«Зерновий коридор»: РФ штучно збільшила час очікування інспекції суден з українським зерном в Мармуровому морі ще 18 вересня. Чому?

Моніторингова група редакції BlackSeaNews
та «Інституту Чорноморських стратегічних досліджень»

Резюме

Метою цього оперативного дослідження була відповідь на питання: "Коли саме розпочалися довготривалі очікування суднами з українським зерном інспекцій та дозволів Спільного координаційного центру Чорноморської зернової ініціативи?», а також уточнення загального контексту. 

Ми визначили цей день абсолютно точно – це 18-19 вересня 2022 року, жовтий стовпчик на діаграмі – коли розпочалося кардинальне, в 5 разів одразу, збільшення тривалості очікування інспекції суднами із зерном.

В умовах РФ саботування інспекторами своїх обов’язків могло бути тільки "по команді зверху». Тобто 17-18.09.2022 була команда гальмувати процес – з Кремля. Чому саме звідти – бо в «зерновій ініціативі» є інтерес президента Туреччини особисто, і замахнутись на нього могла лише відповідна за рівнем особа.

Безпосередньо до та після 18-19.09.2022 року сталися важливі події: 

14-16.09.2022 на великому саміті ШОС в Самарканді Путіну довелося витерпіти критику за війну проти України від перших осіб Китаю та Індії та навіть приниження в процедурних питаннях від лідерів азійських країн-членів СНД. Тоді ж Путін пообіцяв президенту Китаю, що постарається найскоріше завершити війну в Україні.

21.09.2022 року Путін оголосив мобілізацію вперше в історії сучасної РФ. А надалі за пару тижні вперше призначив командуючого об'єднаним угрупованням військ в Україні.

Висновки та прогнози

Блокування "зернового коридору" – складова путінського плану нового етапу війни на виснаження України. Розглядати цю тему окремо від війни не має жодного сенсу.

Ми не бачимо жодної причини для президента РФ змінити це розпорядження, оскільки говорити про те, що він змінив свої наміри щодо України – передчасно.

Звичайно РФ може використати цю тему, щоб затягнути час для поповнення та злагодження своїх військ, а для цього буде прагнути "зернового перемир'я" – бажано місяців на 2-3. (Звісно, на такі пропозиції Україна не піде).

РФ до цього готувалася – в тому числі аналітично. Вони розрахували, що (цитуємо):

"...Блокування постачання зерна до ЄС на першому (до 19 листопада) та наступних можливих етапах вивезення українського врожаю ще відчутніше розкрутить інфляцію в Європі та особливо у Британії. Обмеження надходження українського зерна на ринок не менш ніж на 15% додасть кумулятивним ефектом до зростання цін 5-7% в Британії, що у поєднанні з стрибком тарифів на тепло виведе загальну інфляцію у листопаді-грудні на рівень 13-15% (вересень – 10,1%).

Екстраполяція цих оцінок на країни ЄС дає прискорення зростання цінового індексу в діапазоні 11- 18%. Як наслідок, соціальна напруженість у ЄС як результат сукупного зростання споживчих цін та базової інфляції виходить на рівень «зона значних ускладнень» (33-67%) ближче до верхньої межі, за якою слідує кризова зона з масовою соціальною непокорою, ослабленням та руйнуванням державних інститутів.

Енергія соціальних протестів неминуче буде каналізована у вигляді тиску на владні структури з вимогою переглянути політику щодо СВО та Росії загалом..."

Єдиним фактором, що може відтермінувати зрив українського морського експорту зерна в найближчі дні-тижні-місяці може бути лише побоювання РФ кардинально зіпсувати відносини з президентом Туреччини, для якого це успішний глобальний лідерський проект.

Тобто принципове рішення в РФ прийняли, все питання – в часі, коли вони почнуть фізично, силовими методами цьому заважати безпосередньо в морі.

Прогнозувати подальший розвиток подій варто саме в такому широкому контексті. Отже, перешкоджання "зерновому коридору" з боку РФ – це зовсім не про зерно, це про новий етап війни.

* * *

За день після публікації цього тексту, 02.11.2022, неочікувано швидко з’явилася заява міністерства оборони РФ про відновлення участі РФ в «зерновій ініціативі». Таким чином, наш прогноз про вплив Туреччини стрімко підтвердився. 

З одного боку, це свідчить про послаблення позицій РФ. Ця заява вже викликала бурхливе несприйняття та гостре розчарування націонал-патріотичної частини російського суспільства. 

Однак, це не відміняє проблеми в цілому: перекриття «зернового коридору» залишається в переліку можливих інструментів Кремля. Його продовження потребує схвальної реакції цивілізованого світу на адресу Туреччини та, за необхідності, надання їй необхідної політичної підтримки.

Повний текст

Моніторингова група «Інституту Чорноморських стратегічних досліджень» та редакції BlackSeaNews на основі власного моніторингу повідомляє про наступні тенденції експортних перевезень українського зерна з морського торговельного порту (МТП) «Чорноморськ»1 у вересні 2022 року в рамках т.зв. «Зернової ініціативи»2(важливі зауваження та пояснення див. наприкінці тексту).

* * *

Станом на 25.10.2022 до українських портів прибуло та вийшло з продовольчим вантажем близько 390 суден. Кожне з них двічі проходило визначену в Стамбульському документі процедуру інспекцій.3

Процедура інспекцій в спрощеному вигляді полягає в наступному:

1) Інспекційні групи працюють в Туреччині та складаються з представників усіх сторін та ООН. Кожна сторона та ООН представлені в СКЦ (Спільний координаційний центр) однією високопоставленою особою та узгодженою необхідною кількістю представників.

2) Українська сторона надає графік руху суден, цей графік затверджується СКЦ.

3) Торговельні судна попередньо реєструються в СКЦ, з перевіркою їх даних та підтвердженням їх портів завантаження.

4) На основі наданого українською стороною графіку в Туреччині здійснюються перевірки суден інспекційною групою.

5) Інспекційні групи в гаванях, визначених Туреччиною на вході/виході до/з турецької протоки, перевіряють відсутність несанкціонованих вантажів і персоналу на борту суден, які прямують до українських портів або йдуть з них.

6) Якщо судно прямує до портів Україні, інспекційна група після перевірки повідомляє СКЦ, що судно знаходиться в баласті, тобто порожнє, без вантажу та про відсутність недозволеного персоналу.

7) Якщо судно прямує з портів України, інспекційна група повідомляє СКЦ, що на судні не знаходиться недозволеного вантажу чи персоналу.

8) Після завершення інспекції Інспекційна група повідомляє СКЦ – "дозволено/не дозволено продовжувати рейс".

9) Після отримання та розгляду звіту інспекційної групи СКЦ повідомляє капітана судна та Адміністрацію порту Стамбула – "схвалено/не схвалено продовження рейсу".

* * *

Карта 1. Мармурове море 24.10.2022

З середини вересня 2022 фахівці Моніторингової групи звернули увагу на нестандартне для Мармурового моря збільшення кількості суден, що перебувають на якірних стоянках.

З часом це скупчення суден збільшувалося і врешті-решт почало створювати реальну небезпеку для судноплавства: 16.10.2022 при постановці на якірну стоянку для інспекції балкер NEW HORIZON, шо прямував до українських портів зіткнувся з суховантажним судном LADY NURGUL.

