476

ATA: 2022-12-20 19:45

ATD: 2022-12-26 21:36

Barbados

Ship manager/Commercial manager MONTARA MARINE D Majuro MH Marshall Islands.

Registered owner MONTARA MARINE D Majuro MH Marshall Islands

 

LUCKY

9037305

9215

ATA: 2022-12-21 14:26

ATD: 2022-12-27 19:29

Panama

Ship manager/Commercial manager ERDEM SENKAYA YAKA DENIZCILIK 3/1 Sokak 2/1, Sumer Mah, Zeytinburnu, Istanbul, Turkey.

Registered owner ES SHIPPING D Care of Erdem Senkaya Yaka Denizcilik, 3/1 Sokak 2/1, Sumer Mah, Zeytinburnu, Istanbul, Turkey.

 

PLEVNE

9340908

11321

ATA: 2022-12-25 16:23

ATD: 2022-12-27 07:44

Malta

Ship manager/Commercial manager BESIKTAS LIKID TASIMACILIK Kat 15, Blok A, Piyale Pasa Bulvari Memorial Centre, Okmeydani, Sisli, 34385 Istanbul, Turkey.

Registered owner PLEVNE SHIPPING D Care of Besiktas Likid Tasimacilik Denizcilik Ticaret AS, Kat 15, Blok A, Piyale Pasa Bulvari Memorial Centre, Okmeydani, Sisli, 34385 Istanbul, Turkey

 

SUPER MARTINELLI

9542831

35723

ATA: 2022-12-24 16:28

ATD: 2022-12-28 08:03

Barbados

Ship manager/Commercial manager BLUE FLEET MANAGEMENT CO D 2, Metamorfoseos Street, Alimos, 174 55 Athens, Greece.

Registered owner SUPER MARTINELLI LLC Care of Blue Fleet Management Co d, 2, Metamorfoseos Street, Alimos, 174 55 Athens, Greece

 

WHITE FIN

9607291

56780

ATA: 2022-12-18 18:39

ATD: 2022-12-30 17:42

Malta

Ship manager/Commercial manager FINNER SHIP MANAGEMENT D Levent Caddesi 53/1, Levent Mah, Besiktas, 34330 Istanbul, Turkey.

Registered owner WHITE FIN SHIPPING D Valletta, Malta.

 

HONORINE

9146974

28542

ATA: 2022-12-18 19:55

ATD: 2022-12-31 19:38

Malta

Ship manager/Commercial manager PRELUDE MARINE SA 2, Afentouli Avenue, 185 36 Piraeus, Greece.

Registered owner HONORINE SHIPTRADE SA Care of Prelude Marine SA, 2, Afentouli Avenue, 185 36 Piraeus, Greece.

 

XIN SHUN

9252199

75846

ATA: 2022-12-25 14:30

ATD: 2023-01-01 08:50

Panama

Ship manager/Commercial manager OCEAN HARVEST SHIPPING CO-HKG Hong Kong, China.

Registered owner OCEAN HARVEST SHIPPING CO-HKG Hong Kong, China.

 

VELVET

9826433

62625

ATA: 2022-12-25 16:23

ATD: 2023-01-02 19:32

Liberia

Ship manager/Commercial manager MEADWAY SHIPPING & TRADING INC 52-52A, Evelpidon Avenue (Varis Avenue), Voula, 166 73 Athens, Greece.

Registered owner CARINA ENTERPRISES SA Care of Meadway Shipping & Trading Inc, 52-52A, Evelpidon Avenue (Varis Avenue), Voula, 166 73 Athens, Greece.

 

SELIN D

9221786

6664

ATA: 2022-12-31 14:34

ATD: 2023-01-02 07:31

Malta

Ship manager/Commercial manager ACD DENIZCILIK TICARET D STI Mursel Pasa Caddesi 175, Balatkarabas Mah, Fatih, 34087 Istanbul, Turkey.

Registered owner AC SHIPPING D Care of ACD Denizcilik Ticaret d Sti, Mursel Pasa Caddesi 175, Balatkarabas Mah, Fatih, 34087 Istanbul, Turkey

 

STAR GALAXY

9628908

81666

ATA: 2022-12-28 16:20

ATD: 2023-01-05 09:29

Bahamas

Ship manager/Commercial manager CHARTERWELL MARITIME SA 91, Poseidonos Avenue, Glyfada, 166 74 Athens, Greece

Registered owner LAGADA SHIPPING CORP Care of Charterwell Maritime SA, 91, Poseidonos Avenue, Glyfada, 166 74 Athens, Greece.

 

LEO I

9231561

52822

ATA: 2022-12-30 15:29

ATD: 2023-01-08 11:51

Panama

Ship manager/Commercial manager TIGER SHIP MANAGEMENT PTE D 22nd Floor, Jin An Tower, 908, Dongdaming Lu, Hongkou Qu, Shanghai, China.

Registered owner WEIYE SHIPPING PTE D Care of Tiger Ship Management Pte d, 22nd Floor, Jin An Tower, 908, Dongdaming Lu, Hongkou Qu, Shanghai, China.

UA YUZ YUZHNY

 

Name

IMO

DWT

Actual Time of Arrival / Departure

Flag

Shipowner

 

MASSA J

9224867

29944

ATD: 2022-09-01 06:34

Barbados

Ship manager/Commercial manager LOGAN SHIP MANAGEMENT CO 6th Floor, 73, Akti Miaouli, 185 37 Piraeus, Greece. S

Registered owner MOJ SHIPHOLDING CO Care of Logan Ship Management Co, 6th Floor, 73, Akti Miaouli, 185 37 Piraeus, Greece

 

FULMAR S

9370082

13450

ATA: 29.08.2022 16:52:22

ATD: 02.09.2022 6:40:43

Barbados

Ship manager/Commercial manager FULMAR SHIPPING & TRADING CO Kat 1, 3/1 Sokak 2, Sumer Mah, Zeytinburnu, 34025 Istanbul, Turkey.

Registered owner FULMAR SHIPPING & TRADING CO Kat 1, 3/1 Sokak 2, Sumer Mah, Zeytinburnu, 34025 Istanbul, Turkey.

 

CANOPUS

9401025

45697

 

ATD: 2022-09-04 07:32

Hong Kong, China

Ship manager/Commercial manager RAFFLES SHIPPING INTL PTE LTD Wilmar International, 28, Biopolis Road, Singapore 138568

Registered owner ELLA SHIPPING CO PTE LTD Care of Raffles Shipping International Pte Ltd, Wilmar International, 28, Biopolis Road, Singapore 138568

 

LADY PERLA

9149732

23923

ATA: 2022-09-01 18:43

ATD: 2022-09-04 08:28

Liberia

Ship manager/Commercial manager PERLA SHIPPING & TRADING LTD Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

Registered owner PERLA SHIPPING & TRADING LTD Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake, Majuro MH 96960, Marshall Islands

 

MAINA

9699892

63280

ATA: 2022-08-30 17:48

ATD: 2022-09-04 09:00

Malta

Ship manager/Commercial manager EASTERN MEDITERRANEAN MTME-LIE 69, Grigoriou Lampraki Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.

Registered owner GLYFADA SHIPPING LTD Care of Eastern Mediterranean Maritime Ltd (EASTMED), 69, Grigoriou Lampraki Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece

 

MRC LINA

9462299

8280

ATA: 2022-09-01 18:11

ATD: 2022-09-04 10:04

Malta

Ship manager/Commercial manager MRC DENIZCILIK TURIZM Kuzguncuk Carsi Caddesi 39, Kuzguncuk Mah, Uskudar, 34674 Istanbul, Turkey.

Registered owner MRC LINA SHIPPING CORP LTD Care of MRC Denizcilik Turizm ve Petrol Urunleri Ticaret Ltd Sti, Kuzguncuk Carsi Caddesi 39, Kuzguncuk Mah, Uskudar, 34674 Istanbul, Turkey

 

SEA DOLPHIN C

9486427

33802

ATA: 2022-09-01 16:37

ATD: 2022-09-04 07:42

Portugal

Ship manager/Commercial manager OCTOPUS SHIP MANAGEMENT BV Weena 730B, 3014 DA Rotterdam, Netherlands.

Registered owner DOLPHIN SHIPPING & TRADING BV Care of Octopus Ship Management BV, Weena 730B, 3014 DA Rotterdam, Netherlands.

 

GOLDEN YARA

8915299

14339

ATA: 2022-08-28 10:06

ATD: 2022-09-05 07:10

Comoros

Ship manager/Commercial manager MIR SHIPPING CO LTD Majuro MH Marshall Islands.

Registered owner MIR SHIPPING CO LTD Majuro MH Marshall Islands.

 

VITIS

9000613

6221

ATA: 2022-09-01 19:19

ATD: 2022-09-06 07:04

Panama

Ship manager/Commercial manager UNIKA GROUP OU Tirdi tn 6-3, 10916 Tallinn, Estonia.

Registered owner UNIKA GROUP OU Tirdi tn 6-3, 10916 Tallinn, Estonia.

 

SEAGUARDIAN

9174268

75462

ATA: 2022-09-04 18:51

ATD: 2022-09-07 07:14

Malta

Registered owner JIACARANDA SHIPPING Care of Eastern Mediterranean Maritime Ltd (EASTMED), 69, Grigoriou Lampraki Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.

Ship manager/Commercial manager EASTERN MEDITERRANEAN MTME-LIE 69, Grigoriou Lampraki Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.

 

SUPER BAYERN

9278911

32662

ETA: 2022-09-07 17:00

ATD: 2022-09-09 09:46

Barbados

Ship manager/Commercial manager SONAR SHIPS MANAGEMENT CO 1st Floor, 5-7, Agiou Nikolaou Street, 185 37 Piraeus, Greece.

Registered owner LEXUS MARITIME CO LTD Care of Sonar Ships Management Co, 1st Floor, 5-7, Agiou Nikolaou Street, 185 37 Piraeus, Greece.

 

LUCKY

9037305

9215

ATA: 2022-09-05 16:45

ATD: 2022-09-10 07:14

Panama

Ship manager/Commercial manager ERDEM SENKAYA YAKA DENIZCILIK 3/1 Sokak 2/1, Sumer Mah, Zeytinburnu, Istanbul, Turkey.

Registered owner ES SHIPPING LTD Care of Erdem Senkaya Yaka Denizcilik, 3/1 Sokak 2/1, Sumer Mah, Zeytinburnu, Istanbul, Turkey.

 

HADAR

9615028

28236

ATA: 2022-09-07 15:56

ATD: 2022-09-12 08:02

Liberia

Ship manager/Commercial manager DALOMAR SHIPPING SA 4th Floor, 107, Vouliagmenis Avenue, Glyfada, 166 74 Athens, Greece.

Registered owner VADA SHIPPING CO SA Care of Dalomar Shipping SA, 4th Floor, 107, Vouliagmenis Avenue, Glyfada, 166 74 Athens, Greece

 

WIN SINO

9278519

45967

ATA: 2022-09-06 18:51

ATD: 2022-09-12 07:28

Hong Kong, China

Ship manager/Commercial manager SKYLINE POWER CO LTD Room D, 10th Floor, Tower A, Billion Centre, 1, Wang Kwong Road, Kowloon Bay, Kowloon, Hong Kong, China.

Registered owner SKYLINE POWER CO LTD Room D, 10th Floor, Tower A, Billion Centre, 1, Wang Kwong Road, Kowloon Bay, Kowloon, Hong Kong, China

 

YASA TEAM

9296250

75621

ATA: 2022-09-09 13:28

ATD: 2022-09-13 07:51

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager YA-SA GEMI ISLETMECILIGI Ucpinarlar Caddesi 36, Kucuk Camlica Mah, Uskudar, 34696 Istanbul, Turkey.

Registered owner CLYDE MARITIME SA Care of Ya-Sa Gemi Isletmeciligi ve Ticaret AS (Ya-Sa Shipmanagement & Trading SA), Ucpinarlar Caddesi 36, Kucuk Camlica Mah, Uskudar, 34696 Istanbul, Turkey.

 

ATA OCEAN

 

9519614

7003

ATA: 2022-09-11 19:48

ATD: 2022-09-13 07:21

Malta

Ship manager/Commercial manager SAFIR GEMI TASIMACILIK SANAYI Daire 6, Altas Plaza, Aydinli Yolu Caddesi 34, Icmeler Mah, Tuzla, 34947 Istanbul, Turkey.

Registered owner ANKA SHIPPING INC Care of Safir Gemi Tasimacilik Sanayi ve Ticaret Ltd Sti, Daire 6, Altas Plaza, Aydinli Yolu Caddesi 34, Icmeler Mah, Tuzla, 34947 Istanbul, Turkey

 

CPT DIMITRIOS S

9221592

74133

ATA: 2022-09-07 16:06

ATD: 2022-09-13 16:00

Liberia

Ship manager/Commercial manager SEA GATE NAVIGATION LTD 133A, Filonos Street, 185 36 Piraeus, Greece.

Registered owner GYALIA SHIPPING SA Care of Sea Gate Navigation Ltd, 133A, Filonos Street, 185 36 Piraeus, Greece.

 

INCE AKDENIZ

9456460

56877

ATA: 2022-09-11 19:00

ATD: 2022-09-14 07:30

Singapore

Ship manager/Commercial manager MES SHIPPING AGENCY PTE LTD 13-01, The Concourse, 300, Beach Road, Singapore 199555

Registered owner INCE AKDENIZ SHIPPING PTE LTD Care of Mes Shipping Agency Pte Ltd, 13-01, The Concourse, 300, Beach Road, Singapore 199555

 

T MED

9163142

6830

ATA: 2022-09-09 18:18

ATD: 2022-09-14 07:47

Panama

Ship manager/Commercial manager SEA GROUP TRADING COMPANY SA Baltaci Mehmet Pasa Sokak 4B/66, Soganlik Yeni Mah, Kartal, 34880 Istanbul, Turkey.

Registered owner MED INTERNATIONAL CORP Care of Sea Group Trading Company SA, Baltaci Mehmet Pasa Sokak 4B/66, Soganlik Yeni Mah, Kartal, 34880 Istanbul, Turkey

 

EIDER S

9364784

53489

ATA: 2022-09-12 10:29

ATA: 2022-09-15 10:04

Liberia

Registered owner EOS SHIPPING & TRADING LTD Care of Armador Gemi Isletmeciligi Ticaret Ltd Sti (Armador Shipping), Kat 3, 3/1 Sokak 2, Sumer Mah, Zeytinburnu, 34025 Istanbul, Turkey.

Ship manager/Commercial manager ARMADOR GEMI ISLETMECILIGI Kat 3, 3/1 Sokak 2, Sumer Mah, Zeytinburnu, 34025 Istanbul, Turkey.

 

NAVIN VULTURE

9543328

7536

ATA: 2022-09-06 08:25

ATD: 2022-09-16 08:29

Marshall Is

Registered owner NORDIC WIND NAVIGATION LTD Care of Bright Denizcilik ve Gemi Isletmeciligi AS, Organize 2. Cadde 5, Esensehir Mah, Umraniye, 34776 Istanbul, Turkey.

Ship manager/Commercial manager BRIGHT DENIZCILIK VE GEMI Organize 2. Cadde 5, Esensehir Mah, Umraniye, 34776 Istanbul, Turkey.

 

PACIFIC ROSE

9299460

27638

ATA: 2022-09-12 17:15

ATD: 2022-09-16 12:24

Barbados

Ship manager/Commercial manager STEMSHIP MANAGEMENT LTD Strada Razboieni 77B, Constanta, Romania.

Registered owner SKON MARINE LTD Care of Stemship Management Ltd, Strada Razboieni 77B, Constanta, Romania

 

ARCTURUS

9221334

76397

ATA: 2022-09-15 17:04

ATD: 2022-09-19 07:59

Liberia

Ship manager/Commercial manager BULKSEAS MARINE MANAGEMENT SA 14, Papanastasiou Street, 185 33 Piraeus, Greece.

Registered owner ARCTURUS SHIPPING & TRADING Care of Bulkseas Marine Management SA, 14, Papanastasiou Street, 185 33 Piraeus, Greece.

 

TOMAHAWK

9737591

82056

ATA: 2022-09-12 16:39

ATD: 2022-09-19 08:41

Liberia

Ship manager/Commercial manager EVALEND SHIPPING CO SA 21, Filellinon & G Souri Streets, 105 57 Athens, Greece. Registered owner CORDELIA SHIPMANAGEMENT LTD Care of Evalend Shipping Co SA, 21, Filellinon & G Souri Streets, 105 57 Athens, Greece

 

AKSON SARA

9475739

33000

ATA: 2022-09-16 15:43

ATD: 2022-09-19 08:07

Panama

Ship manager/Commercial manager AKSON DENIZCILIK TIC LTD STI Daire 028, Kat 6, C Block, Onalti Dokuz, Abay Caddesi 56, Kazlicesme Mah, Zeytinburnu, 34020 Istanbul, Turkey.

Registered owner AKSON SHIPPING SA Care of Akson Denizcilik Ticaret Ltd Sti, Daire 028, Kat 6, C Block, Onalti Dokuz, Abay Caddesi 56, Kazlicesme Mah, Zeytinburnu, 34020 Istanbul, Turkey.

 

MED ISLAND

9322748

28556

ATA: 2022-09-15 18:33

ATD: 2022-09-21 07:21

Malta

Ship manager/Commercial manager HIND MARITIME ENTERPRISES SA 15-17, Chatzikyriakou Avenue, 185 37 Piraeus, Greece.

Registered owner MERIDA MANAGEMENT CO Care of Hind Maritime Enterprises SA, 15-17, Chatzikyriakou Avenue, 185 37 Piraeus, Greece.

 

LEONORA VICTORY

 

9283784

46889

ATA: 2022-09-16 17:14

ATD: 2022-09-21 07:42

Norway

Ship manager/Commercial manager CHAMPION S AS Tveiteraasvegen 12, 5232 Paradis, Norway.

Registered owner LYNDA VICTORY AS Care of Champion s AS, Tveiteraasvegen 12, 5232 Paradis, Norway.

 

BRIGHT STAR

9481960

34529

ATA: 2022-09-19 11:37

ATD: 2022-09-21 08:06

Liberia

Ship manager/Commercial manager COLUMBIA SHIPMANAGEMENT-GEU Grosse Elbstrasse 275, 22767 Hamburg, Germany

Registered owner BLUEFIN MARINE LTD 173, Karamanli Avenue, Voula, 166 73 Athens, Greece

 

ALSU

 

9808742

3338

ATA: 2022-09-19 11:55

ATD: 2022-09-22 07:17

Turkey

Ship manager/Commercial manager OZPULATHANE DENIZ TASIMACILIGI Daire 402, Guzin Sokak 27, Aydintepe Mah, Tuzla, Istanbul, Turkey.

Registered owner OZPULATHANE DENIZ TASIMACILIGI Daire 402, Guzin Sokak 27, Aydintepe Mah, Tuzla, Istanbul, Turkey

 

FORTUNA

9118252

16860

ATA: 2022-09-06 09:06

ATD: 2022-09-23 07:35

Barbados

Ship manager/Commercial manager FORTUNA MARINE LTD Monrovia, Liberia.

Registered owner FORTUNA MARINE LTD Monrovia, Liberia.

