Іспанія готуватиме українських снайперів на своїй військовій базі

13:00 10.11.2022

Іспанські збройні сили готуватимуть українських снайперів на військовій базі в Толедо за програмою, яка передбачає підготовку 400 військовослужбовців кожні два місяці.

Про це пише видання Vozpopuli.com, повідомляє "Європейська правда".

Угоду про співпрацю між Міноборони Іспанії та урядом Україну було підписано в понеділок.

Угода про співпрацю також передбачає навчання іншим можливостям: від базового курсу знешкодження вибухових речовин до парамедичного навчання.

Навчальні курси проводитимуться в армійській піхотній академії Толедо. Навчальні ротації проходитимуть кожні два місяці, в них братимуть участь 400 українських військовослужбовців.

Крім того, Іспанія розглядає можливість навчання українських солдатів прийомам, пов'язаним з кіберзахистом, а також використанню коштів, які нещодавно були відправлені в Україну, таких як польова артилерія 105/14 та ракетний комплекс Hawk.

Навчальні програми є частиною Місії військової допомоги на підтримку України (EUMAM Україна), яку спонсорує Європейський Союз, яка доповнює доставку зброї в Україну, щоб протистояти російському вторгненню.

За останніми даними, наданими Міноборони, Іспанія організувала понад 30 логістичних перевезень зброї та матеріалів до Польщі для їхньої подальшої передачі Україні.

Ще на цю тему