Україна розраховує, що у новому пакеті санкцій банки рф повністю відключать від SWIFT - Шмигаль

19:00 28.11.2022

Прем‘єр-міністр Денис Шмигаль під час зустрічі із міністрами закордонних справ північноєвропейських та балтійських країн заявив, що Україна у 9-му санкційному пакеті розраховує на повноцінне відключення російських банків від SWIFT.

Як передає Укрінформ, про це Шмигаль повідомив у Телеграмі.

"В Україну сьогодні прибули міністри закордонних справ семи країн: Естонії, Ісландії, Латвії, Литви, Норвегії, Фінляндії та Швеції. Основними темами нашої зустрічі були зброя, фінанси та санкції проти агресора", - зазначив Шмигаль.

За його словами, Україна у 9-му санкційному пакеті розраховує на повноцінне відключення російських банків від SWIFT та заборону в’їзду в ЄС громадян держави-терориста.

На зустрічі значну увагу також приділили енергетичній сфері й обстрілам росією критичної інфраструктури.

"Подякував північноєвропейським та балтійським країнам за їхню допомогу з енергетичним обладнанням. Ця підтримка допомагає українцям залишатися незламними та продовжувати боротьбу проти варварської російської агресії", - наголосив Шмигаль.

Нагадаємо, 28 листопада міністри закордонних справ Латвії, Естонії, Литви, Фінляндії, Ісландії, Норвегії та Швеції прибули до Києва, щоб обговорити подальшу підтримку України.
 

Ще на цю тему