 

MAVKA

9284647

13602

ATA: 2022-09-16 16:40 Чорноморськ
Перейшов в Південний
ATA: 2022-09-19 19:00
ATD: 2022-09-23 08:24

Panama

Ship manager/Commercial manager CAMINO SHIPPING SA Panama City, Panama

Registered owner CAMINO SHIPPING SA Panama City, Panama.

 

GEM STAR

9496173

33171

ATA: 2022-09-19 17:55

ATD: 2022-09-23 08:00

Panama

Ship manager/Commercial manager SUNBERRY OCEANWAYS LTD 7, Granikou Street, Marousi, 151 25 Athens, Greece.

Registered owner MOSCHITO MARITIME SA Care of Sunberry Oceanways Ltd, 7, Granikou Street, Marousi, 151 25 Athens, Greece.

 

ATA 2

9387669

6555

ATA: 2022-09-16 10:02

ATD: 2022-09-25 07:31

Vanuatu

Ship manager/Commercial manager LIBERTY SHIPPING INC 7, Kat 1, Kasimpati Sokak, Hurriyet Caddesi, Orhangazi Mah, Pendik, Istanbul, Turkey.

Registered owner ATA SHIPPING CO LTD-MAI Care of Liberty Shipping Inc, 7, Kat 1, Kasimpati Sokak, Hurriyet Caddesi, Orhangazi Mah, Pendik, Istanbul, Turkey.

 

ASPASIA LUCK

9223485

72270

ATA: 2022-09-16 18:06

ATD: 2022-09-25 07:12

Liberia

Ship manager/Commercial manager EUROBULK LTD 4, Messogiou Street & Evropis Street, Marousi 151 24 Athens, Greece.

Registered owner ASPASIA MARITIME LTD Care of Eurobulk Ltd, 4, Messogiou Street & Evropis Street, Marousi 151 24 Athens, Greece

 

KARTERIA

9236092

50320

ATA: 2022-09-23 17:57

ATD: 2022-09-25 16:59

Malta

Ship manager/Commercial manager EASTERN MEDITERRANEAN MTME-LIE 69, Grigoriou Lampraki Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.

Registered owner GENTLE OCEAN SHIPPING Care of Eastern Mediterranean Maritime Ltd (EASTMED), 69, Grigoriou Lampraki Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.

 

IRENE MADIAS

9567154

79516

ATA: 2022-09-19 18:06

ATD: 2022-09-27 10:49

Liberia

Ship manager/Commercial manager AXIS BULK CARRIERS INC 350, Andrea Syngrou Avenue, Kallithea, 176 74 Athens, Greece.

Registered owner VOLISSOS MARINE LTD Care of Axis Bulk Carriers Inc, 350, Andrea Syngrou Avenue, Kallithea, 176 74 Athens, Greece

 

LEADER M

9217797

12235

ATA: 2022-09-21 16:53

ATD: 2022-09-27 10:25

Barbados

Ship manager/Commercial manager LEADER SHIPPING & TRADING CO Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

Registered owner LEADER SHIPPING & TRADING CO Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

 

ALMERAY

9300910

33562

ATA: 2022-09-24 19:03

ATD: 2022-09-28 08:52

St Vincent and Grenadines

Ship manager/Commercial manager ATHENAI MANAGEMENT SAL 4th Floor, Block A, Dream Residence Building, al-Maarad Street, Tripoli, Lebanon. Registered owner JAN BRO CO LTD Care of Athenai Management SAL (Offshore), 4th Floor, Block A, Dream Residence Building, al-Maarad Street, Tripoli, Lebanon

 

ADAM A

9114543

28458

ATA: 2022-09-23 18:17

ATD: 2022-09-29 07:23

Palau

Ship manager/Commercial manager AJ MARITIME CORP Daire 4, Kat 3, Coskun Sokak, Aydintepe Mah, 19, Tuzla, 34947 Istanbul, Turkey.

Registered owner HIGHLANDS VENTURES CO Care of AJ Maritime Corp, Daire 4, Kat 3, Coskun Sokak, Aydintepe Mah, 19, Tuzla, 34947 Istanbul, Turkey.

 

ELEANORA

9211107

6687

ATA: 2022-09-25 18:48

ATD: 2022-09-30 06:59

Panama

Ship manager/Commercial manager BROTHERS UNION SHIPPING CO Ozmarmara Tedarik, Mavi Sokak 26, Evliya Celebi Mah, Tuzla, 34944 Istanbul, Turkey. Registered owner BROTHERS UNION SHIPPING CO Ozmarmara Tedarik, Mavi Sokak 26, Evliya Celebi Mah, Tuzla, 34944 Istanbul, Turkey.

 

LADY DIVINA

9354052

18901

ATA: 2022-09-24 17:04

ATD: 2022-10-01 09:21

Barbados

Ship manager/Commercial manager DIVINA SHIPPING & TRADING LTD 80, Broad Street, Monrovia, Liberia.

Registered owner DIVINA SHIPPING & TRADING LTD 80, Broad Street, Monrovia, Liberia

 

IASOS

9233882

52817

ATA: 2022-09-28 14:23

ATD: 2022-10-01 09:43

Turkey

Ship manager/Commercial manager GULNAK DENIZCILIK NAKLIYAT Daire 601, Kat 6, Ataturk Caddesi 378, Alsancak Mah, Konak, 35220 Izmir, Turkey.

Registered owner IASOS DENIZCILIK Care of Gulnak Denizcilik Nakliyat ve Ticaret AS (Gulnak Shipping Transport & Trading Inc), Daire 601, Kat 6, Ataturk Caddesi 378, Alsancak Mah, Konak, 35220 Izmir, Turkey

 

AHMET CAN

9368182

3346

ATA: 2022-09-28 18:50

ATD: 2022-10-01 09:13

Panama

Ship manager/Commercial manager SAFIR GEMI TASIMACILIK SANAYI Daire 6, Altas Plaza, Aydinli Yolu Caddesi 34, Icmeler Mah, Tuzla, 34947 Istanbul, Turkey.

Registered owner KIVANC SHIPPING INC Care of Safir Gemi Tasimacilik Sanayi ve Ticaret Ltd Sti, Daire 6, Altas Plaza, Aydinli Yolu Caddesi 34, Icmeler Mah, Tuzla, 34947 Istanbul, Turkey.

 

BC RAEDA

9487598

24959

ATA: 2022-09-30 17:35

ATD: 2022-10-02 08:03

Barbados

Ship manager/Commercial manager FGM CHARTERING LTD 8th Floor, 25, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece.

Registered owner OCM MARITIME AGNER LLC Care of FGM Chartering Ltd, 8th Floor, 25, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece.

 

NEW VICTORY

9159050

26516

ATA: 2022-09-29 10:19

ATD: 2022-10-03 12:30

Belize

Ship manager/Commercial manager VICTORY SHIPPING LTD-MAI Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

Registered owner VICTORY SHIPPING LTD-MAI Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

 

KALLIOPI S

9450844

34417

ATA: 2022-09-30 17:36

ATD: 2022-10-03 12:19

Liberia

Ship manager/Commercial manager SEA GATE NAVIGATION LTD 133A, Filonos Street, 185 36 Piraeus, Greece.

Registered owner PRINCESS CALLIOPE SHIPPING SA Care of Sea Gate Navigation Ltd, 133A, Filonos Street, 185 36 Piraeus, Greece

 

NAVIN FALCON

9492933

7534

ATA: 2022-10-02 10:13

ATD: 2022-10-03 12:41

Marshall Is

Registered owner NORDIC BREEZE NAVIGATION LTD Care of Bright Denizcilik ve Gemi Isletmeciligi AS, Organize 2. Cadde 5, Esensehir Mah, Umraniye, 34776 Istanbul, Turkey.

Ship manager/Commercial manager BRIGHT DENIZCILIK VE GEMI Organize 2. Cadde 5, Esensehir Mah, Umraniye, 34776 Istanbul, Turkey

 

NEW EXPLORER

9481489

79448

ATA: 2022-09-21 17:59

ATD: 2022-10-04 15:16

Liberia

Ship manager/Commercial manager NEW SHIPPING LTD-LIB 57A, Poseidonos Avenue, Moschato, 183 44 Piraeus, Greece.

Registered owner TREASURED SHIPPING CO Care of New Shipping Ltd, 57A, Poseidonos Avenue, Moschato, 183 44 Piraeus, Greece.

 

CHRYSSA K

9595852

81305

ATA: 2022-09-28 13:25

ATD: 2022-10-04 07:48

Liberia

Ship manager/Commercial manager MARMARAS NAVIGATION LTD 58B, Zefyrou Street, Palaio Faliro, 175 64 Athens, Greece.

Registered owner MOONLIGHT SEAWAYS LTD Care of Marmaras Navigation Ltd, 58B, Zefyrou Street, Palaio Faliro, 175 64 Athens, Greece.

 

MRC LINA

9462299

8280

ATA: 2022-10-03 17:03

ATD: 2022-10-05 07:55

Malta

Ship manager/Commercial manager MRC DENIZCILIK TURIZM Kuzguncuk Carsi Caddesi 39, Kuzguncuk Mah, Uskudar, 34674 Istanbul, Turkey.

Registered owner MRC LINA SHIPPING CORP LTD Care of MRC Denizcilik Turizm ve Petrol Urunleri Ticaret Ltd Sti, Kuzguncuk Carsi Caddesi 39, Kuzguncuk Mah, Uskudar, 34674 Istanbul, Turkey.

 

UMIT G

9041124

4495

ATA: 2022-10-01 20:26

ATD: 2022-10-06 06:33

Panama

Registered owner UMIT G SHIPPING & TRADING LTD Care of FG Denizcilik Sanayi ve Ticaret AS, 14, Kat 8, Daire 81, Cebi Natura Plaza, 1992 Sokak, Barbaros Hayrettin Pasa Mah, Esenyurt, Istanbul, Turkey.

Ship manager/Commercial manager FG DENIZCILIK SAN VE TIC AS 14, Kat 8, Daire 81, Cebi Natura Plaza, 1992 Sokak, Barbaros Hayrettin Pasa Mah, Esenyurt, Istanbul, Turkey.

 

MERA

9148570

7014

ATA: 2022-10-03 16:01

ATD: 2022-10-06 07:05

Liberia

Ship manager/Commercial manager CHEMS SHIPPING SA Kat 3, Guzin Sokak 27, Aydintepe Mah, Tuzla, 34947 Istanbul, Turkey. Registered owner ALYA SHIPPING CORP LTD Care of Chems Shipping SA, Kat 3, Guzin Sokak 27, Aydintepe Mah, Tuzla, 34947 Istanbul, Turkey.

 

HASAN G

9136852

6830

ATA: 2022-10-01 18:00

ATD: 2022-10-06 06:48

Guyana False

Registered owner HASAN MARITIME CO SA Care of Cedar Marine Services SAL, Apartment 3/A, 3rd Floor, Sofi Plaza, Achier el-Daya Street, Tripoli, Lebanon.

Ship manager/Commercial manager CEDAR MARINE SERVICES SAL Apartment 3/A, 3rd Floor, Sofi Plaza, Achier el-Daya Street, Tripoli, Lebanon

 

BURAK DEVAL

9349978

8232

ATA: 2022-10-01 13:20

ATD: 2022-10-07 07:07

Turkey

Ship manager/Commercial manager ALI HAYDAR DEVAL DENIZCILIK Kat 2/60, Sadikoglu Is Merkezi, Poyraz Sokak 1, Egitim Mah, Kadikoy, 34722 Istanbul, Turkey.

Registered owner DEVAL DENIZ TASIMACILIGI Kat 2, Sadikoglu 1 Is Merkezi, Poyraz Sokak 61, Egitim Mah, Kadikoy, 34722 Istanbul, Turkey

 

CORNELIA M

9490117

78400

ATA: 2022-10-04 17:52

ATD: 2022-10-07 12:28

Liberia

Ship manager/Commercial manager VERITAS SHIPMANAGEMENT LTD 10, Ouranou Street, Vouliagmeni, 166 71 Athens, Greece.

Registered owner LOGAN MARITIME VENTURES INC Care of Veritas Shipmanagement Ltd, 10, Ouranou Street, Vouliagmeni, 166 71 Athens, Greece.

 

MELINA

9550424

28418

ATA: 2022-10-05 19:19

ATD: 2022-10-08 07:01

Liberia

Ship manager/Commercial manager DALOMAR SHIPPING SA 4th Floor, 107, Vouliagmenis Avenue, Glyfada, 166 74 Athens, Greece.

Registered owner TYXH MARINE CORP Care of Dalomar Shipping SA, 4th Floor, 107, Vouliagmenis Avenue, Glyfada, 166 74 Athens, Greece

 

HIRA V

9217333

6744

ATA: 2022-10-06 21:00

ATD: 2022-10-08 12:38

Malta

Ship manager/Commercial manager VEYSEL VARDAL GEMICILIK Necatibey Caddesi 70/6, K Karamustafapasa M, Beyoglu, 34425 Istanbul, Turkey.

Registered owner HIRA SHIPPING CO LTD Care of Veysel Vardal Gemicilik Denizcilik ve Ticaret AS, Necatibey Caddesi 70/6, K Karamustafapasa M, Beyoglu, 34425 Istanbul, Turkey

 

ALI A

7915307

7107

ATA: 2022-10-01 19:32

ATD: 2022-10-09 07:19

Togo

Ship manager/Commercial manager AMMOUN SHIPPING CO 7th Floor, 153, Kolokotroni Street, 185 36 Piraeus, Greece. Registered owner KHALED SHIPPING CO Care of Ammoun Shipping Co, 7th Floor, 153, Kolokotroni Street, 185 36 Piraeus, Greece.

 

MEHMET BEY

9045601

8764

ATA: 2022-10-03 15:02

ATD: 2022-10-09 06:51

Malta

Ship manager/Commercial manager UNIMARIN DENIZCILIK Kat 2, Nato Yolu Caddesi 7, Yukaridudullu Mah, Umraniye, 34785 Istanbul, Turkey.

Registered owner EURASIA NORTH SHIPPING LTD Care of Unimarin Denizcilik Sanayi ve Ticaret Ltd Sti, Kat 2, Nato Yolu Caddesi 7, Yukaridudullu Mah, Umraniye, 34785 Istanbul, Turkey

 

JAGUAR

7726990

2265

ATA: 2022-10-04 21:50

ATD: 2022-10-09 06:31

Palau

Ship manager/Commercial manager BLUE OCEAN SHIPPING CO-MAI Majuro MH Marshall Islands.

Registered owner BLUE OCEAN SHIPPING CO-MAI Majuro MH Marshall Islands.

 

ARGONAUT

9717694

81117

ATA: 2022-10-05 18:57

ATD: 2022-10-09 07:02

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager TRANSOCEAN MARITIME AGENCIES 57, rue Grimaldi, 98000 Monte Carlo, Monaco.

Registered owner YUSHI CORP Care of Transocean Maritime Agencies SAM, 57, rue Grimaldi, 98000 Monte Carlo, Monaco

 

ERDEK

9175767

10307

ATA: 2022-10-07 18:12

ATD: 2022-10-11 07:06

Turkey

Registered owner HICRI ERCILI DENIZCILIK AS Balikesir Asfalti Sag Taraf Caddesi, 72, 600 Evler Mah, 10200 Bandirma, Turkey.

Ship manager/Commercial manager HICRI ERCILI DENIZCILIK AS Balikesir Asfalti Sag Taraf Caddesi, 72, 600 Evler Mah, 10200 Bandirma, Turkey.

 

AGNES VICTORY

9258600

47122

ATA: 2022-10-07 08:48

ATD: 2022-10-12 07:16

Norway

Ship manager/Commercial manager AGNES VICTORY AS Sydnesplassen 1, 5007 Bergen, Norway.

Registered owner AGNES VICTORY AS Sydnesplassen 1, 5007 Bergen, Norway.

 

EGE BEY

9103013

7444

ATA: 2022-10-08 09:28

ATD: 2022-10-12 06:37

Vanuatu

Ship manager/Commercial manager EGE DENIZCILIK MURSEL TEKSEN Oflu Apartmani, Fevzi Cakmak Caddesi 52/3, Yayla Mah, Tuzla, 34944 Istanbul, Turkey.

Registered owner SEA LION SHIPPING & TRADING Care of Ege Denizcilik Mursel Teksen, Oflu Apartmani, Fevzi Cakmak Caddesi 52/3, Yayla Mah, Tuzla, 34944 Istanbul, Turkey.

 

MARLEN

9430179

46829

ATA: 2022-10-09 17:42

ATD: 2022-10-13 07:31

Liberia

Ship manager/Commercial manager IMS SA 6-8, Aitolikou & Kastoros Streets, 185 45 Piraeus, Greece.

Registered owner PLUTO MARINE INC Care of IMS SA, 6-8, Aitolikou & Kastoros Streets, 185 45 Piraeus, Greece.

 

AK HAMZA

9338125

7600

ATA: 2022-10-11 17:54

ATD: 2022-10-13 07:13

Panama

Ship manager/Commercial manager AK SHIPPING COMPANY SA Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

Registered owner AK SHIPPING COMPANY SA Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

 

IRMGARD

9590967

38167

ATA: 2022-10-11 10:28

ATD: 2022-10-13 07:42

Cayman Is

Registered owner FIRST BULK SHIPPING CO LTD Care of Johann M K Blumenthal GmbH & Co KG, Palmaille 118-120, 22767 Hamburg, Germany.

Ship manager/Commercial manager BLUMENTHAL JMK GMBH & CO KG Palmaille 118-120, 22767 Hamburg, Germany.

 

BARON

9394210

5229

ATA: 2022-10-11 18:13

ATD: 2022-10-15 08:23

Turkey

Ship manager/Commercial manager ARMADOR GEMI ISLETMECILIGI Kat 3, 3/1 Sokak 2, Sumer Mah, Zeytinburnu, 34025 Istanbul, Turkey.

Registered owner ARTER DENIZCILIK AS Care of Armador Gemi Isletmeciligi Ticaret Ltd Sti (Armador Shipping), Kat 3, 3/1 Sokak 2, Sumer Mah, Zeytinburnu, 34025 Istanbul, Turkey.

 

QUEEN SARA

9132507

13887

ATA: 2022-10-09 17:27

ATD: 2022-10-15 06:55

Sierra Leone

Ship manager/Commercial manager FISHER MARINE LTD Sefa Sokak Evliya Celebi Mah, Tuzla, Istanbul, Turkey.

Registered owner FISHER MARINE LTD Sefa Sokak Evliya Celebi Mah, Tuzla, Istanbul, Turkey.

 

BEATRICE

9430818

55700

ATA: 2022-10-11 17:35

ATD: 2022-10-15 08:15

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager CONCHART COMMERCIAL INC 3-5, Menandrou Street, Kifisia, 145 61 Athens, Greece.

Registered owner INITIATION BULK SPV 5 LLC Care of ConChart Commercial Inc, 3-5, Menandrou Street, Kifisia, 145 61 Athens, Greece.

 

OMICRON CREST

9304203

76737

ATA: 2022-10-07 17:56

ATD: 2022-10-16 07:38

Liberia

Ship manager/Commercial manager OMICRON SHIP MANAGEMENT INC 24, Poseidonos Avenue, Kallithea, 176 74 Athens, Greece.

