Ердоган заявив, що рф не виконала зобов'язань щодо Сирії

13:00 22.11.2022

Росія взяла на себе зобов'язання у 2019 році очистити Кобані від терористів, але не змогла цього зробити, тому Туреччина робитиме це самотужки.

Як повідомляє Укрінформ із посиланням на CNN Türk, про це президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган сказав журналістам після візиту в Катар.

“Цього разу на меті були два важливі регіони: один з них – північний Ірак, інший – північна Сирія. Ми робили і будемо робити кроки назустріч цим регіонам. У нас також є домовленість з росіянами, досягнута в Сочі в 2019 році. Вони несли відповідальність за очищення від терористів у цьому районі (Кобані - ред.). На жаль, незважаючи на те, що ми багато разів нагадували їм, вони цього не робили, не можуть”, - сказав Ердоган.

За його словами, Туреччина сама взялася за цю справу.

“Ми сказали, що не будемо залишатися осторонь, і що ми будемо робити кроки проти терористів там, якщо вони (росіяни - Укрінформ) самі ніяк не зможуть цього зробити. У рамках цього вчора ми нейтралізували 12 цілей проти терористів, які базувалися в Кобані, вразивши їх”, - сказав президент Туреччини.
 

Ще на цю тему