Турецька компанія пропонує круїз, що триватиме три роки / Фото

17:40 08.03.2023

Туристична компанія Life at Sea Cruises запускає круїз, що триватиме три роки. 

Вартість такої подорожі - 30 тис. доларів за одну людину на рік. Тобто, за трирічна подорож морем коштуватиме 90 тис. доларів. Про це пише ЦТС з посиланням на Вykvu.

Трирічна подорож на лайнері MV Gemini розпочнеться 1 листопада 2023 року зі Стамбула.

У компанії пообіцяли за три роки подорожі відвідати 375 світових портів у 135 країнах на всіх континентах. 

За три роки лайнер подолає понад 200 000 км, відвідавши всі найвизначніші пам’ятки світу від статуї Христа Спасителя в Ріо-де-Жанейро та Тадж-Махала в Індії до мексиканського Чичен-Іца, пірамід Гізи, Мачу-Пікчу та Великої китайської стіни.

Круїз навіть передбачає подорожі до 103 "тропічних островів".

Ця компанія є дочірньою компанією Miray Cruises, яка зараз володіє круїзним лайнером MV Gemini, що курсує навколо Туреччини та Греції. Компанія має 30-річну історію в круїзній індустрії. MV Gemini буде капітально відремонтований для подорожі.

Фото з сайту ЦТС

Він має 400 кают, у яких можна розмістити 1074 пасажирів.

Через характер подорожі, а також традиційні зручності круїзного лайнера, ресторани та розваги, Gemini також буде оснащено засобами віддаленої роботи. Компанія обіцяє повномасштабний бізнес-центр із кімнатами для переговорів, 14 офісами, бізнес-бібліотекою та лаунжем.

Також буде цілодобова лікарня з безплатним відвідуванням лікарів. Компанія також пропонує можливість "додаткових податкових пільг при роботі в якості міжнародного резидента на борту судна".

Судно зробить петлю навколо Південної Америки, охопить острів Карибського моря та обидва узбережжя Центральної Америки, а потім підніметься вздовж західного узбережжя Північної Америки, перетнувши на Гаваї.
 

Теми: