Військові частини в окупованому Криму переведені на повну бойову готовність – Генштаб ЗСУ

16:00 02.10.2022

Росія готує мотострілецьку дивізію з незаконно мобілізованих кримчан та жителів Краснодарського краю і Адигеї. 

На окупованому півострові військові частини переведені на повну бойову готовність, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

«Тривають заходи часткової мобілізації, оголошеної військово-політичним керівництвом російської федерації. З 30 вересня цього року військові частини противника, що базуються на тимчасово окупованій території Криму приведені у бойову готовність "повна", проводяться заходи з розосередження підрозділів. Відомо про формування на території півострова мотострілецької дивізії за рахунок відмобілізованого чоловічого населення Автономної Республіки Крим, Краснодарського краю та республіки Адигея».

Також відзначено прибуття до пункту постійної дислокації 810-ї окремої бригади морської піхоти, що базується в місті Севастополь близько двох тисяч відмобілізованих осіб.

Крім того, «у місті Будьоновськ Ставропольського краю, до 205 окремої мотострілецької бригади 49 загальновійськової армії Південного військового округу, за мобілізацією прибуло близько 5 тисяч осіб. Відомо, що в пункті постійної дислокації частини розміщено близько 3 тисяч, решта - у наметовому містечку на полігоні Ніколо-Олександрівський. З зазначеним особовим складом розпочались заняття з бойової підготовки», - повідомили в Генштабі.
 

Ще на цю тему