На карті 1 відображені всі судна, що знаходилися 24.10.2022 в північно-східній частині Мармурового моря у узбережжя Стамбула, безпосередньо у місця, де починається протока Босфор. На карті 2 відображені тільки судна «зернового флоту» – на обох картах їхні позначки виділені сірим колом.

Карта 2. Мармурове море 24.10.2022

Отже, це скупчення суден сформовано переважно за рахунок саме тих суден «зернового флоту», що очікують інспекції у визначеному для цього районі Мармурового моря.

Процедурою СКЦ було визначено окремий район в Мармуровому морі для тимчасової стоянки суден, які очікують перевірки інспекційними групами СКЦ. Ця інспекційна зона розташована за такими координатами: 

Турецька інспекційна зона S (Мармурове море):

Карта 3. Мармурове море 24.10.2022

TA 41 00.36 N 028 59.13 E;
TB 40 59.33 N 028 58.57 E;
TC 40 58.09 N 028 56.47 E;
TD 40 59,84 N 028 56,47 E.

Цю зону показано на Карті 3 червоним кольором на загальному фоні суден «зернового флоту», що перебували в Мармуровому морі 24.10.2022. 

На Карті 3 ясно видно, що на практиці кількість суден «зернового флоту», що очікують інспекції в Мармуровому морі в декілька разів перевищують можливості офіційно визначеної в документах СКЦ інспекційної зони Turkish Inspection Area S (Sea of Marmara).

Карта 4. Реальний маршрут суден

Тому в Мармуровому морі, крім інспекційної зони (на карті 4 позначка 1), утворилося ще 3 зони (1-a, 1-b, 1-c), де судна очікують постановки в чергу для інспекції і поступово переходять з одного району в другий, наближаючись до інспекційної зони.

Відповідно, для наближення до інспекційної зони вони вимушені неодноразово маневрувати та навіть перетинати Мармурове море (Карта 4).

Карта 5. Трек судна CPT.AHMAD II

На Карті 5 показаний приклад на основі треку судна CPT.AHMAD II (Vessel Type: General Cargo, IMO 9031430). Судно вийшло з порту "Чорноморськ" 2022-09-18 07:24, увійшло з протоки Босфор до Мармурового моря 20.09.2022 19:00, продовжило рух в напрямку протоки Дарданелли після інспекції та отримання дозволу СКЦ 02.10.2022 20:00. Таким чином, тривалість його перебування в Мармуровому морі у зв'язку із очікуванням інспекції склала 289 годин, тобто 12 діб + 1 година. Судно прямувало за призначенням до порту IZMIR, Türkiye [TR].

 

Що є причинами ситуації, що склалася?

Для відповіді на це питання Моніторингова група проаналізувала тривалість перебування 69 суден «зернового флоту» в Мармуровому морі – з моменту входу до Мармурового моря з протоки Босфор до моменту початку руху.

Це судна, що вийшли з МТП «Чорноморськ» з 01 по 30 вересня 2022 року включно.

При цьому розглядався трек кожного судна та фіксувався відповідний інтервал часу.

Результати, що надані на діаграмі 6, красномовні:

Починаючи з 18 вересня 2022 року, тривалість очікування інспекції СКЦ суднами «зернового флоту» в Мармуровому морі збільшилася одразу в декілька разів – цей момент позначений на Діаграмі 6 стовпчиком жовтого кольору.

В період 01–18.09.2022 середня тривалість очікування суднами «зернового флоту» інспекції СКЦ в Мармуровому морі складала 54 години/судно. Надалі в період 19.09–30.09.2022 середня тривалість склала 272 години/судно.

Тобто у 2-й половині вересня тривалість повної процедури інспекції в Мармуровому морі збільшилася одразу в 5 разів і досягла 11,3 доби на кожне судно.

Для 15 з 69 суден тривалість очікування склала 300–500 годин, для 18 суден – 200–300 годин (детальні відомості надані в Таблиці 1).

Відповідь на питання про причини полягає в тому, що подібна ситуація є на 100% невигідною 3-м з 4-х учасників «зернової ініціативи» – ні ООН, ні Туреччині, ні Україні... А згадана вище процедура інспекцій, надає досвідченому бюрократу безліч можливостей.

* * *

На завершення зауважимо таке.

Кричуще неприйнятна ситуація, а точніше – критика, що з'явилася в морських ЗМІ, соціальних мережах, заявах Високого представника ЄС з питань закордонних справ і політики безпеки (15.10.2022) Президента України (21.10.2022), МЗС України (24.10.2022), вимусила СКЦ опублікувати наступне повідомлення.

В ньому фактично вказані причини такої ситуації:

Стамбул, 24 жовтня 2022 р. – Спільний координаційний центр (СКЦ) повідомляє, що наразі 113 суден зареєстровано для перевірки, а ще 60 суден очікують на приєднання до Чорноморської зернової ініціативи у територіальних водах Туреччини....

СКЦ обговорює шляхи усунення відставання, зазначаючи, що наближається наступний урожай, а елеватори в українських портах, що підпадають під дію Ініціативи, незабаром знову будуть заповнені.

Делегації в СКЦ представили свою думку щодо цього питання Організації Об'єднаних Націй у її якості Секретаріату СКЦ .

За останні кілька днів СКЦ збільшив кількість своїх інспекційних груп до п'яти.

Делегації СКЦ розглядають на своїх пленарних засіданнях способи покращення своїх операційних процедур та ефективності, включаючи спрощення подання документів, більш безперешкодні митне очищення суден та процеси затвердження.

СКЦ стурбований тим, що затримки можуть призвести до збоїв у ланцюжку поставок та роботі портів. За останні кілька днів СКЦ знову почав реєструвати нові судна для приєднання до Ініціативи.

СКЦ шкодує про незручності, заподіяні судноплавній та торговельній галузі. Він підтверджує своє зобов'язання забезпечити безпечну та своєчасну навігацію для експорту у рамках Ініціативи.

Карта 7. Інспекційні зони

Зауважимо, що навіть 5 інспекційних груп не зможуть швидко ліквідувати затор з більш ніж 100 суден, що очікують інспекції, тим більш, що крім інспекційної зони в Мармуровому морі (Turkish Inspection Area S – Sea of Marmara), яку аналізувала наша Моніторингова група, існує ще одна інспекційна зона в Чорному морі поблизу входу з до протоки Босфор (Turkish Inspection Area N – Black Sea) – див. Карта 7.

Додамо: затор в Мармуровому морі утворився місяць тому – в 3-ї декаді вересня 2022. Реакція на цю очевидну проблему від СКЦ з'явилася лише 24.10.2022...

Діаграма 8

Ми виключаємо ситуацію, що про це не було відомо морським колам Туреччини, оскільки найбільша частка суден «зернового флоту», який ми аналізували, – 32% – належить турецьким судновласникам (Діаграма 8). Вони не могли не звертати увагу свого уряду на кричущу проблему.

Однак, принцип одноголосного прийняття рішень в СКЦ вочевидь встав на заваді своєчасним та очевидним рішенням.

Наше основне припущення полягає в тому, що РФ вчергове використовує цю ситуацію в ув'язці з іншими питаннями – наприклад, з припиненням вогню на лінії фронту, де війська РФ поступово втрачають територію Херсонської області, яка в свою чергу знаходиться на відстані 40-60 км від району зернового коридору. 

