В Криму окупанти не припіняють мобілізацію до лав армії  рф

08:00 24.12.2022

У тимчасово окупованому Криму проводиться прихована мобілізація до лав армії РФ з метою поповнити кількість особового складу. 

Як пише ZN.ua, для цього росіяни намагаються популяризувати військову службу, повідомляє Центр національного спротиву.

"Наразі на тимчасово окупованому півострові тривають заходи прихованої мобілізації до лав російських окупаційних військ. Проте в публічно росіяни намагаються зробити службу в армії РФ популярнішою. Відтак обіцяють військовим отримання земельної ділянки в Криму, якщо ті підуть воювати проти України", - йдеться у повідомленні.

У Центрі національного спротиву нагадують, що у разі, якщо вас примусово мобілізували до військових формувань окупантів, ви маєте змогу безпечно здатися в полон українським військовим.

"У вас є шанс вижити та повернутися до нормального життя. Для цього необхідно звернутися за контактними номерами телефону по гарячій лінії "Хочу жить": +38 066 580 34 98 та +38 093 119 29 84. Також, закликаємо внутрішньо переміщених осіб та мешканців прифронтових зон, хто має родичів на ТОТ, поділитися цією інформацією. Ще не пізно здатися ЗСУ та не вчиняти воєнні злочини", - додали у ЦНС.

Раніше міністр оборони Росії Сєргєй Шойгу заявляв про необхідність довести чисельність збройних сил РФ до 1,5 мільйона військовослужбовців. Зокрема, кількість контрактників він запропонував збільшити до 695 тисяч. Президент Владімір Путін схвалив ці пропозиції.
 

Ще на цю тему