«Укрзалізниця» отримала більше мільярда гривень доходів від арештованих російських та білоруських активів

13:00 08.12.2022

Україна вже отримала понад 2,2 млрд грн доходів завдяки арештованим Бюро економічної безпеки російських та білоруських активів. 

Про це повідомляє прес-служба Бюро економічної безпеки (БЕБ), пише видання Порти України.

Майно рф та республіки білорусь, арештоване співробітниками Бюро економічної безпеки України, вже приносить дохід нашій державі. Йдеться про рухомий склад та товарно-матеріальні цінності”, — ідеться у повідомленні.

Зазначається, що «Укрзалізниця» отримала 1,3 млрд грн доходу від комерційного використання арештованих залізничних вагонів та контейнерів, які належали російським та білоруським компаніям.

Також Національне агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) реалізувало чергову партію арештованого аміаку. Наразі вже продано три партії арештованого аміаку на загальну суму понад 910 млн грн.

Згадані активи — вагони в кількості 17,8 тис. та понад 42 тис. тонн аміаку були вилучені та арештовані детективами БЕБ у підприємств, що прямо або опосередковано пов’язані з компаніями або громадянами Росії та Білорусі”, — вказала прес-служба.

З початку повномасштабної війни БЕБ, в межах досудових розслідувань у кримінальних провадженнях за фактами порушень в економічній сфері, ініціює арешт активів фізичних та юридичних осіб Росії та Білорусі. Наразі, детективи БЕБ здійснюють досудове розслідування у 22 кримінальних провадженнях.

За дев’ять місяців БЕБ ініціювало арешт російських та білоруських активів на 44 млрд грн.
 

Ще на цю тему