У всякому разі ми продовжимо свій моніторинг і намагатимемося оперативно інформувати про зміни ситуації.

* * *

Важливі зауваження та пояснення:

1Порт «Чорноморськ» обрано нами для моніторингу, оскільки в період 01.09.2022 – 25.10.2022 вийшла найбільша кількість суден з українським зерном та рослинною олією (для порівняння: МТП Чорноморськ" – 132 судна, Одеський МТП – 99 суден, МТП «Південний» – 86 суден).

222.07.2022 в Стамбулі було офіційно оформлено ініціативу про безпечне транспортування зерна та продуктів харчування з портів "Одеса", "Чорноморськ" та "Південний" (учасники – Україна, Туреччина, ООН, Російська Федерація) терміном на 120 днів, тобто до 22 листопада 2022 року. Перше судно з українською аграрною продукцією вишло в рейс з порту Одеси 1 серпня 2022.

3Процедура інспекцій визначена підписаним 22.07.2022 в Стамбулі документом – "Ініціатива щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів", в якому сказано:

"...Перед початком операції буде створено Спільний координаційний центр (СКЦ), який включає представників Сторін та ООН. СКЦ здійснює загальний нагляд та координації цієї Ініціативи. Кожна Сторона та ООН будуть представлені в СКЦ однією високопоставленою особою та узгодженою необхідною кількістю представників.

В. Інспекційні групи будуть створені в Туреччині. Інспекційні групи в Туреччині складатимуться з представників усіх Сторін та ООН. Судна здійснюватимуть транзит до портів України та заходитимуть у порти України згідно з графіком, затвердженим СКЦ, після перевірки суден інспекційною групою. Основним обов'язком інспекційних груп буде перевірка відсутності несанкціонованих вантажів і персоналу на борту суден, які прямують до українських портів або виходять з них.

D. Торговельні судна будуть попередньо зареєстровані в СКЦ, з перевіркою їх даних та підтвердженням їх портів завантаження, тісно співпрацюючи з адміністрацією порту. Під час проходження суден здійснюватиметься технічне спостереження. Судна рухатимуться морським гуманітарним коридором, узгодженим усіма сторонами. СКЦ розробить і розповсюдить детальний оперативний і комунікаційний план, включаючи визначення безпечних гаваней і варіантів медичної допомоги.

G. Усі торговельні судна, які беруть участь в цій Ініціативі, підлягають інспекції, яку проводить інспекційна група в гаванях, визначених Туреччиною на вході/виході до/з Турецькои протоки.

* * *

Таблиця 1. База даних затримки суден «зернового флоту», що вийшли з вантажами з порту «Чорноморськ» в період 01–30.09.2022, в Мармуровому морі у зв'язку з очікуванням інспекцій та оформленням документів

#

Name

IMO

DWT, tons

Actual Time of Departure (from the Ukrainian Port)

Actual Time of Arrival / Departure (Sea of Marmara)

Wait time, hours

Port of destination

Flag

Shipowner

1

MAVKA

Chemical Tanker

9284647

13586

ATD: 2022-09-02 06:54

05.09.2022 8:19

06.09.2022 17:16

33

CONSTANTA

Romania [RO]

Panama

Ship manager/Commercial manager CAMINO SHIPPING SA Panama City, Panama.

Registered owner CAMINO SHIPPING SA Panama City, Panama

2

SEALOCK

8218380

1385

ATA: 2022-08-28 13:27

ATD: 2022-09-04 07:28

07.09.2022 3:13

10.09.2022 9:40

79

MERSIN Turkey [TR]

Togo

Ship manager/Commercial manager HARBWORKS TRADING LTD Moment Plaza, Baltaci Mehmet Pasa Sokak 4B/66, Soganlik Yeni Mah, Kartal, 34880 Istanbul, Turkey.

Registered owner PEARL NAVAL DENIZCILIK SANAYI Unit 1, B Blok, Uprise Elite Residence,Teknik Yapi, Balikesir Caddesi 6, Soganlikyeni Mah, Kartal, 34880 Istanbul, Turkey.

3

LADY EVA

9008110

6559

ATA: 2022-08-30 18:52

ATD: 2022-09-04 06:30

06.09.2022 11:41:16

08.09.2022 00:00

37

PATRA
Greece [GR]

Togo

Ship manager/Commercial manager EVA OVERSEAS LTD SA Tegucigalpa, MDF, Honduras.

Registered owner EVA OVERSEAS LTD SA Tegucigalpa, MDF, Honduras.

4

BC CALLISTO

9400916

32280

ATA: 2022-08-31 16:14

ATD: 2022-09-04 06:48

06.09.2022 9:52:49

09.09.2022 15:02

79

DAMIETTA

Egypt [EG]

Barbados

Ship manager/Commercial manager FGM CHARTERING LTD 8th Floor, 25, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece.

Registered owner OCM MARITIME EVEREST LLC Care of FGM Chartering Ltd , 8th Floor, 25, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece.

5

GEN. POLAD HASHIMOV

9575307

7103

ATA: 2022-09-02 10:18 ATD: 2022-09-04 07:00

06.09.2022 11:22

07.09.2022 23:22

36

MERSIN Turkey [TR]

Liberia

Ship manager/Commercial manager PALMALI GEMICILIK VE ACENTELIK L Blok, Maya Sitesi, Ozturk Sokak, Akatlar Mah, 1, Besiktas, Istanbul, Turkey.

Registered owner ARMADA VOYAGER TWO CO LTD Care of Palmali Gemicilik ve Acentelik AS (Palmali Shipping & Agency), L Blok, Maya Sitesi, Ozturk Sokak, Akatlar Mah, 1, Besiktas, Istanbul, Turkey.

6

AFANASIY MATYUSHENKO

8227783

3157

Перебував в блокаді

ATD: 2022-09-04 07:49

08.09.2022 00:57

10.09.2022 05:38

54

TEKIRDAG

Turkey [TR]

Ukraine

Ship manager/Commercial manager UKRRICHFLOT JSC ul Elektrikov 8, Kiev, 04071, Ukraine.

Registered owner UKRRICHFLOT JSC ul Elektrikov 8, Kiev, 04071, Ukraine.

7

MY MERAY

9000302

39110

ATA: 2022-09-02 11:02

ATD: 2022-09-05 07:55

07.09.2022 13:49

10.09.2022 22:27

 

80

DAMIETTA

Egypt [EG]

Belize

Ship manager/Commercial manager EASTERN STAR SHIPPING 2nd Floor, Jabado Building, BP 2527, ash-Shiraa Square, Tripoli, Lebanon.

Registered owner 4BROTHER'S SHIPPING LTD Care of Eastern Star Shipping , 2nd Floor, Jabado Building, BP 2527, ash-Shiraa Square, Tripoli, Lebanon

8

ORIS PRINCESS

9119907

7737

ATA: 2022-08-29 19:46

ATD: 2022-09-06 08:01

09.09.2022 5:35

12.09.2022 16:50

 

84

HAIFA

Israel [IL]

Panama

Ship manager/Commercial manager ORIS MARITIME BV Albert Einsteinweg 4, 8218 NH Lelystad, Netherlands.

Registered owner INTERFORUM LTD Care of Oris Maritime BV , Albert Einsteinweg 4, 8218 NH Lelystad, Netherlands.

