Maersk ліквідує російську «дочку» з контейнерних перевезень

17:00 03.11.2022

Данська транспортно-логістична група Maersk ухвалила рішення про ліквідацію російської дочірньої компанії ТОВ «Маерск».

Как пишут Порти України про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Вимоги кредиторів цієї компанії можуть бути заявлені протягом двох місяців із моменту опублікування оголошення в журналі «Вісник державної реєстрації».

За даними ЄДРЮО на 2 листопада, 100% статутного капіталу ТОВ «Маерск» належить засновнику — данській Maersk Line Agency Holding A/S (підрозділ Maersk із морських контейнерних перевезень).

ТОВ «Маерск» (Санкт-Петербург) було зареєстровано шляхом реорганізації ЗАТ «Маерск» у 2014 році. Виторг компанії з РСБУ в 2021 році становив 845,9 млн рублів.

Як повідомлялося, данська транспортно-логістична компанія A.P. Moeller-Maersk A/S на тлі розв’язаної РФ повномасштабної війни проти України заявила у березні про припинення роботи в Росії та повідомила російським клієнтам про старт згортання бізнес-активності компанії в РФ.

Через APM Terminals (APMT, термінальна «дочка») Maersk володів 30,75% акцій у найбільшому операторі контейнерних терміналів у РФ Global Ports, у вересні група компаній «Дело» закрила угоду з купівлі у APMT частки в Global Ports.

Процес продажу залишку російських активів триває, повідомив Maersk у звіті компанії за підсумками третього кварталу 2022 року в четвер.

За даними звітності, у третьому кварталі 2022 року виторг Maersk зріс порівняно з аналогічним показником минулого року на 37%, до $22,77 млрд, чистий прибуток у липні-вересні становив $8,88 млрд проти $5,44 млрд роком раніше.

Ще на цю тему