Окупанти облаштовують склад боєприпасів біля школи в центрі Маріуполя – радник мера
17:00 28.11.2022
На території Центрального ринку Маріуполя окупанти облаштовують склад із боєкомплектами.
Про це розповів у своєму Telegram-каналі радник голови Маріупольської міської ради Петро Андрющенко, інформує Цензор.НЕТ.
"У самому центрі міста. За 100 метрів від школи 65, яку самі використовують як головну піар-точку. Прикритись цивільними. Ніколи такого не було й от знов", – написав він.
Ще на цю тему
- 26.06.2026 Оперативна інформація станом на 22:00 26.06.2026 щодо російського вторгнення
- 26.06.2026 Оперативна інформація станом на 16:00 26.06.2026 щодо російського вторгнення
- 26.06.2026 СБУ уразила два російські судна військового забезпечення та засоби ППО в Керчі
- 26.06.2026 Росія атакувала енергоінфраструктуру Одещини: спалахнула пожежа та зникло електропостачання
- 26.06.2026 Дрони атакували окупований Крим: у районі Керчі лунали вибухи
- 26.06.2026 Оперативна інформація станом на 08:00 26.06.2026 щодо російського вторгнення
- 25.06.2026 Оперативна інформація станом на 22:00 25.06.2026 щодо російського вторгнення
- 25.06.2026 Генштаб ЗСУ підтвердив ураження автомобільного і залізничного мостів на ТОТ та РЛС у Криму
- 25.06.2026 Окупанти на невизначений термін обмежили рух трасою, яка веде до Криму
- 25.06.2026 Оперативна інформація станом на 16:00 25.06.2026 щодо російського вторгнення
- 25.06.2026 Оперативна інформація станом на 08:00 25.06.2026 щодо російського вторгнення
- 24.06.2026 Оперативна інформація станом на 22:00 24.06.2026 щодо російського вторгнення