9

QUEEN SARA

9132507

13887

ATA: 2022-08-27 18:53

ATD: 2022-09-06 07:02

08.09.2022 11:53

12.09.2022 00:50

85

ABU QIR

Egypt [EG]

Sierra Leone

Ship manager/Commercial manager FISHER MARINE LTD Sefa Sokak Evliya Celebi Mah, Tuzla, Istanbul, Turkey.

Registered owner FISHER MARINE LTD Sefa Sokak Evliya Celebi Mah, Tuzla, Istanbul, Turkey.

10

ELIANA

9327310

5794

ATA: 2022-09-05 18:02

ATD: 2022-09-07 06:21

10.09.2022 02:14

11.09.2022 16:37

38

TEKIRDAG

Turkey [TR]

Malta

Ship manager/Commercial manager NEREZZA DENIZCILIK SANAYI Suleyman Demirel Bul 14, Ikitelli Osb Mah, Basaksehir, 34944 Istanbul, Turkey.

Registered owner GARANTI DENIZCILIK AS Care of Nerezza Denizcilik Sanayi ve Ticaret AS , Suleyman Demirel Bul 14, Ikitelli Osb Mah, Basaksehir, 34944 Istanbul, Turkey.

11

KAPTAN CEVDET

9005895

2751

Перебував в блокаді в порту UA ODS

Перейшов до Чорноморська

2022-09-04 10:40

ATD: 2022-09-07 07:11

10.09.2022 21:09

12.09.2022 20:09

 

47

BANDIRMA Turkey [TR]

Turkey

Ship manager/Commercial manager ABDIKOGLU ATASOY DENIZCILIK Daire 2, Yagmur Apartmani, Doktor Sadik Ahmet Bulvari 6, Yali Mah, Maltepe, Istanbul, Turkey.

Registered owner ABDIKOGLU ATASOY DENIZCILIK Daire 2, Yagmur Apartmani, Doktor Sadik Ahmet Bulvari 6, Yali Mah, Maltepe, Istanbul, Turkey.

12

CAPTAIN ADAM 1

8914087

6695

ATA: 2022-09-06 11:08

ATD: 2022-09-08 07:03

11.09.2022 23:50

12.09.2022 16:00

 

17

ISKENDERUN

Turkey [TR]

Tanzania

Ship manager/Commercial manager NORTH ENGLAND SHIPPING INC Office 306, 3rd Floor, al-Hamriya Port, Dubai, United Arab Emirates.

Registered owner NORTH ENGLAND SHIPPING INC Office 306, 3rd Floor, al-Hamriya Port, Dubai, United Arab Emirates

13

DIGNITY

9118238

17386

ATA: 2022-08-30 12:54

ATD: 2022-09-08 06:29

11.09.2022 22:48

13.09.2022 13:20

39

ISKENDERUN

Turkey [TR]

Comoros

Ship manager/Commercial manager CEDAR MARINE SERVICES SAL Apartment 3/A, 3rd Floor, Sofi Plaza, Achier el-Daya Street, Tripoli, Lebanon.

Registered owner DIGNITY SHIPPING CO SA-BZE Care of Cedar Marine Services SAL , Apartment 3/A, 3rd Floor, Sofi Plaza, Achier el-Daya Street, Tripoli, Lebanon.

14

KIRAN AMERICA

9491264

56666

ATA: 2022-09-04 18:18

ATD: 2022-09-09 08:31

12.09.2022 00:17

14.09.2022 12:25

 

60

ZHANGJIAGANG

China [CN]

Malta

Ship manager/Commercial manager PASIFIK GEMI ISLETMECILIGI Kat 2, Block B, Denizciler Is Merkezi, Ord Prof Fahrettin Kerim Gokay Caddesi 14, Altunizade Mah, Uskudar, 34662 Istanbul, Turkey.

Registered owner SENATOR SHIPPING LTD-MTA Care of Pasifik Gemi Isletmeciligi ve Ticaret AS , Kat 2, Block B, Denizciler Is Merkezi, Ord Prof Fahrettin Kerim Gokay Caddesi 14, Altunizade Mah, Uskudar, 34662 Istanbul, Turkey.

15

SEVIL

9148518

5643

ETA: 2022-09-07 19:00

ATD: 2022-09-09 07:29

12.09.2022 01:30

14.09.2022 03:30

50

CONSTANTA

Romania [RO]

Vanuatu

Ship manager/Commercial manager SAFIR GEMI TASIMACILIK SANAYI Daire 6, Altas Plaza, Aydinli Yolu Caddesi 34, Icmeler Mah, Tuzla, 34947 Istanbul, Turkey.

Registered owner ALBATROS CORP Care of Safir Gemi Tasimacilik Sanayi ve Ticaret Ltd Sti, Daire 6, Altas Plaza, Aydinli Yolu Caddesi 34, Icmeler Mah, Tuzla, 34947 Istanbul, Turkey

16

A LINE

9246920

12259

ATA: 2022-09-06 18:08

ATD: 2022-09-10 07:07

12.09.2022 01:10

13.09.2022 22:00

45

ALEXANDRIA

Egypt [EG]

Vanuatu

Ship manager/Commercial manager ISKELE DENIZCILIK TICARET LTD Daire 107-108, Kat 11, Milangaz Caddesi 75A, Esentepe Mah, Kartal, 34870 Istanbul, Turkey.

Registered owner IS SHIPPING LTD Care of Iskele Denizcilik Ticaret Ltd Sti , Daire 107-108, Kat 11, Milangaz Caddesi 75A, Esentepe Mah, Kartal, 34870 Istanbul, Turkey.

17

PRINCESS AMNAH

9008067

6244

ATA: 2022-09-06 17:41

ATD: 2022-09-10 06:38

12.09.2022 22:30

15.09.2022 01:09

51

ORISTANO

Italy [IT]

Sierra Leone

Ship manager/Commercial manager ORIENT MARINE INTERNATIONAL CO 5th Floor, 5-7, Kanari Street, 185 37 Piraeus, Greece.

Registered owner OSTRIA INVESTMENT SA Care of Orient Marine International Co , 5th Floor, 5-7, Kanari Street, 185 37 Piraeus, Greece.

18

S BRILLIANT

9275323

48821

ETA: 2022-09-07 09:00

ATD: 2022-09-11 15:09

14.09.2022 01:30

16.09.2022 00:10

47

VLISSINGEN

Netherlands [NL]

Liberia

Ship manager/Commercial manager S-BULKERS LTD 184A, Kifisias Avenue, 152 31 Athens, Greece.

Registered owner REVIVE MARITIME LTD Care of S-Bulkers Ltd , 184A, Kifisias Avenue, 152 31 Athens, Greece.

19

BRIZA

9286815

6917

ETA: 2022-09-09 14:30

ATD: 2022-09-11 14:30

no data

 

no data

Cook Is

Ship manager/Commercial manager DTSCHART SP ZOO ul Jaktorowksa 40, 96-300 Zyrardow, Poland.

Registered owner BRCHART SHIPPING LTD Care of Dtschart Sp zoo , ul Jaktorowksa 40, 96-300 Zyrardow, Poland.