Registered owner KIMOTHOI MARITIME INC Care of Omicron Ship Management Inc, 24, Poseidonos Avenue, Kallithea, 176 74 Athens, Greece.

 

KUBROSLI Y

8000836

11990

ATA: 2022-10-12 17:18

ATD: 2022-10-19 06:39

Comoros

Ship manager/Commercial manager CEDAR MARINE SERVICES SAL Apartment 3/A, 3rd Floor, Sofi Plaza, Achier el-Daya Street, Tripoli, Lebanon.

Registered owner AMINOS MARITIME LTD Care of Cedar Marine Services SAL, Apartment 3/A, 3rd Floor, Sofi Plaza, Achier el-Daya Street, Tripoli, Lebanon

 

DAYTONA H

8520836

11901

ATA: 2022-10-15 18:28

ATD: 2022-10-19 07:05

Comoros

Ship manager/Commercial manager CEDAR MARINE SERVICES SAL Apartment 3/A, 3rd Floor, Sofi Plaza, Achier el-Daya Street, Tripoli, Lebanon.

Registered owner DAYTONA H MARINE CO Care of Cedar Marine Services SAL, Apartment 3/A, 3rd Floor, Sofi Plaza, Achier el-Daya Street, Tripoli, Lebanon.

 

DENSA DEFNE

9297204

7108

ATA: 2022-10-17 18:42

ATD: 2022-10-19 07:20

Malta

Ship manager/Commercial manager DENSA ISLETMECILIGI LTD Daire 28, Kat 7, Cayir Caddesi 9, Icerenkoy Mah, Atasehir, 34752 Istanbul, Turkey.

Registered owner DEFNE S LTD Care of Densa Isletmeciligi Ltd Sti, Daire 28, Kat 7, Cayir Caddesi 9, Icerenkoy Mah, Atasehir, 34752 Istanbul, Turkey

 

ARIS T

9343895

92524

ATA: 2022-10-15 19:48

ATD: 2022-10-19 15:58

Greece

Ship manager/Commercial manager MARMARAS NAVIGATION LTD 58B, Zefyrou Street, Palaio Faliro, 175 64 Athens, Greece.

Registered owner ARIS T ENE Care of Marmaras Navigation Ltd, 58B, Zefyrou Street, Palaio Faliro, 175 64 Athens, Greece

 

ATLANTIS ALMERIA

9508093

6404

ATA: 2022-10-17 18:53

ATD: 2022-10-19 16:36

Malta

Ship manager/Commercial manager ARMONA DENIZCILIK AS Muallim Naci Caddesi 47, Ortakoy Mah, Besiktas, 34347 Istanbul, Turkey.

Registered owner ALMERIA SHIPPING LTD Care of Armona Denizcilik AS, Muallim Naci Caddesi 47, Ortakoy Mah, Besiktas, 34347 Istanbul, Turkey.

 

YASA VENUS

9848118

61076

ATA: 2022-10-17 19:13

ATD: 2022-10-21 07:33

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager YA SA SHIPPING INDUSTRY Ucpinarlar Caddesi 40, Kucuk Camlica Mah, Uskudar, 34674 Istanbul, Turkey.

Registered owner NAURU SHIPTRADE INC Care of Ya Sa Shipping Industry & Trading SA (Ya Sa Denizcilik Sanayi ve Ticaret AS), Ucpinarlar Caddesi 40, Kucuk Camlica Mah, Uskudar, 34674 Istanbul, Turkey.

 

MRC MINA

9464285

7718

ATA: 2022-10-18 16:38

ATD: 2022-10-21 07:45

Malta

Registered owner MRC MINA SHIPPING CORP LTD Care of MRC Denizcilik Turizm ve Petrol Urunleri Ticaret Ltd Sti, Kuzguncuk Carsi Caddesi 39, Kuzguncuk Mah, Uskudar, 34674 Istanbul, Turkey.

Ship manager/Commercial manager MRC DENIZCILIK TURIZM Kuzguncuk Carsi Caddesi 39, Kuzguncuk Mah, Uskudar, 34674 Istanbul, Turkey

 

TORC

9544683

13214

ATA: 2022-10-21 13:27

ATD: 2022-10-23 10:45

Malta

Ship manager/Commercial manager BESIKTAS LIKID TASIMACILIK Kat 15, Blok A, Piyale Pasa Bulvari Memorial Centre, Okmeydani, Sisli, 34385 Istanbul, Turkey.

Registered owner TORC SHIPPING LTD Care of Besiktas Likid Tasimacilik Denizcilik Ticaret AS, Kat 15, Blok A, Piyale Pasa Bulvari Memorial Centre, Okmeydani, Sisli, 34385 Istanbul, Turkey.

 

FLAG LAMA

9474711

80891

ATA: 2022-10-13 17:38

ATD: 2022-10-24 07:20

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager WORLD MANAGEMENT INC 32, Dionysiou Solomou, Lykovrysi, 141 23 Athens, Greece.

Registered owner SOUTHPORT TREASURE SA Care of World Management Inc, 32, Dionysiou Solomou, Lykovrysi, 141 23 Athens, Greece

 

BSL CALYPSO

9191448

24838

ATA: 2022-10-19 18:33

ATD: 2022-10-24 06:57

Barbados

Ship manager/Commercial manager CALYPSO SHIPPING LTD-LIB 80, Broad Street, Monrovia, Liberia.

Registered owner CALYPSO SHIPPING LTD-LIB 80, Broad Street, Monrovia, Liberia

 

ZUMRUT ANA

9633549

7110

ATA: 2022-10-21 18:12

ATD: 2022-10-24 08:09

Liberia

Ship manager/Commercial manager SPRING MARINE DENIZCILIK Daire 5-6, Kat 3, Blok L, Maya Sitesi, Ozturk Sokak, Akat Mah, 1, Besiktas, Istanbul, Turkey.

Registered owner ARMADA VOYAGER SEVEN CO LTD Care of Spring Marine Denizcilik ve Ticaret Ltd Sti, Daire 5-6, Kat 3, Blok L, Maya Sitesi, Ozturk Sokak, Akat Mah, 1, Besiktas, Istanbul, Turkey

 

CAPTAIN J.NEOFOTISTOS

9617430

79501

ATA: 2022-10-18 17:08

ATD: 2022-10-25 07:16

Liberia

Ship manager/Commercial manager AXIS BULK CARRIERS INC 350, Andrea Syngrou Avenue, Kallithea, 176 74 Athens, Greece.

Registered owner CONIRMA MARINE SA Care of Axis Bulk Carriers Inc, 350, Andrea Syngrou Avenue, Kallithea, 176 74 Athens, Greece

 

SAHIN 1

9111761

3085

ATA: 2022-10-23 13:13

ATD: 2022-10-25 07:15

Vanuatu

Ship manager/Commercial manager BABA GEMI ISLETMECILIGI Ozen Sokak 2, Evliya Celebi Mah, Tuzla, 34940 Istanbul, Turkey. Registered owner RS SHIPPING LTD Care of Baba Gemi Isletmeciligi Ticaret Ltd Sti, Ozen Sokak 2, Evliya Celebi Mah, Tuzla, 34940 Istanbul, Turkey

 

PRINCESS MANISSA

9084217

22020

ATA: 2022-10-24 19:56

ATD: 2022-10-27 07:11

St.Kitts and Nevis

Ship manager/Commercial manager MANISSA MARITIME LTD 3301, Chetumal Street, Belize City, Belize.

Registered owner MANISSA MARITIME LTD 3301, Chetumal Street, Belize City, Belize.

 

AHMET AGAOGLU

9082001

4304

ATA: 2022-10-24 12:53

ATD: 2022-10-27 07:34

Vanuatu

Registered owner INANDILAR SHIPPING CO Care of Inandilar Denizcilik ve Ticaret AS, Kemankes Caddesi 1, K.karamustafapasa M, Beyoglu, 34425 Istanbul, Turkey.

Ship manager/Commercial manager INANDILAR DENIZCILIK VE TIC AS Kemankes Caddesi 1, K.karamustafapasa M, Beyoglu, 34425 Istanbul, Turkey

 

KAVO PERDIKA

9584889

58740

ATA: 2022-10-18 16:51

ATD: 2022-10-28 08:47

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager GOURDOMICHALIS MARITIME SA 93, Akti Miaouli, 185 38 Piraeus, Greece.

Registered owner PASQUALE SHIPPING SA Care of Gourdomichalis Maritime SA, 93, Akti Miaouli, 185 38 Piraeus, Greece

 

RUBYMAR

9138898

32211

ATA: 2022-10-27 21:04

ATD: 2022-10-29 08:20

Belize

Ship manager/Commercial manager GMZ SHIP MANAGEMENT CO SA 1st Floor, White Building, BP 185, Main Road, Zalqa, Beirut, Lebanon.

Registered owner GOLDEN ADVENTURE SHIPPING SA Bow Square, 79 Webb Court, Queensway, Southampton, SO14 3QX, United Kingdom.

 

DESPINA V

9727986

81200

ATA: 2022-10-24 11:16

ATD: 2022-10-30 07:39

Panama

Ship manager/Commercial manager GOLDEN UNION SHIPPING CO SA 32, Dionysiou Solomou, Lykovrysi, 141 23 Athens, Greece.

Registered owner NAVIGATOR SHIPPING SA Care of Golden Union Shipping Co SA, 32, Dionysiou Solomou, Lykovrysi, 141 23 Athens, Greece

 

MOUNT BAKER

9266918

32039

ATA: 2022-10-23 16:37

ATD: 2022-10-31 08:23

Hong Kong, China

Ship manager/Commercial manager PACIFIC BASIN SHIPPING HK LTD 31st Floor, One Island South, 2, Heung Yip Road, Wong Chuk Hang, Hong Kong, China. Registered owner MOUNT BAKER SHIPPING LTD Care of Pacific Basin Shipping (HK) Ltd, 31st Floor, One Island South, 2, Heung Yip Road, Wong Chuk Hang, Hong Kong, China

 

ADMIRAL DE RIBAS

9106900

3680

ATA: 2022-10-24 19:40

ATD: 2022-10-31 06:51

Palau

Ship manager/Commercial manager ODESSA COMMERCIAL PORT ploshchad Tamozhennaya 1, Odessa, 65026, Ukraine. Registered owner ODESSA COMMERCIAL PORT ploshchad Tamozhennaya 1, Odessa, 65026, Ukraine.

 

NIMET TORLAK

9282948

18820

ATA: 2022-10-28 10:52

ATD: 2022-11-01 07:47

Liberia

Ship manager/Commercial manager ADTOR DENIZCILIK TASIMACILIK Daire 4, Tema Plaza, Sehit Ilknur Keles Sokak 8, Kozyatagi Mah, Kadikoy, 34742 Istanbul, Turkey.

Registered owner HMT SHIPPING CORP Care of Adtor Denizcilik Tasimacilik ve Dis Ticaret AS, Daire 4, Tema Plaza, Sehit Ilknur Keles Sokak 8, Kozyatagi Mah, Kadikoy, 34742 Istanbul, Turkey

 

RATTANA NAREE

9245055

28442

ATA: 2022-10-29 16:23

ATD: 2022-11-02 07:55

Thailand

Ship manager/Commercial manager PRECIOUS SHIPPING PCL 7th Floor, Cathay House, 8/30, Sathon Nua Road, Silom, Bangrak, Bangkok, 10500, Thailand.

Registered owner PRECIOUS STONES Care of Precious Shipping PCL, 7th Floor, Cathay House, 8/30, Sathon Nua Road, Silom, Bangrak, Bangkok, 10500, Thailand.

 

CHRISTINA B

9304162

77053

ATA: 2022-10-29 16:32

ATD: 2022-11-03 07:40

Liberia

Ship manager/Commercial manager BLUMENTHAL JMK GMBH & CO KG Palmaille 118-120, 22767 Hamburg, Germany.

Registered owner CHRISTINA SCHIFFAHRTS Care of Johann M K Blumenthal GmbH & Co KG, Palmaille 118-120, 22767 Hamburg, Germany.

 

ESENTEPE

9247508

40250

ATA: 2022-10-31 21:00

ATD: 2022-11-03 07:09

Marshall Isl

Ship manager/Commercial manager BESIKTAS LIKID TASIMACILIK Kat 15, Blok A, Piyale Pasa Bulvari Memorial Centre, Okmeydani, Sisli, 34385 Istanbul, Turkey.

Registered owner ESENTEPE SHIPPING LTD Care of Besiktas Likid Tasimacilik Denizcilik Ticaret AS, Kat 15, Blok A, Piyale Pasa Bulvari Memorial Centre, Okmeydani, Sisli, 34385 Istanbul, Turkey.

 

CHAMPION PULA

9341146

46927

ATA: 2022-11-03 17:59

ATD: 2022-11-08 08:00

 

Norway

Ship manager/Commercial manager CHAMPION TANKERS AS Tveiteraasvegen 12, 5232 Paradis, Norway.

Registered owner BM PRODUCT TANKER AS Care of Champion Tankers AS , Tveiteraasvegen 12, 5232 Paradis, Norway.

 

MAINLAND

9431056

7750

ATA: 2022-11-07 13:20

ATD: 2022-11-09 06:49

Malta

Ship manager/Commercial manager OCEAN MED SHIPPING LTD Valletta, Malta. Registered owner OCEAN MED SHIPPING LTD Valletta, Malta.

 

BRAVE LEADER

9033505

22242

ATA: 2022-11-08 09:24

ATD: 2022-11-10 07:17

Lebanon

Ship manager/Commercial manager MODY SHIPPING CO SARL 10th Floor, Wazzi Building, BP 115365, Salha Salam Street, Musaytbah, Beirut, Lebanon.

Registered owner BARRY MARITIME SHIPPING CO LTD Care of Mody Shipping Co Sarl, 10th Floor, Wazzi Building, BP 115365, Salha Salam Street, Musaytbah, Beirut, Lebanon.

 

GANNET S

9316995

16730

ATA: 2022-11-08 09:58

ATD: 2022-11-11 07:11

Liberia

Ship manager/Commercial manager ARMADOR GEMI ISLETMECILIGI Kat 3, 3/1 Sokak 2, Sumer Mah, Zeytinburnu, 34025 Istanbul, Turkey.

Registered owner CLOUDFREE MARITIME LTD Care of Armador Gemi Isletmeciligi Ticaret Ltd Sti (Armador Shipping), Kat 3, 3/1 Sokak 2, Sumer Mah, Zeytinburnu, 34025 Istanbul, Turkey

 

STAVROS

9425875

57982

ATA: 2022-11-08 20:22

ATD: 2022-11-12 15:25

Malta

Ship manager/Commercial manager EASTERN MEDITERRANEAN MTME-LIE 69, Grigoriou Lampraki Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.

Registered owner TIMIOS STAVROS SHIPPING LTD Care of Eastern Mediterranean Maritime Ltd (EASTMED), 69, Grigoriou Lampraki Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.

 

SSI ERDOGAN BEY

9401946

50780

ATA: 2022-11-10 16:07

ATD: 2022-11-12 17:31

Marshall Is

Registered owner KK IRIS/PACIFIC IRIS PANAMA Care of Densay Shipping & Trading DMCC, Unit 1206-A, SABA 1 Tower Cluster E, Jumeirah Lakes Towers, Dubai, United Arab Emirates.

Ship manager/Commercial manager DENSAY SHIPPING & TRADING DMCC Unit 1206-A, SABA 1 Tower Cluster E, Jumeirah Lakes Towers, Dubai, United Arab Emirates.

 

BESIKTAS ICELAND

9395367

7700

ATA: 2022-11-10 16:18

ATD: 2022-11-12 15:01

Malta

Ship manager/Commercial manager BESIKTAS LIKID TASIMACILIK Kat 15, Blok A, Piyale Pasa Bulvari Memorial Centre, Okmeydani, Sisli, 34385 Istanbul, Turkey.

Registered owner KAS CO LTD Care of Besiktas Likid Tasimacilik Denizcilik Ticaret AS, Kat 15, Blok A, Piyale Pasa Bulvari Memorial Centre, Okmeydani, Sisli, 34385 Istanbul, Turkey.

 

PS PELICAN

9316593

40208

ATA: 2022-11-08 18:09

ATD: 2022-11-13 08:19

Panama

Ship manager/Commercial manager PRIVE SHIPPING DENIZCILIK Torun Center, Buyukdere Caddesi 74D/24, Fulya Mah, Sisli, 34394 Istanbul, Turkey.

Registered owner PRIVE CAPITAL LTD Care of Prive Shipping Denizcilik Ticaret AS, Torun Center, Buyukdere Caddesi 74D/24, Fulya Mah, Sisli, 34394 Istanbul, Turkey

 

EAST WIND I

9278973

28458

ATA: 2022-11-09 17:34

ATD: 2022-11-14 07:18

Panama

Ship manager/Commercial manager LA MARITIME SA 31, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece.

Registered owner EAST WIND SHIPPING CO Care of LA Maritime SA, 31, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece.

 

PLUTUS

9132519

13902

ATA: 2022-11-07 15:25

ATD: 2022-11-15 09:38

Palau

Ship manager/Commercial manager DEMETER SHIPPING SA Panama City, Panama.

Registered owner DEMETER SHIPPING SA Panama City, Panama

 

NADA

9055163

5934

 

ATA: 2022-11-08 09:43

ATD: 2022-11-15 07:33

Comoros

Ship manager/Commercial manager FRIENDS SHIPPING CO SA Erdogan Center Apt, Gazi Mustafa Kemal Bulvari, Akdeniz Mah, 4/10, Mersin, Turkey.

Registered owner FRIENDS SHIPPING CO SA Erdogan Center Apt, Gazi Mustafa Kemal Bulvari, Akdeniz Mah, 4/10, Mersin, Turkey.

 

AMBER S

9200354

47282

ATA: 2022-11-08 19:49

ATD: 2022-11-15 14:34

Liberia

Ship manager/Commercial manager SUNBERRY OCEANWAYS LTD 7, Granikou Street, Marousi, 151 25 Athens, Greece.

Registered owner AMBER MARE LTD Care of Sunberry Oceanways Ltd, 7, Granikou Street, Marousi, 151 25 Athens, Greece

 

MIM VANGELIS JR

9302786

76619

ATA: 2022-11-12 20:20

ATD: 2022-11-15 20:39

Liberia

Ship manager/Commercial manager AXIS BULK CARRIERS INC 350, Andrea Syngrou Avenue, Kallithea, 176 74 Athens, Greece.

Registered owner V & SONS MARINE SA Care of Axis Bulk Carriers Inc, 350, Andrea Syngrou Avenue, Kallithea, 176 74 Athens, Greece.

 

ELENI M

9228033

50992

ATA: 2022-11-14 09:07

ATD: 2022-11-16 08:32

Malta

Ship manager/Commercial manager EASTERN MEDITERRANEAN MTME-LIE 69, Grigoriou Lampraki Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.

Registered owner AEGEAN NAVIGATORS CO LTD Care of Eastern Mediterranean Maritime Ltd (EASTMED), 69, Grigoriou Lampraki Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.

