У дохід України вже надійшло понад 2 мільярди гривень арештованих БЕБ активів росії та білорусі

19:40 07.12.2022

Майно російської федерації та республіки білорусь вже приносить дохід державі. Йдеться, зокрема, про рухомий склад та товарно-матеріальні цінності, які були заарештовані завдяки Бюро економічної безпеки.

Передає УНН.

Деталі

У БЕБ наголошують - "Укрзалізниця" вже отримала 1,3 млрд грн доходу від комерційного використання арештованих залізничних вагонів та контейнерів, які належали компаніям рф та рб.

Також Національне агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) реалізувало чергову партію арештованого аміаку. Наразі вже продано три партії арештованого аміаку на загальну суму понад 910 мільйонів гривень. Таким чином, держава вже отримала понад 2,2 млрд гривень доходів завдяки арештованим БЕБ активам.

Цитата

“Згадані активи - вагони в кількості 17800 та понад 42 тис. тонн аміаку були вилучені та арештовані детективами БЕБ у підприємств, що прямо або опосередковано пов’язані з компаніями або громадянами росії та білорусі. З початку повномасштабної війни Бюро економічної безпеки України, в межах досудових розслідувань у кримінальних провадженнях за фактами порушень в економічній сфері, ініціює арешт активів росії та білорусі (фізичних та юридичних осіб). Наразі, детективи БЕБ здійснюють досудове розслідування у 22 кримінальних провадженнях”, - повідомили у бюро.

Нагадаємо

За рахунок арештованого БЕБ російського аміаку АРМА придбало військові облігації на 600 млн грн.

Ще на цю тему