20

MAGNOLIA

9575333

7114

ATA: 2022-09-08 12:00

ATD: 2022-09-11 15:16

15.09.2022 00:30

17.09.2022 02:30

 

50

TOROS

Turkey [TR]

Liberia

Ship manager/Commercial manager SPRING MARINE DENIZCILIK Daire 5-6, Kat 3, Blok L, Maya Sitesi, Ozturk Sokak, Akat Mah, 1, Besiktas, Istanbul, Turkey.

Registered owner ARMADA VOYAGER FIVE CO LTD Care of Spring Marine Denizcilik ve Ticaret Ltd Sti, Daire 5-6, Kat 3, Blok L, Maya Sitesi, Ozturk Sokak, Akat Mah, 1, Besiktas, Istanbul, Turkey.

21

AHMET CAN

9368182

3346

ATA: 2022-09-04 11:24

ATD: 2022-09-12 06:29

15.09.2022 01:30

17.09.2022 04:00

 

51

IZMIR

Turkey [TR]

Panama

Ship manager/Commercial manager SAFIR GEMI TASIMACILIK SANAYI Daire 6, Altas Plaza, Aydinli Yolu Caddesi 34, Icmeler Mah, Tuzla, 34947 Istanbul, Turkey.

Registered owner KIVANC SHIPPING INC Care of Safir Gemi Tasimacilik Sanayi ve Ticaret Ltd Sti, Daire 6, Altas Plaza, Aydinli Yolu Caddesi 34, Icmeler Mah, Tuzla, 34947 Istanbul, Turkey.

22

SALLY M

9152844

7435

ATA: 2022-09-06 11:45

ATD: 2022-09-12 07:16

15.09.2022 08:55

17.09.2022 21:05

 

 

61

BEIRUT

Lebanon [LB]

Panama

Ship manager/Commercial manager GULF INTERNATIONAL CO LTD 95, 99 & 103, Pinto House, Triq l'Ghassara ta'l-Gheneb, Marsa, MRS 1912, Malta.

Registered owner GULF INTERNATIONAL CO LTD 95, 99 & 103, Pinto House, Triq l'Ghassara ta'l-Gheneb, Marsa, MRS 1912, Malta.

23

NORD STARK

9691591

28368

ATA: 2022-09-08 11:00

ATD: 2022-09-12 08:00

15.09.2022 01:00

17.09.2022 21:00

68

TARRAGONA Spain [ES]

Barbados

Ship manager/Commercial manager GULF COAST SHIPPING & TRADING 2nd Floor, 67, Akti Miaouli, 185 37 Piraeus, Greece.

Registered owner OCM MARITIME SARA LLC Care of Gulf Coast Shipping & Trading SA , 2nd Floor, 67, Akti Miaouli, 185 37 Piraeus, Greece.

24

GLORY DINA

9464522

28343

ATA: 2022-09-11 19:27

ATD: 2022-09-14 07:37

16.09.2022 20:00

19.09.2022 01:00

 

53

ISKENDERUN Turkey [TR]

Bahamas

Ship manager/Commercial manager ALMA SHIPMANAGEMENT & TRADING 7, Konstantinou Karamanli Avenue, Voula, 166 73 Athens, Greece.

Registered owner DINA SHIPPING SA Care of Alma Shipmanagement & Trading SA , 7, Konstantinou Karamanli Avenue, Voula, 166 73 Athens, Greece.

25

ASTRA CENTAURUS

9611802

58518

ATA: 2022-09-12 12:43

ATD: 2022-09-15 08:39

18.09.2022 10:50

21.09.2022 10:30

72

ALGECIRAS

Spain [ES]

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager UNION COMMERCIAL INC Ktirio Enosis, 43, Kyprou Street & Agiou Tryfonos Street, Kifisia, 145 62 Athens, Greece.

Registered owner ADIRONDACK SHIPPING Care of Union Commercial Inc , Ktirio Enosis, 43, Kyprou Street & Agiou Tryfonos Street, Kifisia, 145 62 Athens, Greece

26

DERG

Oil/Chemical Tanker

9393060

10303

ATA: 2022-09-12 13:03

ATD: 2022-09-15 07:26

18.09.2022 12:30

20.09.2022 18:30

54

ROTTERDAM

Netherlands [NL]

Malta

Ship manager/Commercial manager BESIKTAS LIKID TASIMACILIK Kat 15, Blok A, Piyale Pasa Bulvari Memorial Centre, Okmeydani, Sisli, 34385 Istanbul, Turkey.

Registered owner ARSLAND DERG LTD Care of Besiktas Likid Tasimacilik Denizcilik Ticaret AS, Kat 15, Blok A, Piyale Pasa Bulvari Memorial Centre, Okmeydani, Sisli, 34385 Istanbul, Turkey.

27

NORAH

9460289

33693

ATA: 2022-09-12 13:34

ATD: 2022-09-15 07:51

18.09.2022 02:00

20.09.2022 20:00

30

VLISSINGEN

Netherlands [NL]

Marshall Is

Registered owner NORAH MARITIME LTD Care of Empire Bulkers Ltd , 88, Vouliagmenis Avenue, Elliniko, 167 77 Athens, Greece.

Ship manager/Commercial manager EMPIRE BULKERS LTD 88, Vouliagmenis Avenue, Elliniko, 167 77 Athens, Greece.

28

MAHER

8806905

7561

ATA: 2022-09-13 18:35

ATD: 2022-09-15 08:56

18.09.2022 11:50

22.09.2022 24:00

108

BIZERTE

Tunisia [TN]

Tanzania

Ship manager/Commercial manager HARTLAND MARINE LTD Strada Razboieni 77, 900566 Constanta, Romania.

Registered owner WESTFIELD MARINE LTD Care of Hartland Marine Ltd , Strada Razboieni 77, 900566 Constanta, Romania

29

ANNABELLA

8919788

11117

ATA: 2022-09-12 18:03

ATD: 2022-09-16 08:09

19.09.2022 02:50

27.09.2022 16:10

206

CONSTANTA

Romania [RO]

Comoros

Ship manager/Commercial manager MEDITERRANEAN MUSIC NAVIGATION Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

Registered owner MEDITERRANEAN MUSIC NAVIGATION Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

30

HORUS

9635690

80505

ATA: 2022-09-12 11:35

ATD: 2022-09-17 08:51

19.09.2022 15:15

30.09.2022 16:15

 

265

HUANGPU

China [CN]

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager GULF MARINE INTERNATIONAL LTD 10, Agiou Konstantinou Street, Marousi, 151 24 Athens, Greece.

Registered owner HORUS SHIPPING CO LTD-MAI Care of Gulf Marine International Ltd , 10, Agiou Konstantinou Street, Marousi, 151 24 Athens, Greece

31

BARONESS

9588407

34264

ATA: 2022-09-14 11:58

ATD: 2022-09-17 08:04

19.09.2022 16:00

27.09.2022 02:40

 

178

RAVENNA

Italy [IT]

Panama

Ship manager/Commercial manager SR NAVIGATION SA 131, Karamanli Avenue, Voula, 166 73 Athens, Greece.

Registered owner AVENSIS NAVIGATION COMPANY SA Care of SR Navigation SA , 131, Karamanli Avenue, Voula, 166 73 Athens, Greece.

32

VELVET ROSE

9281968

49416

ATA: 2022-09-06 18:42

ATD: 2022-09-17 10:45

19.09.2022 14:50

27.09.2022 18:00

 

195

CJK Anchorage

China [CN]

Panama

Ship manager/Commercial manager UNION PEACE LTD Room 1804, 600, Minsheng Lu, Pudong Xinqu, Shanghai, 200135, China.