 

NORD STARK

9691591

28368

ATA: 2022-11-14 17:37

ATD: 2022-11-17 13:18

Barbados

Ship manager/Commercial manager GULF COAST SHIPPING & TRADING 2nd Floor, 67, Akti Miaouli, 185 37 Piraeus, Greece

Registered owner OCM MARITIME SARA LLC Care of Gulf Coast Shipping & Trading SA, 2nd Floor, 67, Akti Miaouli, 185 37 Piraeus, Greece.

 

EAGLE TRADER

9284362

27101

ATA: 2022-11-16 13:30

ATD: 2022-11-19 10:12

BArbados

Ship manager/Commercial manager FGM CHARTERING LTD 8th Floor, 25, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece.

Registered owner MS EAGLE TRADER SHIPPING LTD Care of FGM Chartering Ltd, 8th Floor, 25, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece.

 

NIKOLAS D

9474723

80902

ATA: 2022-11-16 12:39

ATD: 2022-11-19 10:36

Panama

Ship manager/Commercial manager GOLDEN UNION SHIPPING CO SA 32, Dionysiou Solomou, Lykovrysi, 141 23 Athens, Greece.

Registered owner SOUTHPORT TRACE SA Care of Golden Union Shipping Co SA, 32, Dionysiou Solomou, Lykovrysi, 141 23 Athens, Greece.

 

AG VALOR

9312327

28510

ATA: 2022-11-10 17:13

ATD: 2022-11-21 09:01

Panama

Ship manager/Commercial manager UNIFLEET MANAGEMENT CO SA Office 10, Block B, Baltaci Mehmet Pasa Sokak 4, Soganlik Yeni Mah, Kartal, 34880 Istanbul, Turkey.

Registered owner WANDERLUST SHIPS MARITIME SA Care of Unifleet Management Co SA, Office 10, Block B, Baltaci Mehmet Pasa Sokak 4, Soganlik Yeni Mah, Kartal, 34880 Istanbul, Turkey.

 

ELLIREA

9757008

60263

ATA: 2022-11-13 10:23

ATD: 2022-11-21 08:44

Malta

Ship manager/Commercial manager EASTERN MEDITERRANEAN MTME-LIE 69, Grigoriou Lampraki Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.

Registered owner SEAGLORY MARITIME LTD Care of Eastern Mediterranean Maritime Ltd (EASTMED), 69, Grigoriou Lampraki Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.

 

KYDONIA

9588615

92828

ATA: 2022-11-15 11:32

ATD: 2022-11-22 17:29

Greece

Ship manager/Commercial manager MARMARAS NAVIGATION LTD 58B, Zefyrou Street, Palaio Faliro, 175 64 Athens, Greece.

Registered owner KORONIS MARINE LTD Care of Marmaras Navigation Ltd, 58B, Zefyrou Street, Palaio Faliro, 175 64 Athens, Greece.

 

EVANGELISTRIA

9383857

75750

ATA: 2022-11-09 16:49

ATD: 2022-11-23 08:30

Liberia

Ship manager/Commercial manager NOVAMARIS INC 41, Athinas Avenue, Vouliagmeni, 166 71 Athens, Greece.

Registered owner VADIM MARITIME CO Care of Novamaris Inc, 41, Athinas Avenue, Vouliagmeni, 166 71 Athens, Greece

 

SAUVAN

9537628

79700

ATA: 2022-11-15 17:46

ATD: 2022-11-26 14:40

Liberia

Ship manager/Commercial manager COSTAMARE SHIPPING CO SA Costamare Building, 60, Zefyrou Street & A Syngrou Avenue, 175 64 Athens, Greece.

egistered owner SAUVAN MARINE CORP Care of Costamare Shipping Co SA, Costamare Building, 60, Zefyrou Street & A Syngrou Avenue, 175 64 Athens, Greece

 

DAYTONA DYNAMIC

8914726

27877

ATA: 2022-11-21 11:49

ATD: 2022-11-29 09:39

Comoros

Ship manager/Commercial manager DAYTONA DYNAMIC LTD Monrovia, Liberia.

Registered owner DAYTONA DYNAMIC LTD Monrovia, Liberia

 

STAR ATLAS

9828302

81136

ATA: 2022-11-16 10:35

ATD: 2022-12-01 10:58

Bahamas

Ship manager/Commercial manager CHARTERWELL MARITIME SA 91, Poseidonos Avenue, Glyfada, 166 74 Athens, Greece.

Registered owner VOYAGE MARINE CO LTD Care of Charterwell Maritime SA, 91, Poseidonos Avenue, Glyfada, 166 74 Athens, Greece.

 

TRINITY

9545716

56720

ATA: 2022-11-21 12:51

ATD: 2022-12-01 12:25

Liberia

Ship manager/Commercial manager ETERNITY SHIPMANAGEMENT SA 102-104, Vasileos Pavlou Street, Voula, Athens, Greece.

Registered owner SEA TRINITY SHIPPING LTD Care of Eternity Shipmanagement SA, 102-104, Vasileos Pavlou Street, Voula, Athens, Greece

 

LADY PERLA

9149732

23923

ATA: 2022-11-27 17:02

ATD: 2022-12-02 07:26

Liberia

Ship manager/Commercial manager PERLA SHIPPING & TRADING LTD Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

Registered owner PERLA SHIPPING & TRADING LTD Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

 

ATHINA II

9724192

82014

ATA: 2022-11-22 19:53

ATD: 2022-12-03 09:14

Greece

Ship manager/Commercial manager CHRONOS SHIPPING CO LTD 41, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece.

Registered owner ATHINA MARINE CORP Care of Chronos Shipping Co Ltd, 41, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece.

 

RIZABEY

9197117

24999

ATA: 2022-11-24 17:52

ATD: 2022-12-03 08:03

Panama

Ship manager/Commercial manager UNITED MARINE MUHENDISLIK SAN Sinasi Dural Caddesi, Yayla Mah, 19/1, Tuzla, 34270 Istanbul, Turkey.

Registered owner RIZABEY SHIPPING LTD Care of United Marine Muhendislik Sanayi ve Ticaret Ltd Sti, Sinasi Dural Caddesi, Yayla Mah, 19/1, Tuzla, 34270 Istanbul, Turkey

 

CPT DIMITRIOS S

9221592

74133

ATA: 2022-11-26 19:51

ATD: 2022-12-03 08:46

Liberia

Ship manager/Commercial manager SEA GATE NAVIGATION LTD 133A, Filonos Street, 185 36 Piraeus, Greece.

Registered owner GYALIA SHIPPING SA Care of Sea Gate Navigation Ltd, 133A, Filonos Street, 185 36 Piraeus, Greece.

 

JUNIPER

9451238

57185

ATA: 2022-11-28 16:10

ATD: 2022-12-03 15:40

Bahamas

Ship manager/Commercial manager 5 OCEAN SHIPPING MANAGEMENT SA 26, Kifisias Avenue & 2, Paradeisou Street, Marousi, 151 25 Athens, Greece.

Registered owner JUNIPER BULK LP Care of 5 Ocean Shipping Management SA, 26, Kifisias Avenue & 2, Paradeisou Street, Marousi, 151 25 Athens, Greece

 

SUGAR

9251547

42721

ATA: 2022-12-01 14:55

ATD: 2022-12-06 11:05

 

Liberia

Ship manager/Commercial manager IMS SA 6-8, Aitolikou & Kastoros Streets, 185 45 Piraeus, Greece.

Registered owner CASTUS ENTERPRISES LTD Care of IMS SA, 6-8, Aitolikou & Kastoros Streets, 185 45 Piraeus, Greece

 

XIN FENG

9286920

75776

ATA: 2022-12-02 13:30

ATD: 2022-12-07 07:23

Liberia

Ship manager/Commercial manager SOUTH OCEAN MARINE GROUP LTD 46th Floor, Shimao International Center, 108, Guangda Lu, Taijiang Qu, Fuzhou, Fujian, China.

Registered owner XIN FENG YANG SHIPPING LTD Care of South Ocean Marine Group Ltd, 46th Floor, Shimao International Center, 108, Guangda Lu, Taijiang Qu, Fuzhou, Fujian, China.

 

AKSON SERIN

9275311

48821

ATA: 2022-12-03 13:32

ATD: 2022-12-09 13:48

Panama

Ship manager/Commercial manager AKSON DENIZCILIK TIC LTD STI Daire 028, Kat 6, C Block, Onalti Dokuz, Abay Caddesi 56, Kazlicesme Mah, Zeytinburnu, 34020 Istanbul, Turkey.

Registered owner AUGUSTOS SHIPPING SA Care of Akson Denizcilik Ticaret Ltd Sti, Daire 028, Kat 6, C Block, Onalti Dokuz, Abay Caddesi 56, Kazlicesme Mah, Zeytinburnu, 34020 Istanbul, Turkey.

 

AGIOS NIKOLAOS

9502776

35217

ATA: 2022-12-06 14:27

ATD: 2022-12-09 18:55

Liberia

Ship manager/Commercial manager SAMIOS SHIPPING CO SA 2, Efploias Street, 185 37 Piraeus, Greece.

Registered owner AGIOS NIKOLAOS MARITIME-LIB Care of Samios Shipping Co SA, 2, Efploias Street, 185 37 Piraeus, Greece.

 

PATRICIA V

9453054

75354

ATA: 2022-11-27 18:48

ATD: 2022-12-10 09:02

Liberia

Registered owner PATRICIA SHIPPING SA-MAI Care of Golden Union Shipping Co SA, 32, Dionysiou Solomou, Lykovrysi, 141 23 Athens, Greece.

Ship manager/Commercial manager GOLDEN UNION SHIPPING CO SA 32, Dionysiou Solomou, Lykovrysi, 141 23 Athens, Greece.

 

MAVKA

9284647

13602

ATA: 2022-12-09 10:51

ATD: 2022-12-12 19:56

Panama

Ship manager/Commercial manager CAMINO SHIPPING SA Panama City, Panama.

Registered owner CAMINO SHIPPING SA Panama City, Panama.

 

SAKARYA

9257199

29905

ATA: 2022-12-08 15:01

ATD: 2022-12-13 09:25

Turkey

Ship manager/Commercial manager MANTA DENIZCILIK NAKLIYAT Salacak Iskele Sokak, Uskudar, 14, Istanbul, Turkey.

Registered owner MB DENIZCILIK GAYRIMENKUL Care of Manta Denizcilik Nakliyat ve Ticaret Ltd Sti, Salacak Iskele Sokak, Uskudar, 14, Istanbul, Turkey.

 

YAF S

9437787

6055

ATA: 2022-12-09 11:01

ATD: 2022-12-14 07:24

Panama

Registered owner TAIZHOU SHIP MANAGEMENT CO LTD Care of Oras Denizcilik ve Ticaret Ltd Sti, Ic Kapi 15, Blok 2-8, Tek Merve Plaza, Orucbey Sokak, Inkilap Mah, Umraniye, Istanbul, Turkey.

Ship manager/Commercial manager ORAS DENIZCILIK VE TICARET LTD Ic Kapi 15, Blok 2-8, Tek Merve Plaza, Orucbey Sokak, Inkilap Mah, Umraniye, Istanbul, Turkey

 

STAR EMERALD

9827384

82063

ATA: 2022-12-08 14:51

ATD: 2022-12-14 22:11

Bahamas

Ship manager/Commercial manager CHARTERWELL MARITIME SA 91, Poseidonos Avenue, Glyfada, 166 74 Athens, Greece.

Registered owner ASOPOS SHIPPING CORP Care of Charterwell Maritime SA, 91, Poseidonos Avenue, Glyfada, 166 74 Athens, Greece.

 

FALCON S

9329423

37406

ATA: 2022-12-03 15:02

ATD: 2022-12-16 13:54

Liberia

Ship manager/Commercial manager ARMADOR GEMI ISLETMECILIGI Kat 3, 3/1 Sokak 2, Sumer Mah, Zeytinburnu, 34025 Istanbul, Turkey.

Registered owner POCHARD SHIPPING & TRADING-MAI Kat 1, 3/1 Sokak 2, Sumer Mah, Zeytinburnu, 34025 Istanbul, Turkey.

 

ULUSOY 8

9458250

22303

ATA: 2022-12-13 11:23

ATD: 2022-12-18 22:38

Turkey

Ship manager/Commercial manager ULUSOY DENIZYOLLARI Kat 3, B Blok, Akel Plaza, Sehit Sinan Eroglu Caddesi 6, Ruzgarlibahce Mah, Beykoz, 34805 Istanbul, Turkey.

Registered owner ULUSOY DENIZYOLLARI Kat 3, B Blok, Akel Plaza, Sehit Sinan Eroglu Caddesi 6, Ruzgarlibahce Mah, Beykoz, 34805 Istanbul, Turkey

 

CYCLADES

9799616

60384

ATA: 2022-12-10 10:44

ATD: 2022-12-19 07:48

Malta

Ship manager/Commercial manager EASTERN MEDITERRANEAN MTME-LIE 69, Grigoriou Lampraki Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.

Registered owner ARMAR SHIPPING LTD Care of Eastern Mediterranean Maritime Ltd (EASTMED), 69, Grigoriou Lampraki Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece

 

ACRA

9693410

82031

ATA: 2022-12-09 16:17

ATD: 2022-12-20 07:27

Liberia

Ship manager/Commercial manager MARMARAS NAVIGATION LTD 58B, Zefyrou Street, Palaio Faliro, 175 64 Athens, Greece.

Registered owner ACRACO SHIPPING INC Care of Marmaras Navigation Ltd, 58B, Zefyrou Street, Palaio Faliro, 175 64 Athens, Greece.

 

LUCENT

9142215

46609

ATA: 2022-12-08 14:36

ATD: 2022-12-22 08:35

Panama

Ship manager/Commercial manager UNIFLEET MANAGEMENT CO SA Office 10, Block B, Baltaci Mehmet Pasa Sokak 4, Soganlik Yeni Mah, Kartal, 34880 Istanbul, Turkey.

Registered owner LUCENT SHIPS MARITIME SA Care of Unifleet Management Co SA, Office 10, Block B, Baltaci Mehmet Pasa Sokak 4, Soganlik Yeni Mah, Kartal, 34880 Istanbul, Turkey.

 

BLUE ONE

9585651

37064

ATA: 2022-12-13 18:16

ATD: 2022-12-22 12:24

Liberia

Ship manager/Commercial manager SEAQUEST SHIPMANAGEMENT DOO ulica Strossmayerova 8, HR-51000 Rijeka, Croatia.

Registered owner BLUE ONE LP Care of SeaQuest Shipmanagement doo, ulica Strossmayerova 8, HR-51000 Rijeka, Croatia.

 

ZOI XL

9326275

82489

ATA: 2022-12-19 00:49

ATD: 2022-12-23 08:51

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager TECHNOMAR SHIPPING INC-LIB 3-5, Menandrou Street, Kifisia, 145 61 Athens, Greece.

Registered owner GOOD FORTUNE MARITIME INC Care of Technomar Shipping Inc, 3-5, Menandrou Street, Kifisia, 145 61 Athens, Greece.

 

PHAIDRA

9661211

87146

ATA: 2022-12-19 01:22

ATD: 2022-12-25 08:49

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager DIANA SHIPPING SERVICES SA 16, Pentelis Street, Palaio Faliro, 175 64 Athens, Greece.

Registered owner MEJATO SHIPPING CO INC Care of Diana Shipping Services SA, 16, Pentelis Street, Palaio Faliro, 175 64 Athens, Greece.

 

FANEROMENI

9343857

92485

ATA: 2022-12-18 12:47

ATD: 2022-12-25 09:24

Liberia

Registered owner NAVE MANAGEMENT CO SA Care of Marmaras Navigation Ltd, 58B, Zefyrou Street, Palaio Faliro, 175 64 Athens, Greece.

Ship manager/Commercial manager MARMARAS NAVIGATION LTD 58B, Zefyrou Street, Palaio Faliro, 175 64 Athens, Greece

 

EUROCHAMPION

9895903

49999

ATA: 2022-12-21 17:20

ATD: 2022-12-26 07:50

Malta

Ship manager/Commercial manager EASTERN MEDITERRANEAN MTME-LIE 69, Grigoriou Lampraki Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.

Registered owner ELARON SHIPPING Care of Eastern Mediterranean Maritime Ltd (EASTMED), 69, Grigoriou Lampraki Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.

 

GREEN K MAX 2

9838060

80840

ATA: 2022-12-21 18:53

ATD: 2022-12-27 14:18

Liberia

Ship manager/Commercial manager AEGEAN ECO CARRIERS SA 10, Akti Kondyli, 185 45 Piraeus, Greece.

Registered owner AEGEANZHOU DELTA INC Care of Aegean Eco Carriers SA, 10, Akti Kondyli, 185 45 Piraeus, Greece.

 

SUMMER LADY

9184938

72083

ATA: 2022-12-22 14:32

ATD: 2022-12-27 16:18

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager AIMS SHIPPING CORP 1st Floor, 78, Kifisias Avenue, Marousi, 151 25 Athens, Greece.

Registered owner MIRABEL SHIPHOLDING CORP Care of Aims Shipping Corp, 1st Floor, 78, Kifisias Avenue, Marousi, 151 25 Athens, Greece

 

NEW VICTORY

9159050

26516

ATA: 2022-12-23 15:53

ATD: 2022-12-28 22:23

Belize

Ship manager/Commercial manager VICTORY SHIPPING LTD-MAI Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

Registered owner VICTORY SHIPPING LTD-MAI Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

 

SEYMA

9596777

6342

ATA: 2022-12-28 16:40

ATD: 2022-12-30 07:09

Turkey

Registered owner SEYMA DENIZCILIK DEMIR CELIK Daire 7, Kat 1, Blok C, Sasmaz Sitesi, Ankara Asfalti D Yolu Sokak, K. Yatagi Mah, Kadikoy, Istanbul, Turkey.

Ship manager/Commercial manager ZELA MARILINE LTD 99, Triq l-Arcisqof, Valletta, VLT 1446, Malta.

 

PANTHER MAX

9593402

81283

ATA: 2022-12-23 17:13

ATD: 2022-12-31 14:43

Bahamas

Registered owner XIANG H57 INTERNATIONAL SHIP Care of Enterprises Shipping & Trading SA, 11, Poseidonos Avenue, Elliniko, 167 77 Athens, Greece

Ship manager/Commercial manager ENTERPRISES SHIPPING & TRADING 11, Poseidonos Avenue, Elliniko, 167 77 Athens, Greece.

 

CHRYSSA K

9595852

81305

ATA: 2022-12-25 11:50

ATD: 2023-01-01 07:44

Liberia

Ship manager/Commercial manager MARMARAS NAVIGATION LTD 58B, Zefyrou Street, Palaio Faliro, 175 64 Athens, Greece.

Registered owner MOONLIGHT SEAWAYS LTD Care of Marmaras Navigation Ltd, 58B, Zefyrou Street, Palaio Faliro, 175 64 Athens, Greece.

 

MONA KH

9187708

73726

ATA: 2022-12-26 16:29

ATD: 2023-01-03 14:38

Panama

Registered owner MKH MARINE SA Care of Allied Marine Services LLC, Fujairah Welfare Association Bldg, 512, al-Mina Road, PO Box 9849, Fujairah, United Arab Emirates.

