«Укрзалізниця» запустила інтермодальний сервіс контейнерних, контрейлерних та комбінованих перевезень

12:00 24.02.2023

«Укрзалізниця» з 20 лютого 2023 року запровадила новий інтермодальний сервіс, який об’єднує перевезення контейнерними поїздами, контрейлерними поїздами та поїздами комбінованого транспорту на базі рухомого складу філії «Центр транспортного сервісу (ЦТС) «Ліски». 

Про це повідомила прес-служба компанії, пише видання Порти України.

Метою такої послуги є розвиток інтермодальних перевезень територією України та інтеграція в європейську систему контейнерних поїздів”, — вказала прес-служба.

Послуга надаватиметься операторам інтермодальних поїздів, які укладуть з «Укрзалізницею» відповідні угоди.

Ми прагнемо до потужного розвитку й інтеграції залізничних перевезень у європейський простір. На жаль, російська загарбницька війна обмежила низку можливостей, проте ми постійно вивчаємо всі доступні варіанти, і новий сервіс це підтверджує”, — розповів голова правління «Укрзалізниці» Олександр Камишін.

За його словами, перевагами запровадження такого сервісу мають стати ритмічність перевезень, прогнозований час перевезення, можливість інтеграції в європейську систему контейнерних поїздів, прогнозована вартість послуги перевезення.

Ми також готові до впровадження послуги з організації інтермодальних поїздів як у внутрішньому, так і в міжнародному сполученні. Вже сьогодні ми розглядаємо можливість організації поїздів до Польщі, Румунії, Австрії та Туреччини. Сподіваємось, наші партнери також будуть зацікавлені в розвитку таких перевезень”, — резюмував очільник «Укрзалізниці».

Раніше «Укрзалізниця» анонсувала запуск чотирьох нових контейнерних потягів із Києва до країн Європи.

До кінця 2023 року «Укрзалізниця» планує створити компанію-вантажоперевізника, яка працюватиме у сфері вантажоперевезень у Європі.
 

Ще на цю тему