Registered owner UNION PEACE LTD Room 1804, 600, Minsheng Lu, Pudong Xinqu, Shanghai, 200135, China.

33

IKARIA ANGEL

9194397

46677

ATA: 2022-09-12 17:49

ATD: 2022-09-17 09:57

19.09.2022 13:20

22.09.2022 00:20

 

85

Djibouti [DJ]

Panama

Ship manager/Commercial manager NEW HORIZON SHIPMANAGEMENT SA 2, Kapodistriou Street, 185 31 Piraeus, Greece.

Registered owner DASSIA MARITIME INC Care of New Horizon Shipmanagement SA , 2, Kapodistriou Street, 185 31 Piraeus, Greece.

34

SK FRIENDSHIP

8909446

7054

ATA: 2022-09-14 13:33

ATD: 2022-09-17 15:12

20.09.2022 20:16

30.09.2022 12:00

 

232

TEKIRDAG

Turkey [TR]

Togo

Ship manager/Commercial manager SEA PEARL SHIPPING SERVICES SM-Office E1 1619C, Ajman Free Zone, Ajman, United Arab Emirates.

Registered owner SEA PEARL SHIPPING SERVICES SM-Office E1 1619C, Ajman Free Zone, Ajman, United Arab Emirates.

35

GENOA

9805659

60396

ATA: 2022-09-14 17:49

ATD: 2022-09-18 08:01

20.09.2022 07:20

23.09.2022 20:00

85

LISBOA

Portugal [PT]

Malta

Ship manager/Commercial manager EASTERN MEDITERRANEAN MTME-LIE 69, Grigoriou Lampraki Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.

Registered owner REA SHIPPING LTD Care of Eastern Mediterranean Maritime Ltd (EASTMED), 69, Grigoriou Lampraki Street, Glyfada, 166 75 Athens, Greece.

36

BELLA JUDI

9595371

34062

ATA: 2022-09-13 09:39

ATD: 2022-09-18 09:05

20.09.2022 07:40

25.09.2022 22:40

 

135

CONSTANTA

Romania [RO]

St Vincent and Grenadines

Ship manager/Commercial manager ATHENAI MANAGEMENT SERVICES 1St Floor, 83, Leoforos Poseidonos, Glyfada, 166 74 Athens, Greece.

Registered owner BELLA JUDI SHIPPING LTD Care of Athenai Management Services Ltd , 1St Floor, 83, Leoforos Poseidonos, Glyfada, 166 74 Athens, Greece.

37

CPT.AHMAD II

9031430

4258

ATA: 2022-09-12 12:26

ATD: 2022-09-18 07:24

20.09.2022 19:00

02.10.2022 20:00

 

289

IZMIR

Turkey [TR]

Togo

Ship manager/Commercial manager PERAMA SHIPMANAGEMENT LTD 16, Kantharou Street, 185 36 Piraeus, Greece.

Registered owner GULF SHIPPING CO SA-BZE Care of Perama Shipmanagement Ltd , 16, Kantharou Street, 185 36 Piraeus, Greece.

38

KAFKAMETLER

9001112

3134

ATA: 2022-09-13 10:26

ATD: 2022-09-18 06:55

20.09.2022 19:00

29.09.2022 21:00

 

218

SAMSUN

Turkey [TR]

Turkey

Ship manager/Commercial manager KAFKAMETLER DENIZCILIK Blok A, Yali Apartmani, Kucukyali Caddesi 10/1, Yali Mah, Maltepe, 34844 Istanbul, Turkey.

Registered owner KAFKAMETLER DENIZCILIK Blok A, Yali Apartmani, Kucukyali Caddesi 10/1, Yali Mah, Maltepe, 34844 Istanbul, Turkey.

39

ESENCE

7827342

3096

ATA: 2022-09-13 10:00

ATD: 2022-09-19 08:14

21.09.2022 19:00

30.09.2022 03:00

 

200

TEKIRDAG

Turkey [TR]

Palau

Ship manager/Commercial manager CNK DIS TIC MADEN SANAYI Arkan Apartment, Buyukdere Caddesi 34/10, Fulya Mah, Sisli, 34394 Istanbul, Turkey.

Registered owner CNK DIS TIC MADEN SANAYI Arkan Apartment, Buyukdere Caddesi 34/10, Fulya Mah, Sisli, 34394 Istanbul, Turkey

40

PAULINE

9325350

53464

ATA: 2022-09-13 16:13

ATD: 2022-09-20 08:48

22.09.2022 20:30

30.09.2022 22:30

 

194

BREMERHAVEN

Germany [DE]

Liberia

Ship manager/Commercial manager ZEPHYR MARITIME LLC Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

Registered owner ZEPHYR MARITIME LLC Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

41

APHRODITE M

9450832

34399

ATA: 2022-09-13 10:26

ATD: 2022-09-20 07:35

22.09.2022 19:30

02.10.2022 20:30

 

241

HUELVA

Spain [ES]

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager EMPIRE BULKERS LTD 88, Vouliagmenis Avenue, Elliniko, 167 77 Athens, Greece.

Registered owner APHRODITE NAVIGATION LTD Care of Empire Bulkers Ltd , 88, Vouliagmenis Avenue, Elliniko, 167 77 Athens, Greece.

42

NYMPHI

9615030

28214

ATA: 2022-09-16 17:13

ATD: 2022-09-20 08:12

22.09.2022 12:00

01.10.2022 03:00

 

207

ROTTERDAM

Netherlands [NL]

Panama

Registered owner NYMPH SHIPTRADING LTD Care of FGM Chartering Ltd , 8th Floor, 25, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece.

Ship manager/Commercial manager FGM CHARTERING LTD 8th Floor, 25, Akti Miaouli, 185 35 Piraeus, Greece

43

NORAN

9175822

8595

ATA: 2022-09-18 11:19

ATD: 2022-09-20 07:52

22.09.2022 21:40

03.10.2022 09:40

 

252

IZMIR

Turkey [TR]

Palau

Ship manager/Commercial manager LAURA SHIPPING LTD-LIB 80, Broad Street, Monrovia, Liberia.

Registered owner LAURA SHIPPING LTD-LIB 80, Broad Street, Monrovia, Liberia.

44

SWIMMER

9033713

5478

ATA: 2022-09-17 13:49

ATD: 2022-09-21 08:08

24.09.2022 01:30

07.10.2022 03:30

 

314

TEKIRDAG

Turkey [TR]

Panama

Ship manager/Commercial manager UNIMAR SHIPPING MANAGEMENT 1st Floor, 23, Centre of 2nd Quarter, New Damietta, Damietta, Egypt.

Registered owner SWIMMER MARINE SHIPPING INC Care of Unimar Shipping Management , 1st Floor, 23, Centre of 2nd Quarter, New Damietta, Damietta, Egypt.