Ship manager/Commercial manager ALLIED MARINE SERVICES LLC Fujairah Welfare Association Bldg, 512, al-Mina Road, PO Box 9849, Fujairah, United Arab Emirates

 

PRESINGE

9715452

81886

ATA: 2022-12-30 16:42

ATD: 2023-01-04 07:30

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager SWISSMARINE SERVICES SA route de Florissant, 13, 1206 Geneva, Switzerland.

Registered owner PRESINGE LTD Care of SwissMarine Services SA, route de Florissant, 13, 1206 Geneva, Switzerland.

 

MKK 1

8902929

13790

ATA: 2022-12-31 16:30

ATD: 2023-01-08 06:57

Palau

Ship manager/Commercial manager NOBILITY MARINE LTD Office 3, 1st Floor, Bulevardul Mamaia 50, 900663 Constanta, Romania.

Registered owner NOBILITY MARINE LTD Office 3, 1st Floor, Bulevardul Mamaia 50, 900663 Constanta, Romania

 

UMIT G

9041124

4495

ATA: 2022-12-27 18:20

ATD: 2023-01-13 07:23

Panama

Registered owner UMIT G SHIPPING & TRADING LTD Care of FG Denizcilik Sanayi ve Ticaret AS, 14, Kat 8, Daire 81, Cebi Natura Plaza, 1992 Sokak, Barbaros Hayrettin Pasa Mah, Esenyurt, Istanbul, Turkey.

Ship manager/Commercial manager FG DENIZCILIK SAN VE TIC AS 14, Kat 8, Daire 81, Cebi Natura Plaza, 1992 Sokak, Barbaros Hayrettin Pasa Mah, Esenyurt, Istanbul, Turkey

 

Табл.2. База даних суден, що пройшли «зерновим коридором« до портів Одеської області в січні-лютому 2023 / The database of vessels that passed through the «grain corridor« to the ports of the Odesa region in January-February 2023

UA ILK CHORNOMORSK

 

LADY DIVINA

9354052

18901

ATA: 2023-01-01 17:42
ATD: 2023-01-05 03:19

Barbados

Ship manager/Commercial manager FLORENCE SHIPPING & MARINE 16, Kantharou Street, 185 36 Piraeus, Greece.

Registered owner DIVINA SHIPPING & TRADING LTD Care of Florence Shipping & Marine Services, 16, Kantharou Street, 185 36 Piraeus, Greece.

 

MAHA TANAYA

9591181

83987

ATA: 2023-01-02 20:37
ATD: 2023-01-05 07:51

India

Ship manager/Commercial manager FIVE STARS SHIPPING CO PVT LTD Unit 3, Brady Gladys Plaza, 1/447, Senapati Bapat Marg, Elphinstone Road (W), Mumbai, 400013, India.

Registered owner BG SHIRKE CONSTRUCTION TECH 72-76, Industrial Estate, Mundhwa, Pune, Maharashtra, 411036, India

 

CAPE SCOTT

9159737

28747

ATA: 2023-01-06 11:42
ATD: 2023-01-12 19:19

Belize

Ship manager/Commercial manager SUNG MARINE LTD 2nd Floor, al-Masri Building, Beirut Highway, Tripoli, Lebanon.

Registered owner SUNG SHIPHOLDING LTD Care of Sung Marine Ltd, 2nd Floor, al-Masri Building, Beirut Highway, Tripoli, Lebanon.

 

RIO

9039975

8646

ATA: 2023-01-06 13:17
ATD: 2023-01-12 19:41

Comoros

Ship manager/Commercial manager CEDAR MARINE SERVICES SAL Apartment 3/A, 3rd Floor, Sofi Plaza, Achier el-Daya Street, Tripoli, Lebanon.

Registered owner RIVAL SHIPPING & TRADING CO Care of Cedar Marine Services SAL, Apartment 3/A, 3rd Floor, Sofi Plaza, Achier el-Daya Street, Tripoli, Lebanon

 

KING LAN

9216406

73925

ATA: 2023-01-07 01:43
ATD: 2023-01-12 18:18 (Південний)

Panama

Ship manager/Commercial manager SEACON SHIPS MANAGEMENT CO-HKG 23rd Floor, Block B, 20, Zhuzhou Lu, Laoshan Qu, Qingdao, Shandong, 266101, China.

Registered owner KINGLAN MARINE CO LTD Room 660, 755, Liyuan Beilu, Haishu Qu, Ningbo, Zhejiang, China

 

GEORGIA T

9583756

80416

ATA: 2023-01-07 03:35
ATD: 2023-01-12 16:35

Liberia

Ship manager/Commercial manager MODION MARITIME MANAGEMENT SA 44, Tatoiou Street, Kifisia, 145 61 Athens, Greece.

Registered owner FLAVIO MARINE LTD Care of Modion Maritime Management SA, 44, Tatoiou Street, Kifisia, 145 61 Athens, Greece.

 

BOSPHORUS KING

9111357

27321

ATA: 2023-01-07 18:00
ATD: 2023-01-12 17:35

Panama

Ship manager/Commercial manager EFE SHIPPING & TRADING HELLAS 99, Akti Miaouli, 185 38 Piraeus, Greece.

Registered owner BOSPHORUS KING SHIPPING-MAI Care of Efe Shipping & Trading Hellas SA, 99, Akti Miaouli, 185 38 Piraeus, Greece.

 

ANTHEIA

9473078

21163

ATA: 2023-01-12 22:22
ATD: 2023-01-15 04:45

Malta

Registered owner TIRISTA LTD Care of IHB Shipping Co EAD, Bulyard Shipbuilding Industry, South Industrial Zone, 9000 Varna, Bulgaria.

Ship manager/Commercial manager IHB SHIPPING CO EAD Bulyard Shipbuilding Industry, South Industrial Zone, 9000 Varna, Bulgaria.

 

REACHY SUMMER

9458755

93297

ATA: 2023-01-12 23:47
ATD: 2023-01-16 12:14

Marshall Is

Registered owner SHANDONG KUAILE SHIPPING CO Care of Reachy Shipping (SGP) Pte Ltd, 14-02, 152, Beach Road, Singapore 189721

Ship manager/Commercial manager REACHY SHIPPING SGP PTE LTD 14-02, 152, Beach Road, Singapore 189721

 

SERENITY IBTIHAJ

9364849

28399

ATA: 2023-01-13 19:24
ATD: 2023-01-19 13:27

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager Y-KNOT SHIP MANAGEMENT INC 14, Platanon Street, 145 65 Athens, Greece.

Registered owner OCM MARITIME BACKBONE LLC Care of Y-Knot Ship Management Inc, 14, Platanon Street, 145 65 Athens, Greece

 

MRC SEDEF

9335032

45951

ATA: 2023-01-13 11:08
ATD: 2023-01-20 12:21

Malta

Ship manager/Commercial manager MRC DENIZCILIK TURIZM Kuzguncuk Carsi Caddesi 39, Kuzguncuk Mah, Uskudar, 34674 Istanbul, Turkey.

Registered owner MRC SEDEF SHIPPING CORP LTD Care of MRC Denizcilik Turizm ve Petrol Urunleri Ticaret Ltd Sti, Kuzguncuk Carsi Caddesi 39, Kuzguncuk Mah, Uskudar, 34674 Istanbul, Turkey.

 

EVRIALI

9405435

53554

ATA: 2023-01-13 19:42
ATD: 2023-01-20 18:59

Liberia

Ship manager/Commercial manager ZEPHYROS MARITIME CO 39, Pavlou Bakogianni Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.

Registered owner SPRINGFIELD MARINE SA Care of Zephyros Maritime Co, 39, Pavlou Bakogianni Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece

 

SANITA S

9237888

46683

ATA: 2023-01-06 17:10
ATD: 2023-01-21 20:27

Turkey

Registered owner GULNAK IZMIR DENIZCILIK TAS Ataturk Caddesi Alsancak Mah, Konak, 35220 Izmir, Turkey.

Ship manager/Commercial manager GULMAR DENIZCILIK NAKLIYAT D21, Ataturk Caddesi 378, Alsancak Mah, Konak, 35220 Izmir, Turkey.

 

AMIRA HANA

9672210

34358

ATA: 2023-01-19 10:36
ATD: 2023-01-22 04:34

Panama

Ship manager/Commercial manager ELAMIRA MARITIME LTD 5-7, Agiou Nikolaou Street, 185 37 Piraeus, Greece.

Registered owner HANA MARITIME CO Care of Elamira Maritime Ltd, 5-7, Agiou Nikolaou Street, 185 37 Piraeus, Greece.

 

NORDEA STAR

9124213

8514

ATA: 2023-01-20 16:13
ATD: 2023-01-24 01:33

Palau

Ship manager/Commercial manager NORDEA SHIPPING CO Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

Registered owner NORDEA SHIPPING CO Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

 

DSM STAR

9524205

23645

ATA: 2023-01-20 17:19
ATD: 2023-01-26 20:01

Palau

Ship manager/Commercial manager DSM CRUISE MARINE LTD 80, Broad Street, Monrovia, Liberia.

Registered owner DSM CRUISE MARINE LTD 80, Broad Street, Monrovia, Liberia.

 

NAVIOS SAGITTARIUS

9316866

75756

ATA: 2023-01-21 18:14
ATD: 2023-01-26 18:33

Panama

Registered owner SAGITTARIUS SHIPPING CORP Care of Navios Shipmanagement Inc, 85, Akti Miaouli, 185 38 Piraeus, Greece

Ship manager/Commercial manager NAVIOS SHIPMANAGEMENT INC 85, Akti Miaouli, 185 38 Piraeus, Greece.

 

MICHALAKIS

9182162

45769

ATA: 2023-01-23 21:48
ATD: 2023-01-26 07:33

Belize

Ship manager/Commercial manager SEATRANS MANAGEMENT 65, Akti Miaouli, 185 36 Piraeus, Greece.

Registered owner SCION MASTERS LTD Care of Seatrans Management Enterprises Inc, 65, Akti Miaouli, 185 36 Piraeus, Greece.

 

DARYA MA

9591674

81874

ATA: 2023-01-23 20:30
ATD: 2023-01-28 12:03

Hong Kong, China

Ship manager/Commercial manager DRY BULK SERVICES LTD 15th Floor, South China Building, 1, Wyndham Street, Central, Hong Kong, China.

Registered owner MA SHIPPING LTD Care of Dry Bulk Services Ltd, 15th Floor, South China Building, 1, Wyndham Street, Central, Hong Kong, China

 

MOHAMAD Y

8107000

11990

ATA: 2023-01-24 22:25
ATD: 2023-01-28 12:57

St. Kitts and Nevis

Ship manager/Commercial manager ALI DENIZCILIK VE TIC LTD STI Daire 205, Halilpasa Sokak 14, K.Karamustafapasa M, Beyoglu, 34425 Istanbul, Turkey.

Registered owner DENIZ NAVIGATION CORP Care of Ali Denizcilik ve Ticaret Ltd Sti, Daire 205, Halilpasa Sokak 14, K.Karamustafapasa M, Beyoglu, 34425 Istanbul, Turkey.

 

LOLO GATE

9128104

27365

ATA: 2023-01-25 18:43
ATD: 2023-01-30 20:16

Niue

Ship manager/Commercial manager SONAR SHIPS MANAGEMENT CO 1st Floor, 5-7, Agiou Nikolaou Street, 185 37 Piraeus, Greece.

Registered owner TRIPLE SEAS MARITIME SA Care of Sonar Ships Management Co, 1st Floor, 5-7, Agiou Nikolaou Street, 185 37 Piraeus, Greece

 

THE RULER

9336608

75356

ATA: 2023-01-27 17:37
ATD: 2023-02-01 01:07

Panama

Ship manager/Commercial manager SNP SHIPPING SERVICES Suites 2&4, 2nd Floor, Khatar Bhavan, 121, Shahid Bhagat Singh Road, Colaba, Mumbai, 400005, India.

Registered owner NAMIRA INTERNATIONAL INC Care of SNP Shipping Services Pvt Ltd, Suites 2&4, 2nd Floor, Khatar Bhavan, 121, Shahid Bhagat Singh Road, Colaba, Mumbai, 400005, India

 

YASA H.MULLA

9442512

83482

ATA: 2023-01-29 10:52
ATD: 2023-02-01 20:51

Turkey

Ship manager/Commercial manager YA-SA GEMI ISLETMECILIGI Ucpinarlar Caddesi 36, Kucuk Camlica Mah, Uskudar, 34696 Istanbul, Turkey.

Registered owner YA SA SHIPPING INDUSTRY Ucpinarlar Caddesi 40, Kucuk Camlica Mah, Uskudar, 34674 Istanbul, Turkey.

 

CHARLES

9595175

37193

ATA: 2023-01-30 18:15
ATD: 2023-02-02 10:15

Liberia

Ship manager/Commercial manager DYLAN MARITIME 11 LLC Care of TMC Shipping Middle East DMCC, 7th Floor, JBC 2 Tower, Jumeirah Lakes Towers, Dubai, United Arab Emirates.

Registered owner DYLAN MARITIME 11 LLC Care of TMC Shipping Middle East DMCC, 7th Floor, JBC 2 Tower, Jumeirah Lakes Towers, Dubai, United Arab Emirates.

 

ZHE HAI 525

9567518

57283

ATA: 2023-01-19 17:58
ATD: 2023-02-03 21:06

China

Ship manager/Commercial manager ZHEHAI SHIPPING CO LTD 27th-28th Floor, Marine International Building, 1, Fuguangzhier Lu, Shangcheng Qu, Hangzhou, Zhejiang, China.

Registered owner ZHEHAI SHIPPING CO LTD 27th-28th Floor, Marine International Building, 1, Fuguangzhier Lu, Shangcheng Qu, Hangzhou, Zhejiang, China.

 

WADI S

9077903

70087

ATA: 2023-01-26 22:33
ATD: 2023-02-05 19:28

Comoros

Ship manager/Commercial manager KIVA MARINE LTD-MAI Daire 3, Blok E, Altunizade Sitesi, Okul Sokak, Fahrettin Kerim Gokay Caddesi, 34662 Istanbul, Turkey.

Registered owner TUDOR MARITIME LTD Care of Kiva Marine Ltd, Daire 3, Blok E, Altunizade Sitesi, Okul Sokak, Fahrettin Kerim Gokay Caddesi, 34662 Istanbul, Turkey.

 

SKYFALL

9724752

63057

ATA: 2023-01-30 09:46
ATD: 2023-02-05 14:44

Liberia

Ship manager/Commercial manager PRIMEBULK SHIPMANAGEMENT LTD 6, Roupel Street, Athens-Lamia Road, Km 17, Kifisia, 145 64 Athens, Greece.

Registered owner SYNDICATE MARITIME INC Care of Primebulk Shipmanagement Ltd, 6, Roupel Street, Athens-Lamia Road, Km 17, Kifisia, 145 64 Athens, Greece.

 

DALIAN STAR D

9324148

56010

ATA: 2023-02-01 17:01
ATD: 2023-02-05 12:13

Marshall Is

Registered owner ALBERTA SHIPPING INC Majuro MH Marshall Islands.

Ship manager/Commercial manager BARU DELTA MARITIME INC 126-128, Notara Street, 185 36 Piraeus, Greece.

 

SATURN J

9546174

33478

ATA: 2023-02-01 19:20
ATD: 2023-02-05 12:53

Palau

Ship manager/Commercial manager NJ TRUST MARINE LTD 1st Floor, 11, Agiou Spyridonos Street, Piraeus, Greece.

Registered owner SATURN MARINE LTD-LIB Care of NJ Trust Marine Ltd, 1st Floor, 11, Agiou Spyridonos Street, Piraeus, Greece.

 

MINOAN SKY

9422328

 

ATA: 2023-02-02 17:29
ATD: 2023-02-05 20:18

Liberia

Ship manager/Commercial manager MODION MARITIME MANAGEMENT SA 44, Tatoiou Street, Kifisia, 145 61 Athens, Greece

Registered owner FIRENZE SEAS SA Care of Modion Maritime Management SA, 44, Tatoiou Street, Kifisia, 145 61 Athens, Greece.

 

LADY PERLA

9149732

23923

ATA: 2023-01-27 18:53
ATD: 2023-02-08 05:51

Liberia

Ship manager/Commercial manager PERLA SHIPPING & TRADING LTD Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

Registered owner PERLA SHIPPING & TRADING LTD Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

 

OCEAN S

9086320

26411

ATA: 2023-01-30 16:48
ATD: 2023-02-10 17:54

Liberia

Ship manager/Commercial manager ARMADOR GEMI ISLETMECILIGI Kat 3, 3/1 Sokak 2, Sumer Mah, Zeytinburnu, 34025 Istanbul, Turkey.

Registered owner CLOUDFREE MARITIME LTD Care of Armador Gemi Isletmeciligi Ticaret Ltd Sti (Armador Shipping), Kat 3, 3/1 Sokak 2, Sumer Mah, Zeytinburnu, 34025 Istanbul, Turkey.

 

TRAMP LADY

9286621

 

ATA: 2023-02-05 22:22
ATD: 2023-02-10 00:31

Malta

Ship manager/Commercial manager AIMS SHIPPING CORP 1st Floor, 78, Kifisias Avenue, Marousi, 151 25 Athens, Greece. since 20/03/2017

Registered owner JASMINE MARITIME CO LTD-MTA Care of Aims Shipping Corp, 1st Floor, 78, Kifisias Avenue, Marousi, 151 25 Athens, Greece.

 

BASEL ATHENA

9164809

20741

ATA: 2023-01-13 13:56
ATD: 2023-02-12 12:44

Panama

Registered owner BASEL ATHENA LTD Care of Medway Ship Management Ltd, Strada Razboieni 77B, 900566 Constanta, Romania.

Ship manager/Commercial manager MEDWAY SHIP MANAGEMENT LTD-LIB Strada Razboieni 77B, 900566 Constanta, Romania.

 

ARGO I

9583897

32790

ATA: 2023-02-09 18:50
ATD: 2023-02-12 08:43

Panama

Ship manager/Commercial manager SILO MANAGEMENT SA 39, D Gounari Street, 185 31 Piraeus, Greece.

Registered owner SOLEIL SHIPPING SA Care of Silo Management SA, 39, D Gounari Street, 185 31 Piraeus, Greece.

 

LILA SEOUL

9566837

79454

ATA: 2023-02-09 17:00
ATD: 2023-02-13 15:41

Liberia

Ship manager/Commercial manager ARKA GLOBAL MARINE SERVICES Room 604, 6th Floor, Bin Sougat Building, Salah al-Din Road, Deira, PO Box 181362, Dubai, United Arab Emirates.

Registered owner PLUTO MARITIME SERVICES LTD Care of Arka Global Marine Services LLC, Room 604, 6th Floor, Bin Sougat Building, Salah al-Din Road, Deira, PO Box 181362, Dubai, United Arab Emirates

 

DANAE

9926271

40015

ATA: 2023-02-10 20:26
ATD: 2023-02-14 15:05

Liberia

Ship manager/Commercial manager KN MARITIME CO LTD 9th Floor, Tokyo Daiei Building, 1-1, Kyobashi 3-chome, Chuo-ku, Tokyo, 104-0031, Japan.

