Для «Армії дронів» закупили вже 1 765 безпілотників

18:20 13.02.2023

У межах проєкту «Армія дронів» наразі законтрактували 1 765 безпілотників на ₴3,4 мільярда, а також підготовили 3 500 військових до користування дронами.

Про це повідомив віцепрем'єр-міністр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в інтерв’ю РБК, передає Укрінформ.

«Це технологічна війна, треба ефективніше застосовувати БПЛА і рятувати життя наших воїнів. Саме тому в межах фандрейзингової платформи UNITED24 виник проєкт «Армія дронів». За 8 місяців роботи вже законтрактувала 1 765 «пташок» на ₴3,4 мільярда. Паралельно ми також навчаємо пілотів дронів. Уже більше 3 500 військових пройшли таке навчання», - зазначив Федоров.

Він наголосив, що Україні необхідно ще більше БПЛА, зокрема тих, які дозволяють «бачити» до 50 кілометрів. Це допоможе зберегти життя українських військових, а також ефективніше відбивати атаки ворога.

«Ми втрачаємо наших бійців на цій лінії, тому потрібно там дивитися, що відбувається, спостерігати за власними підрозділами, щоб розуміти, як вони рухаються, що у нас з флангами. Це надважливо. І тому наступний етап і точка фокусування – це налаштування цих процесів всередині збройних сил саме на полі бою. І цим зараз займаються ЗСУ», - резюмував віцепрем'єр.

Як повідомлялось, «Армія дронів» – проєкт, започаткований Генеральним штабом ЗСУ та Мінцифри. Це комплексна програма, в межах якої запланована системна закупівля дронів, їх ремонт, а також курси навчання відповідних фахівців. Проєкт стартував 1 липня.

Теми:

Ще на цю тему