45

OLMA

8004806

6144

ATA: 2022-09-19 12:46

ATD: 2022-09-21 17:09

26.09.2022 13:30

03.10.2022 22:30

 

225

IZMIR

Turkey [TR]

Honduras

Ship manager/Commercial manager ADALMUND MARINE LTD Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

Registered owner ADALMUND MARINE LTD Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

46

ELLIE M

9235854

52510

ATA: 2022-09-19 12:41

ATD: 2022-09-22 07:45

25.09.2022 10:00

11.09.2022 08:00

 

382

BARCELONA Spain [ES]

Marshall Is

Registered owner ACO 3 LTD Care of Campbell Shipping Co Ltd , 1st Floor East, Campbell Maritime Centre, 45, West Bay Street, Nassau, Bahamas.

Ship manager/Commercial manager CAMPBELL SHIPPING CO LTD 1st Floor East, Campbell Maritime Centre, 45, West Bay Street, Nassau, Bahamas.

47

LADY AYANA

9196395

27797

ATA: 2022-09-13 17:37

ATD: 2022-09-22 17:28

26.09.2022 13:00

16.10.2022 16:00

 

483

BARI

Italy [IT]

Barbados

Ship manager/Commercial manager NORTON SHIP MANAGEMENT LTD Strada Razboieni 77B, 900566 Constanta, Romania.

Registered owner AYANA SHIPPING LTD-LIB Care of Norton Ship Management Ltd , Strada Razboieni 77B, 900566 Constanta, Romania.

48

NIL DEMIR

8003814

4255

ATA: 2022-09-20 11:35

ATD: 2022-09-22 19:22

 

26.09.2022 14:00

04.10.2022 23:00

 

201

MERSIN Turkey [TR]

Panama

Ship manager/Commercial manager ALPMAR SHIPPING Daire 12, Kat 6, B Blok, Yali Apartmani, Cengiztopel Caddesi Yenimahalle Mah, Mezitli, 33200 Mersin, Turkey.

Registered owner DEMIR SHIPPING CO LTD Care of Alpmar Shipping , Daire 12, Kat 6, B Blok, Yali Apartmani, Cengiztopel Caddesi Yenimahalle Mah, Mezitli, 33200 Mersin, Turkey.

49

TZAREVICH

9145229

21470

ATA: 2022-09-19 13:54

ATD: 2022-09-23 07:45

26.09.2022 13:00

06.10.2022 22:00

 

249

VARNA

Bulgaria [BG]

Malta

Ship manager/Commercial manager NAVIBORN LTD 2nd Floor, ul Tsaribrod 42, 9000 Varna, Bulgaria.

Registered owner TZAREVICH SHIPPING LTD Care of Naviborn Ltd , 2nd Floor, ul Tsaribrod 42, 9000 Varna, Bulgaria.

50

MO GAN SHAN

9663099

63326

ATA: 2022-09-19 19:17

ATD: 2022-09-23 00:20

26.09.2022 11:00

04.10.2022 00:00

 

181

CHITTAGONG

Bangladesh

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager ZHEJIANG SHIPPING HONGKONG CO Room 1607, Trend Centre, 29-31, Cheung Lee Street, Chai Wan, Hong Kong, China.

Registered owner CL MOGANSHAN LTD Care of Zhejiang Shipping (Hongkong) Co Ltd , Room 1607, Trend Centre, 29-31, Cheung Lee Street, Chai Wan, Hong Kong, China.

51

SEA DOVE

8202525

36639

ATA: 2022-09-19 16:47

ATD: 2022-09-23 08:13

26.09.2022 14:00

10.10.2022 09:00

 

330

VENICE

Italy [IT]

Sierra Leone

Ship manager/Commercial manager MCD SHIPPING SA Daire 29-30, Kat 15, Blok A, Klas Plaza, Ismet Inonu Bulvari 78, Yeni Mah, Akdeniz, 33050 Mersin, Turkey.

Registered owner MESOGIOS SHIPPING INC Care of MCD Shipping SA , Daire 29-30, Kat 15, Blok A, Klas Plaza, Ismet Inonu Bulvari 78, Yeni Mah, Akdeniz, 33050 Mersin, Turkey

52

MERRY M

8418265

8890

ATA: 2022-09-19 10:52

ATD: 2022-09-23 09:07

23.09.2022 10:38

06.10.2022 21:38

 

323

TEKIRDAG

Turkey [TR]

Turkey

Ship manager/Commercial manager MERRY ENTERPRISES DENIZCILK Aydinli Yolu Caddesi 10/45, Icmeler Mah, Tuzla, Istanbul, Turkey.

Registered owner MERRY ENTERPRISES SA Care of Merry Enterprises Denizcilik Sanayi ve Ticaret Ltd Sti, Aydinli Yolu Caddesi 10/45, Icmeler Mah, Tuzla, Istanbul, Turkey.

53

GUDENA

9280196

4274

ATA: 2022-09-21 12:54

ATD: 2022-09-23 07:21

26.09.2022 12:30

04.09.2022 23:30

 

203

IZMIR

Turkey [TR]

Panama

Ship manager/Commercial manager GUDENA SHIPPING CORP LTD Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

Registered owner GUDENA SHIPPING CORP LTD Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

54

HERMES

9071052

4766

ATA: 2022-09-19 17:03

ATD: 2022-09-24 12:40

27.09.2022 04:00

09.10.2022 08:00

 

292

ASTAKOS Greece [GR]

Palau

Ship manager/Commercial manager EUROPE MARINE SHIPREPAIR DOO Bulevar Dzordza Vasingtona 44, 81000 Podgorica, Montenegro.

Registered owner ATLANTIC SHIPPING CO LTD Apartment 3A, ul Yelisavetynska 7, Odessa, 65000, Ukraine

55

CORNELIA

9216597

24516

ATA: 2022-09-20 11:45

ATD: 2022-09-24 13:44

28.09.2022 11:00

15.10.2022 01:00

 

398

RADES

Tunisia [TN]

Liberia

Ship manager/Commercial manager ARMADOR GEMI ISLETMECILIGI Kat 3, 3/1 Sokak 2, Sumer Mah, Zeytinburnu, 34025 Istanbul, Turkey.

Registered owner PUFFIN SHIPPING & TRADING LTD Kat 1, 3/1 Sokak 2, Sumer Mah, Zeytinburnu, 34025 Istanbul, Turkey.

56

BAHAR K

8884555

8284

ATA: 2022-09-20 18:07

ATD: 2022-09-24 07:29

27.09.2022 15:00

08.10.2022 02:00

 

251

TR KSP

KARASU

Vanuatu

Ship manager/Commercial manager GANDALF SHIPPING INC Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

Registered owner GANDALF SHIPPING INC Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake, Majuro MH 96960, Marshall Islands.

57

STELLAR LADY

9574004

51201

ATA: 2022-09-21 19:25

ATD: 2022-09-24 20:52

28.09.2022 08:00

09.10.2022 20:00

 

276

GHENT

Belgium [BE]

Marshall Is

Registered owner ADELE SHIPHOLDING LTD Care of Aims Shipping Corp , 1st Floor, 78, Kifisias Avenue, Marousi, 151 25 Athens, Greece.

Ship manager/Commercial manager AIMS SHIPPING CORP 1st Floor, 78, Kifisias Avenue, Marousi, 151 25 Athens, Greece.

58

SAXONA

9371024

5069

ATA: 2022-09-22

ATD: 2022-09-24 07:21

29.09.2022 06:00

06.10.2022 02:00

 

164

KALAMAKI

Greece [GR]

Liberia

Ship manager/Commercial manager INTRESCO LTD-BVI 18/2, Triq Nofs in-Nhar, Valletta, VLT 1102, Malta.