Registered owner SUN ADVANCE SHIPPING SA Care of KN Maritime Co Ltd, 9th Floor, Tokyo Daiei Building, 1-1, Kyobashi 3-chome, Chuo-ku, Tokyo, 104-0031, Japan

 

SEA MAJESTIC

9391153

19998

ATA: 2023-02-11 17:20
ATD: 2023-02-14 09:23

Liberia

Registered owner SPLASH NAVIGATION CORP Care of Petrochem General Management SA (PGM), 201, Andrea Syngrou Avenue, Nea Smyrni, 171 21 Athens, Greece.

Ship manager/Commercial manager PETROCHEM GENERAL MANAGEMENT 201, Andrea Syngrou Avenue, Nea Smyrni, 171 21 Athens, Greece.

 

FORTUNE EXPRESS

9181728

30109

ATA: 2023-02-08 18:30
ATD: 2023-02-15 08:20

Turkey

Ship manager/Commercial manager MAVERA DENIZCILIK DIS TICARET Ataturk Caddesi 320, Merkez Mah, Eyup, Istanbul, Turkey.

Registered owner MAVERA DENIZCILIK DIS TICARET Ataturk Caddesi 320, Merkez Mah, Eyup, Istanbul, Turkey.

 

RISING EAGLE

9073672

26758

ATA: 2023-02-09 11:09
ATD: 2023-02-15 09:07

St Vincent and Grenadines

Ship manager/Commercial manager SWEDISH MANAGEMENT CO SA Amro Street, PO Box 25701, Dubai, United Arab Emirates.

Registered owner FLEET MANAGEMENT INC Care of Swedish Management Co SA, Amro Street, PO Box 25701, Dubai, United Arab Emirates.

 

NEW ENAS

9118238

17386

ATA: 2023-02-10 17:21
ATD: 2023-02-18 10:43

Comoros

Ship manager/Commercial manager CEDAR MARINE SERVICES SAL Apartment 3/A, 3rd Floor, Sofi Plaza, Achier el-Daya Street, Tripoli, Lebanon.

Registered owner DIGNITY SHIPPING CO SA-BZE Care of Cedar Marine Services SAL, Apartment 3/A, 3rd Floor, Sofi Plaza, Achier el-Daya Street, Tripoli, Lebanon.

 

NEW HARVEST

9290713

77834

ATA: 2023-02-15 12:21
ATD: 2023-02-18 09:04

Panama

Ship manager/Commercial manager ATL HONG KONG LTD Unit B, 12th Floor, Hang Seng Causeway Bay Building, 28, Yee Wo Street, Causeway Bay, Hong Kong, China.

Registered owner PEPCO LTD Care of ATL (Hong Kong) Ltd, Unit B, 12th Floor, Hang Seng Causeway Bay Building, 28, Yee Wo Street, Causeway Bay, Hong Kong, China.

 

RISING FALCON

9105396

27308

ATA: 2023-02-14 13:09
ATD: 2023-02-19 08:46

St Vincent and Grenadines

Ship manager/Commercial manager SWEDISH MANAGEMENT CO SA Amro Street, PO Box 25701, Dubai, United Arab Emirates.

Registered owner SNOW NAVIGATION CO Care of Swedish Management Co SA, Amro Street, PO Box 25701, Dubai, United Arab Emirates

 

MOHAMAD M

9141235

24341

ATA: 2023-02-15 17:57
ATD: 2023-02-19 08:10

Cook Is

Ship manager/Commercial manager MANSOUR MANAGEMENT GEMI ACENT 1D/1, Atilla Sokak, Cami Mah, 4, Darica, Kocaeli, Turkey.

Registered owner JANA MARINE CO Care of Mansour Management Gemi Acentaligi Sanayi ve Ticaret Ltd Sti, 1D/1, Atilla Sokak, Cami Mah, 4, Darica, Kocaeli, Turkey.

 

VALSAMITIS

9629823

34827

ATA: 2023-02-16 10:15
ATD: 2023-02-19 11:46

Liberia

Ship manager/Commercial manager LIBERTY NAVIGATION C LTD 19, Alex Soutsou Street, 106 71 Athens, Greece.

Registered owner GREENLAND MARINE LTD-LIB Care of Liberty Navigation C Ltd, 19, Alex Soutsou Street, 106 71 Athens, Greece.

 

SCARLET LADY

9225043

75336

ATA: 2023-02-16 11:25
ATD: 2023-02-20 08:21

Malta

Ship manager/Commercial manager AIMS SHIPPING CORP 1st Floor, 78, Kifisias Avenue, Marousi, 151 25 Athens, Greece.

Registered owner IVY MARITIME CO LTD Care of Aims Shipping Corp, 1st Floor, 78, Kifisias Avenue, Marousi, 151 25 Athens, Greece.

 

TAMREY S

9171541

31025

ATA: 2023-02-16 17:15
ATD: 2023-02-20 09:17

Turkey

Ship manager/Commercial manager TAMREY DENIZCILIK LTD STI Care of T ve O Denizcilik Ltd Sti (T & O Denizcilik Ltd Sti), Daire 21, Kat 7, Sitki Bey Plaza, Ataturk Caddesi 19 Mayis Mah 82, Ondokuzmayis, Kadikoy, 34736 Istanbul, Turkey.

Registered owner TAMREY DENIZCILIK LTD STI Care of T ve O Denizcilik Ltd Sti (T & O Denizcilik Ltd Sti), Daire 21, Kat 7, Sitki Bey Plaza, Ataturk Caddesi 19 Mayis Mah 82, Ondokuzmayis, Kadikoy, 34736 Istanbul, Turkey.

 

MAVKA

9284647

13602

ATA: 2023-02-20 17:15
ATD: 2023-02-24 09:09

Panama

Ship manager/Commercial manager CASTILON SHIPPING INTL SA Panama City, Panama.

Registered owner CASTILON SHIPPING INTL SA Panama City, Panama.

 

AK HALIMA

9217826

23677

ATA: 2023-02-20 15:59
ATD: 2023-02-25 15:30

Barbados

Ship manager/Commercial manager AK GROUP CO LTD 3rd Floor, 35-39, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece.

Registered owner AK GROUP CO LTD 3rd Floor, 35-39, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece

 

AMBER S

9200354

47282

ATA: 2023-02-22 17:41
ATD: 2023-02-26 08:14

Liberia

Ship manager/Commercial manager SUNBERRY OCEANWAYS LTD 7, Granikou Street, Marousi, 151 25 Athens, Greece.

Registered owner AMBER MARE LTD Care of Sunberry Oceanways Ltd, 7, Granikou Street, Marousi, 151 25 Athens, Greece.

 

SEAGUARDIAN

9174268

75462

ATA: 2023-02-23 15:30
ATD: 2023-02-27 09:46

Malta

Registered owner JIACARANDA SHIPPING Care of Eastern Mediterranean Maritime Ltd (EASTMED), 69, Grigoriou Lampraki Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.

Ship manager/Commercial manager EASTERN MEDITERRANEAN MTME-LIE 69, Grigoriou Lampraki Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece

 

LASKARO S

9316050

76741

ATA: 2023-02-26 16:42
ATD: 2023-03-01 08:14

Liberia

Ship manager/Commercial manager SEA GATE NAVIGATION LTD 133A, Filonos Street, 185 36 Piraeus, Greece.

Registered owner LASKARO SHIPPING SA Care of Sea Gate Navigation Ltd, 133A, Filonos Street, 185 36 Piraeus, Greece.

 

BRAVE LEADER

9033505

22242

ATA: 2023-02-26 17:01
ATD: 2023-03-05 08:36

Lebanon

Ship manager/Commercial manager MODY SHIPPING CO SARL 10th Floor, Wazzi Building, BP 115365, Salha Salam Street, Musaytbah, Beirut, Lebanon.

Registered owner BARRY MARITIME SHIPPING CO LTD Care of Mody Shipping Co Sarl, 10th Floor, Wazzi Building, BP 115365, Salha Salam Street, Musaytbah, Beirut, Lebanon.

 

DAYTONA DYNAMIC

8914726

27877

ATA: 2023-02-26 15:31
ATD: 2023-03-09 09:58

Comoros

Ship manager/Commercial manager DAYTONA DYNAMIC LTD Monrovia, Liberia.

Registered owner DAYTONA DYNAMIC LTD Monrovia, Liberia.

UA ODS ODESSA

 

MED ISLAND

9322748

28556

ATA: 2023-01-01 14:34
ATD: 2023-01-06 08:55

Malta

Ship manager/Commercial manager HIND MARITIME ENTERPRISES SA 15-17, Chatzikyriakou Avenue, 185 37 Piraeus, Greece. Registered owner MERIDA MANAGEMENT CO Care of Hind Maritime Enterprises SA, 15-17, Chatzikyriakou Avenue, 185 37 Piraeus, Greece.

 

TRUE HARMONY

9470789

28449

ATA: 2023-01-02 15:37
ATD: 2023-01-08 12:45

Barbados

Registered owner AUGUSTO SHIPMANAGEMENT INC Care of January Marine Inc, 73, Akti Miaouli, 185 37 Piraeus, Greece.

Ship manager/Commercial manager JANUARY MARINE INC 73, Akti Miaouli, 185 37 Piraeus, Greece.

 

EAST WIND I

9278973

28458

ATA: 2023-01-06 11:08
ATD: 2023-01-11 16:28

Panama

Ship manager/Commercial manager LA MARITIME SA 31, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece.

Registered owner EAST WIND SHIPPING CO Care of LA Maritime SA, 31, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece.

 

LADY LITEL

9571428

33789

ATA: 2023-01-06 10:30
ATD: 2023-01-11 15:15

Bahamas

Ship manager/Commercial manager ALMA SHIPMANAGEMENT & TRADING 7, Konstantinou Karamanli Avenue, Voula, 166 73 Athens, Greece.

Registered owner LITEL SHIPPING SA Care of Alma Shipmanagement & Trading SA, 7, Konstantinou Karamanli Avenue, Voula, 166 73 Athens, Greece.

 

NEW FAITH

9191034

29952

ATA: 2023-01-08 15:28
ATD: 2023-01-13 10:33

Belize

Ship manager/Commercial manager GMZ SHIP MANAGEMENT CO HELLAS 1, Charilaou Trikoupi Street, 185 36 Piraeus, Greece.

Registered owner FAITH SHIPPING SA-MAI Care of GMZ Ship Management Co (Hellas) SA, 1, Charilaou Trikoupi Street, 185 36 Piraeus, Greece

 

DYNAMIC M

9114610

28760

ATA: 2023-01-06 11:47
ATD: 2023-01-14 19:31

Belize

Ship manager/Commercial manager MERRY ENTERPRISES DENIZCILK Aydinli Yolu Caddesi 10/45, Icmeler Mah, Tuzla, Istanbul, Turkey.

Registered owner DINAMIK SHIPPING CORP Care of Merry Enterprises Denizcilik Sanayi ve Ticaret Ltd Sti, Aydinli Yolu Caddesi 10/45, Icmeler Mah, Tuzla, Istanbul, Turkey.

 

DEEP BLUE

9616723

37196

ATA: 2023-01-12 15:49
ATD: 2023-01-14 04:21

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager AURORA OF THE SEA SHIPPING Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

Registered owner AURORA OF THE SEA SHIPPING Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

 

NAVIOS HELIOS

9330317

77075

ATA: 2023-01-08 14:07
ATD: 2023-01-16 21:04

Panama

Registered owner KYMATA SHIPPING CO Care of Navios Shipmanagement Inc, 85, Akti Miaouli, 185 38 Piraeus, Greece.

Ship manager/Commercial manager NAVIOS SHIPMANAGEMENT INC 85, Akti Miaouli, 185 38 Piraeus, Greece

 

KESTREL S

9489211

33108

ATA: 2023-01-13 16:51
ATD: 2023-01-16 14:14

Liberia

Registered owner KESTREL SHIPPING & TRADING LTD Care of Armador Gemi Isletmeciligi Ticaret Ltd Sti (Armador Shipping), Kat 3, 3/1 Sokak 2, Sumer Mah, Zeytinburnu, 34025 Istanbul, Turkey.

Ship manager/Commercial manager ARMADOR GEMI ISLETMECILIGI Kat 3, 3/1 Sokak 2, Sumer Mah, Zeytinburnu, 34025 Istanbul, Turkey.

 

ER NAZIRE

9578543

56716

ATA: 2023-01-13 12:17
ATD: 2023-01-17 19:34

Liberia

Registered owner FORWARDER SHIPPING & TRADING Care of ER Denizcilik Sanayi Nakliyat ve Ticaret AS, Halk Caddesi 35, Barbaros Mah, Kadikoy, 34746 Istanbul, Turkey.

Ship manager/Commercial manager ER DENIZCILIK SANAYI NAKLIYAT Halk Caddesi 35, Barbaros Mah, Kadikoy, 34746 Istanbul, Turkey

 

GANOSAYA

9151400

18369

ATA: 2023-01-01 16:54
ATD: 2023-01-18 12:20

Cook Is

Ship manager/Commercial manager ALTAIR SHIPPING & TRADING CORP 1st Floor, 4, Chilis Street, Kalamaria, 551 32 Thessaloniki, Greece.

Registered owner ULTRAGULF TRADING LTD Care of Altair Shipping & Trading Corp, 1st Floor, 4, Chilis Street, Kalamaria, 551 32 Thessaloniki, Greece

 

ZHENG YAO

9601883

81716

ATA: 2023-01-13 14:49
ATD: 2023-01-20 01:16

Panama

Ship manager/Commercial manager FUJIAN OCEAN SHIPPING CO LTD 25th Floor, Century Golden Resources Business Center, 137, Shiji Jinyuan Dadao, Lianjiang Xian, Fujian, China.

Registered owner ZHENG YAO SHIPPING GROUP LTD Care of Fujian Ocean Shipping Co Ltd (FOSCO), 25th Floor, Century Golden Resources Business Center, 137, Shiji Jinyuan Dadao, Lianjiang Xian, Fujian, China.

 

ATA

9521899

17795

ATA: 2023-01-12 14:21
ATD: 2023-01-22 23:17

Panama

Registered owner S BULKERS LTD Care of Canbaz Denizcilik ve Nakliyat Ticaret Sanayi Ltd Sti (Canbaz Shipping Group), Daire 6, Kat 2, Salih Yalein Apartmani, Salih Pasa Caddesi 58, Merkez Mah, Gaziosmanpasa, 34245 Istanbul, Turkey.

Ship manager/Commercial manager CANBAZ DENIZCILIK VE NAKLIYAT Daire 6, Kat 2, Salih Yalein Apartmani, Salih Pasa Caddesi 58, Merkez Mah, Gaziosmanpasa, 34245 Istanbul, Turkey.

 

KLC ERCIYES

9132480

13971

ATA: 2023-01-15 15:38
ATD: 2023-01-27 20:16

Barbados

Ship manager/Commercial manager ISKELE DENIZCILIK TICARET LTD Daire 107-108, Kat 11, Milangaz Caddesi 75A, Esentepe Mah, Kartal, 34870 Istanbul, Turkey.

Registered owner ERCIYES SHIPPING CO Care of Iskele Denizcilik Ticaret Ltd Sti, Daire 107-108, Kat 11, Milangaz Caddesi 75A, Esentepe Mah, Kartal, 34870 Istanbul, Turkey.

 

TYCOON

9215543

74717

ATA: 2023-01-19 16:28
ATD: 2023-01-27 02:21

Liberia

Ship manager/Commercial manager DELEK TRANSPORT AGENCY INC 10, Spirou Trikoupi Street, 185 38 Piraeus, Greece.

Registered owner TYCOON MARITIME SA Care of Delek Transport Agency Inc, 10, Spirou Trikoupi Street, 185 38 Piraeus, Greece.

 

ARCTURUS

9221334

76397

ATA: 2023-01-20 17:43
ATD: 2023-01-27 05:08

Liberia

Ship manager/Commercial manager BULKSEAS MARINE MANAGEMENT SA 14, Papanastasiou Street, 185 33 Piraeus, Greece.

Registered owner ARCTURUS SHIPPING & TRADING Care of Bulkseas Marine Management SA, 14, Papanastasiou Street, 185 33 Piraeus, Greece.

 

LUCA

9894806

63647

ATA: 2023-01-19 17:45
ATD: 2023-01-28 00:50

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager SEALINK NAVIGATION LTD 3, Xanthou Street, 166 74 Athens, Greece.

Registered owner NCN CORP 4-38, Nakashimanishi 1-chome, Oita-shi, Oita-ken, 870-0047, Japan.

 

WEI HE

9601091

79440

ATA: 2023-01-23 13:01
ATD: 2023-01-31 03:55

Hong Kong, China

Ship manager/Commercial manager WEI FONG SHIPPING CO LTD 348, Jiefang Xilu, Dinghai Qu, Zhoushan, Zhejiang, 316003, China.

Registered owner FASTLINK SHIPPING LTD Care of Wei Fong Shipping Co Ltd, 348, Jiefang Xilu, Dinghai Qu, Zhoushan, Zhejiang, 316003, China

 

DONNA JUDI

9519171

34146
 

ATA: 2023-01-29 12:51
ATD: 2023-01-31 09:35

St Vincent and Grenadines

Ship manager/Commercial manager ATHENAI MANAGEMENT SERVICES 1St Floor, 83, Leoforos Poseidonos, Glyfada, 166 74 Athens, Greece.

Registered owner DONNA JUDI MARITIME LTD Care of Athenai Management Services Ltd, 1St Floor, 83, Leoforos Poseidonos, Glyfada, 166 74 Athens, Greece.

 

SUPER ARSENAL

9316933

29858

ATA: 2023-01-31 12:35
ATD: 2023-02-02 17:35

St Vincent and Grenadines

Ship manager/Commercial manager AB BULKERS GROUP LTD Ground Floor, Capitol Residence, PO Box 12, Bulevardul Mamaia 53, 900663 Constanta, Romania.

Registered owner SUPER ARSENAL CO LTD Care of AB Bulkers Group Ltd, Ground Floor, Capitol Residence, PO Box 12, Bulevardul Mamaia 53, 900663 Constanta, Romania.

 

BLUE SHARK

9128142

27362

ATA: 2023-01-12 14:56
ATD: 2023-02-02 22:51

Belize

Ship manager/Commercial manager WHITE SHARK SHIPPING LTD-LIB 2, Kantharou Street, 185 36 Piraeus, Greece.

Registered owner BLUE SHARK SHIPPING LTD Care of White Shark Shipping Ltd, 2, Kantharou Street, 185 36 Piraeus, Greece.

 

AGERI

9588574

56754

ATA: 2023-01-23 17:00
ATD: 2023-02-03 00:30

Liberia

Ship manager/Commercial manager LARUS SA 81, Akti Miaouli, 185 38 Piraeus, Greece.

Registered owner AGERI LTD Care of Larus SA, 81, Akti Miaouli, 185 38 Piraeus, Greece.

 

HPC UNITY

9613226

29033

ATA: 2023-01-31 13:48
ATD: 2023-02-03 13:52

Panama

Ship manager/Commercial manager HAI PHUONG CO LTD 94, 4/97 Bach Dang Street, Ha Ly Ward, Hong Bang District, Haiphong City, Vietnam.

