Газпром створює приватну військову компанію – розвідка \ фото

18:40 07.02.2023

російський енергетичний монополіст "Газпром нафта" створює власну приватну військову компанію. 

Як передає Укрінформ, про це Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє у Телеграмі.

Відповідне розпорядження було підписане головою уряду рф Міхаілом Мішустіним. Документ встановлює, що засновниками організації буде ПАТ "Газпром нафта" з розміром долі у статутному капіталі "організації" 70% та "Приватна охоронна організація стаф-центр" з часткою 30%.

"При створенні "організації" уряд рф посилається на закон "про безпеку об'єктів паливно-енергетичного комплексу", де зазначено, що підприємствам галузі "може бути надано право на заснування приватної охоронної організації". Розмір частки такого підприємства у статутному капіталі новоствореної "організації" не може бути меншим ніж 50%", - зазначили в ГУР.

На думку розвідників, таким чином в рф продовжується "гонка озброєнь" серед основних політичних гравців, які активно створюють приватні армії за прикладом пвк "вагнер" євгенія пригожина.

Як повідомляв Укрінформ, представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький заявив, що українська розвідка тримає на постійному контролі ядерну складову збройних сил росії.

Теми:

Ще на цю тему