Registered owner SAXONA NAVIGATION LTD Care of INTRESCO Ltd , 18/2, Triq Nofs in-Nhar, Valletta, VLT 1102, Malta.

59

SUPER MARTINELLI

9542831

35723

ATA: 2022-09-20 12:25

ATD: 2022-09-25 08:33

28.09.2022 05:00

08.10.2022 04:00

 

239

PIRAEUS

Greece [GR]

Barbados

Ship manager/Commercial manager BLUE FLEET MANAGEMENT CO LTD 2, Metamorfoseos Street, Alimos, 174 55 Athens, Greece.

Registered owner SUPER MARTINELLI LLC Care of Blue Fleet Management Co Ltd , 2, Metamorfoseos Street, Alimos, 174 55 Athens, Greece.

60

BLUE STAR

8421705

2362

ATA: 2022-09-23 12:09

ATD: 2022-09-25 08:07

29.09.2022 16:14

12.10.2022 17:14

313

NEMRUT

Turkey [TR]

Panama

Registered owner SEA GROUP TRADING COMPANY SA Baltaci Mehmet Pasa Sokak 4B/66, Soganlik Yeni Mah, Kartal, 34880 Istanbul, Turkey.

Ship manager/Commercial manager SEA GROUP TRADING COMPANY SA Baltaci Mehmet Pasa Sokak 4B/66, Soganlik Yeni Mah, Kartal, 34880 Istanbul, Turkey.

61

NIMET TORLAK

9282948

18820

ATA: 2022-09-22 20:49

ATD: 2022-09-27 09:14

01.10.2022 03:00

13.10.2022 00:00

285

AMBARLI

Turkey [TR]

Liberia

Ship manager/Commercial manager ADTOR DENIZCILIK TASIMACILIK Daire 4, Tema Plaza, Sehit Ilknur Keles Sokak 8, Kozyatagi Mah, Kadikoy, 34742 Istanbul, Turkey.

Registered owner HMT SHIPPING CORP Care of Adtor Denizcilik Tasimacilik ve Dis Ticaret AS, Daire 4, Tema Plaza, Sehit Ilknur Keles Sokak 8, Kozyatagi Mah, Kadikoy, 34742 Istanbul, Turkey

62

DAYTONA DYNAMIC

8914726

27877

ATA: 2022-09-23 21:10

ATD: 2022-09-27 16:52

01.10.2022 06:00

15.10.2022 11:00

341

BANDIRMA Turkey [TR]

Comoros

Ship manager/Commercial manager DAYTONA DYNAMIC LTD Monrovia, Liberia.

Registered owner DAYTONA DYNAMIC LTD Monrovia, Liberia.

63

NAZENIN

9545508

35956

ATA: 2022-09-23 20:22

ATD: 2022-09-27 09:39

30.09.2022 10:00

14.09.2022 20:00

346

MONTOIR

France [FR]

Marshall Is

Registered owner NAZENIN MARITIME LTD Care of Empire Bulkers Ltd , 88, Vouliagmenis Avenue, Elliniko, 167 77 Athens, Greece.

Ship manager/Commercial manager EMPIRE BULKERS LTD 88, Vouliagmenis Avenue, Elliniko, 167 77 Athens, Greece.

64

FREZYA S

9353022

7486

ETA: 2022-09-24 22:00

ATD: 2022-09-27 17:33

01.10.2022 10:00

14.10.2022 08:00

 

334

IT MOL

MOLFETTA

Panama

Registered owner FREZYA MARITIME TRANSPORT CO Care of Oras Denizcilik ve Ticaret Ltd Sti , Ic Kapi 15, Blok 2-8, Tek Merve Plaza, Orucbey Sokak, Inkilap Mah, Umraniye, Istanbul, Turkey.

Ship manager/Commercial manager ORAS DENIZCILIK VE TICARET LTD Ic Kapi 15, Blok 2-8, Tek Merve Plaza, Orucbey Sokak, Inkilap Mah, Umraniye, Istanbul, Turkey.

65

MAGNUM FORTUNE

9488970

53631

ATA: 2022-09-24 18:45

ATD: 2022-09-28 12:39

01.10.2022 08:00

18.10.2022 09:00

409

CHITTAGONG

Bangladesh [BD]

Liberia

Ship manager/Commercial manager MEADWAY SHIPPING & TRADING INC 52-52A, Evelpidon Avenue (Varis Avenue), Voula, 166 73 Athens, Greece.

Registered owner LARK SHIPPING SA Care of Meadway Shipping & Trading Inc , 52-52A, Evelpidon Avenue (Varis Avenue), Voula, 166 73 Athens, Greece.

66

PATRONUS

9320324

30587

ETA: 2022-09-25 01:00

ATD: 2022-09-29 10:37

02.10.2022 09:00

24.10.2022 09:00

at 10-00 10/24/2022 was still in the Sea of Marmara

528

?

Bahamas

Ship manager/Commercial manager UNIVERSAL NAVIGATION PTE LTD 11-04, Shenton House, 3, Shenton Way, Singapore 068805

Registered owner PATRONUS SHIPPING LTD Care of Universal Navigation Pte Ltd , 11-04, Shenton House, 3, Shenton Way, Singapore 068805

67

NAVIN KESTREL

9381811

7330

ATA: 2022-09-25 20:32

ATD: 2022-09-29 07:22

02.10.2022 10:00

18.10.2022 00:00

374

NEMRUT

Turkey [TR]

Marshall Is

Ship manager/Commercial manager BRIGHT DENIZCILIK VE GEMI Organize 2. Cadde 5, Esensehir Mah, Umraniye, 34776 Istanbul, Turkey.

Registered owner KESTREL MARINE LTD-MAI Care of Bright Denizcilik ve Gemi Isletmeciligi AS, Organize 2. Cadde 5, Esensehir Mah, Umraniye, 34776 Istanbul, Turkey. since 12/10/2012

68

BLUE ONE

9585651

37064

ATA: 2022-09-28 15:53

ATD: 2022-09-30 09:41

03.10.2022 01:00

23.10.2022 15:00

494

RAVENNA

Italy [IT]

Liberia

Ship manager/Commercial manager SEAQUEST SHIPMANAGEMENT DOO ulica Strossmayerova 8, HR-51000 Rijeka, Croatia.

Registered owner BLUE ONE LP Care of SeaQuest Shipmanagement doo , ulica Strossmayerova 8, HR-51000 Rijeka, Croatia.

69

FORTUNE EXPRESS

9181728

30109

ATA: 2022-09-28 20:57

ATD: 2022-09-30 20:37

03.10.2022 13:00

19.10.2022 23:00

394

RAVENNA

Italy [IT]

Turkey

Ship manager/Commercial manager OMSAN DENIZCILIK AS Merdivenkoy Yolu Caddesi 3/1, Kuckbakkalkoy Mah, Atasehir, 34750 Istanbul, Turkey.

Registered owner OMSAN DENIZCILIK AS Merdivenkoy Yolu Caddesi 3/1, Kuckbakkalkoy Mah, Atasehir, 34750 Istanbul, Turkey.

 

* * *

Ця публікація створена за підтримки Європейського Союзу (European Union in Ukraine). Зміст публікації є виключною відповідальністю авторів і не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу

Теми:

Ще на цю тему