Registered owner HAI PHUONG CO LTD 94, 4/97 Bach Dang Street, Ha Ly Ward, Hong Bang District, Haiphong City, Vietnam

 

NORD STARK

9691591

28368

ATA: 2023-02-01 14:58
ATD: 2023-02-03 21:03

Barbados

Ship manager/Commercial manager GULF COAST SHIPPING & TRADING 2nd Floor, 67, Akti Miaouli, 185 37 Piraeus, Greece.

Registered owner OCM MARITIME SARA LLC Care of Gulf Coast Shipping & Trading SA, 2nd Floor, 67, Akti Miaouli, 185 37 Piraeus, Greece

 

CETUS

9276482

76845

ATA: 2023-01-24 23:15
ATD: 2023-02-03 23:34

Liberia

Ship manager/Commercial manager BULKSEAS MARINE MANAGEMENT SA 14, Papanastasiou Street, 185 33 Piraeus, Greece.

Registered owner TUCANA MARITIME INC Care of Bulkseas Marine Management SA, 14, Papanastasiou Street, 185 33 Piraeus, Greece.

 

THE ETERNAL

9344069

82656

ATA: 2023-01-25 16:48
ATD: 2023-02-06 05:02

Panama

Ship manager/Commercial manager OASIS SHIP MANAGEMENT FZCO Office S-116, 1st Floor, Le Solarium Building, Dubai Silicon Oasis, PO Box 118736, Dubai, United Arab Emirates.

Registered owner DANIS WORLD CORP Care of Oasis Ship Management FZCO, Office S-116, 1st Floor, Le Solarium Building, Dubai Silicon Oasis, PO Box 118736, Dubai, United Arab Emirates.

 

NIHAT M

9185815

32942

ATA: 2023-02-02 14:22
ATD: 2023-02-06 08:11

Panama

Registered owner RED FUNNEL SHIPPING LTD-MAI Care of Iskenderun Gemi Isletmeciligi Ltd Sti, Daire 1, Muhittin Ustundag Caddesi 21, Kosuyolu Mah, Kadikoy, 34718 Istanbul, Turkey.

Ship manager/Commercial manager ISKENDERUN GEMI ISLETMECILIGI Daire 1, Muhittin Ustundag Caddesi 21, Kosuyolu Mah, Kadikoy, 34718 Istanbul, Turkey.

 

QUEEN JUDI

9295567

32621

ATA: 2023-01-26 19:55
ATD: 2023-02-08 15:44

Belize

Ship manager/Commercial manager EASTERN STAR SHIPPING 2nd Floor, Jabado Building, BP 2527, ash-Shiraa Square, Tripoli, Lebanon.

Registered owner ELINE SHIPPING LTD Care of Eastern Star Shipping, 2nd Floor, Jabado Building, BP 2527, ash-Shiraa Square, Tripoli, Lebanon.

 

SAKARYA

9257199

29905

ATA: 2023-01-28 12:22
ATD: 2023-02-08 11:49

Turkey

Ship manager/Commercial manager MANTA DENIZCILIK NAKLIYAT Salacak Iskele Sokak, Uskudar, 14, Istanbul, Turkey.

Registered owner MB DENIZCILIK GAYRIMENKUL Care of Manta Denizcilik Nakliyat ve Ticaret Ltd Sti, Salacak Iskele Sokak, Uskudar, 14, Istanbul, Turkey.

 

LADY SPERANZA

9200574

16870

ATA: 2023-02-02 15:59
ATD: 2023-02-08 22:13

Guinea-Bissau

Ship manager/Commercial manager PERAMA SHIPMANAGEMENT LTD 16, Kantharou Street, 185 36 Piraeus, Greece.

Registered owner VENICE SHIPMANAGEMENT LTD Care of Perama Shipmanagement Ltd, 16, Kantharou Street, 185 36 Piraeus, Greece.

 

STELLAR LADY

9574004

51201

ATA: 2023-01-30 08:53
ATD: 2023-02-09 18:52

Marshall Is

Registered owner ADELE SHIPHOLDING LTD Care of Aims Shipping Corp, 1st Floor, 78, Kifisias Avenue, Marousi, 151 25 Athens, Greece.

Ship manager/Commercial manager AIMS SHIPPING CORP 1st Floor, 78, Kifisias Avenue, Marousi, 151 25 Athens, Greece.

 

ZHENG JUN

9593804

81810

ATA: 2023-02-05 16:33
ATD: 2023-02-11 05:22

Panama

Ship manager/Commercial manager FUJIAN OCEAN SHIPPING CO LTD 25th Floor, Century Golden Resources Business Center, 137, Shiji Jinyuan Dadao, Lianjiang Xian, Fujian, China.

Registered owner ZHENG JUN SHIPPING GROUP LTD Care of Fujian Ocean Shipping Co Ltd (FOSCO), 25th Floor, Century Golden Resources Business Center, 137, Shiji Jinyuan Dadao, Lianjiang Xian, Fujian, China

 

SSI VIGILANT

9918743

63861

ATA: 2023-02-05 18:21
ATD: 2023-02-11 14:15

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager DENSAY SHIPPING & TRADING DMCC Unit 1206-A, SABA 1 Tower Cluster E, Jumeirah Lakes Towers, Dubai, United Arab Emirates.

Registered owner MARE SHIPPING INC-MAI Care of Densay Shipping & Trading DMCC, Unit 1206-A, SABA 1 Tower Cluster E, Jumeirah Lakes Towers, Dubai, United Arab Emirates.

 

PLEVNE

9340908

11321

ATA: 2023-02-09 17:52
ATD: 2023-02-12 07:51

Malta

Ship manager/Commercial manager BESIKTAS LIKID TASIMACILIK Kat 15, Blok A, Piyale Pasa Bulvari Memorial Centre, Okmeydani, Sisli, 34385 Istanbul, Turkey.

Registered owner PLEVNE SHIPPING LTD Care of Besiktas Likid Tasimacilik Denizcilik Ticaret AS, Kat 15, Blok A, Piyale Pasa Bulvari Memorial Centre, Okmeydani, Sisli, 34385 Istanbul, Turkey.

 

EIDER S

9364784

53489

ATA: 2023-02-08 13:49
ATD: 2023-02-13 09:27

Liberia

Registered owner EOS SHIPPING & TRADING LTD Care of Armador Gemi Isletmeciligi Ticaret Ltd Sti (Armador Shipping), Kat 3, 3/1 Sokak 2, Sumer Mah, Zeytinburnu, 34025 Istanbul, Turkey.

Ship manager/Commercial manager ARMADOR GEMI ISLETMECILIGI Kat 3, 3/1 Sokak 2, Sumer Mah, Zeytinburnu, 34025 Istanbul, Turkey.

 

POCHARD S

9363314

32285

ATA: 2023-02-11 18:04
ATD: 2023-02-16 13:20

Liberia

Registered owner ALLEGRO SHIPPING & TRADING LTD Care of Tufton Management Ltd, 3rd Floor, St George's Court, Upper Church Street, Douglas, Isle of Man IM1 1EE

Ship manager/Commercial manager TUFTON MANAGEMENT LTD 3rd Floor, St George's Court, Upper Church Street, Douglas, Isle of Man IM1 1EE

 

NORD VIND

9573921

28225

ATA: 2023-02-12 15:13
ATD: 2023-02-16 08:00

Barbados

Ship manager/Commercial manager GULF COAST SHIPPING & TRADING 2nd Floor, 67, Akti Miaouli, 185 37 Piraeus, Greece.

Registered owner OCM MARITIME PO LLC Care of Gulf Coast Shipping & Trading SA, 2nd Floor, 67, Akti Miaouli, 185 37 Piraeus, Greece.

 

FAIA G

9550424

28418

ATA: 2023-02-10 18:28
ATD: 2023-02-17 08:44

Malta

Ship manager/Commercial manager PRELUDE MARINE SA 2, Afentouli Avenue, 185 36 Piraeus, Greece.

Registered owner BRITTEN NAVIGATION SA Care of Prelude Marine SA, 2, Afentouli Avenue, 185 36 Piraeus, Greece.

 

GANNET S

9316995

16730

ATA: 2023-02-11 16:17
ATD: 2023-02-19 08:10

Liberia

Ship manager/Commercial manager ARMADOR GEMI ISLETMECILIGI Kat 3, 3/1 Sokak 2, Sumer Mah, Zeytinburnu, 34025 Istanbul, Turkey.

Registered owner CLOUDFREE MARITIME LTD Care of Armador Gemi Isletmeciligi Ticaret Ltd Sti (Armador Shipping), Kat 3, 3/1 Sokak 2, Sumer Mah, Zeytinburnu, 34025 Istanbul, Turkey.

 

ROYAL STAR

9223813

27028

ATA: 2023-02-16 16:23
ATD: 2023-02-19 09:06

Panama

Ship manager/Commercial manager EL REEDY SHIPPING AGENCY Villa No 1, Street 39, Ras El Bar, Damietta, Egypt.

Registered owner PRIME SHIPPING LTD-MAI Care of El Reedy Shipping Agency, Villa No 1, Street 39, Ras El Bar, Damietta, Egypt.

 

EAGLE TRADER

9284362

27101

ATA: 2023-02-14 16:06
ATD: 2023-02-25 07:58

Barbados

Ship manager/Commercial manager FGM CHARTERING LTD 8th Floor, 25, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece.

Registered owner MS EAGLE TRADER SHIPPING LTD Care of FGM Chartering Ltd, 8th Floor, 25, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece.

 

LADY AYANA

9196395

27797

ATA: 2023-02-18 16:30
ATD: 2023-02-25 09:46

Barbados

Ship manager/Commercial manager NORTON SHIP MANAGEMENT LTD Strada Razboieni 77B, 900566 Constanta, Romania.

Registered owner AYANA SHIPPING LTD-LIB Care of Norton Ship Management Ltd, Strada Razboieni 77B, 900566 Constanta, Romania.

 

ASKIO

9848649

63464

ATA: 2023-02-20 17:50
ATD: 2023-02-27 13:02

Barbados

Ship manager/Commercial manager HELIKON SHIPPING ENTERPRISES 2nd Floor, St Clare House, 30-33, Minories, London, EC3N 1DH, United Kingdom.

Registered owner KTM CORP SA 12-20, Hirooshingai 1-chome, Kure-shi, Hiroshima-ken, 737-0141, Japan.

 

GLORIOUS SEA

9370977

24781

ATA: 2023-02-20 16:59
ATD: 2023-02-27 11:50

Barbados

Registered owner MS GLORIOUS SHIPPING LTD Care of FGM Chartering Ltd, 8th Floor, 25, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece.

Ship manager/Commercial manager FGM CHARTERING LTD 8th Floor, 25, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece.

 

WINNER

9305087

74759

ATA: 2023-02-17 15:23
ATD: 2023-02-28 18:33

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager MERMAN MARITIME CO 52, Egialias Street, Marousi, 151 25 Athens, Greece.

Registered owner WINNER CONSULTING SA Care of Merman Maritime Co, 52, Egialias Street, Marousi, 151 25 Athens, Greece.

 

NEW LIBERTY

9221645

28471

ATA: 2023-02-24 09:19
ATD: 2023-02-28 08:21

Belize

Ship manager/Commercial manager GMZ SHIP MANAGEMENT CO HELLAS 1, Charilaou Trikoupi Street, 185 36 Piraeus, Greece.

Registered owner LIBERTY SHIPMANAGERS LTD Care of GMZ Ship Management Co (Hellas) SA, 1, Charilaou Trikoupi Street, 185 36 Piraeus, Greece

 

THE STRONG

9287455

74823

ATA: 2023-02-23 16:27
ATD: 2023-03-02 16:03

Panama

Ship manager/Commercial manager SNP SHIPPING SERVICES Suites 2&4, 2nd Floor, Khatar Bhavan, 121, Shahid Bhagat Singh Road, Colaba, Mumbai, 400005, India.

Registered owner MONTANE FOREST CORP SA Care of SNP Shipping Services Pvt Ltd, Suites 2&4, 2nd Floor, Khatar Bhavan, 121, Shahid Bhagat Singh Road, Colaba, Mumbai, 400005, India.

 

ETERNAL BRIGHT

9287780

77684

ATA: 2023-02-24 15:51
ATD: 2023-03-02 08:36

Panama

Ship manager/Commercial manager ETERNAL GROUP LTD Unit 2508A, 25th Floor, Bank of America Tower, 12, Harcourt Road, Central, Hong Kong, China.

Registered owner ETERNAL GROUP LTD Unit 2508A, 25th Floor, Bank of America Tower, 12, Harcourt Road, Central, Hong Kong, China

 

PROFESSOR WENGER

9235969

28083

ATA: 2023-02-26 10:44
ATA: 2023-03-03 14:47

Niue

Ship manager/Commercial manager BLUE FLEET MANAGEMENT CO LTD 2, Metamorfoseos Street, Alimos, 174 55 Athens, Greece.

Registered owner SHIPPING WORLD 2000 CO SA Care of Blue Fleet Management Co Ltd, 2, Metamorfoseos Street, Alimos, 174 55 Athens, Greece.

 

AVRA I

9569932

56698

ATA: 2023-02-28 16:12
ATD: 2023-03-04 08:18

Greece

Registered owner AVRA MARITIME LTD Care of Paloma Shipping Corp, 51, Akti Miaouli, 185 36 Piraeus, Greece.

Ship manager/Commercial manager PALOMA SHIPPING CORP 51, Akti Miaouli, 185 36 Piraeus, Greece.

 

CHOLA MELODY

9238296

75894

ATA: 2023-02-19 11:14
ATD: 2023-03-05 08:21

Singapore

Ship manager/Commercial manager EXECUTIVE SHIP MANAGEMENT 21-00/22-00, 78, Shenton Way, Singapore 079120

Registered owner TRILLION CHAMP PTE LTD Care of Executive Ship Management Pte Ltd, 21-00/22-00, 78, Shenton Way, Singapore 079120

UA YUZ YUZHNY

 

GARNET

9450741

34386

ATA: 2023-01-02 14:32
ATD: 2023-01-13 14:06

Panama

Ship manager/Commercial manager GLORIOUS MARINE LTD Majuro MH Marshall Islands.

Registered owner GLORIOUS MARINE LTD Majuro MH Marshall Islands.

 

PAPUA

9266906

31817

ATA: 2023-01-08 09:03
ATD: 2023-01-13 08:36

Cayman Is

Registered owner VOCATION SHIPPING CO LTD Care of Johann M K Blumenthal GmbH & Co KG, Palmaille 118-120, 22767 Hamburg, Germany.

Ship manager/Commercial manager BLUMENTHAL JMK GMBH & CO KG Palmaille 118-120, 22767 Hamburg, Germany.

 

DERG

9393060

10303

ATA: 2023-01-12 20:29
ATD: 2023-01-14 09:22

Malta

Ship manager/Commercial manager BESIKTAS LIKID TASIMACILIK Kat 15, Blok A, Piyale Pasa Bulvari Memorial Centre, Okmeydani, Sisli, 34385 Istanbul, Turkey.

Registered owner ARSLAND DERG LTD Care of Besiktas Likid Tasimacilik Denizcilik Ticaret AS, Kat 15, Blok A, Piyale Pasa Bulvari Memorial Centre, Okmeydani, Sisli, 34385 Istanbul, Turkey

 

TORC

9544683

13214

ATA: 2023-01-12 19:29
ATD: 2023-01-15 06:55

Malta

Ship manager/Commercial manager BESIKTAS LIKID TASIMACILIK Kat 15, Blok A, Piyale Pasa Bulvari Memorial Centre, Okmeydani, Sisli, 34385 Istanbul, Turkey.

Registered owner TORC SHIPPING LTD Care of Besiktas Likid Tasimacilik Denizcilik Ticaret AS, Kat 15, Blok A, Piyale Pasa Bulvari Memorial Centre, Okmeydani, Sisli, 34385 Istanbul, Turkey

 

KING LAN

9216406

73925

ATA: 2023-01-13 11:07 (з Чорноморська)
ATD: 2023-01-15 15:55

Panama

Ship manager/Commercial manager SEACON SHIPS MANAGEMENT CO-HKG 23rd Floor, Block B, 20, Zhuzhou Lu, Laoshan Qu, Qingdao, Shandong, 266101, China.

Registered owner KINGLAN MARINE CO LTD Room 660, 755, Liyuan Beilu, Haishu Qu, Ningbo, Zhejiang, China.

 

ERICA

9261798

75007

ATA: 2023-01-13 11:46
ATD: 2023-01-16 07:47

Panama

Ship manager/Commercial manager SUNRISING INTERNATIONAL SHIP Room 2406, Building 6, Junlinminjiang, 177-183, Paiwei Lu, Taijiang Qu, Fuzhou, Fujian, 350009, China.

Registered owner FORTUNE LAND SHIPPING LTD Care of Sunrising International Ship Management Ltd, Room 2406, Building 6, Junlinminjiang, 177-183, Paiwei Lu, Taijiang Qu, Fuzhou, Fujian, 350009, China.

 

MANA

9748849

63408

ATA: 2023-01-13 17:43
ATD: 2023-01-19 12:58

Liberia

Ship manager/Commercial manager PONTOS MARINE INC 70, Vouliagmenis Avenue, Voula, 166 73 Athens, Greece.

Registered owner ACTIVE MARITIME LTD Care of Pontos Marine Inc, 70, Vouliagmenis Avenue, Voula, 166 73 Athens, Greece.

 

ANDROS SPIRIT

9592537

82740

ATA: 2023-01-13 10:07
ATD: 2023-01-19 14:18

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager MODERNA MARINE MANAGEMENT LTD South Polis, Building K2, 1, Poseidonos Avenue & 3, Moraitini Street, Palaio Faliro, 175 61 Athens, Greece.

Registered owner ANDROS BULK LTD Care of Moderna Marine Management Ltd, South Polis, Building K2, 1, Poseidonos Avenue & 3, Moraitini Street, Palaio Faliro, 175 61 Athens, Greece

 

STAR SAPPHIRE

9860037

82000

ATA: 2023-01-14 15:47
ATD: 2023-01-19 13:53

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager CHARTERWELL MARITIME SA 91, Poseidonos Avenue, Glyfada, 166 74 Athens, Greece.

Registered owner SONG NAVIGATION SA Care of Charterwell Maritime SA, 91, Poseidonos Avenue, Glyfada, 166 74 Athens, Greece.

 

AVIVA

9410131

19999

ATA: 2023-01-15 17:59
ATD: 2023-01-19 15:16

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager NEREZZA DENIZCILIK SANAYI Suleyman Demirel Bul 14, Ikitelli Osb Mah, Basaksehir, 34944 Istanbul, Turkey.

Registered owner GARANTI DENIZCILIK AS Care of Nerezza Denizcilik Sanayi ve Ticaret AS, Suleyman Demirel Bul 14, Ikitelli Osb Mah, Basaksehir, 34944 Istanbul, Turkey

 

BC VANESSA

9426855

31755

ATA: 2023-01-19 17:12
ATD: 2023-01-21 16:53

Barbados

Registered owner BC VANESSA SHIPPING LTD Care of FGM Chartering Ltd, 8th Floor, 25, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece.

Ship manager/Commercial manager FGM CHARTERING LTD 8th Floor, 25, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece.

 

AMYNTOR

9515656

28326

ATA: 2023-01-20 11:02
ATD: 2023-01-22 15:32

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager EVALEND SHIPPING CO SA 21, Filellinon & G Souri Streets, 105 57 Athens, Greece.

Registered owner MAGNUS NAVIGATION INC Care of Evalend Shipping Co SA, 21, Filellinon & G Souri Streets, 105 57 Athens, Greece

 

KHALED A

9010046

7063

ATA: 2023-01-20 16:15
ATD: 2023-01-26 05:29

Togo

Ship manager/Commercial manager AKAD MARINE SA Belize City, Belize.

Registered owner AKAD MARINE SA Belize City, Belize.

 

CALYPSO V

9381213

76596

ATA: 2023-01-24 17:57
ATD: 2023-01-27 13:04

Panama

Ship manager/Commercial manager SR NAVIGATION SA 131, Karamanli Avenue, Voula, 166 73 Athens, Greece.

Registered owner CALYPSO MARITIME VENTURES SA Care of SR Navigation SA, 131, Karamanli Avenue, Voula, 166 73 Athens, Greece.

 

TUTOR

9942627

82357

ATA: 2023-01-22 09:51
ATD: 2023-01-27 13:48

Liberia

Ship manager/Commercial manager EVALEND SHIPPING CO SA 21, Filellinon & G Souri Streets, 105 57 Athens, Greece.

Registered owner LIVENZA SHIPPING INC Care of Evalend Shipping Co SA, 21, Filellinon & G Souri Streets, 105 57 Athens, Greece

 

SKYFALL

9724752

63057

ATA: 2023-01-24 08:23
ATD: 2023-01-28 09:08

Liberia

Ship manager/Commercial manager PRIMEBULK SHIPMANAGEMENT LTD 6, Roupel Street, Athens-Lamia Road, Km 17, Kifisia, 145 64 Athens, Greece.

Registered owner SYNDICATE MARITIME INC Care of Primebulk Shipmanagement Ltd, 6, Roupel Street, Athens-Lamia Road, Km 17, Kifisia, 145 64 Athens, Greece

 

GLOBE DANAE

9483499

80306

ATA: 2023-01-24 19:08
ATD: 2023-01-30 20:15

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager SEA GLOBE MANAGEMENT & TRDG J Laliotis Building, 8, Akti Poseidonos, Kallithea, 176 74 Athens, Greece.

Registered owner DANAE MARITIME INC Care of Sea Globe Management & Trading Inc, J Laliotis Building, 8, Akti Poseidonos, Kallithea, 176 74 Athens, Greece

 

BARRA

9142992

42648

ATA: 2023-01-24 16:45
ATD: 2023-01-31 16:31

Comoros

Ship manager/Commercial manager BHZ SHIPPING & TRADING LTD Alize Is Merkezi, Sahil Yolu Bulvari 191, Aydintepe Mah, Tuzla, 34947 Istanbul, Turkey.

Registered owner BHZ SHIPPING & TRADING LTD Alize Is Merkezi, Sahil Yolu Bulvari 191, Aydintepe Mah, Tuzla, 34947 Istanbul, Turke

 

MANNA

9304100

55697

ATA: 2023-01-24 08:45
ATD: 2023-02-01 03:00

Malta

Ship manager/Commercial manager EASTERN MEDITERRANEAN MTME-LIE 69, Grigoriou Lampraki Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.

Registered owner BIRDIE SHIPPING LTD Care of Eastern Mediterranean Maritime Ltd (EASTMED), 69, Grigoriou Lampraki Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece

 

LOLO GATE

9128104

27365

ATA: 2023-01-30 23:10
ATD: 2023-02-01 04:57

Niue

Ship manager/Commercial manager SONAR SHIPS MANAGEMENT CO 1st Floor, 5-7, Agiou Nikolaou Street, 185 37 Piraeus, Greece.

Registered owner TRIPLE SEAS MARITIME SA Care of Sonar Ships Management Co, 1st Floor, 5-7, Agiou Nikolaou Street, 185 37 Piraeus, Greece

 

CIHAN

9622174

81398

ATA: 2023-01-16 14:17
ATD: 2023-02-02 19:41

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager MANTA DENIZCILIK NAKLIYAT Salacak Iskele Sokak, Uskudar, 14, Istanbul, Turkey.

Registered owner CIHAN SHIPPING INC Care of Manta Denizcilik Nakliyat ve Ticaret Ltd Sti, Salacak Iskele Sokak, Uskudar, 14, Istanbul, Turke

 

ELLY

9164706

74001

ATA: 2023-01-28 12:53
ATD: 2023-02-03 00:49

Panama

Ship manager/Commercial manager SHELTON NAVIGATION SA 57A, Poseidonos Avenue, Moschato, 183 44 Piraeus, Greece.

Registered owner HERCULES SHIPHOLDING CORP Care of Shelton Navigation SA, 57A, Poseidonos Avenue, Moschato, 183 44 Piraeus, Greece.

 

AMFITRION

9724623

50102

ATA: 2023-01-30 16:52
ATD: 2023-02-04 00:05

Liberia

Ship manager/Commercial manager CAPITAL MARITIME & TRADING 3, Iasonos Street, 185 37 Piraeus, Greece.

Registered owner AMFITRION PRODUCT CARRIER SA Care of Capital Maritime & Trading Corp, 3, Iasonos Street, 185 37 Piraeus, Greece.

 

YOGA

9790921

63511

ATA: 2023-01-30 22:11
ATD: 2023-02-04 19:10

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager SEALINK NAVIGATION LTD 3, Xanthou Street, 166 74 Athens, Greece.

Registered owner EASTERN MUSE SA Care of Toei Holdings Ltd, Sannomiya Century Building, 83, Kyo-machi, Chuo-ku, Kobe-shi, Hyogo-ken, 650-0034, Japan

 

NEW EXPLORER

9481489

79448

ATA: 2023-02-01 06:52
ATD: 2023-02-04 18:28

Liberia

Ship manager/Commercial manager NEW SHIPPING LTD-LIB 57A, Poseidonos Avenue, Moschato, 183 44 Piraeus, Greece.

Registered owner TREASURED SHIPPING CO Care of New Shipping Ltd, 57A, Poseidonos Avenue, Moschato, 183 44 Piraeus, Greece.

 

PEACE M

9086318

26467

ATA: 2023-01-31 18:20
ATD: 2023-02-05 18:36

Palau

Ship manager/Commercial manager NOURSEEN MARITIME LTD 80, Broad Street, Monrovia, Liberia.

Registered owner NOURSEEN MARITIME LTD 80, Broad Street, Monrovia, Liberia.

 

DENSA PELICAN

9603300

82744

ATA: 2023-01-23 18:37
ATD: 2023-02-06 02:47

Malta

Ship manager/Commercial manager MARINSA DENIZCILIK AS Blok A13, Kandilli Konaklari, Omurtepe Sokak 61, Kucuksu Mah, Uskudar, 34684 Istanbul, Turkey.

Registered owner PELICAN SHIPPING & TRADING LTD Care of Marinsa Denizcilik AS, Blok A13, Kandilli Konaklari, Omurtepe Sokak 61, Kucuksu Mah, Uskudar, 34684 Istanbul, Turkey.

 

SAINT MYRON

9675597

77116

ATA: 2023-01-25 09:50
ATD: 2023-02-06 08:04

Malta

Ship manager/Commercial manager EASTERN MEDITERRANEAN MTME-LIE 69, Grigoriou Lampraki Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.

Registered owner BABYLON SHIPPING LTD Care of Eastern Mediterranean Maritime Ltd (EASTMED), 69, Grigoriou Lampraki Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.

 

HALIT YILDIRIM

9257981

29738

ATA: 2023-02-04 15:27
ATD: 2023-02-08 08:19

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager MANTA DENIZCILIK NAKLIYAT Salacak Iskele Sokak, Uskudar, 14, Istanbul, Turkey.

Registered owner YIL SHIPPING INC Care of Manta Denizcilik Nakliyat ve Ticaret Ltd Sti, Salacak Iskele Sokak, Uskudar, 14, Istanbul, Turkey.

 

ZHENG HENG

9593799

81948

ATA: 2023-02-05 16:14
ATD: 2023-02-10 08:33

Panama

Ship manager/Commercial manager FUJIAN OCEAN SHIPPING CO LTD 25th Floor, Century Golden Resources Business Center, 137, Shiji Jinyuan Dadao, Lianjiang Xian, Fujian, China.

Registered owner ZHENG HONG SHIPPING GROUP LTD Care of Fujian Ocean Shipping Co Ltd (FOSCO), 25th Floor, Century Golden Resources Business Center, 137, Shiji Jinyuan Dadao, Lianjiang Xian, Fujian, China.

 

OCEAN GLSR

9529516

56108

ATA: 2023-01-31 09:34
ATD: 2023-02-12 08:30

Malta

Ship manager/Commercial manager ASLAN DENIZCILIK Kat 1, Aslan Han, Refik Saydam Caddesi 195/1, Evliya Celebi Mah, Beyoglu, 34440 Istanbul, Turkey.

Registered owner ASKA MARINE LTD Care of FML Ship Management Ltd, Office 601, Ghinis Building, 58-60, Digeni Akrita Avenue, 1061 Nicosia, Cyprus.

 

NEPTULUS

9473705

33706

ATA: 2023-02-10 16:15
ATD: 2023-02-13 08:01

Marshall Isl

Ship manager/Commercial manager BRAVE MARITIME CORP INC Building 2, Apollon Business Centre, 331, Kifisias Avenue, Kifisia, 145 61 Athens, Greece.
Registered owner ECO DRY VENTURES INC Care of Brave Maritime Corp Inc, Building 2, Apollon Business Centre, 331, Kifisias Avenue, Kifisia, 145 61 Athens, Greece.

 

AKSON SARA

9475739

33000

ATA: 2023-02-11 17:03
ATD: 2023-02-14 15:42

Panama

Ship manager/Commercial manager AKSON DENIZCILIK TIC LTD STI Daire 028, Kat 6, C Block, Onalti Dokuz, Abay Caddesi 56, Kazlicesme Mah, Zeytinburnu, 34020 Istanbul, Turkey.
Registered owner AKSON SHIPPING SA Care of Akson Denizcilik Ticaret Ltd Sti, Daire 028, Kat 6, C Block, Onalti Dokuz, Abay Caddesi 56, Kazlicesme Mah, Zeytinburnu, 34020 Istanbul, Turkey.

 

INCE MARMARA

9832690

63517

ATA: 2023-02-02 21:51
ATD: 2023-02-15 14:08

Panama

Ship manager/Commercial manager INCE DENIZCILIK VE TICARET AS Kat 2, Blok A, Denizciler is Merkezi, Ord Prof Fahrettin Kerim Gokay Caddesi 14, Altunizade Mah, Uskudar, 34662 Istanbul, Turkey. Registered owner BRIGHT CARRIER SA Care of Sugahara Kisen KK, 7th Floor, Daido Seimei Building, 1-23, Hondori 2-chome, Kure-shi, Hiroshima-ken, 737-0045, Japan.

 

NIZAR

8324751

5221

ATA: 2023-02-11 17:59
ATD: 2023-02-15 08:21

Sierra leone

Ship manager/Commercial manager RIGHT MOVERS MARITIME CORP No 2/17, Hamide Uslu Apartmani, 30034 Sokak 12, Fatih Mah, Mezitli, 33200 Mersin, Turkey.
Registered owner HIGH SEAS MARITIME INC-SKN Room 14, 16th Floor, Verdun Street, Beirut, Lebanon.

 

MAHA AARTI

9355484

77250

ATA: 2023-02-13 14:21
ATD: 2023-02-16 15:27

India

Ship manager/Commercial manager FIVE STARS SHIPPING CO PVT LTD Unit 3, Brady Gladys Plaza, 1/447, Senapati Bapat Marg, Elphinstone Road (W), Mumbai, 400013, India.

Registered owner BG SHIRKE CONSTRUCTION TECH 72-76, Industrial Estate, Mundhwa, Pune, Maharashtra, 411036, India.

 

INTERCEPTOR

9835965

82009

ATA: 2023-02-06 10:17
ATD: 2023-02-18 14:59

Liberia

Ship manager/Commercial manager EVALEND SHIPPING CO SA 21, Filellinon & G Souri Streets, 105 57 Athens, Greece.

Registered owner MISA SHIPPING INC Care of Evalend Shipping Co SA, 21, Filellinon & G Souri Streets, 105 57 Athens, Greece.

 

SUNBEAM

9340386

13065

ATA: 2023-02-18 16:35
ATD: 2023-02-20 10:19

Panama

Ship manager/Commercial manager APEX SHIPPING & ENERGY LTD 1, Souri Street, 105 57 Athens, Greece.
Registered owner BELICE SHIPPING SA Care of Apex Shipping & Energy Ltd, 1, Souri Street, 105 57 Athens, Greece.

 

STAR NADZIYE

9860025

82083

ATA: 2023-02-15 12:13
ATD: 2023-02-21 08:19

Marshall Isl

Ship manager/Commercial manager CHARTERWELL MARITIME SA 91, Poseidonos Avenue, Glyfada, 166 74 Athens, Greece.

Registered owner ANGEL NAVIGATION SA Care of Charterwell Maritime SA, 91, Poseidonos Avenue, Glyfada, 166 74 Athens, Greece.

 

PETREL S

9363883

19101

ATA: 2023-02-16 17:03
ATD: 2023-02-21 13:41

Liberia

Ship manager/Commercial manager PETREL SHIPPING & TRADING LTD Majuro MH Marshall Islands.
Registered owner PETREL SHIPPING & TRADING LTD Majuro MH Marshall Islands.

 

NEW AMBITION

9584592

81582

ATA: 2023-02-15 16:23
ATD: 2023-02-22 08:04

Panama

Ship manager/Commercial manager ATL HONG KONG LTD Unit B, 12th Floor, Hang Seng Causeway Bay Building, 28, Yee Wo Street, Causeway Bay, Hong Kong, China.
Registered owner NOVA SHIPPING GROUP LTD Care of ATL (Hong Kong) Ltd, Unit B, 12th Floor, Hang Seng Causeway Bay Building, 28, Yee Wo Street, Causeway Bay, Hong Kong, China.

 

PUMA MAX

9589152

81339

ATA: 2023-02-17 10:14
ATD: 2023-02-22 14:45

Bahamas

Ship manager/Commercial manager ENTERPRISES SHIPPING & TRADING 11, Poseidonos Avenue, Elliniko, 167 77 Athens, Greece.

Registered owner XIANG H55 INTERNATIONAL SHIP Care of Enterprises Shipping & Trading SA, 11, Poseidonos Avenue, Elliniko, 167 77 Athens, Greece.

 

PUNKT

9296327

28671

ATA: 2023-02-19 14:09
ATD: 2023-02-22 15:10

Malta

Ship manager/Commercial manager PRELUDE MARINE SA 2, Afentouli Avenue, 185 36 Piraeus, Greece.

Registered owner PUNKT MARITIME SA Care of Prelude Marine SA, 2, Afentouli Avenue, 185 36 Piraeus, Greece.

 

YASA EMIRHAN

9454503

55545

ATA: 2023-02-17 16:42
ATD: 2023-02-26 09:01

Marshall Isl

Ship manager/Commercial manager YA-SA GEMI ISLETMECILIGI Ucpinarlar Caddesi 36, Kucuk Camlica Mah, Uskudar, 34696 Istanbul, Turkey.
Registered owner FLAME SHIPMANAGEMENT CORP Care of Ya-Sa Gemi Isletmeciligi ve Ticaret AS (Ya-Sa Shipmanagement & Trading SA), Ucpinarlar Caddesi 36, Kucuk Camlica Mah, Uskudar, 34696 Istanbul, Turkey.

 

ANDONIS

9763916

81232

ATA: 2023-02-22 11:14
ATD: 2023-03-01 08:33

Marshall Isl

Ship manager/Commercial manager TRUST BULKERS LTD Vergoti Square, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.
Registered owner FREDA NAVIGATION CO Care of Trust Bulkers Ltd, Vergoti Square, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.

 

ASTRA PERSEUS

9611814

58518

ATA: 2023-02-24 15:10
ATD: 2023-03-01 14:46

Marshall Isl

Ship manager/Commercial manager UNION COMMERCIAL INC Ktirio Enosis, 43, Kyprou Street & Agiou Tryfonos Street, Kifisia, 145 62 Athens, Greece.
Registered owner ADIRONDACK SHIPPING Care of Union Commercial Inc, Ktirio Enosis, 43, Kyprou Street & Agiou Tryfonos Street, Kifisia, 145 62 Athens, Greece.

 

GENEVE

9442926

76596

ATA: 2023-02-26 12:11
ATD: 2023-03-01 08:45

Marshall Isl

Ship manager/Commercial manager NEWPORT SA 9, Agiou Spyridonos Street, 185 35 Piraeus, Greece.
Registered owner SENSOR SHIPPING LTD Care of Newport SA, 9, Agiou Spyridonos Street, 185 35 Piraeus, Greece.

 

MIM VANGELIS JR

9302786

76619

ATA: 2023-02-27 13:48
ATD: 2023-03-02 12:41

Liberia

Ship manager/Commercial manager AXIS BULK CARRIERS INC 350, Andrea Syngrou Avenue, Kallithea, 176 74 Athens, Greece.
Registered owner V & SONS MARINE SA Care of Axis Bulk Carriers Inc, 350, Andrea Syngrou Avenue, Kallithea, 176 74 Athens, Greece.

 

ARSLAND

9395989

16791

ATA: 2023-02-28 16:41
ATD: 2023-03-03 08:13

Malta

Ship manager/Commercial manager BESIKTAS LIKID TASIMACILIK Kat 15, Blok A, Piyale Pasa Bulvari Memorial Centre, Okmeydani, Sisli, 34385 Istanbul, Turkey.

Registered owner ARSLAND CAHER LTD Care of Besiktas Likid Tasimacilik Denizcilik Ticaret AS, Kat 15, Blok A, Piyale Pasa Bulvari Memorial Centre, Okmeydani, Sisli, 34385 Istanbul, Turkey.

 

MAHA ROOS

9231004

75592

ATA: 2023-02-26 16:25
ATD: 2023-03-04 09:54

India

Ship manager/Commercial manager FIVE STARS SHIPPING CO PVT LTD Unit 3, Brady Gladys Plaza, 1/447, Senapati Bapat Marg, Elphinstone Road (W), Mumbai, 400013, India.

Registered owner BG SHIRKE CONSTRUCTION TECH 72-76, Industrial Estate, Mundhwa, Pune, Maharashtra, 411036, India.

 

GRAECIA UNIVERSALIS

9295127

73902

ATA: 2023-02-28 15:39
ATD: 2023-03-05 08:54

Liberia

Ship manager/Commercial manager ANGELAKOS HELLAS SA Building K1, 3, Aristeidi Moraitini Street, Palaio Faliro, 175 61 Athens, Greece.

Registered owner DELPHI MARITIME HOLDINGS SA Care of Angelakos (Hellas) SA, Building K1, 3, Aristeidi Moraitini Street, Palaio Faliro, 175 61 Athens, Greece.

* * *

Ця публікація створена за підтримки Європейського Союзу (European Union in Ukraine). Зміст публікації є виключною відповідальністю авторів і не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу

Теми:

Ще на цю тему